Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość monique_84
melonik85 a powiedz czy przeszły ci bóle podbrzusza? Bo u mnie troche ustały, nie całkowicie ale jest już znaczne lepiej natomiast piersi rewelacja pierwszy raz w życiu nie muszę się oszukiwać :) i po raz pierwszy tak naprawdę wypełniają te 70 B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi piersi nie chyba nie rosna, nie zauwazylam, mam nadzeje ze nie urosna bo i tak juz mam z nimi problemy a jeszcze meczyc sie z wiekszym ciezarem to jest porazka (nie sa gigantyczne ale jestem szczupla i to sie wyroznia) :/ Ale w Twoim przypadku jesli to bylo pożądane to gratuluje :D Teraz masz piekne pełne B :D i pamietaj ze jesli juz rosna to mozesz sie spodziewac zmiany rozmiaru biustonosza. Mi jesli nie rosna do 6 tygodnia to moze juz nie beda ale Ty, sluchaj jeszcze bedziesz cycolina... :D:D:D Podbrzusze mnie pobolewa do tej pory choc rzeczywiscie mniej, rzadziej i slabiej choc jeszcze sie zdarza. Na poczatku najbardziej, troche mnie to meczylo ale wszystko do zniesienia. Mysle ze poki to nie sa bole taie nieznosne to nie ma sie czym przejmowac, macica rosne i trzeba jej na to pozwolic :) No i ja mastawilam sie juz na takie pobolewania przez cala ciaze. Bo teraz rosnie macica a potem dzidzia wiec tez na pewno bedzie to sie wiazalo z jakimis dolegliwosciami. Udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zdarzaja mi sie bole pachwin, tez do zniesienia ale dosyc uciazliwe przy poruszaniu sie :/ i krzyz tez mnie czasem pobolewa :/ jak bede u lekarza to sie wypytam czy to wszystko utrzymuje sie w normie. warto zapisywac pytania do lekarza. Mi sie juz kilka zebralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique_84
mi też już porządna lista pytań i niewiadomych się uzbierała. Jutro idę do lekarza bo w pt zlecił mi beta hcg w dwóch powtórkach więc odbiorę wyniki i jestem umówiona na 17, nie wiem czy będe chętna na usg bo to jest 5 tyd wg mioch obliczeń wiec może być jeszcze nie widoczne a też traktowanie fasolki tym promieniowaniem nie jest zupełnie obojętne dla jej zdrowia. POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pierwszej wizycie bylam w 4 tygodniu i nie bylo jeszcze widac. następna mam 10 sipernia wtedy juz na pewno bedzie, mysle ze nawet serduszko juz bedzie. Tylko to pozno wiec sprobuje sie zapisac na wczesniej gdzie indziej. Napisz po wizycie jak poszlo, czy widzialas kropka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim prosze bardzo o pomoc w rozwiklaniu mojego problemu chodzi o to ze okres powinnam dostac 6 dni temu leczx pomimo objawow takich jak zmiana anstroju ,bolace piersi itp okres nie pojawil sie Pozostal jedynie bol w okolicy podbrzusza z nasileniem na jajniki .dla pewnosci zrobilam test lecz byl negatywny wynik Brzuch jak bola tak boli lecz nie mam zadnych innych objaw.Dla ujawnienia szczegolow powiem ze jak kochalismy sie z chlopakiem to nie mielismy zabezpieczenia lecz finisz byl po za moim cialem Kochane kobitki bardzo prosze napiszcie co o tym myslicie Czy moge byc w ciazy leciec do lekarza czy czekac spokojnie na okres bo moze sie spoznia przez np stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique_84
duda25 Poczekaj jeszcze spokojnie, do lekarza nie masz co iść bo jeszcze jest za wcześnie i tak nic nie zobaczy poczekaj jeszcze parę dni i znów zrób test ciążowy jesli nie dostaniesz okresu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpewniejszy wynik uzyskasz robiac bHCG - z krwi. Czasem test plytkowy sie myli, bo nie jest taki czuly. Test z krwi daje niemal 100 % pewnosci. Juz teraz po terminie @ na pewno wykaze czy jestes w ciazy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! tak czytam i czytam od kilku dni i ...w końcu postanowiłam podzielić się z Wami moimi wątpliwościami. Mam 38 lat, do tej pory bez maluszka. Było w sumie tak, że średnio się staraliśmy a jeśli już to starania były zakończone fiaskiem. Mam krótki cykl (24-26 dni) i mój lekarz swego czasu kazał mi zażywać progresteron aby przedłużyć 2 faze cyklu. Od