Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość mija30
Czarna, myśle ze za wcześnie na to bys miała objawy ciąży, skoro spodziewany okres masz miec dopiero za 2 tygodnie. Bóle jajnika raczej sugerują owulacje. Oczywiście może okazać sie że to ciąża ale dopiero na ok. 7-10 dni po jajeczkowaniu dochodzi do zagnieżdzania zarodka i wtedy moga sie pojawić pierwsze subtelne objawy-np.powiekszenie piersi, kłucie w jajniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna8717
mija30 dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja19hjhjhjkhkjh
czesc dziewczyny. okres mi sie spoznia tydzien a zawsze mialam regularny ale uzywam prezewatyw,czy to mozliwe ze jestem w ciazy,oprocz tego ciagle biegam do wc,brzuch mnie bolal przez 3 dni jakbym miala dostac a od dwoch dni juz nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja19hjhjhjkhkjh
moze ktoras miala podobnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna_Nadzieji, miałas chyba dziś iść na usg genetyczne? jak było? jak sie czujesz? Ja mam to badanie w czwartek..... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja19hjhjhjkhkjh zrób test..albo beta hcg i bedzie jasne... a objawy mozesz sama prowokowac... kobieca psychika potrafi płatać figle.. i oczywiście zycze dzidzi jesli ty jej sobie zyczysz...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie Dawno mnie tu nie było :) Pojawiły się mdłości, a w pierwszej ciążyich nie było wcale, więc zauwazyłam, że nie tylko każdy jest inny, ale ciąże nie są jednakowe. Do janka3579 : Mam takie pytanko ile kosztuje takie usg prywatnie i jakie są zalecenia żeby je robić? Jest jakiś określony wiek w którym się robi cześciej takie usg? Do ja19hjhjhjkhkjh : Daj znać jak wyszedł test? Jakby coś to ja z pierwszym moim słoneczkiem wpadłam i wcale nie żałuje, pomógł mi skończyć studia dzienne, jest kochany i ma już 4,5 roku :). Nie mam nic piękniejszego niż ta maleńka (narazie) fasolka w brzuszku. Pozdrowionka Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcisko
Witam ponownie:)), ja już po weselu kuzynki:)) Nie piłam alkoholu, robiłam za kierowcę:)), nie ubawiłam się za bardzo, ale to nie ważne najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy!!!! Jak wznoszony był toast to napiłam się łyczka szampana i tylko tyle, powiem szczerze że nawet ochoty nie miałam:)) na więcej. A szampana uwielbiam (normalnie), Ale sobie za to pojadłam pyszności!!! Najlepsze były looodyyy z bitą śmietaną i owocami:)) Wczoraj byłam na badaniach, jutro mają być wyniki!! Trochę się boję, robiłam też badania na choroby odzwierzęce (mam w domu kota), jestem pełna obaw bo czytałam że ta toksoplazmoza jest strasznie niebezpieczna!!! Gratuluje nowym mamusiom:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Bylam na usg z mama:) Widzialysmy malenstwo,nozki,rączki,bijące serduszko ,popłakałysmy sie jak zobaczyczyłsy na ekranie malenstwo podskakujace:) Mierzy 5,71cm i przeziernosc karkowa wynosila 1,43mm,wiec sie ucieszylysmy :))) Lekarz kazal mi juz zrezygnowac z kwasu foliowego i duphastonu,za to kupilam witaminki prenatal. Pozdrawiam również wszystkie nowe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcisko
