Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość Meggi001
czyli ostatni dzien miesiaczki wyklucza ciąze.. no dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej wątpliwe żebyś zaraz po okresie miała dni płodne i żeby doszło do owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
tez tak mysle jednak nie umylam sie po wszystkim a te skubane plemniki podobno w dobrych warunkach mogą przezyc do 3 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umycie to by Ci raczej nic nie dało bo plemniki mają bardzo duży zasięg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
no nic ..czekam do niedzieli.. wlasnie mdli mnie..i slina mi sie zbiera jak przed wymiotami.. i mam lekkie bole głowy... no ale mam nadzieje że to nie ciąża :) aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeśli byłabyś w ciąży to jeszcze za szybko na takie objawy.Myślę że sobie po prostu to wmawiasz.Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
ho ho no tak.. kwestia wieku ! rocznik 83 .. zadwowolona? jakbys nie zauwazyła moje obawy dotyczą możliwości zajscia w ciąze ostatniego dnia okresu. a nie " bolą mnie cycki czy to ciąża"..nie wmawiam sobie jak juz pisalam wyzej swoj stan usprawiedliwiam zblizajacym sie okresem. daleko mi od paniki i wmawiania sobie ciązy. pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi bez nerwów,a swoją drogą kobiety nie zabezpieczacie się a potem panika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
no cóż dam znac gdyby cos sie zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
świetnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodatnik ale ja ci zazdrosze tego brzuszka .... mam nadzieje ze niedlugo tez bede taki miała ... Aisha nie ma za co dziękowac jestesmy tu po to zeby sie podtrzymywac na duchu ....... i napewno u kazdej z nas wszystko bedzie super :) pozdrawiam kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
metaliczny posmak utrzymuje się nadal :( najintensywniej wyczuwam go wieczorem kiedy już zasypiam oraz kiedy jem..bóle jak przed okresem , okres palnowany za 4 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
btw gdzieś wyczytałam zę plemniki mogą dożyc do 72 godzin a czasami dłużej jeśli partner jest zdrowy i wysportowany ! mój i zdrowy i wysportowany nie pali nie pije alkoholu nie trzyma lapotopa na jajkach i je dużo warzyw i owoców HA ... ok chyba zaczynam wariować. :D przypomniało mi się ze tego 4 dnia juz okresu nie mialam tylko mała plamka plus normalny sluz, 5 dnia zero krwawienia o dziwo..ah no dobra koniec kropka czekam do 19.11 jesli skubany prztrwal do dni płodnych ktore zaczely sie wg moje cyklu juz po 3 dniach od wspołzycia..to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzis bede dzownic do lekarza i jak to w polsce wszytkie badania od nowa robic a w srode to juz bedzie 16 tyg no i czuje sie dobrze tylko czasami bola mnie piesi no coz musza, a jezli chodzi o komplikacje to przz wiele lat sie leczylam na wezly chlonne ktore mam chore no coz zobaczymy co tuta lekarze mi powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ciezko powiedziec bo jak sie wazylam przed ciaza i teraz to tylko kilogram malo ale za to juz widac maly brzusio, a wlasnie laski nie wiecie mozxe ile kosztuje usg prywatnie u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę prywatnie i za wizytę z usg płacę 100 zł.U mnie też już brzuch zaokrąglony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no to nie tak zle to sie umawiam na wiztyte i kto wie moze bede wiedziala juz jaka plec w sumie na 16 tyg juz powinno cos wykazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
hejka, ja jestem w 18 i 5 dni i przytyłam 3,5 kilo, brzusio juz spory, nie da sie przeoczyc:) a USG mam w poniedzialek i poznam płeć, w 16 tyg jak dzidzi dobrze sie ułoży też już powinno być widać, ale tu się robi własnie 19-20tc. Czekam z niecierpliwoscią, bo nie wiem jak mówić do dzidzi czy Emilka czy Dawidek:) hehe i jeszcze siorka czeka na wieści, bo ma 3letnią coreczke i w sumie prawie wszystko trzyma, a chce się pozbyć, bo miejsce zajmuje, no ale jak będzie chłopczyk to zrobi się segregacje, niktore rzeczy są uniwersalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuula
witam wszystkich i prosze o szybka odpowiedz 6listopad doszlo do stosunku miedzy mna a moim partnerem 2dni pozniej zaczelam krwawic a ostatnio okres mialam 18 pazdziernika na nastepny dzien bolaly mnie jajniki teraz mamy 15 listopad czasem boli mnie podbrzusze i czesto podchodzi mi slina , czuje sie zmeczona czasem zawroci mi sie w glowie mam mdlosci no a dzis caly czas chcialo mi sie siusiu i burczy w brzurzku a godz temu zjadlam sporo uprzedzam ze to byly dni nieplodne ,robilam test ciazowy wyszlo negatywnie, czy moge jednak byc w ciazy? Prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz wizytę w 14 tc,ale myślę że na następnej przed świętami też już poznam płeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juula zrob test w terminie @ wtedy bedziesz wiedziala napewno czy jestes w ciazy czy nie Dziewczynki dbajcie o siebie i wasze malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuula zrob test w terminie @, wiesz kobiece organizmy sa bardzo zlozone, mogla Ci sie owu przesunac na przyklad. A jak bys byla w ciazy to bys sie cieszyla? Czy raczej nie planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardillita18
Witam was:) Na wstępie chcialam wszystkim pogratulować fasolek:*:*! A wiec moje drogie ponad Miesiac temu trafiłam z moim facetem na owulacje. Nie pamietam konkretnej daty jednak jestem pewna ze to byl ten dzien. Po drodze dostałam hmm... Miesiączkę. Jednak byla ona bardzo malo obfita i trwała krócej niz zwykle. Fakt faktem tylko dwa dni krócej Ale jednak. Od tygodnia pobolewa mnie brzuch raz mocniej, raz słabiej. Nie podbrzusze, nie żołądek tylko brzuch. Podobnie jak jedna z koleżanek ktore pisały powyżej dzis jadłam bardzo duzo a teraz strasznie burczy mi w brzuchu. Normalnie tyle nie jem. W piatek późnym wieczorem Zaczelam wymiotowac mimo ze napewno nic mi nie zaszkodziło. Czesto mam zawroty glowy i Ogolnie jestem bardzo zmeczona. Czy jest mozliwe abym byla w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ardilita witaj. Najlepiej zrob test. Dolegliwosci sa ciazowe ale wiesz my tu starajace sie mozemy sobie zawsze wypatrzec dolegliwosci ciazowe a wcale nie sa. Test powinien ci wyjsc na bank i pokazac odpowiedz Aisha jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardillita18
Boje sie ze test pokaże fałszywy wynik a ja tylko przedwcześnie sie uciesze... Za Miesiac mam wizytę u ginekologa, wiec chyba bedzie lepiej jesli jeszcze poczekam... Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
u mnie wciaz smak żelaza . a poza tym bóle i piersi twarde i powiększone jak przez okresem.. jednak wg moich obliczen cykl mialam 25 dniowy okres 3-4dniowy, tego 4 dnia to juz nic nie było.. czekam do tej soboty..trzymajcie kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi001
tyle że piersi bolą inaczej niz przed okresem, jabym miala guzy w obrebie sutków.. no nic.. dziewczyny o co chodzi z tym metalem w buzi? pierwszy raz cos takiego czuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×