Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość mycha21
witam widzę ze się dobrze znacie wszystkie może mi pomożecie.... ostatnio miewam dziwne nastroje i strasznie jestem zmęczona, dzisiaj np. nie wiele robiłam a padam z nóg jak nigdy...poza tym jestem nałogową palaczką ale od jakiegoś czasu nie mogę palić odrzuca mnie, no i mam czasami mdłości ale nie wymiotuje, jeść też mi się za bardzo nie chce i mam temp. 37.8 czasem 38, ostatni okres miałam 17 września miesiączkuje co 28 dni, czy to możliwe że to ciąża??? i że mam jakieś objawy przed okresem??? proszę o odpowiedz dzięki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzczęśliwaPrzyszłaMama
Witam wszystkie kobiety! Czytam i czytam wszystkie posty i aż się łezka w oku kręci... 6 września mialam ostatnią miesiączkę i od razu w tym cyklu czułam, że mojemu Kochanemu i mnie się udało... Później zrobiłam testy apteczne, chyba z 10 różnego rodzaju :) Na pierwszych druga kreska była ledwo widoczna, na ostatnim już dobrze widoczna. Ginekolog potwierdził wczesną ciążę :) Dziewczyny, jaka to radośc!! A co do objawów : bóle nie tyle piersi, co samych brodawek (gdy zdejmuję biustonosz mam ochotę wyc), lekkie bóle podbrzusza i czuję się trochę... opuchnięta :) Dopiero 5 t.c. i najbardziej boję się o zdrowie maleństwa. Dostałam skierowanie na badania i wariuję, że coś może byc nie tak. Póki co przyjmuję witaminki (Prenatal Classic) dużo spaceruję i staram się optymistycznie patrzec w przyszłosc :) Termin - czerwiec 2009 Czy jest tu jakaś kobietka, która też prawdopodobnie urodzi w czerwcu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija30
Mycha, piszesz ze masz prawie 38 stopni, to troche za dużo, moze to jakaś infekcja, przy wysokiej temperaturze zmienia sie metabolizm, wzrasta zmęczenie, pojawia sie brak apetytu, bywaja mdłości. Jeśli miałas okres 17 wrzesnia to znaczy ze wkrotce minie 28 dni i bedzie mozna zrobic test ciążowy. Jeśli okaże sie ze nie jest to ciąża to powinnas isc do lekarza by stwierdził co jest przyczyną tej gorączki i zrób odpowiednie badania. Daj znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasmusa
Szczęśliwa gratuluję z całego serca. Super, że powiększa się grono przyszłych mam. Ja co prawda jestem w 20 tc i mam termin na luty i przeniosłam się już na odpowiedni topik, ale zaglądam tu z sentymentu, w końcu jestem tu prawie od początku mojej ciąży. Ale ten czas leci. Pamiętam ten dzień kiedy zrobiłam teścik i wyszły 2 kreseczki jakby to było wczoraj. Może będę mogła służyć pomocą jakby co. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ URODZE W CZERWCU A OBJAWOW OPROCZ MOJEGO PLAKANIA I BRAKU OKRESU NIE MAM PODRAWIAM,A NA CIAZE CZEKALAM 5 MC-I ZROBILAM Z 30 TESTOW,ALE BYLA RADOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witam, gratuluje wszystkim szcesliwym mamom - to napewno musi byc wspaniale uczucie nosic w sobie zycie i wyobrazam sobie jaka radosc musiala byc kiedy zobaczylyscie 2 kreski. Mam nadzieje ze juz niedlugo dolacze do waszego grona. Co ma byc to bedzie, choc mam cicha nadzieje ze nie bede musiala zbyt dlugo czekac ;) Mycha jesli tylko chcesz byc mama to z calego serca zycze ci aby to byla ciaza. Jednak jak okaze sie ze nie to idz jak najszybciej do lekarza zeby cie zbadal, nie mozna lekcewazyc twojej temperaturki i innych objawow. Pozdrawiam, milej niedzieli. Ja uciekam bo dzisiaj moi rodzice i tescie przyjezdzaja na obiad. Hehehehe ... jak to roznie bywa, myslalam ze to ja do nich bede jezdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) trzeci dzień spóźnia mi się @, napiszcie kiedy mam zrobić test żeby wynik był wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrtoka
