Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość KINGA22
DZIĘKI SERDECZNE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoniak
Jak długie masz cykle ... i w którym dniu po terminie @ test pokazał dwie kreski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINGA22
Cykle miałam różne od 29 dni do nawet 32dni. Pierwszy test zrobiłam 21 września i wyszła taka delikatna ta 2 kreseczka, a dzisiaj jak zrobiłam test to już 2 wyraźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki za 3 godz mam wizytę u gin ..jestem trochę jakaś pod denerwowana... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Mam pytanie. Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszła mi druga kreska bardzo jasna, od tygodnia mam lekkie mdłości ale przeważnie w ciągu dnia a nie rano. czy uważacie że ta blada kreska sugeruje ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd ...jeśli chodzi o te bladą kreskę na twoim miejscu powtórzyłam bym test..ale raczej to ciąża..a kiedy miałaś ost @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie :) Dawno mnie tu nie było, ostatnie dwa tygodnie i ciągłe przeziębienie dały mi nieźle w kość. Do tego te zmiany nastroju, wiem że to tylko objawy, ale jakoś ciężko mi z tym. Mdłości minęły jak dotąd i już przybrałam 2kg na wadze, dziwne jest to, ze mam już spory brzuszek okrągły tak jakbym się w obliczeniach myliła. Jeszcze dzisiejsza pogoda nie nastraja zbytnio. Pozdrowionka [url=http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=25&dzien=12&miesiac=8&rok=2008&bg=000]http://dziecko.haczewski.pl/suwaczek/2008/8/12/25.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Wpadłam podzielić się radością, dziś gin potwierdził, że będę mamą. :) Termin - 20 czerwca, na razie moje maleństwo ma 13 mm... Pozdrawiam Was serdecznie wszystkie i życzę tego samego!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINGA22
_o rany, również gratuluję, powiedz kiedy miałaś ostatni okres i w którym jesteś tygodniu ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Dmer, nie tylko ty pragniesz byc mama. ja takze nie moge sie doczekac gdy zobacze 2 kreske na tescie. Na pewno wkrotce nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattti
Haj dziewczyny :) tym które będą miały upragnionego maluszka gratuluje, a tym które jeszcze nie, życze aby Wam się udalo. Ja puki co to nienajlepiej się czuje.. ciągle mam mdłości, a najgorsze jest to, że czuje głód,a nie mogę zjeść gdyż mnie mdli wiec malo jem.. no i ten ból piersi... Koszmar :/ a Wizyte u gina mam umówioną na 15.11.2008.. Mam nadzieje że prawidłowo się rozwija i że będę miała zdrowego dzidziusia :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaaaaa
Dziewczyny, dziekuje Wam za cieple slowa :*. Ślub chcemy wziąć tylko cywilny, a później chcemy pomyśleć o KOścielnym, i o super zabawie ;). Najgorsze jest to, ze mam okropną sytuacje w domu, rodzice traktują mnie jak jakiegos smiecia, moja matka wyzywa mnie od szmat (jak jej powiedziałam, że być może jestem w ciąży, lecz pozniej powiedziałam, ze to nieprawda). Kazali mi sie wyprowadzać wieczorem z domu, wiec ok, spakowałam, sie, a rano mi powiedzieli, ze jesli sie wyprowadze, to zadzwonią na policje, bo jestem niepelnoletnia... Mam juz dosc tego wszystkiego, tylko sie caly czas stresuje :(. Dziewczyny, co mam dalej robić?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaaaaa
