Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość fronesis
Hej, hej dziewczynki! Mam pewne przypuszczenia że mogę być w ciąży:) spóżnia mi się @ narazie co prawda jeden dzień, ale.... tydzień przed @ miałam jednodniowe delikatne plamienie, a teraz na 2 dni przed okresem tez tak miałam. Dziś powinien być @ ale nie ma, choć brzuszek mnie boli tak jakbym już dostała. Za to jest znowu plamienie, delikatni i dużo białego śluzu... Bardzo pragnę maluszka! Czy któraś z Waz miała podobnie? Dodam jeszcze że wymiotuję i mam mdłości i zawroty głowy, ale to wcale nie musi świadczyć o ciąży..może tym razem się uda..wierzę w to.. pozdrowionka dla Was wszystkich przyszłe MAmusie! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 78
witajcie dziewczynki. na początku pozdrawiam Was wszystkie ,no i przepraszam annya,że tylko fadeintoyou wyróżniłam na forum.Ty też się zaliczasz do tych które się troszczą o Wszystkie nas tu zgromadzone!fronesis,fajnie byłoby abyś była w ciąży,ale poczekaj jeszcze do@ a potem zrób test,wiem,że jak pragniesz ciąży to chcesz mieć wszystkie jej objawy.Ja tez chciałam dzidzię w tym cyklu,no i zatrzymał mi się okres.Spóźnił się o 2 tyd.,testy były na nie i ze spokojem zaczynam staranka na nowo! dziś byłam u ginekolog i dowiedziałam się to,co przypuszczałam lh było wysokie.problem z pełnowartościowym jajeczkiem,ze względu na długie cykle i późną owulację .O zespole pco nie wspomniała,bo na niego składa się kilka przypadłaści,ale o torbielowatych jajnikach już tak.przepisała mi przez 5 dni od dziś clostilbegyt i metformax na zmniejszenie insuliny we krwi,które to tabletki mam jeść do momentu zajścia w ciążę.Za tydzień mam się stawić na mnitoring ,bo clo jest na szybką stymulację i dojrzewanie jajeczek i może już w tym 11 d.c powie mi jak rosną i kiedy pękną!Jestem pełna wiary w to,że dziewczyny wcześniej czy później wszystkie zaciążymy! fadeintoyou ,wiem,że zmiana pracy jest ciężka i nie zawsze można się zaklimatyzować ale pomyśl,że jesteś młoda i do końca życia nie musisz pracować w jednej firmie i robić zawsze to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hei Misie :) melduje sie,ze z nami wszytsko w porzadku :) och,jak cudnie ze ktos sie troszczy i pamieta :) ja przepraszam,ze zawsze wszytskie moje posty tak do wszytskich kieruje,ale annya i fade same wiedza,ze sa super,i kazda z Was,ktora pocieszy czy pomoze jest nieoceniona !! my dzis bylismy u lekarza na kontroli,serduszko malucha puka w rytmie cza cza :D czyli wszytsko z nim ok,jeszcze 2 tyg i idziemy na usg :) juz sie nie moge doczekac :D tylko mama jakas taka nie teges :( brzusio boli,glowa boli,kregoslup boli,ale to ze stresu :( wlasnie przezywamy z mezem kryzys,firma,w ktorej on pracowal zbankrutowala,ale wszytsko byloby ok dyby zrobili to z twarza,a obawiam sie,ze bedziemy musieli zaangazowac adwokata :( nie chca wyplacic zaleglych pieniazkow,ktore teraz sa nam potrzebne jak nigdy wczesniej :( nie spie po nocach,stresuje sie,denerwuje.Moj maz juz troche z luzem do tego podchodzi,Norwegie dopadl kryzys finansowy,od poczatku roku 65.000 ludzi stracilo prace a ma byc ponad 100.000 albo i 150.000,jak na 4 milionowe panstwo to duzo :( ale nie zalamuje sie,bo nie mam wyjscia :) dzidzia w drodze i musi sie wszytsko ulozyc :D brzusio boli z nerwow,lekarz zalecil mi zredukowanie czasu pracy takze teraz pracuje 6 godzin zamiast 8,mam nadzieje,ze pomoze :) buziaki dla Was kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaa3
