Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość cometome
Zrobiłam test .. no i .. pozytywny .. ehh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cometome to jak pozytywny to chyba trzeba się cieszyć :) Maleńki cud rośnie w Tobie... Ja mam dziś o 18-tej kolejne USG. Z moich obliczeń jestem już w 6 tc (licząc od miesiączki). Mam nadzieje, że juz będzie widać zarodeczek... Lekko się denerwuje, (nie wiem czy wytrzymam do 18-tej). Dziewczyny trzymajcie kciuki, aby było wszystko dobrze :) Czuć się czuje dobrze. Tylko rano i w podwieczór jestem tak słaba, że ledwo utrzymuje się na nogach, a w żołądek mnie ssie, że nie wiem :/ Nie mam wymiotów, mdłości sporadyczne. Od jedzenia mnie odpycha, na nic patrzeć nie mogę. Nie wiem już co mam jeść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
kasia - trzymam kciuki, tylko napisz koniecznie co i jak poz wizycie, a jedzenie? jedz co zdrowe, duzo warzyw! jak Ci sie nie chce, nie wmuszaj w siebie duzo, mała dawka wystarczy. Tylko za słodycze nie siegaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na słodycze o dziwo, nie mam tak ochoty, jak wcześniej. Przez 5 dni jadłam jedną tabliczkę czekolady. To jedyne słodkie, jakie zjadłam ostatnimi czasy. I oczywiście napiszę po wizycie :) Mam nadzieje, że z dobrymi wiadomościami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULKA*
witam!!! w tym listopadzie kochalam sie z chlopakiem 2 razy, w grudniu tez 2, zabezpieczaliśmy się 2 razy globulką i prezerwatywą, a pożniej samą prezerwatywą ze środkiem plemnikobójczym. niby wczoraj mialam dostac okres, dzisiaj jest 31 dzien cyklu i tego okresu nie ma. niby7 nic sie nie wydarzylo złego, ani on nie skonczyl we mnie, zabezpieczenie bylo.... moje pytanie jest jedno czy jakimś cudem mogłam zajsc w ciąże?? troche pobolewaja mnie piersi , ale za to brzuch normalnie chce mnie zabic. boli na dole, ale tylko wtedy bardzo jak chce mi sie siusiu.... schiza juz złapałam... proszę o opinię, bo wykończe mojego faceta psychicznie a siebie nerwowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometome
Cieszyć się hmm .. może i tak, kiedy pojawi się zaokrąglenie brzuszka itp. Bo jestem bardzo młoda, mam szkołe, rodzice ;/ ale dam rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULKA*
serdecznie prosze o opinię na mój wczesniejszy post!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze nie powinnas byc w ciazy ja mialam podobnie jak ty tyle ze okresu nie mialam tydzien i bolaly mnie piersi a o brzuchu nie wspomnie do tejpory codziennie mnie boli ale juz troche lzej. ja mialam jeszcze do tego mdlosci chcialo mi sie wymiotowac nie mialam apetytu i cagle bym spala ale zrobilam test wczoraj i niestety nie jestem w ciazy. najwyrazniej cos innego sie zemna dzieje bo strasznie sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki!! Jestem po wizycie i pęcherzyk urósł (co boleśnie w nocy odczuwałam). Ma 12, 6 mm a w środku ciałko żółte + maleńki zarodeczek (który widoczny jest tylko dla lekarza, bo ja go niestety jeszcze nie dostrzegam :/ ). Minusem jest jedynie niskie ciśnienie :/ Ulka* - najlepiej zrób test :) i nie denerwuj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, proszę was o opinię. Od dawna się staramy z mężem. W tym miesiącu w 