Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość misia181
wczesniejsza wypowiedź ja pisałam w pseudonimie zjadło mi literki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia181
hej co tam u was ja przed chwilą dostałam lekkigo brązowego plamienia ale dosłownie kilka kropel nie wiem czy to będzie początek @ czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
Jeśli chodzi o moje objawy : -ogólne zmęczenie (ciągle bym spała) -biały śluz (cały czas jest go sporo) - pobolewanie brzucha jajników, takie zakłuwanie -strasznie bolące obrzmiałe piersi - miękka szyjka macicy (samobadanie) -mdłości -ogólne wzdęcie w okolicach brzucha -częstrze oddawanie moczu -w nocy ciągnięcie, takie dziwne kłucie pępka nie wiem czy to te ż związane z ciążą ale było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia181
hej ja nadal mam lekkie brazowe plamienie od 4 rano nie śpie bo miałam straszne mdłości mimo tego że nic takiego ne zjadłam żebym tak się czuła i brzuch mnie pobolewał teraz jest spokój ale plamienie dalej jest i jest mi nie dobrze az na wymioty mnie brało ale napiłam się mleka truskawkowego i mi przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondzia E40
czesc dziewczyny,@ mam dostac za 3 dni i nie wytrzymalam,kupilam dzis test ktory podobno daje wiarygodny wynik juz na 6 dni przed @,zrobilam i niestety jedna kreska :-( ,zaraz potem zaczelam czytac ze z testami roznie jest czasem nawet tydzien po spodziewanej@ nie wychodza pozytywne wiec pozostaje czekanie....swoja droga zazdroszcze dziewczynom ktore sa cierpliwe,objawy u mnie wciaz bez zmian,brzuch caly twardy i pobolewa,piersi tez,doszedl jeszcze taki zwariowany apetyt...nawet nie o to chodzi ze duzo jem ale jak mam na cos ochote to tak mi smakuje ,tak sie delektuje jakbym nigdy nie jadla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mondzia chcesz zobaczyc moj test z okolicy czasu kiedy powinnam dostac @ ? Tak bladziutka kreska ze ledwo ja widac! Poczekaj jeszcze kilka dni albo zrob bhcg tobedziesz pewna. Wiem ze ciezko sie czeka, a to czekanie w ciazy to standard...czeka sie na wizyty, na usg, a potem na porod, wieczne stresy itd, takze to dopiero poczatek. Jeszcze troszke i bedzie wiadomo. Przesylam ciązowe fluidki &&&&&&&&&&&&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati9215
Hej dziewczyny jestem w 7 tc i od tygodnia biore duphaston i no spę ze względu na moje brązowe plamienia i pobolewanie w podbrzuszu lekarz nie kazał mi leżeć ale ja tak wolałam bo mnie wtedy mniej bolało i wstaje dziś i nie odczuwam prawie nic, troche się wystraszyłam i policzyłam kiedy wychodziłby mi okres i wyszło że najbardziej bolało przed spodziewanym okresem i teraz pytanie > Czy bóle w podbrzuszu mogły być związane ze "zbliżającą" się miesiączką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jak lekarz kazal lezec to lez, nie przemeczaj sie! No pewnie ze mogly byc zwiazane, ja jestem w 8 miesiacu ciazy izawsze przed terminem @ boli mnie brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ogromna prosbę do Was- może ktoraś z Was używała clexane i miała na zniżkę i nie ma co zrobić z tym co zostało? Chetnie kupię! Będę wdzięczna również za popytanie wśród znajomych- z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia181
hej dziewczyny wczoraj nie pisałam bo nie miałam internetu.. niestety wczoraj przyszła wredna @ no ale mówi się trudno nie bede się załamywała z tego powodu choc miałam nadzieje że może jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,jestem już po teście Pappa i po usg genetycznym.Mój maluszek jest całkowicie zdrowy.Wszystko ma na swoim miejscu i jestem poza grupa kobiet z ryzykiem wad genetycznych.Czyli opłacało się zrobić Pappa bo jestem spokojna. A się wierciloło, machalo raczkami że nie szło zrobić zdjęcia buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia przykro mi :) uda się w końcu zobaczysz :) Karola super że wszystko w porządku :) ja byłam w poniedziałek na tym 3d i nie zrobił mi bo powinnam na to badanie przyjść 22 a 23 tydz najlepiej w ciąży z Oliwką byłam prawie 24 ! A teraz byłam połowa 19 tylko sprawdził mi płeć bo go poprosiłam :) I wiecie co 3 córeczka hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondziula no córeczka też bedzie na pewno przez Ciebie bardzo kochana :) Przydałby się syńcio, no ale takie geny;) niech zdrowo rośnie! Imię juz na oku jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha dokładnie ja się ciesze już się doczekać nie mogę :) Najważniejsze żeby była zdrowa moja