wielu lat jednak przestaliśmy się starać o dzidzię, toteż nic nie zażywałam... aż do tego właśnie lipca, kiedy ostro poszaleliśmy i to właśnie w moje dni płodne. Na razie czekam na okres ale bardzo wcześnie zaczęły boleć mnie piersi, jestem senna i boli mnie dołem brzuch... aczkolwiek testu jeszcze nie robiłam... A jeśli test wykaże, że jestem w c. ale okres dostane z powodu niedoboru progresteronu....?? A może zrobić test i pojść do lekarza jeszcze przed spodziewaną miesiączką? Czy to coś pomoże? Poradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwusia, mam pytanie- czy Wy w ogole chcecie miec dziecko? Ja poczekalabym do terminu okresu, a nawet pare dni pozniej zrobilabym test. Poczekalabym dluzej po prostu zeby wynik byl bardziej wiarygodny i wyrazny. I dla wiekszej dokladnosci i jasnosci zrobilabym test z krwi. Jesli jestes w ciazy to ze wzgledu na Twoj wiek- bardzo zadbalabym o wszystko, o wszystkie badania, o siebie swoj organizm, systematyczne kontrole, badania w kierunku wad genetycznych itd. No i oczywiscie zrezygnowac z pracy na czas ciazy, odpoczynek odpoczynek odpoczynek. Życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! wiesz... czasem tak w życiu bywa, że nie wie się na pewno. Ja nigdy nie miałam specjalnego instynktu macierzyńskiego i nie posiadanie dzieci nie było dla mnie do tej pory tragedią. Jednakże ciepło myślę o dzieciach i jeśli okazałoby się, że jestem w ciąży, to bardzo byśmy się z Mężem ucieszyli. Jeśli chodzi o testy, myślałam aby tak właśnie zrobić - dzięki, że upewniłaś mnie w tej opinii. Jeśli okaże się, że jestem w c., to na pewno zrobię wszystkie niezbędne badania - wiem, że nie jestem najmłodsza. Słyszałam jednak, że teraz kobiety rodzą coraz później, i że sporo jest ciążówek przed 40-stką, więc jestem dobrej myśli-)) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka__85
Hej dziewczyny! tak sobie wpadam na to forum raz na jakiś czas i czytam co się zmieniło, której się udało, a która jeszcze się stara...staramy się od 15 m-cy, w kwietniu tego roku nawet pojawiło się światełko w tunelu, lecz szybko zgasło :( staram się jak moge nie myśleć o tym, odejść jak najdalej myśłami, ale jest to bardzo trudne dla mnie. Powiedzcie jak się uwolnić od ciągłych myśli o poczęciu? jest na to jakiś sposób? powoli zaczynam wątpić...pozdrowienia dla wszystkich :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w środę pokazały się dwie krechy na teście :) ginekolog na razie nic nie widzi - to 5tc (3t od zapłodnienia), więc idę do niego za tydzień. Stwierdził, że może wtedy coś zobaczymy. Bardzo się boję, bo chciałabym żeby wszystko było ok. Troszkę bolą mnie piersi, szczególnie sutki i czuję taki tępy, czasami kłujący ból w prawym jajniku (ale bardzo delikatny i chwilowy), a czasami czuję jakbym miała dostać okres. Ale to juz 1,5tygodnia od planowanej miesiączki, a zawsze miałam regularne cykle 28-dniowe. Mam nadzieję, że zobaczę pęcherzyk ciążowy w macicy. Znajoma mnie nastraszyła, że jak mnie pobolewa w prawym jajniku może to być ciąża pozamaciczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bylam u lekarza w 3 tygodnie po zaplodnieniu i lekarz nic nie widzial, to bylo 16 lipca. w poniedzialek 2 sierpnia dopiero ide na kolejna wizyte i mam nadzije ze wszystko bedzie dobrze. Czasem mysle o ciazy pozamacicznej bo mnie lewy jajnik pobolewa i kluje ale strofuje sie ze tylko niepotrzebnie sie nakrecam na zle mysli, Trzeba myslec pozytywnie :D Ja zaszlam w w ciaze w drugim cyklu, czyli od razu ale jak zaczynalam sie starac to balam sie ze z rok staran przed nami, ale udalo sie. Wiesz, tak sobie powiedzialam po pierowszym cyklu- kurcze jak bede taka nakrecona na poczecie to sie uda. Tak wiec pomyslalam i powedzialam sobie- jestes mloda masz przed soba mnostwo czasu na zajscie w ciaze, jak nie teraz to az miesiac, jak nie za miesiac to w kolejnym... I tak mialam sobie powtarzam co miesiac (na szczecie nie zdazylam :) ), tak wiec powtarzalam to sobie jestes mloda, masz czas, wyluzuj sie, kochaj sie zywiolowo spontanicznie, idz na