29dc dostałam okres, ale taki dziwny, skąpy 3,4 dni w sumie to 1 dzień silniej tylko było. I co najdziwniejsze w dniu tego krwawienia dopiero zaczęły bleć mnie najpierw sutki no i bolą coraz bardziej do dziś, a dziś jest 10 dc. zawsze biust mnie bolał na tydzień, 1,5 przed @ a tu tak dziwnie. I straciłam apetyt cąłkiem, mogę nic nie jeść. I chyba widzę zaciemnioną kreskę pod pępkiem. Temperatura pod pachą dziś 36,88 przedwczoraj 37. Czy to może być to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę, wypowiedzci się, co myślicie o tym, że piersi zaczęły mnie boleć w dniu niby okresu i nie przestają boleć? Są duże, z niebieskimi kanalikami ( tak miełama zawsze ale przed @ a potem przechodziło 1 lub 2dniu po okresie). Czy mogę robic sobie nadzieję? A , dodam że zrobiłam 1 test w 7 dniu cyklu obecnego po południu i wszedł ngatywnie. Ale ja czuję jak nigdy ze może się udąło? Co myślicie? Pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
leszynka - jezeli test wyszedł negatywnie to przykro mi, ale zapewne w ciazy nie jestes, gdyby to nie była @ a krwawienie w ciazy po takm czasie miałabys dosc wysokie stezenie hormonów, by test wykazał ciaze. Temperature mozesz miec podwyzszona z róznych powodów, chocby z przeziebienia, które na obecna pore roku, nie jest niczym dziwnym, sutki bola tez niekoniecznie z okazji ciazy, mozesz miec owulacje, mogłas je podraznic, kreske pod pepkiem to i ja mam, to takie złudzenie, prawdziwa kreska pokazuje sie juz w dosc zaawansowanej ciazy. Nie rób sobie nadziei, bo zwariujesz. Próbuj dalej, udaj sie do lekarza na konsultacje, pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co myslec ostatnio pisalam dzis powinnam dostac okresu a go nie mam ....zrobilam test -negatywny ale to dopiero 6 dni po stosunku. myslicie ze moge byc w ciazy bola mnie nerki tak jaby byly przewiane brfzuch mam delikatnie twardszy czasem sie tak jakby pompuje .... czy 5-6 dnipo stosunku moga byc jakies obiewy tego typu?? kiedy powinnam zrobic test zeby pokazal wynik pewny.czasem boli mnie watroba i lewa pachwina ....... prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka myślę, że nie masz się czym martwić. Jeśli z reguły masz cykle regularne to (jesli nic nie pokręciłam) były to Twoje dni niepłodne. Nie denerwuj się bo to nie sprzyja. A test możesz zrobić jeśli termin @ Ci minął (z reguły robi się go w dniu spodziewanej miesiączki). Uszy do góry i nie denerwuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwopowiedzic po mioesiaczce 2 dni.własnie cykle mam dziwne bo zazwyczaj mam co miesiac 7 dnia miesiaca . jak cos tam sie przestawi to 2 .ale zawsze byla. caly brzuch mam napompowany. przed stosunkiem 2 dni bolal mnie brzuch . byla u gina powiedzial ze co do ginekologii jest ok i ze widac ze zbliza sie okres tydzien mina od wizyty a 2 dni od spodziwanego terminu i nic . od czego moze tak peczniec brzuch . i czy to mozliwe ze 2 dni po stosunku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwopowiedzic po mioesiaczce 2 dni.własnie cykle mam dziwne bo zazwyczaj mam co miesiac 7 dnia miesiaca . jak cos tam sie przestawi to 2 .ale zawsze byla. caly brzuch mam napompowany. przed stosunkiem 2 dni bolal mnie brzuch . byla u gina powiedzial ze co do ginekologii jest ok i ze widac ze zbliza sie okres tydzien mina od wizyty a 2 dni od spodziwanego terminu i nic . od czego moze tak peczniec brzuch . i czy to mozliwe ze 2 dni po stosunku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