Tak sobie myślę..........Takie to dziwne uczucie, w sumie nawet nie czuje tak do końca że noszę w sobie nowe życie:) Do tego cały czas mam sny o tym że jednak lekarz się pomylił i nie jestem w ciąży!!! Śni mi się że lekarz mówi do mnie że test dlatego pokazał ciąże bo mam zaburzenie hormonalne:(( Normalnie schizuje już, może jak usłyszę bicie serduszka to się trochę uspoje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ewcisko, skąd Tobie się biorą takie myśli co ? Może wyjdź do ludzi, spotkaj sie ze znajomymi, najlepiej takimi które, są w ciąży lub jeszcze do niedawna były. Tak wogóle jak ok. połowy ciąży zacznie cię kopać i się przekręcać to dopiero poczujesz tak naprawde co masz w brzuszku, wtedy to dopiero jest radość, kiedy wiesz ,że tam jest i baraszkuje. A tak ogólnie możesz zacząć pisać pamiętnik przyszłej mamy, fajnie potem się do niego zagląda i śmieje się z każdych obaw :). Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha zapomniałam test zwykły może wykazać ciążę błędnie, ale bardzo żadko, przy jakichś specjalnych chorobach wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcisko
Faktycznie może mam trochę za dużo czasu na rozmyślanie!!!:) Trzeba wziąć się w garść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
ewcisko ja mam podobnie,nawet do mnie nie dociera ze jestem w ciazy,moze dlatego ze objawow zadnych niemam i az sie boje ze cos moze byc nie tak:( takze mampodobnie do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na USG. podobno to 7 tydzień ciąży. Ciąża bliźniacza ale widać tylko jeden zarodek i bijące serduszko:( za tydzien mam isc znowu i będzie wiadomo czy jeden dzidziusz czy dwa. w sumie to jest mi smutno.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
hej dziewczyny możecie mi pomóc???? nie wiem czy to może być objaw ale to trochę głupie.... od jakiegoś czasu kiedy sikam, to mam wrażenie że moja macica jest taka wielka i czuje takie naparcie, dokładnie nie wiem jak to opisać... to bardzo dziwne i jak się wysikam to wcale nie czuje ulgi tylko tak jakbym dalej mogła sikać ale nic nie leci.... nie wiem może jestem na coś chora? czy ktoś wie co to oznacza?powiem jeszcze że to nie sprawia bulu.. pomocy kobietki... aaaa i jeszcze dodam że mam jakiś dziwny śluz taki gęsty i biały od jakiegoś czasu??? czy to może być jakiś objaw ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
hej dziewczyny możecie mi pomóc???? nie wiem czy to może być objaw ale to trochę głupie.... od jakiegoś czasu kiedy sikam, to mam wrażenie że moja macica jest taka wielka i czuje takie naparcie, dokładnie nie wiem jak to opisać... to bardzo dziwne i jak się wysikam to wcale nie czuje ulgi tylko tak jakbym dalej mogła sikać ale nic nie leci.... nie wiem może jestem na coś chora? czy ktoś wie co to oznacza?powiem jeszcze że to nie sprawia bulu.. pomocy kobietki... aaaa i jeszcze dodam że mam jakiś dziwny śluz taki gęsty i biały od jakiegoś czasu??? czy to może być jakiś objaw ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witam, troche mnie nie bylo na forum, ale mialam kiepski nastroj. Wlasnie skonczyl mi sie @ a wdałam sie w jakies paskudne przeziebienie i ogolnie jest mi smutno, ze jednak nie zostaniemy rodzicami. Ale coz.. głowa do gory i bierzemy sie z mezem do roboty. Mysle ze nie jesli dwoje ludzi chce zostac rodzicami to nie powinni ciagle myslec i schizowac na ten temat, choc to trudne. Moze juz niedlugo bede mogla sie tutaj przywitac z innymi mamami i pochwalic sie swoja fasolka. Mam taka nadzieje :) Trzymajcie sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy na tooo
powiem od razu ze na razie boje sie zrobic test:) wiem,wiem..glupie.ale moze sie jutro odwaze:) wiec u mnie psrawa wyglada tak: 16.08. byl pierwszy dzien @. we wrzesniu juz sie nie pojawil.( a powinien ok.13.09-14.09.) piersi bola juz od jakis 3-4 tygodni tak jak przed @. sa tez troche powiekszone. okolo 19.09. pojawilo sie troszke krwi a potem kilka dni ( z przerwami jedno lub dwudniowymi) brazowe plaminie i to wsyztsko. piersi sa bolace nadal jak przed @.czy jest szansa ze to ciaza? wiem ze najlepiej zrobic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy na tooo
