Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość misia2812
Ja mam ok.26,27 dniowe cykle.już powoli tracę nadzieję, że nam się uda. W 1 ciążę zaszlam szybko,a teraz już jest ciężko.Mam świadomość,że mam swój wiek,ale chyba to nie przeszkoda na 2 dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha jeżeli mi się udało to coś koło lipca/sierpnia. Mam małą nadzieję, ale zobaczymy co bedzie za 5 dni. Szlag mnie trafi do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
potwierdzone:) :-):) 5tydzień i 2dni:) Narazie jest pęcherzyk za 3tyg kolejna wizyta. Ale jestem szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
potwierdzone:) :-):) 5tydzień i 2dni:) Narazie jest pęcherzyk za 3tyg kolejna wizyta. Ale jestem szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
potwierdzone:) :-):) 5tydzień i 2dni:) Narazie jest pęcherzyk za 3tyg kolejna wizyta. Ale jestem szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Dziewczyny przepraszam że się wtracam w wątek ale nie wiem już co myśleć. Okres spóźnia się już dwa tygodnie. Dziś mam zgage mdłości po jedzeniu i podczas palenia. Piersi dopiero zaczynają boleć. Dziwne bo zawsze już od owulacji bolały Testu jeszcze nie robiłam bo mam nieregularne miesiaczki. Cały czas wierzylam że dostanę okres ale coraz bardziej zaczynam w to wątpić. Napiszcie co myślicie. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia2812
Ja też szczerze gratuluję i aż zazdroszczę-choć wiem,że zazdrościć nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
jak najszybciej zrób test jeżeli była możliwość że mogło zajść do zapłodnienia to może być ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Teoretycznie do zapłodnienia mogło dojść ponieważ stosowalismy stosunek przerywany. Tyle że że strony praktycznej wydaje mi się że nie doszło. Ale stosunek przerywany to żadna metoda antykoncepcji także wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztaneczka
mapeffka - Gratulacje!!! :) :) :) Teraz trzeba dbać o siebie o o maluszka :) Karolina 456 myślę że powinnaś zrobić jak najszybciej test. To nic ze miałaś @ nierównomiernie zawsze ale jeśli w czasie owu doszło do zapłodnienia to test powinien już to wykazać. Poza tym te objawy - baaaardzo charakterystyczne... :) I czy mogę zapytać chcecie dzidziusia czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
dziękuje Wam dziewczyny:) ją od dwóch dni się tak źle czuje dorwała mnie taka grypa jak nigdy:( połamało mnie całkiem leczę się domowymi sposobami i odpoczywam w domku to Narazie jedyny odpoczynek na jaki mogę liczyć bo muszę niestety pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Kasztaneczka Stosując stosunek przerywany liczymy się z konsekwencjami:-) Jesteśmy zdania co będzie to będzie. Ją już jestem gotowa na dziecko a mój narzeczony już od roku o tym mówi. Tyle że nie mamy własnego mieszkania dlatego świadomi jeszcze się nie zdecydowaliśmy. A te mdłości występują u mnie po posiłku i czasem wieczorem. Rano się nie zdarzają. I piersi podobno Sutki ciemnieja i się powiększają ale u mnie są cały czas takie same. Już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
A jeszcze chciałam zapytać o śluz bo w ciąży podobno ma jakiś charakterystyczny wygląd. Moglybyscie mi troszkę przybliżyć jak on wygląda. Ją też mam grypę i to straszna katar taki że oddychać nie mogę i do tego cały czas mi zimno i stan podgoraczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
A jeszcze chciałam zapytać o śluz bo w ciąży podobno ma jakiś charakterystyczny wygląd. Moglybyscie mi troszkę przybliżyć jak on wygląda. Ją też mam grypę i to straszna katar taki że oddychać nie mogę i do tego cały czas mi zimno i stan podgoraczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
A jeszcze chciałam zapytać o śluz bo w ciąży podobno ma jakiś charakterystyczny wygląd. Moglybyscie mi troszkę przybliżyć jak on wygląda. Ją też mam grypę i to straszna katar taki że oddychać nie mogę i do tego cały czas mi zimno i stan podgoraczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
A jeszcze chciałam zapytać o śluz bo w ciąży podobno ma jakiś charakterystyczny wygląd. Moglybyscie mi troszkę przybliżyć jak on wygląda. Ją też mam grypę i to straszna katar taki że oddychać nie mogę i do tego cały czas mi zimno i stan podgoraczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztaneczka
Ja też miałam katar poprostu jakby byłam przeziębiona troche bardzo :) teraz juz przeszło. Karolina 456 - jakoś u siebie nie zauważyłam większych zmian w śluzie. Nie jest go dużo, jest biało żółtawy więc bez szczególnych u mnie zmaian. A jak z tym u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Ją jestem strasznie przeciwników. A piersi kiedy się zmieniają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
Ją jestem strasznie przeciwników. A piersi kiedy się zmieniają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zastanawiam nad swoim śluzem, leci wodnisty, a w środku jest wodnisto biały. Karolina z tego co wiem to mogą Ci spuchnąć już na początku, ściemnieć chyba też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inatka20
Ją śluz mam właśnie taki jak piszesz leci wodnisty a w żołądku właśnie bialawy. wcześniej był taki biały ciągnący jak plodny . Ale już od dwóch dni jest inny. Co do piersi to z natury mam dość duże. Mam takie nabrzmiale ale sutki bez zmian. Tylko trochę wrażliwe na dotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
U mnie jest wodnisty rozciagliwy był ale już nie jest i taki bialawy na majtkach czasami żółty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina456
to masz tak jak ją tylko że ją podejrzewam ciążę nie wiem czy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka80
witam jestem tu pierwszy raz za 5 dni mam dostać @ tylko mam takie dziwne objawy jakich nigdy nie miałam przed @. a więc mam temp 37 do tego bardzo bolące i powiększone piersi od wczoraj wycieka mi z nich co jakiś czas taki żółty płyn do tego bolą mnie jajniki i podbrzusze ( skurcze jak w trakcie @) myślicie że to mogą być objawy ciąży? byłabym szczęśliwa:) wypowiedzcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to mogą być objawy ciąży. Mierz dalej temp, bo im bliżej okresu tym temp powinna spadać jeśli nie jesteś w ciąży. Mi też piersi się powiększyły i boli podbrzusze, ale co będzie? Dowiem się w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×