księzniczka :) Chyba będzie miała Maja na imię muszę jeszcze popatrzeć i uzgodnić z resztą hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondziula gratuluje córki:) od przybytku głowa nie boli:) moja tez będzie Maja:) dziewczyny a co radziecie na cellulit w ciąży? Można jakiś temu dziadostwu zapobiegać? Mi sie zrobił straszny latem po porodzie mogę zspomniec o spodenkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie pisalam wczoraj bo padlam na twarz. bole miednicy to kosci ktore sie za bardzo rozchodza, a nie powinny az tak, moze byc problem przy sn, wiec dzis umawiam sie na wizyte do dr Jakiela i zamawiamy planowana cc- za duzo juz jest przeciwko sn, niestety. Cala noc nie moglam spac, myslalam co wybrac itd. Do tego znow ta miednica nie dala prawie sie przekrecic koszmar jakis.Mała nadgania :) wazy juz 2100:) dr KArwacka powiedziala ze za 2 tyg moge rodzic;), powinna miec wtedy 2400-2600 wagi. podobno bedzie chuda a dluga :) Reszta na usg ok, nozka dogonila do normy,gdzies tam jest minimalnie za malo (w jednym miejscu wód) ale to pikus :) Nadal jest tez miedzy 10-50 centylem wagi ale to tez spoko. Mam odstawic nospe, gadalysmy o tym kiedy jakie leki odstawic po porodzie, wizyte u niej mam za 2 tygodnie. Mam sie mocno oszczedzac, ale moge wstawac troche i nawet moge w ndz wyjatkowo do szkoly. Szyjka sie skrocila na 2,29, ale dr powiedziala ze jak przez miesiac to super. Byla bardzo ze mnie zadowlonoa, mowi ze nie bylo tak od 3 wizyt. Nic praktycznie nie przytylam, no waga pokazala 100g wiecej tylko ,a mala tak ladnie urosla :D jestem zadowolona i jakos powoli godze sie z ta cc. hm, czy cos jeszcze...mała nas nastraszyla, bo miala w raczce jakby jeden palec inny, jakby go pol bylo, ale okazalo sie ze trzyma pępowinke :) i oczywiscie znow byla mowa o ogromnej ilosci wlosow ;P rozmawialam tez o naszym szpitalu z dr,rece jej opadaly...No to chce rodzic na Czerniakowskiej w Wawie i jak sie uda dostac do Jakiela to bede miec cc. Ciekawe jaki termin...A jak zaczne rodzic wczesniej to nic, pokaze papier od niego i zrobia mi cc. Moze to rozsadniejsze w moim przypadku, na pewno bezpieczniejsze dla małej, no i dr niby nie mowi wprost ze ta cc powinna byc bo moglabym "sprobowac" naturalnie, ale ewidentnie na kazdej wizycie o tym mowi...mowi tez ze to pomoze tam w pisztalu bo Jakiela sie wszyscy boja i bede uwazana za jego prywatna pacjentke, to prof. dr. hab.n.m. wydal 290 publikacji i ogole jest tam Ordynatorem wiec nikt go nie ma prawa podwazyc. No to chyba tyle:) Chyba ze o czyms zapomnialam. Reszta to mniej wazna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaluia
Aisha super wieści- cesarka czy nie ważne ze z Mała wszystko super :) aż sie wierzyć nie chce- za dwa tygodnie urodzisz Dzidziola. :) super oby wszystko było super :) a który to będzie tydzien ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluusia no nie do konca za 2 tyg- za 2 tyg moge juz rodzic bezpiecznie, bo to bedzie juz skonczony 36 tydzień, ale termin cc ustalimy dopiero 22 kwietnia (jak dotrwam) na wizycie z tym dr od cc, pewnie gdzies koło 14 maja, ale okaze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia181
hej dziewczyny u mnie @ się skończyła ale trwała tylko 2 dni a zawsze mam 3-4 wczoraj miałam lekkie plamienie jeszcze ale tak że wkładka starczyła na cały dzień tak więc pare kropel za tdzień chyba powtórze test co o tym myslicie bo krew zawsze miałam jasną a teraz była czasami aż czarna i to mnie dziwi 1 dzień okresu miałam słaby 1 normalny a potem te lekkie plamienie i teraz o dziwo jakies takie skrzepy czy błona mi leciała a nigdy tak nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha super wieści :) Cesarką się nie przejmuj ja dwie miałam i teraz trzecia mnie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaa tak to wyglada, w każdym razie najważniejsze ze wszystko gra :) ja już nie mogę doczekać sie maluszka, a to dopiero 17 tydzien i nawet za bardzo brzucha nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia to czekamy na powtorke testu, mondziula kurcze jakos sie boje tej calej otoczki, maluusia no zleci Ci zobaczysz, tak jak i mi zlecialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
Hej dziewczęta zamówiłam się na wizytę na16.04 do lekarza dostępnego w sensie ginekologa:) zobaczymy co tam na usg zobaczy czy coś już powinien zobaczyć? Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
Miało być dowcipnego ... Tak to jest jak się pisze na telefonie,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×