jest tu kto??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ból - silny ból sutków przy dotyku, może być jednym z objawów ciąży? I niewielkie, białe, ciagnące uplawy? czy wręcz przeciwnie? Proszę dziewczynki o podpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ból - silny ból sutków przy dotyku, może być jednym z objawów ciąży? I niewielkie, białe, ciagnące uplawy? czy wręcz przeciwnie? Proszę dziewczynki o podpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy na tooo
ja tez chce podpowiedzi;) tylko podpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija30
Do "a co wy na to" myślę ze prawie na pewno jesteś w ciąży, nie bój sie zrobić testu, pomyśl jaka to bedzie radość jak zobaczysz 2 kreseczki. Krwawienie które zauwazyłas to plamienie implantacyjne, czasem pojawia sie we wczesnej ciąży, ale warto to skonsultowac z lekarzem. A do ciebie Jusiu-objawy o których wspomniałas czesto pojawiaja sie w ciąży ale podałas zbyt mało danych np. kiedy miałas okres, jak długie sa twoje cykle? Ja z mężem tez staramy sie o dzidzię, mam nadzieje ze nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija, na pewno wam się uda! Życzę wam tego z całego serduszka. A te moje objawy, to nie mam żadnych oprócz tych, że mi sie okres spóźnia i tych bóli sutków i upławów. Na pewno wyobraźnia mi działa za bardzo, ale wolę zapytać czy mam się z tych objawów spodziewać okresu czy dzidzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy na tooo
Mija dzieki wielkie za odpowiedz:) Kurcze.jutro po pracy pobiegne do apteki. bo chyba juz jestem zbyt ciekawa:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha- ja jestem w ciazy w 13 tyg obecnie,nie mowilam nikomu,ale moj sluz jest bialo-kremowy,jest go bardzoooo duzooo,jest dziwny,niby gesty,ale rzadszy niz normalnie mialam w dni plodne. Fadeintoyou czekam na Ciebie :) zycze powodzonka!!!chce tu widziec II niedlugo:P a co wy na to-ja tez mysle,ze jestes w ciazy,daj znac co test pokaże. Jusia nie wiem-uwazam,ze moze,sutki staja sie wrazliwsze,a co do upławów,ja opisalam sluz,moze masz podobny?Moje pierwsze objawy byly jak na @ ale tak jak Wy wkrecalam sobie,ze moze na fasolke ,no i dobrze,szybko sie dowiedzialam:-) pozdr p.s. spodni juz nie dopinam,brzuch boli troszke ,mdlosci sa nadal;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dzisiaj nie czuje się zbyt dobrze, bardzo boli mnie w dole brzucha, no i oczywiście baaardzo się boję że coś jest nie tak!!!Do tego to zmęczenie z którym nie mogę sobie poradzić,normalnie tak mi się nie chce siedzieć w pracy:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ewcisko, moze weź sobie dzień wolny, zwolnij się wcześniej, nie przemęczaj się pośpij, bo będzie źle. Może mógłby Cię ktoś zastąpić. Nie wiem co to znaczy ból brzuszka, nie miałam problemów z poprzednią ciążą. Który masz już tydzień ? Ja dziś rano wybrałam się obejrzeć moją fasolkę jest dobrze :). Pozdrowionka dla wszystkich starających się i w błogosławionym stanie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak chyba 5 tydz.Nie wiem dokładnie, jak tydzień temu byłam u lekarza to powiedział że napewno jest mniej niż 4 tydz. bo jeszcze nie można było zauważyć bijącego serduszka!! Teraz jest już trochę lepiej, pogadałam trochę z koleżanką w pracy i jakoś tak lepiej się poczułam, zjadłam też serek waniliowy, bardzo mi smakował:))Brzuch trochę pobolewa,ale idzie wytrzymać. Powiem szczerze że najchętniej zrzuciłabym dżinsy i wskoczyła w jakieś dresy!! Spodnie wcale nie są zaciasne ale jakoś przeszkadzają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×