Fronesis zrób test jak masz takie dolegliwości to znaczy że stężenie hormonów jest wysokie i powinien wyjść- mnie wyszło,ale tym razem miałam jakiś wyjątkowo czuły test bo przy poprzednich ciążach trzeba było dłużej czekać na wynik a teraz jeszcze dobrze nie skończyłam kropić a już były 2 kreski,na opakowaniu pisało super czuły test ale nie pamiętam jakiej firmy-płytkowy bo paskowe czasami są zawodne. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaa3
Fronesis zrób test jak masz takie dolegliwości to znaczy że stężenie hormonów jest wysokie i powinien wyjść- mnie wyszło,ale tym razem miałam jakiś wyjątkowo czuły test bo przy poprzednich ciążach trzeba było dłużej czekać na wynik a teraz jeszcze dobrze nie skończyłam kropić a już były 2 kreski,na opakowaniu pisało super czuły test ale nie pamiętam jakiej firmy-płytkowy bo paskowe czasami są zawodne. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manius30
witam!!! dawno tu nie zagladałam.teraz jestem juz od 3 tygodni w polsce.jak tylko dowiedzialam sie o ciazy to postanowilam wrocic do kraju i porobic wszystkie wyniki.tak tez zrobilam i bardzo sie ciesze z z tej decyzji.porobilam badania i okazalo sie ze mam silna anemie,w tej chwili mija trzeci tydzien kuracji lekowej +ochydna dieta,miecho i buraki musze jesc na okraglo.jutro zacznie sie 10tydzien ciazy,tydzien temu nasza dzidzia miala 12mm.jestem przemeczona,nic mi sie nie chce,powoli wyniki badan sie poprawiaja ale do normy jeszcze daleka droga.za miesiąc mam badanie przeziernosci karkowej,dokładnie 6 marca i wtedy dopiero wszystko bedzie jasne.bardzo sie boje tego badania przyznam szczerze,ale jeszcze mam troszke czasu wiec skupiam sie na dobrym odzywianiu . Asiek27 ile płacilas za takie usg3D????w ktorym tygodniu dowiedzialas sie ze to bedzie chlopiec?????(szczerze gratuluje)i jeszcze jedno czy mogłabym poprosić tez o takie zdjecie od Ciebie,nigdy takiego nie widzialam a sama sie zastanawiam czy zrobic takie usg w przyszlosc.bardzo prosze o fotke,to moj ades:marlab31@tlen.pl Musze Ci powiedziec ze jestes kopalnia wiedzy,osoba ktorej moge sie poradzic w razie potrzeby ,a Ty nam tu piszesz ze nie pasujesz tutaj????Nawet o tym nie myśl zeby nas opuscic!!!uwazam ze powinnas udac sie do lekarza z ta noga ,bedzie ci coraz ciezej z brzuszkiem a moglabys sobie teraz pomoc i uniknac bolu. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRONESIS
hm.. dziewczyny, ale macie szczęście! Gratuluję Ci " MANIUS30" ! ja dziś rano zrobiłam teścik - niestety wstrętna gruba krecha! A oresu dalej nie widać...:( :( :( ;( może powtórze test za kilka dni.. nadal mam leciutkie leciutkie plamienie. To już 3 dzień! czy któraś z Was miała tak podczas ciąży? Czy możliwe że test za parę dni pokaże inaczej?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie kochane:) Paula przykro mi z powodu męża, nie możecie się teraz załamywać i niech mąż może poszuka jakiejś innej pracy. Mam nadzieję, że nie będziecie musieli korzystać z usług adwokata. Uwazaj na siebie i nie przemęczaj się. Czarna trzymam za ciebie kciuki. Może po takiej kuracji wszystko będzie dobrze i szybko zaciążyć :) Manius odżywiaj się teraz zdrowo, uważaj na siebie i musisz leczyć tą okropną anemię ;) Froneris - może spróbuj zrobić test z krwi. Jeśli nie masz @ to taki test jednoznacznie rozwieje wątpliwości odnośnie tego czy jesteś w ciąży czy nie. Ja muszę jak najszybciej udać się do ginekologa. Niepokoi mnie to, że ostatnia @ dostałam 5 dni za wcześnie, była bardzo obfita. Minęły 3 dni od @, a mnie ciągle boli podbrzusze, mam takie uczucie jakby ciągnięcia w dole brzucha, ciągłe uczucie jakby chciało mi się siusiu i straciłam ostatnio apetyt. Prawie w ogóle nic nie jem. Miałyście może kiedyś podobne objawy????? pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaja
Witajcie kobietki Zrobiłam wczoraj znow bete po tygodniu i znow urosła i jest 50940. jestem przeszczesliwa z tego powodu. Mam nadzieje ze jak za tydzien w piatek pojde do mojej gin to moja gfasolka bedzie jescze wieksza bo wczesniej jak byłam to miała 10mm. Asiek27 trzymaj sie tam cieplutko. Ty juz teraz masz z gorki fadeintoyou jestes silna kobietka i napewno ułozysz swoje wszystkie sprawy i bedzie ok. a jak praca cie pochłonie to zapomnisz o planowaniu dzidzi i ona zzjawi sie w najmniej spodziewanym momencie Londyn2009 widzisz warto zmienic lekarza . teraz porobicie badania i wszystko bedziesz miała czarne na białym czarna 78 widze bierzesz clo? ja tez brałam przez pół roku ale mi nie pomogło zajsc w ciaze. ale nie powiem bo owulacje miałam i to niezła w kazdym cyklu. mi pomogo dopiero udroznianie jajowodów poprzez kontrast. We wrzesniu miałam to robione i w styczniuzaszłam w ciaze. tak wiem trzymam kciuki ze tobie pomoze cło. wielu kobietkom pomaga mi nie mogło bo były jajowody zatkane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
witam jestem tu pierwszy raz mam nadzieje ze nie ostatni, mam pytanko i byłabyn wdzieczna doswiadczonym koleżankom za odpwiedz wspołżyłam zmężęm w 10 d cyklu od tego czasu minęło 5 dni a mnie od 2-3- dni bardzo boli brzuh tak jak przed okresem najbardziej wieczorem, nie wiem czy to moglby byc jakis objaw ciązy wiem ze pewnie jest za wczesnie ale te bole sa dziwne nigdy wczesniej tak nie mialam stad to pytanie ten 10 d byl plodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Dziekuje wszystkim za slowa otuchy, naprawde mi pomogly. ja dzisiaj jade do warszawy zaraz wiec wpadlam tylko na chwilke. Madziu niestety nie powiemy ci tu nic na 100% gdyz jest jeszcze za wczesnie. musisz uzbroic sie w cierpliwosc i poczeac do @, jsli nie przyjdzie to zrob test i wtedy zobaczysz. zycze ci jak najlepiej i bede trzymac za ciebie kcuki:) lece, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
dzieki nie mam wyjścia więć zaczekam ale właśnie to czekanie jest najgorsze , czy są jakieś testy ciązowe, które można zrobic wczesniej tzn przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaagda76
witam to jeszcze raz ja chciałam tylko dodać że nudności zwykle nasilają się wieczorem sama nie wiem co o tym sądzić proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaagda765
Cześć dziewczyny tak jak wszystkim tutaj spóznia mi się okres, jednak moje miesiączki od zawsze były nie regularne. Ostatnio 16 dni spóznienia teraz już 11 i jak narazie nic .Mam wszystkie objawy nadchodzącej miesiączki ,a więc bóle jajników obolałe piersi .Ostatnio trochę chorowałam (grypa)więc może to powód spóznienia .Niepokoje sie jednak ponieważ ostatnio po posiłkach miewam nudności ,do wymiotów jednak nie dochodzi jak myślicie czy są to następstwa grypy ?Czy może ciąża ?Bardzo chciałabym zostać mamusią ale nie chce się nakręcać na zapas proszę o odpowiedz może któraś miała podobne objawy pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika_23