jolkaaa - powtórz po prostu test, 2 dni opóźnienia miesiaczki to zadne opóxnienie, mało która ma od deski do deski taki sam cykl co miesiac, napompowany brzuch to typowy objaw przed@, nie wiem co ma do tego watroba? Watroba lezy niedaleko przepony, tak ponizej piersi, w podzebrzu. Nerki raczej tez nie maja nic wspólnego z ciaza. Jezeli w ogóle tylna czesc ciała ma tu jakies znaczenie to krzyż, który boli w ciazy zaawansowanej lub we wczesnej prorokujac poronienie. Moim zdaniem stosunek miałas w dniach niepłodnych, choc wiadomo rózne cuda sie zdarzaja i to nie takie proste zajsc w ciaze bez pełnego wytrysku (i z tym nie jest łatwo). Zrób kolejny test dla włsanego spokoju i cierpliwie czekaj na miesiaczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULKA*
DZISIAJ KOLEJNY DZIEŃ I NADAL Z OKRESU NICI...OSTATNI RAZ KOCHAŁAM SIĘ Z FACETEM3 GRUDNIA, POPRZEDNI OKRES MIALAM 8 listopada ... WIEC JESLI SIE NIE MYLE TO BYŁY RACZEJ DNI NIEPLODNE, CYKL MIALAM 29 DNI. NIE BYŁ TO STOSUNEK NIEZABEZPIECZONY, BYŁA PREZERWATYWA I DO TEGO NIE BYLO DO KONCA... POPRZEDNIE RAZY TEZ BYLY TAKIE. NIE WIEM SKAD WYNIKA OPOZNIENIE I TEN CHOLERNY BÓL NA DOLE BRZUCHA KIEDY CHCE MI SIE SIUSIU...... MOJ FACET MOWI ZE JESTEM CHORA NA GLOWE JAKAS, BO PRZECIEZ ON WIE CO SIE DZIALO...... :(:(:( NAPISZECIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULKA*
PRZECIEŻ JA SIĘ NIE KOCHAŁAM NIEZABEZPIECZONA, BYŁA PREZERWATYWA ZE SRODFKIEM PLEMNIKOBÓJCZYM I NIE BYLO DO KONCA I TAK ZA KAZDYM RAZEM.....NIE WIEM Z CZEGO TEN BÓL KIEDY CHCE MI SIE SIUSIU WYNIKA.......... OSTATNI OKRES MIALAM 8 LISTOPADA, KOCHALAM SIĘ 28 LISTOPADA, 1 GRUNIA I 3 GRUDNIA, WIĘC SĄDZIŁAM ZE TO DNI RACZEJ NIEP0LODNE POWINNY BYĆ.... JAK MYŚLICIE?? MOZE COS ZLE POLICZYLAM, MOJE CUYKLE SĄ RACZEJ ŚREDNIO REGULARNE, RAZ 30 DNI, POTEM 29, POTEM ZNÓW 34 DNI..... MOJ FACET MOWI ZE JESTEM CHORA NA GŁOWE BO ON WIE JAK BYLO I CO BYLO! NAPISZECIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
Ulka ból przy oddawaniu moczu świadczy o stanie zapalnym w obrębie cewki moczowej lub pęcherza moczowego, trzeba zrobić badanie moczu i włączyć leki (np furagina) idź do swojego lekarza rodzinnego da Ci skierowanie i receptę na leki. Co do dni płodnych to kalendarzyk jest najbardziej zdradliwą metodą regulacji poczęć, zacznij obserwować swoje ciało, mierz temperaturę i sprawdzaj śluz a będziesz wiedziała w jakiej jesteś fazie cyklu. Są portale na których można się nauczyć obserwacji np www.28dni.pl Myślę, ze w ciąży nie jesteś, a co do dni płodnych to zazwyczaj owulacja jest na 14 dni od końca cyklu, ale to wartość średnia i różnie to u różnych kobiet bywa, ja przed ciążą miałam owulację np na 7 dni przed miesiączką. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
ULKA - Jesli stosunek miałas z prezerwatywa i zaden "wypadek" przy tym nie miał miejsca to nie masz czego sie obawiac. Tak jak pisze Bogi, zapewne masz przeziebiony pecherz. @ spóźnia sie z róznych powodów, nie ma co panikowac jesli sie zabezpieczasz i chwała Ci za to dziewczyno, ze rozsadnie podchodzisz do spraw seksu! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULKA*
