Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość Baby22
:)witajcie!:) w tamtym miesiącu @ miałam 15 września,dzisiaj już jest 14 października i okresu nie dostałam (dodam że cykle mam zawsze równiusieńkie co 28 dni) czuję się strasznie. Mam straszne mdłości,sińce pod oczami,często chodzę siusiu,mam straszny wstręt do jedzenia co do mnie nie podobne;) Wczoraj płakałam na filmie,co też mnie zdziwiło...Nie wiem myślicie że to może być TO??Czy poczekać jeszcze??Ja już sama nie wiem,nic sobie napewno ie wmawiam, i czuję że coś jest nie tak!Nigdy nie miałam takich mdłości...Piersi też mnie bardzo bolą i są wrażliwe,kłuje mnie po jednej stronie jajniczek, ale nie boli tak jak przy okresie tylko mniej. Piszcie co o tym sądzicie!:) Pozdrawiam wszystkie miłe forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Powiem Wam, że wczesne objawy ciąży są takie, jak przed okresem. Testy mnie oszukały, więc wmawialam mężowi,że za kilka dni dostanę okres, bo piersi mnie bolą i brzuch. A jak się okazało to ciąża właśnie była. A mdłości to mialam może raz, więc myslalam,ze się zatrułam. Dopiero po teście mam codziennie.... Dziewczyny - po prostu róbcie testy i tyle. No i oczywiście rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Hejka :) glammyx ma rację, każda kobieta jest inna i może mieć zupełnie inne objawy, więc najlepiej poczekać na termin @ i jeśli się nie pojawi to po kilku dniach zrobić test (i oby były dwie kreski ;)) my z mezem narazie nie nakrecamy się i nie myślimy o dzidzi. po prostu cieszymy sie soba i swoja bliskoscia, a jesli cos z tego wyjdzie to super. Gdzies tam w srodku chcialabym miec juz mala fasolke w sobie, ale wiem ze psychika odgrywa duza role i trzeba wrzucic na luz. milego dnia, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziewczyny jestem z Wami!!! Życzę żeby to były już te upragnione fasoleczki:))) Ja ostatnio zauważyłam u siebie zwiększony apetyt!! Tzn do tej pory zawsze rano do pracy wychodziłam bez śniadania, w pracy kawka i tak do godz. 11 na tej kawce, teraz rano jak idę na autobus to już z głodu nie mogę wytrzymać. Jak tylko wejdę do pracy to jem jogurt przegryzam bananem i dopiero trochę się uspokaja wszystko:))A o 11 śniadanko!!!! Pozdrawiam, powodzenia dla starających!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja26
Witajcie dziewczyny!Ewcisko widzę,że wszystko zmierza w dobrym kierunku!:) Baby 22,ja również miałam ostatnią @ 15 wrzesnia,cykle mam 28,29 dniowe także wceraj powinna być,ale narazie nie ma i mam cały czas nadzieje,że jednak nie przyjdzie(a kysz!) Chociaż powiem wam dziewczyny,że czuję jakby zaraz miała nadejść:( temp dzis 37,1(?) Trzymam kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczyny. Ja spokojnie czekałam na okres, tylko, że mnie bardzo piersi bolały. ale ponieważ lekarka wcześniej wysłała mnie na biopsję, myślałam, że to z nerwów. :) Głodna rano byłam, ale ja zawsze jestem głodna. :) Bardzo mnie bolało, jak na okres, niestety nie wytrzymałam i wzięłam dośc silną tabletkę przeciwbólową. Wczoraj zrobiłam test i wyszły dwie bardzo wyraźne kreseczki... Powtarzam test jutro rano, o 16 mam wizytę u ginekologa :) Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
Nadzieja26 :) No dziękiuję i życzę żeby Ci tez się udało,więc widze że nie jestem sama z tym problemem:) daj znać jak by co czy jestes czy nie:)ALE OBY TAK!:) 3 mam kciuki!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
Nadzieja26!:) Mam nadzieję że to jest to!:) Odezwij się co tam u Ciebie...Bo jak narazie mamy te same dolegliwości!!!:)a okres nigdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby 22, rób test! Ja miałam ostatnią @ 13, wiec spodziewałam się w sobotę, a test zrobiłam wczoraj. Najwyżej powtórzysz, ja powtarzam jutro rano... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o-rany gratulacje!! Ja jadę jutro do lekarza. Boję się, bo ma się okazać czy będą bliźniaki czy jedno. W zeszłym tyg byly dwa pęcherzyki, ale jeden pusty. Trzymajcie kciuki za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja26
Ja trzymam kciuki bardzo mocno!!! _orany gratuluję! glammyx powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja26
Baby22,testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
hej dziewczynki u mnie narazie bez @ ale termin nadejścia jest dopiero jutro.... hmmm myślę że to może być to ale okaże się... oby nie nadeszła ta wstrętna@ ojojoj tak się denerwuje i przez to płakać mi się chce...meee. nic muszę jeszcze czekać Nadzieja tak trzymaj!!!!!!!! nie pozwól aby cię dopadła@ hehe oby to było to!!!!!!!!!! czekam i czekam..... mam tego dosyć.... ale jeszcze trochę i się wyjaśni... powodzenia!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