Maaagda765 mysle,ze to moze oznaka okresu,chociaz cieszylabym sie gdybys zaszla w ciaze :) Mialam tak kiedys ale w moim przypadku okres spoznial mi sie nie 11 dni a dwa miesiace!!! To ja mam dopiero nieregularne.Bole piersi i te wszystkie objawy ktore opisalas znam z wlasnego doswiadczenia ;) Lekarz podejrzewal ciaze ale okazalo sie ze chwile po....przyszedl okres.Z innej beczki jestem w trakcie brania 3 opakowania oc35,i wybieram sie w 18 dniu cyklu do lekarza na kontrole.Dodam,ze bola mnie piersi i sa znacznie powiekszone i bolace kiedy poruszam sie bez cyckonosza...I czuje bol w pachwinach...moze wezly mi sie powiekszyly,tylko nie wiem czy od tych tabletek i bolu piersi ciagnie mnie do pachwin czy z powodu przeziebienia.Tak czy siak obawiam sie tej wizyty,przeciez biorac tabletki hormonalno-antykoncepcyjne owulacji miec nie moge prawda? Nie wiem jak to sie ma do tego wszystkiego,czasem nie wiem czy dobrze robie faszerujac sie ech,och....;( A pojde na kontrole chyba tylko po to,zeby mi futrzaka obejrzal sobie!!!! Juz czasem brak mi sil :( Przepraszam za taki dlugi post.Fadeintoyou trzymam kciuki za Twoja prace i ufam ze to jest zmiana na cos lepszego....Na dzidziusia tez :) Caluje wszystkie brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od grudnia nie mam okresu zrobilam 4 testy i wyszly pozytywnie objawy ciazy tez sie pojawily a lekarz na wizycie powiedzial ze narazie nic nie widzi.Jak to mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaagda765
Dzięki w takim razie czekam na okres ,i już więcej się nie nakręcam bo to chyba najgorsze z tego wszystkiego. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny trzymajcie sie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajojcia
Witam Was wszystkie! Dawno mnie tu nie było, bo jakoś mało czasu było. Ale dzisiaj jestem, by się spytać, czy u Was też były może takie coś, jak silny ból na wysokości przepony? Wczoraj tak miałam i się wystraszyłam. Popołudniu jakoś mi przeszło, nawet się ucieszyłam, bo miałam jazde na prawko:) Ale w drodze na jazde, w autobusie zrobiło mi się bardzo słabo i chciało mi się wymiotować i do tego ten potworny ból :( Wróciłam natychmiast do domu i wzięłam paracetamol, no bo wiadomo, że tylko to można brać. Trochę mi to pomoglo, ale jeszcze czuję takie delikatne kłucie. Ale musze dodać, że właśnie zaczął sie 6tc i do tego biore juz 2 tydzień globulki ehhh ;/ Pozdrawiam wszystkie mamusie i te starające się o dzidzie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) kika jesli lekarz zalecil ci taka kuracje to pewnie wie co robi, a czesto sie dzieje tak, ze po kuracji anty kobiety zachodza szybko w ciaze. glowa do gory. anitka najlepiej zrob test z krwi, ktory na 100% potwierdzi ciaze, jednak skoro @ brak i 4 testy wyszly pozytywnie to nie moga sie mylic. kajojcia lec predko do lekarza i skonsultuj z nim swoje dolegliwosci. lepiej chuchac na zimne, a moze lekarz rozwieje twoje zmartwienia. wszystkie madzie, ktore tu pisalyscie trzymam za was kciuki, oby wszystko poszlo po waszej mysli. niech na tescie beda 2 kreski :):) ja wczoraj padlam na mordke - z warszawy wrocilam to bylo grubo po 20. musialam sie mocno starac zeby nie usnac w aucie. pozdawiam i sciskam cieplutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena-37
ANITKA WAWA ...JA MIALAM 2 TESTY POZYTWNE, A LEKARZ NIC NIE WIDZIAL...BYLO POPROSTU ZA WCZESNIE. POSZŁAM ZA TYDZIEN I JUZ BYŁ PĘCHERZYK, WIEC GLOWA DO GÓRY:).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza22