Witam wszystkich. Chcę się pochwalić że też mam termin na czerwiec, kurcze jestem taka szczęśliwa. Co to objawów to nie ma żadnych mdłości i wymiotów czy one są konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majka028 Ja zrobiłam po ośmiu dniach!!! Myślę że poczekaj jeszcze ze dwa dni i zrób, powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Nie wiem co mam myśleć Środa czwartek: złe samopoczucie, straszna migrena temp 36,8 lekkie mdłości, zgaga, humorki, zawroty głowy, senność Piątek cały dzień czuje ścisk w żołądku, rano temp 36,8, zawroty głowy, senność, dobry apetyt, bóle jak na @ i kłucia w podbrzuszu, dużo mlecznej wydzieliny Sobota 37,1 po obudzeniu, a obudził mnie straszny brzuch jak w drugim dniu @, cały dzień ścisk w żołądku, metaliczny posmak w ustach, jakby krew coś takiego, dobry apetyt, co chwile byłam głodna, wieczorem było mi niedobrze, trochę wieczorem się przeziębiłam i czułam ból gardła Niedziela 37,1 od rana, trochę zgagi, trochę bólu brzucha jak na @, ból żołądka, dziwny posmak w ustach nawet po umyciu zębów, a teraz mam 36,8 pod pachą, psikam ciagle, a tam mam 37,5 Jutro ostatni dzień kiedy powinna przyjść @, jak nie przyjdzie to w środę lub czwartek testuję Co o tym myslicie, ja mam mieszane uczucia, raczej wydaje mi się,że to zbieg okoliczności, może mam grypę lub coś nie chcę się zawieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, już mnie skręca z ciekawości i chciałabym poczekać z tym testem ale nie wiem ile wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
moja nadzieja, najlepiej bedzie jak zrobisz test jesli @ sie nie pojawi. moze to rzeczywiscie ciąża bo objawy masz calkie calkiem. Jednak jesli bardzo chcesz tego dziecka to nie chce cie nakrecac - najlepiej poczekac na @. Ja sama niedawno mialam podobna sytuacje; caly czas spalam, chodzilam do wc co kilka minut, mialam humorki, raz mialam ogromny apetyt, a raz w ogole nie chcialo mi sie jesc, bole podburza, w ogole bylam jakas rozdrazniona i kiedy nie dostalam @ w terminie to juz myslalam ze nam sie udalo. Niestety zrobilam test, wynik negatywny, a do tego dostalam @ tyle ze z opoznieniem. Wiem jakie to rozczarowanie, wiec nie chce ci robic niepotrzebnych nadziei. Jesli chcesz byc mama to ci tego zycze, jednak jesli okaze sie ze nie to idz predko do lekarza. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana pierwszy raz mi się coś takiego dzieje, a o ciąży pomyślałam dopiero w piątek jak te wszystkie objawy się nasilły, wcześniej wydawało mi się to niemożliwe, ponieważ współżyjemy od prawie 2 lat bez zabezpieczeń dziś rano temp pod pachą 36,6 (wczoraj przez chwilkę miała 36,8) a tam w środku 37,1 :) @ nadal brak, wg planu najpóźniej jutro wieczorem powinna być :/ a kyszzzzzzz miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)) Jak tam poniedziałkowy poranek?? Mnie dopadł trochę katarek, mam nadzieje że nie przekształci się w jakieś paskudne przeziębienie!!! Bo wtedy będe musiała iść na zwolnienie, a w pracy jeszcze nic nie mówiłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