brzuch już nie boli, brałam Furagin przez 5 dni i przeszlo chyba, @nadal nie mam... więc i tak się stresuję.. a jesli chodzi o zabezpieczenie to ja bym bez niego umarła.... dzięki za opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_28
Wiatam! Jestesmy z męzem 18 miesiecy po slubie.Chcemy miec dziecko,ale cos sie dzieje z moim męzem nie tak.Przyznał mi sie ze od slubu miał wytrysk moze ze 4 razy tylko.Czy myslicie ,ze on moze byc niepłodny.Najgorsze jest to ze on niewidzi w tym problemu,a ja natomiast chce zeby poszedł z tym do jakiegos lekarza.Wiecie jaki lekarz sie tym zajmuje? Ja juz sie przebadałam od a do z i ze mna wszystko jest ok.Niewiem co mam o tym myslec, bo w taki sposób to ja nigdy nie bede w ciązy.Doradzcie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
Witaj Ewciu, Twój mąż koniecznie powinien iść do lekarza - androloga, on zleci odpowiednie badania. Koniecznie trzeba to sprawdzić bo poza niepłodnością takie objawy daje jeszcze kilka innych stanów, wśród nich jest choroba nowotworowa. Nie chcę Cię straszyć, ale takie rzeczy należy sprawdzać od razu bo czas ma znaczenie. Może się też zdarzyć, że mąż jest zdrowy, a powody leżą w psychice, wtedy będzie potrzebna pomoc psychologa lub seksuologa, ale o tym zadecyduje androlog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2000
Ja jestem w 5 tygodniu ciąży - tak myślę:). Robiłam dwa razy test i oba wyniki pozytywne. Byłam przedwczoraj u lekarza, ale nic jeszcze nie mógł stwierdzić. Muszę iść na USG. Niepokoi mnie ból brzucha w dole jak na okres ale o wiele silniejszy, łapie mnie w późnych godzinach wieczornych i w nocy, w dzień mam spokój. Lekarza przepisał mi nospe. Wzięłam wczoraj koło 20 jak mnie zabolało i było ok do ok. 24 kiedy mnie znowu złapało i to tak porządnie, wzięlam drugą i spałam spokojnie do rana. Dziś wzięłam wcześniej zanim zaczęło mnie boleć - zobaczymy co będzie. Denerwują mnie te bóle, bo przy poprzedniej ciąży nic takiego nie miałam (10 lat temu). Czytam wypowiedzi innych i widzę, że niektóre z Was mają podobne problemy. Ja jednak panicznie się boję i co chwilę sprawdzam czy nie mam jakiegoś plamienia itp. Zamiast się cieszyć to ja się boję. To okropne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2000
Ja jestem w 5 tygodniu ciąży - tak myślę:). Robiłam dwa razy test i oba wyniki pozytywne. Byłam przedwczoraj u lekarza, ale nic jeszcze nie mógł stwierdzić. Muszę iść na USG. Niepokoi mnie ból brzucha w dole jak na okres ale o wiele silniejszy, łapie mnie w późnych godzinach wieczornych i w nocy, w dzień mam spokój. Lekarza przepisał mi nospe. Wzięłam wczoraj koło 20 jak mnie zabolało i było ok do ok. 24 kiedy mnie znowu złapało i to tak porządnie, wzięlam drugą i spałam spokojnie do rana. Dziś wzięłam wcześniej zanim zaczęło mnie boleć - zobaczymy co będzie. Denerwują mnie te bóle, bo przy poprzedniej ciąży nic takiego nie miałam (10 lat temu). Czytam wypowiedzi innych i widzę, że niektóre z Was mają podobne problemy. Ja jednak panicznie się boję i co chwilę sprawdzam czy nie mam jakiegoś plamienia itp. Zamiast się cieszyć to ja się boję. To okropne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×