Anitka wawa - ja też zrobiłam test i wyszło że jestem w ciąży od razu poszłam do ginki i powiedziała mi że trzeba poczekać bo jak na razie nic nie widzać na usg (kazała mi się oszczędzać - więc uważaj na siebie), dzisiaj byłam już u gin który bedzie mnie prowadził przez całą ciąże i co potwierdził wszystkie przypuszczenie i że jestem w 8 tyg ciąży. Pozdrowienia dla przyszłych mam, 3mam kciuki za te które się starają - miejcie wiarę i się nie stresujcie a się uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaagda765
Witam to znowu ja piszę bo właściwie nie wiem co o tym wszystkim myśleć i proszę o radę .W dalszym ciągu okresu brak i wszystkie objawy które by wskazywały że się pojawi jakby przycichły(może to cisza przed burzą ale...)ja wiem że najprościej zrobić test ciążowy ,ale gdy wyjdzie negatywny czar pryśnie ,a tak jest nadzieja .Natomiast ostatnio zauważyłam dosyć widoczne niebieskie żyłki na piersiach mężowi narazie nic nie mówie bo wielokrotnie żyliśmy już nadzieją że to ,już a pózniej jak zwykle był okres .Więc nie chcę nakręcać siebie i jego proszę o radę może któraś z Was miała podobną sytuację .Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i te starające się także życzę dużo miłości nie tylko w 14 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaagda765
Witam to znowu ja piszę bo właściwie nie wiem co o tym wszystkim myśleć i proszę o radę .W dalszym ciągu okresu brak i wszystkie objawy które by wskazywały że się pojawi jakby przycichły(może to cisza przed burzą ale...)ja wiem że najprościej zrobić test ciążowy ,ale gdy wyjdzie negatywny czar pryśnie ,a tak jest nadzieja .Natomiast ostatnio zauważyłam dosyć widoczne niebieskie żyłki na piersiach mężowi narazie nic nie mówie bo wielokrotnie żyliśmy już nadzieją że to ,już a pózniej jak zwykle był okres .Więc nie chcę nakręcać siebie i jego proszę o radę może któraś z Was miała podobną sytuację .Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i te starające się także życzę dużo miłości nie tylko w 14 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaja
A powiedz mi ile juz spoznia sie ten okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaagda765
14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaja
A jakies mdłosci masz? Ale ja ci powiem ze ja jestem gdzies w 6-7 tygodniu ciazy i tez mam takie zyłki na piersaiach. a kiedy była ostatnia iesiaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaagda765
nudności były ale ostatnio jakby trochę ucichły i nasilały się raczej tak nie typowo bo wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaja
ale czemu nietypowo? kazda z nas inacxej odczuwa. ja mam naprzykład nudnosci rano i piersi mnie bola do dzis. a sutki to nawet nie ma mowy by dotknac. ja miałam miesiaczke ostatnio 18 grudnia a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w 8 tygodniu ciąży.Im wiecej czytam na temat dolegliwości tym większego mam nerwa:((O ciązy wiem od 5 tygodnia i od tej pory dbam o siebie.głównym objawem był brak mkiesiaczki,zrobiłam test i jest:))Jeśli chodzi o dolegliwości to mam jedynie cos podobnego do refluksa i mdli mnie na zapach gotowanego mięsa,ale nie wymiotuje,często oddaje mocz...a ciągle bym jadła mandarynki.Mam czasem bóle podbrzusza ale zdarzaja sie i bóle krzyza...i tego dotyczy moje pytanie...czy ból krzyza jest normalny??naczytalam sie ze moze ciaza obumierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×