witam dziękuję za odpowiedzi na moje pytania. muszę Wam powiedzieć że strasznie się boje nadal utrzymuje mi się temp. rano miałam w pochwie 37.7 st. nie wiem może faktycznie mam jakąłś infekcję, do tego mam cholerne zawroty głowy i pocę się zimnym potem, mdłości co jakiś czas, ale nie wymiotuje, oprócz tego zrobiłam się jakaś blada, a dzisiaj rano zaspałam do pracy, co mi się nigdy nie zdarzyło... czuję zmęczenie przez cały dzień. ponadto drżą mi ręce jak alkoholikowi i czuję lekki ból jajnika. sama nie wiem co mi jest to chyba nie są objawy ciązy?? okres powinnam dostać 15 czyli za 2 dni... co mi jest POMOCY!!!!! czy coś Wam to mówi??? Jestem przerażona>...... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogą być objawy ciąży!!! Ale mogą to być także objawy przeziębienia i zbliżającej się miesiączki. Najlepiej za kilka dni zrób test to się wszystko wyjaśni. Możesz też iść do lekarza, on może będzie wiedział lepiej! U mnie objawami ciąży były: zgaga, nie mal po wszystkim co zjadłam i obolałe piersi, zrobiłam test po ośmiu dniach od momentu spodziewanej miesiączki i wyszły dwie kreseczki, ale o tym już pisałam wcześniej:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
przeziębienie to nie jest... to jest zupełnie inne uczucie, poczekam jeszcze pare dni może faktycznie tak się czuję dziwnie dlatego że jestem przed miesiączką nie wiem. ale to czekanie mnie dobije.... uhh dzięki bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Od piątku mam jakaś podłą grypę :(, goraczkuje do 38 stopni i wszystko mnie boli. Lekarz nic nie przepisał bo w tym stanie to nie bardzo cokolwiek można brać a więc leże tak od piątku. Dobrze że mama przyjechała bo nie dałabym rady z wszystkim. Uważajcie na siebie, chociaż ja tez się starałam uważać. Ewcisko ty szczególnie uważaj, bierz witaminki dla kobiet w ciąży i folik. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja26
Do mojanadzieja....ja mam podobne objawy...również czekam na @...powinnam dostać dziś bo mam regularne co 28 dni ostatnia @ miałam 15 wrzesnia...temp dziś rano w pochwie 37,2,moje objawy jakie zaobserwowałam: -bóle podbrzusza jak na@ od ok 2 tyg -bóle w dole pleców(takie delikatne promieniujące) -miałam obolałe i nabrzmiałe sutki,ale to już minęło teraz piersi są normalne(co jest???) często mi się odbija w ciągu dnia nawet jak nic nie jem(nie wiem czy to ma zwiazek z ewentualną ciaża) -jestem senna -drapie mnie w gardle jak palę-dziwne Ale jest jeden problem,przytulanie z meżem miałam w 7 dniu cyklu(później wyjechał) więc chyba mało prawdopodobne abym była w ciąży:( testowałam tydz temu ale było chyba za wcześnie bo negatywny Zycze Wam wszyskim dziewuchy powodzenia,a co myslicie o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
do Nadzieja wiesz zaskoczyłaś mnie swoją wypowiedzią bo ja mam dokładnie to samo.... ostatnią miesiączkę miałam 17 ale tak samo się czuję jak ty też kłucia w jajnikach i na dole brzucha, senność też mi się odbija a dotego mam jakiś silny ślinotok nie do opanowania, poza tym tak jakby mnie bolały nerkii te mdłości przez cały dzień. no i oczywiście też pale papierosy ale ostatnio jakoś nie mogę nie wchodzą mi :-) jestem śpiąca itd. a tem. mam 37.5 do 38 czasami w pochwie... czekam jeszcze z tydzień i robie test.... oby się udało i tobie tego życzę... musimy się trzymać... pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja26
Mycha21 trzymam kciuki!ja mam dziś nerwowy dzień bo ma przyjść@ jednak mam nadzieję że nie przyjdzie...co do papierosów niby palę ale bardziej z nudów już nie smakują jak wcześniej:)a może tylko sobie wmawiam nie wiem...pociesz mnie ta tempka...a bolą Cie piersi,bo jak wspomniałam mnie bolały,ale już przeszło co mnie martwi,bo ponoć na ciążę bolą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