Dziewczyny, dziekuje Wam za cieple slowa :*. Ślub chcemy wziąć tylko cywilny, a później chcemy pomyśleć o KOścielnym, i o super zabawie ;). Najgorsze jest to, ze mam okropną sytuacje w domu, rodzice traktują mnie jak jakiegos smiecia, moja matka wyzywa mnie od szmat (jak jej powiedziałam, że być może jestem w ciąży, lecz pozniej powiedziałam, ze to nieprawda). Kazali mi sie wyprowadzać wieczorem z domu, wiec ok, spakowałam, sie, a rano mi powiedzieli, ze jesli sie wyprowadze, to zadzwonią na policje, bo jestem niepelnoletnia... Mam juz dosc tego wszystkiego, tylko sie caly czas stresuje :(. Dziewczyny, co mam dalej robić?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena37
Witam mamunie:) Dzisiaj bylam u lekarza........mam dzidziunie!!!!!, jest to 5 tydz i 3 dzien....dzidzia ma 14mm i przyjdzie na swiat 21.06.09.......tak bardzo sie ciesze, i zycze wszystkim pragnacym dzidziusia zeby tez mogly oznajmic to na tej stronce.....Buziaczki........Jestem taka szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
witam po paru tygodniach...dzis bylam u gina to juz 10 tydzien:)widzialam swoje dzidzi jak machalo raczkami i nozkami i jest takie ruchliwe,to niesamowite uczucie zobaczyc cos takiego!! ma juz 4cm! najwazneijsze ze jest wszystko ok.i ciaza rozwija sie prawidlowo tak sie ciesze!nawet niemam mdlosci czuje sie w miare dobrze tylko zmeczona ciagle jestem i senna...pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
witam po paru tygodniach...dzis bylam u gina to juz 10 tydzien:)widzialam swoje dzidzi jak machalo raczkami i nozkami i jest takie ruchliwe,to niesamowite uczucie zobaczyc cos takiego!! ma juz 4cm! najwazneijsze ze jest wszystko ok.i ciaza rozwija sie prawidlowo tak sie ciesze!nawet niemam mdlosci czuje sie w miare dobrze tylko zmeczona ciagle jestem i senna...pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna bardzo bardzo dobre wiadmomości. Ja jestem w 9 tyg, w list. idę na USG, może będzie widać rączki i nóżki. NIe mogę się doczekac i też mam nadz, że będzie zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania bardzo mi przykro,staraj sie nie przejmowac rodzicami,wspolczuje Ci,teraz musisz to zniesc,bo pewnie nie jestes samodzielna,i uzalezniona jestes od nich finansowo,przykro mi,ze Cie tak traktuja,musisz myslec o swoim dzieciatku w brzuszku,jemu nie potrzebne sa nerwy,jak sie urodzi rodzice zmienia zdanie,tak jest zazwyczaj i sa najlepszymi dziadkami,ale poki co musisz przeczekac,3maj sie cieplutko :) Gratuluje mamusiom:) widok na usg jak dziecko skacze i sie rusza,a serduszko bije jest przepiekny,plakalam ze szczescia :) wszystkiego dobrego p.s. mdlosci jakby odchodza w zapomnienie...:) ciasno mi w spodniach coraz bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna1787
Witam:) Codziennie czytam Wasze posty.Aniu bardzo mi jest Ciebie szkoda.To jest bardzo niesprawiedliwe jak Cię traktują rodzice.Ale głowa do góry będzie dobrze w końcu będą musieli zmienić podejście:) Piszę do Was bo chciałam się doradzić.Staramy się z moim narzeczonym o dzidziusia.I jak narazie się nie udawało:(Ale teraz @ się spóźnia 5 dni.Bolą mnie piersi od dnia kiedy powinnam dostać @, boli mnie kręgosłup, pobolewa brzuch ale tak jakoś inaczej.Zrobiłam się ostatnio strasznie płaczliwa bez powodu.A boję się zrobić test bo boję się że znów się nie udało:(Tłumaczę sobie brak tym że może sie przesunęła nie wiem z powodu zmiany pogody nerwów już sama nie wiem co myśleć.A Wy jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jeszcze tetsu nie zrobilas tzn @ masz nieregularne,jesli pierwszy raz spoznia Ci sie az 5 dni-to testuj,dobre testy wykryja ciaze,objawy to tak naprawde objawy zarowno @ jak i na ciaze,kregoslup moze bolec w ciazy,ale bez przesady,nie w tak wczesnej ,gdy dziecko rosnie to srodek ciezkosci przesuwa sie i uciska kregoslup,piersi sa wieksze zazwyczaj przed @,wiec sama widzisz, mnie np. pobolewal tak dziwnie brzuch,lewy jajnik -czulam,ze jestem w ciazy,ale tak teraz