impreze. poszlam na impreze jedna, za tydzien druga, troszke popilam, wyluzowalam sie na maksa, poszalelismy :P oczywiscie czas owulacji mialam gdzies tam w glowie pamietajac zeby sie w tym czasie poprzytulac ale znow- jak sie nie uda tym razem to trudno. Wiesz, podobno w organizmie kobiety dzieje sie cos zlego, powstaje jakas blokada, kobieta proukuje cos co powoduje ta blokade i zabija jakies substancje niezbedne w zaplodnieniu. Dlatego wyluzowanie sie jest nie tylko pomocne w zajsciu w ciaze ale i konieczne... Zycze powodzenia, wypijcie lampke wina, cieszcie sie swoja bliskoscia, zapomnij o obliczaniu, mierzeniu temperatury czy badaniu sluzu, jesli to robisz. Pomyslcie o sobie nawzajem, zeby seks nie stal sie mechaniczny bo to dodatkowo moze frustrowac... \jeszcze raz zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, tak sobie powiedzialam po pierwszym cuklu - kurcze jak bede taka nakrecona na poczecie to sie NIE UDA. ---- poprawiam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Staramy się z mężem o dziecko od jakiś 3 miesięcy i niestety wciąż nic:( Planową miesiączkę mam dostać około 8 sierpnia czyli za 5 dni ( po 28 dniach od poprzedniej) I dzisiaj zauważyłam , że mam takie beżowe upławy, czy może być to sygnał ciąży? Jestem ostatnio wciąż śpiąca i zmęczona, od czasu do czasu mam zawroty głowy i rano zwykle mnie mdli, ale niestety nie mam obolałych piersi i żadnych innych dolegliwości. Jak myślicie, czy mogę być w ciąży? Tak bardzo bym już chciała, czekam na to z całego serca. Może podizelicie się swoimi doświadczeniami? Pozdrawiam Wszystkie Kobietki na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyreczka
Witam wszystkie starające się, zafasolkowane, przyszłe i obecne mamy :) Staramy się o dzidziusia pierwszy raz, nie czuje żadnych objawów prócz tego, że w krzyżu boli mnie niemiłosiernie. Dziś powinnam dostać @ ale go nie ma :D Nadmieniam, że nigdy przenigdy mi się nie spóźnił, zawsze miała regularnie jak zegarku. Rano zrobiłam test. Nie wiedzialam, że nie można brac do testów moczu z pierwszego strumienia więc zrobiłam tak jak nienależy ale mimo to druga kreska się pojawiła :D Baaaardzo blada ale jest. Nie chcę się niepotrzebnie nakręcać więc proszę o obiektywną opinię bardziej doświadczonych... FASOLKA?? Mój mąż w ogóle nie reaguje myśląc że jak nie będzie potwierdzał moich przypuszczeń to będzie mi mniej przykro jak sie okaże że to nie dzidzia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) jestem tutaj pierwszy raz i potrzebuje pomocy od kogoś doświadczonego kto ma ciążę bądź jej objawy za sobą. Moja miesiączka miała się pojawić w czwartek 05.08 i póki co jej nie ma.. Boli mnie brzuch tak jakby okres miał się pojawić, także piersi, które dodatkowo od czasu do czasu swędzą no i taka jakaś dziwna zgaga;/ Zwykle okres miałam regularnie co 30 dni. Zrobiłam wczoraj test ale nic nie wyszło, chcę poczekać do końca tyg i jeśli nic nie będzie to pójdę do lekarza. Powiedzcie proszę czy mogłabym być w ciąży nawet jeśli test nie wyszedł? Byłby to około 3 tydzień więc nie wiem czy tak szybko miałabym objawy? Będę wdzięczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki czytałam dzis długo wątek i postanowiłam napisac o sobie ... U mnie ostatnia @ zaczeła sie 26, testy owulacyjne hmmm kreske miałam 9.08, mocniejszą 10 .08 i 11.08 taka sama jak 10.08 , przytulania były nastepnie od 13 zaczęły mnie kłuć na przemian jajniki i tak powiedzmy raz dziennie kolejny dzien dwa trzy a dzis prawie cały czas .Biorąc pod uwage ze @ będzie dokładnie 14 dni po owulacji to mniej wiecej będzie 23,24 .Możliwe jest aby mnie tak kuły jajniki po owulacji ? wczoraj zaczął mnie boleć krzyż nie wiem od czego a dzis to ledwo chodze ale nie jest to ból to bardziej uciążliwe niż bolące.Z męzem staramy sie już 5 cykl o dzidziusia i jak na razie nic.Sama juz zgłupiałam bo dziś to mi dobrze dokuczaja te kłucia i ten krzyż , piersi mam większe ale nie bolące.Zauważyłam również że najbardziej mnie kłuje jak siedzę po turecku lub mam noge na nogę a mniej jak siedzę a prawie w ogóle jak chodzę , tylko wtedyten krzyż.Jajniki mam zdrowe robię usg i nic do tej pory mi nie było.Nie wiem co o tym myslec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek21