muszę Wam o czymś jeszce napisać wczoraj z mężem siedzimy sobie w domku a on do mnie mówi " co ty tak się dziwnie zachowujesz?" ja się pytam jak? a on raz się cieszysz śpiewasz a raz płaczesz i dla czego nie palisz? i wiecie co nawet tego nie zauważyłam ale faktycznie śmiałam się i za chwilę płakałam na przemian... i nie palę od 2 dni... wcale mi się nie chce... ale żebyście zobaczyły jego minę... sama nie wiedziałam co ona znaczy... ale był śmieszny i chyba coś podejżewa... ale nie rozmawialiśmy na ten temat... ah to czekanie!!!! trzymam kciuki za was dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
Nadziejko :) Nie teztuje bo mi teszty nigdy nie wychodzą...nie wiem czemu, ale właśnie wróciłam byłam się zarejestrować do gina na jutro!:) Trzymajcie kciuki!!!Dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
Powiem tak,dlatego nie zrobiłam jesczze tak szczerze testu, bo w sumie jestem w 100%pewna że jestem, znam swoje ciało i wiem co się ze mną dzieje!:)Czekam do jutra, lekarz pewnie sam oceni co się we mnie dzieje:)) hihi nie moge się doczekać jutra!Okres mi się spóźnia co do mnie nie podobne, więc jestem na tak!:) dam jutro znać !3 mam kciuki za was dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja26
Baby22 trzymam kciukasy bardzo bardzo mocno i nie puszczam do jutra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
mam pytanko do dziewczynek które już są pewne że są w ciąży>>> możecie mi powiedzieć jaki miałyście śluz tuż przed tym jak się dowiedziałyście o ciąży? a jaki macie zazwyczaj przed okresem, starałam się coś znaleść na ten temat ale każdy pisze co innego... Jak było u was??? ja jestem przed okresem i to dziwne ale mam biało bezbarwny śluz, dokładnie trochę takiego i takiego. ale staram się o fasolkę. jaki jest śluz w ciąży??? Matko ja już nic nie wiem!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie śluz był taki dość gęsty, lekko biały, a zazwyczaj nie miałam w ogóle przed @, teraz to już 9 tydz :) trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha21
dzięki rymona!!!! muszę czekać Wiecie co mojej Qmpeli spóźnia się 10 dni ale głupia nie chce zrobić testu, nie wiem jak mam ją namówić. ona nie chce jeszcze być w ciąży, boi się tego, ale ja myślę że zaszła, ma takie zmienne nastroje. co mam z nią zrobić ona pali fajki, jak do niej dotrzeć? martwię się o nią. może jej kupić ten test to zrobi?? co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
Witaj Nadziejko26!!! Dziękuję Ci serce bardzo mocno za kciuczki:) Tez trzymam! Ja dalej miesiączki nie mam i nic na to nie wskazuje że dostanę, dalej mam te same objawy jakie miałam!:) Czuję że jestem w ciąży!!Poważnie!:) Pozdrawiam wszystkie fajne chcące mieć dzidzie kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby22, o której masz wizytę? :) Mycha, ne wiem, czy jak kupisz, to ją zmusisz do zrobienia testu, ale myślę, że będzie łatwiej, na zasadzie \"jak go już mam, to co się ma zmarnować\". Tylko, że jak ona nie chce być w ciąży, to bedzie się starała nie dopuszczać do siebie tej mysli jak najdłużej. U mnie śluz był gęsty i biały zaraz \"po\" :), teraz nie ma nic. Nie mogę się doczekać wizyty u gina, chociaż jestem pewna na 98%... Pozdrawiam was wszystkie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
hello o rany :) wizyte mam o 11 :) tak więc póżniej dam wam znać :) ciekawa jestem co jest grane :) pozdruffka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzi21
witam, ja jestem w ciazy w 11 tygodniu i od 2 a nawet 3 tygodni odeszly mi wszytskie dolegliwosci, nawet bole bzucha. jak bylam u gin 2 tyg temu stwierdzil ze wszystko w porzo ale jestem w ogromnym stresie jakis czas temu mialam straszne bulgotania w brzuchu nawet i to ustapilo, nie mam apetytu na jedzenie tylko czeste oddawanie moczu mi zostalo czy ktoras z was cos takiego miala. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
Glammyx Ty piszesz że testy Cię oszukały a póżniej że dopiero po teście zaczełaś mieć objawy...Nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja26
Baby22 idę chyba zaraz kupić test,bo zwarjuję!wczoraj powinna być @ ale jak narazie nie ma:)chociaż czuję tak jakby była tuż tuż i co chwilę latam do łazienki sprawdzić:)jeśli do jutra rana nie przyjdzie to nie ma co testuję!dziewuchy trzymajcie kciuki aby nie przyszła wtrętna małpa! Mam jeszcze jedno pytanko do kobitek które są już szczęśliwymi posiadaczkmi fasolek:) czy jak się jest w ciaży to ma się właśnie takie wrażenie,że zaraz przyjdzie bo tak buch pobolewa a jedank okazuje się,że nie przychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
właśnie moja nadziejko!!:) mam to samo co Ty! Musiałyśmy wpaść w ten sam dzień!!!!!Kurde jak fajnie że nie jestem sama!!!Odezwij się do mnie na maila britney86@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
Nadziejko!! Mnie brzuszek też tak kuje i boli jak do okresu....ale miesiączki nie mam!!!Zawsze miałam równiusieńko co 28 dni!a TU NIC!:) i te mdłości!!dzisiaj w sumie praktycznie nic nie jadłam,nie mam apetytu...ehh nie wiem co jest grane, mam nadzieję że to dzidzi!:) Jeśli jutro nie dostane to będę wiedziała że zostanę mamusią :D oby!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
z resztą jutro ide do gina:) trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×