patrze z perspektywy czasu,to objawy naciagalam na sile...jak wiekszosc osob starajacych sie, ,zrob ten test jak @ nie przyjdzie,moze akurat Ci sie udalo tym razem,zycze Ci tego,ale sama widzisz,ze objawy 50/50.Powodzenia!!Oby sie pojawily II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Dzien dobry :) dziekuje wszystkim, ktore trzymaja kciuki za starajace sie tutaj - moze przyniesiecie nam szczescie i w koncu sie uda. Aniu: naprawde smutno sie robi kiedy czyta sie o zachowaniu twoich rodzicow. Nie ma zadnego usprawiedliwienia dla nich, ale moze po prostu przezyli zbyt duzy szok, z ktorym nie umieja sobie poradzic i z czasem zmienia swoje podejscie. Na pewno jak urodzisz i zobacza swego wnuka/swoja wnuczke to pokochaja ja i beda patrzec inaczej. Narazie nie wolno ci sie zbytnio przejmowac i denerwowac (choc to trudne) zeby nie zaszkodzic dzidzi. Badz silna i trzymaj sie. Czarna: jesli wczesniej @ nie spoznial ci sie tak dlugo to zrob test. Jesli boisz sie rozczarowania to poczekaj jeszcze kilka dni i jesli malpa @ nie przyjdzie to rob test. Chociaz ja bym chyba nie wytrzymala tak dlugo :) Trzymam za ciebie kciuki Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Buuu Nino przykro mi naprawde. Trzymaj sie i glowa do gory, musisz byc silna. Ja mam dzisiaj urwanie glowy w pracy i nie wiem za co sie wziac. Spadam, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszeczkowa
Cześć Dziewczyny! Często jestem na waszym forum ale pierwszy raz piszę. Ja z moim narzeczonym staraliśmy się o dziecko 1,5 roku i nagle nie myśląc o tym przy kochaniu zaszłam w ciążę z końcem września. Zorientowałam się dopiero po spóźniającej się miesiączce, zrobiłam trzy testy :) i wyszły pozytywne. Cieszyłam się ogromnie, ale wiadomo zawsze musi coś psuć nasze szczęście. Moja Gin, od początku kazała mi brać luteinę, 2 na noc. Na początku tego tygodnia zauważyłam na wkładce że mam plamienia ale tak lekko brązowe, od razu pojechałam do lekarza, sprawdziła, zrobiła usg i powiedziała ze wszystko jest raczej ok, ale widzi ze jest wydzielina troszkę ciemniejsza. Kazała mi brać luteinę 2x rano i 2x wieczorem i czekać. Nawet kolorek zmienil sie na bardziej biały ale dzis o zgrozę zauważyłam trzy kropeczki jakby skrzep i boję się strasznie. Zadzwoniłam do mojej lekarki i powiedziała ze więcej mam leżeć a jak nie przejedzie to w niedzielę mam przyjechać. Boję się dziewczyny panicznie o moją kochaną fasolkę, nie chcę jej za nic w świecie stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszeczkowa
Z tego wszystkiego zapomniałam dodać że jestem w 5 tyg ciąży wg mnie a wg lekarki 6 tyg :) Objawów w sumie nie mam, jedynie co to pobolewanie brzucha, co teraz się nasiliło (jednak jest to chwilowy ból-parę razy w ciągu dnia), bolące piersi i czasem mdłości. Wizytę mam u mojej gin. we wtorek ale nie wiem czy wcześniej nie zawitać jak kazała mi czekac? Muszę dodać ze jest to dobra specjalistka a ja mogę trochę przesadzać, ale czuję że jest coś nie w porządku :( Pomóżcie choć dobrym słowem bo zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda23
Hej wszystkim kobietkom, proszę o poradę w moim przypadku. Od trzech miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. Boli mnie brzuch, często siusiam, piersi mi urosły( bolą nocą ) i co najważniejsze nie mam @ od 13 dni. Zrobiłam test i wyszły dwie kreski, wiec umówiłam się do lekarza, ten notomiast mówi że nic nie widzi( nawet pęcherzyka ) i kazał mi zrobić badanie hcg ( w poniedziałek ). Czy to jest mozliwe że w takim stadium ciąża jest nie widoczna i co wykazują te badania hcg? Proszę odpiszcie boję się że to nie jest fasolka . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×