wiesz powiem ci że mnie też nie bolą ale to zupełnie coś innego niż zawsze bo przed okresem zawsze niemogłam się dotknąć... ale też mnie bolały jakieś dwa tygodnie temu, nic sobie z tego nie robiłam dopuki mi się objawy nie nasiliły, ale sama już nic nie wiem tak bym chciała tą fasolkę że boję się że sobie coś uroiłam.... nic muszę czekać przynajmniej 4 dni... a tobie już zazdroszczę oby to było to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja26
Kochana! nie ma czego zazdrościć bo coś czuję,że chyb dzis jednak przyjdzie @ ;/,ale zobaczymy,dam znać...boję się testować,bo może jest za wcześnie,a może dzis dostane jak wspomniałam poczekam ze 2 dni...informuj co u Ciebie! ja tez sie odezwę...oby nam się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie, bede trzymac za was kciuki, mam nadzieje ze wam obu juz sie udalo i bedziecie mogly niedlugo pochwalic sie swoim fasolkami. My narazie mozemy sie tylko starac z mezem, ale w koncu musi sie nam udac :) Do wszystkich chorych lub przeziebionych uwazajcie na siebie, musi jakis skubany wirus panowac bo u mnie w pracy kazdy po kolei cos lapie. Ja dopiero co troche sie wyleczylam, choc zostal mi jeszcze kaszel i lekki katar, obym znowu czegos nie zlapala. Trzymajcie sie cieplutko i uwazajcie na swoje fasolki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija30
Cześć, u mnie teraz jest 19 dzień cyklu i od wczoraj odczuwam dość wyraźnie ból w prawym jajniku, który promieniuje az do pachwin, nie jest to ból owulacyjny na pewno bo juz owulacje przechodziłam tydzień temu. Mam również taką białawą wydzielinę bez zadnego konkretnego zapachu. No i ta huśtawka nastrojów raz jestem wesolutka a nastepnego dnia w złym humorze.. Staramy sie o dzidziusia od kilku miesięcy i bardzo bym chciała zeby to były objawy ciąży, ale nie chce sie nakręcać. Dodam ze piersi mnie wogóle nie bolą. Pytanko do przyszłych mamuś czy na tydzień po zajściu bolały was piersi albo sutki, czy moze te dolegliwości piersiowe dopiero pózniej sie pojawiają? Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja26
Witaj mija30! Ja również liczę na ciążę i tak samo jak Ty odczuwam bóle w podbrzuszu juz od około 2 tyg. piersi(a dokładniej same sutki) bolały mnie tydzień temu przez zaledwie 3 dni,był to bardzo dziwny ból którego nigdy wcezśniej nie miałam do tego sutki były nabrzmiałe,jednak jak już wspomniałam trwało to zaledwie 3 dni...teraz piersi w ogóle mnie nie bolą i też nie wiem co o tym myśleć...także nie przejmuj się każda kobieta odczuwa to inaczej piersi mogą Cię zacząć boleć dopiero później-Ja się tak pocieszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja26
fadeintoyou dzięki za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dawno mnie nie bylo:) Witam witam,no nasze grono sie powiekszy mam nadzieje :P zycze Wam tego,ale lepiej sie nie nakrecac :) Ja ciaze znosze bardzo zle,mam ochote,tzn smakuja mi bardzo ogorki kiszone,ale po nich niestety gorzko w buzi i troszke czasu mija i biegusiem do toalety :/ wiecie co mam witamnki prenatal clasic,ale nie chca mi przejsc przez gardlo,nie wiem o co chodzi,tak jakby organizm je odrzucal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija30
Co do tych tabletek prenatal, ja je łamię na pół i bo inaczej w całości nie jestem w stanie połknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×