Witam :) Staramy się z mężem o dzidzie :) miałam objawy jak na okres czyli nabrzmiałe piersi, ból w dole brzucha okres dostałam z dwudniowym opóźnienie ale był mniej obfity niż zwykle ale trwało to tyle dni ile trwa normalnie u mnie okres! teraz niby jestem jeden dzień po okresie, cały czas czuję się senna ,zmęczona, apetyt się zmniejszył, od dwóch dni mam zgagę mam nadzieję że mimo tego okresu może akurat się udało, byłby to ok 3 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pewien problem. Ostatnią miesiączkę miałam 29.08.10. Pół roku temu odstawiłam tabletki. A teraz: brak okresu, ból piersi i jakaś kropelka płynu się z nich wydostała, delikatny ból w podbrzuszu... Zrobiłam 3 testy ciążowe- negatywne. I strasznie się boję co to może być. Czy to przypadkiem nie jakaś ciąża pozamaciczna? Pomocy. (objawy typowo ciążowe, jedno dzieciatko już mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dublinianka
Moja ostania @ byla 23.08 zrobilam test i wyszedl pozytyw.....Mieszkam za granica i tu troszke inaczej wyglada opieka kobiet w ciazy jak sie zglosiłam do lekarki to mi na potwierdzenie zrobila test z moczu i ta druga kreska wyszła bardzo słaba wiec kazała mi poczekac jeszcze tydzien i wrocic do niej.....bardzo sie boje bo mam bole w podbrzuszu i poprzednia ciaze poroniłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, przeczytałam to forum od początku, zajęło mi to dwa dni:) Pierwszy miesiąc staram się o dzidzię. ostatni okres miałam 7 września, zawsze miałam regularne, a tu już 9 dni opóźnienia. Jestem pewna że jestem w ciąży, test robiłam w sobotę (4 dni od opóźnienia), ale nie wyszedł, głupie są te testy;) dziś jest środa a tu okresu nadal brak. bolą mnie piersi, brodawki zmieniły kolor, jednak do lekarza idę dopiero za tydzień, okropne jest to czekanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrioszka
Witam. Dzisiaj odkryłam to forum i mam nadzieje że uda mi się wszystko 0przeczytać. Otóż nie staramy się z mężem o dziecko choć nie szczególnie zabezpieczamy się. Jednak w dni płodne nas poniosło:) Od kilku dni odczuwam duże zmęczenie, mam zawroty głowy, od wczoraj zgagę. Piersi mnie bolą ale nie tak jak przed @ tylko wtedy gdy je przyciskam o bokach. Do @ zostało jeszcze 6 dni. Nie wiem to za wcześnie na objawy przynajamniej tak mi sie zdaję. Co myślicie jest szansa na ciążę czy może to co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusia1986
Witam Was dziewczyny.. Dziwna sprawa,jestem 6 miesięcy po ślubie i staramy się z mężem o dzidzie.Ostatni okres miałam 8 września,a dziś już 14 październik i jeszcze nie dostałam okresu..Przed wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszło,że nie jestem w ciąży,ale mam sporo wątpliwości ponieważ mam kilka objawów:brak okresu,powiększony brzuch,wzdęcia,pobolewania tak jak na okres,zgaga i większy apetyt..Czy możliwe jest że mimo negatywnego wyniku testu mogę być w ciąży??Do tego to ciągłe zmęczenie,apatia i senność..Proszę was kochane o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusia1986
Witam. Też staram się o dzidzie.Mam problem,chodzi o to że okres spóźnia mi się 8 dni,boli mnie w podbrzuszu,mam zgagę duży apetyt jestem senna i cały czas zmęczona,zrobiłam 2 testy i oba wyszły negatywnie,czy mimo tego mogę być w ciąży??Dodam że mam wzdęty brzuch i ogólnie czuję się niezbyt dobrze..Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wczoraj zrobiłam drugi test i wyszły dwie czerwone grube krechy!! Pierwszy test zrobiłam po 4-5 dniach i nic nie wykazał, strasznie mnie to frustrowało, pochwaliłam się wszystkim ciążą, bo intuicja podpowiadała mi że jestem, a test nic nie wykazał!! Czytałam na forach, czy to możliwe, ale musiałam się przekonać dopiero sama na sobie, minęło około 10 dni od daty spodziewanego okresu, ten tydzień był okropny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×