Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

czesc laseczki co tam u was u mnie po staremu juz 13 tydz jakos leci nawet sie odezwal tatus ktorego i tak juz skreslilam :) bo po co mam sie stresowac nim.A odnosnie bolu mnie tak samo bolalo i tez wieczorami troche mocniej ale juz miprzeszlo tylko jeszcze czasami mnie pobolewa no w piatek juz moze bede miec 1 usg na ktore czekam i nie moge miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) POMÓŻCIE DZIEWCZYNY :) BIORĘ LUTEINĘ NA WYWOŁANIE OKRESU :( LEKARZ ZALECIŁ BRAĆ PRZEZ 7 DNI 2x DZIENNIE , PODJĘZYKOWO... I TERAZ PROBLEM POLEGA NA TYM , ŻE BIORĘ LUTEINĘ 5 DZIEŃ I DOSTAŁAM PLAMIEŃ - NIE @ , TYLKO PLAMIENIA . PYTANIE BRZMI - CZY MAM STOSOWAĆ POMOMO TO LUTEINĘ JESZCZE 2 DNI , CZY PRZESTAĆ JĄ STOSOWAĆ , BO MAM PLAMIENIA I WIERZYĆ W TO ,ŻE "PRZEKSZTAŁCĄ" SIĘ W @ ????? NIE WPADŁAM NA TO ,ŻEBY ZAPYTAĆ LEKARZA O TAKĄ WERSJĘ , NIE PRZYPUSZCZAŁAM ,ŻE MOŻE TAK SIĘ ZDAŻYĆ ,Z TEGO CO MÓWIŁ LEKARZ , @ MIAŁA SIĘ POJAWIĆ PO ODSTAWIENIU LUTEINY .... POMOŻECIE ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona fasola, z tego, co mi wiadomo jak wystepuje @ to luteine sie odstawia....ale jesli chodzi o plamienia,hm...sama nie wiem, najlepiej skonsultowac to jakos z lekarzem, ale wez jeszcze i zobacz co sie bedze dzialo, jesli zobaczysz "zywa" krew to odstaw. nie jestem lekarzem, ale mam nadzieje ze moje rady nie są mylne. Dodatnik a czego chcial ten dupek? ;P A moze sie pogodziliscie? Katarina jesli nie masz zadnych plamien to spokojnie, nic nie powinno sie dziac. A nospe mozesz wziac, lekarze ja baaardzo czesto przepisuja ciezarnym, tak samo jak luteine czy duphaston. Jesli jednak Cie to bedzie dalej niepokoilo-najlepiej spytac lekarza, choc wiem ze nie zawsze jest latwo to zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam ... no jego pytanie bylo bardzo banalne co bedziemy miec a ja do niego chyba co ja bede miec ze jak bede znac plec to i tak sie nie dowie i zeby sie szykowal na moja wizyte bo wracam do kraju i trzeba ogadac jedna kwestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka z tego, co wiem to duzo, gestego bialego:) dodatnik dobrze zrobilas, ale nie masz czasem ochoty wrocic? A on oczekuje ze sie pogodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem naprawde Aisha chcialabym zeby bylo dobrze wkoncu jest ojciecem dziecka i sama nie wiem czy wrocimy do siebie zobaczymy jak wroce do kraju a jade juz za niedlugo bo za 2-3 tyg i zobaczymy co bedzie dalej narazie staram sie zyc bezstresowo ale jest jest ciazko mialo byc tak pieknie a jest inaczej i dla mnie teraz liczy sie moja mala dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska2701
Hej. Nie Dostalam okresu w tym miesiacu. Współżylam z chlopakiem bez zabezpieczenia. Czytałam troche na temat dolegliwości wczeSnej ciazy, ale oni wgl piersi nie bolą. Podbrzusze mnie boli, jem wiecej i mam zgage. Czy to moze świadczyć ze Jestem w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam do was takie pytanko... otóż staramy się z mężem ( jesteśmy małżeństwem dopiero parę dni bo od 29.10. ) od 4 miesiecy o dzidziusia. Jak do tej pory nic nam nie wychodziło. Od dwoch miesiecy mierze temperature i od paru dni jakos dziwnie mi skacze raz 37,2 a raz 36,7 dodam ze przed ślubem bylam troche przeziebiona i brałam leki które zbijają goraczke typu gripex i ferwex. W dni płodne przytulalismy sie codziennie a od paru dni okropnie zaczeły bolec mnie piersi co jest dla mnie nowoscia bo nawet przed @ nigdy nic takiego mi nie dolegalo. Nie naleze do kobiet które mają mały biust ale teraz moje piersi sa olbrzymie pojawily sie na nich widoczne żyły okropnie bolą a nawet pieką i są okropnie gorące. Do tego od czasu do czasu pojawiają sie mdłosci przewaznie rano ale czasami tez w ciagu dnia jak cos zjem. Powiedzcie mi czy to moze być ciąza?? Dodam ze @ powinnam dostac 4 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelna nadziei, jasne ze to moze byc ciaza, ale iemusi. Poczekaj do terminu @ i jak nie zawita to zrob test:) dodatnik co bys nie postanowila jestem z Toba, nie wyobrazam sobie jak Ci trudno, mam nadzieje ze wszystko ulozy sie po Twojej mysli. aska, nie napisalas kiedy masz dostac@ ? Jesli jest po terminie 2-zrob test albo wybierz sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wiadomosc sie nie wyswietlila. Dodatnik moze sie jeszcze z ojcem dziecka dogadacie. Aska a ile @ ci sie juz spoznia? Katarina najlepiej do lekarza idz to cie uspokoi albo da jakies leki pelna nadziei objawy jak najbardziej ciazowe. Testuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska a sikasz czesciej? Tydzien to jeszcze nie wyrok. Mi sie tez spozniala @ tydzien i myslalam ze to ciaza a nie bylo. Denerwowalam sie ze bylam i przez to @ sie spoznial. Zrob test wyjdzie ci napewno juz teraz czy jestes czy nie. Sluz w ciazy jest wodnisty i bialy i jest go duzo. I wysoka temperatura sie utrzymuje. Przed @ temperatura spada do 36.6. A to bedzie dla ciebie straszne jesli zaszlas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam do terminu @ ale i tak bardzo boje sie zrobic test ... tzn boje sie rozczarowania. Tak bardzo juz chce miec dzieciatko. Tak nie mam innych objawów jak tylko mdłosci od czasu do czasu i te okropnie bolace piersi. W cigu dnia jest jeszcze znosnie ale najgorzej bola poznym popołudniem. Nigdy nie czułam takiego bólu. I ta moja temperatura ... rano jak mierze mam 36,7 a jak mierze po południu to jest 37,0 lub wiecej. Już nic nie rozumie. Przeziebiona juz nie jestem wiec ta temperatura napewno sie nie bierze z tego. Dziewczyny co wy o tym myslicie?? ja chyba zwariuje przez te pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelna nadziei temperature mierzy sie tylko rano i to przed wstaniem z lozka, jesli nioe mierzysz caly cykl to temperatura nie bedzie miarodajnym wyznacznikiem tego, czy jestes w ciazy. Najlepiej test z krwi :) Ale t ebolace piersi-hmmmm typowy objaw, dlatego niestety musisz wytrzymac do terminu @, wiem co to znaczy......strasznie ciezko! aska-testuj-bedziesz wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska2701
Tak sikam częściej oczu w nocy czasami wstaje po kilka razy. I mam duzo tego śluzu. No nie Chcialabym byc teraz w ciazy bo mam dopiero 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie te bolące piersi.... nigdy ale to nigdy mnie nie bolały nawet przed @. I chyba to jest jedyna nadzieja jaką mam. Dziś jak narazie nie odczuwam bólu moze jedynie sutki są troche bardziej wrażliwe, ale wczoraj wieczorem to byla tragedia .. ten okropny ból piekły tak jakby sie paliły i były okropnie gorące. Temperature mierze codziennie rano o godzinie 7.30 i zapisuje w notesie jako wykres i tak ze 22.10 miałam tylko 36.5 a 23.10 temperatura skoczyła na 37 juz na nastepny dzien spadła na 36,7 pozniej skoczyla na 36,8 no i znow spadła na 36,7 i tak sie utrzymuje do dzis . nie wiem co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Idę do lekarza 2.11 więc będę wiedziała czy warto się martwić... wiem, że powinnam teraz dbać o to aby nie dźwigać, ale czasami przy moim Synku tak się nie da, więc myślę, że trochę może mnie podbrzusze boleć od podnoszenia Mikosia. Pełna nadzieji - napewno będzie dobrze ja o swojego pierwszego dzidziusia starałam się z mężem 3lata, aż w końcu wszystko się udało. jak masz regularne miesiączki, czyli takie co 28 dni to powinnaś mieć płodne dni pośrodku... 13, 14, 15 miedzy miesiączkami. i najważniejsze jest nie myślenie o tym... im więcej się myśli tym bardziej się nie może, wiem, bo sama przez to przechodzilam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z tą regularnością to tak róznie. od 25 do 28 dni mniej wiecej tak to sie utrzymuje ale czesciej tak co 25 . Gin mi powiedziala ze sa w miare reguralne. 4.11 powinnam dostać @ wiec czekam i modle sie zeby nie nadeszła. Mysle ze jezeli nawet nie dostane w piatek to i tak bede czekac z testem bo najzwyczajniej w swiecie bede bala sie wyniku. Poza tym 8.11 mam kontrolna wizyte u gin ale do tego czasu to chyba zwariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
Witam... Napiszę cos ku przestrodze dla wszystkich starających sie. Byłam dzis u midwife (polozna) na wizycie - omowienie wynikow z krwi itp. Wszystko ok, czyli brak HIV itp, szkoda, ze wszystko po ang i skrotami to nie wiem za wiele. Ale pani powiedziala, ze nie mam czym sie martwic tylko jednym, a mianowicie... różyczka. Tzn nie mam ale tez nie mam przeciwciał. Rubella (rozyczka) Igg negative 0.70. Znaczy to tyle, ze mam wieksze mozliwosci zlapania, a jak wiadomo dla dzidzi byloby to straszne. Z tego wynika, ze nigdy nie mialam rozyczki, ani nie bylam na nia szczepiona, co jest strasznie dziwne, bo kazda dziewczyna do 13r zycia powinna miec szczepionke, moze akurat w szkole mnie nie bylo czy cos... Mojej dzidzi juz i tak niwiele grozi, bo jestem po 1 trymestrze ciąży. Ale Wy starajace sie lepiej ptzypilnujcie to sobie, bo potem tylko stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Pełna nadzieji ja też zwlekalam ze zrobieniem testu. przy 1 ciąży pomimo pozytywnego wyniku, nie uwierzyłam w to i czekałam jeszcze 2 tyg. aż w końcu wylądowałam w szpitalu z zagrożeniem poronienia, przyczym ja mam dość ciężką prace fizyczną. tak więc teraz przy 2 ciąży byłam ostrożniejsza i już po 5 dniach od terminu zrobiłam test, oczywiście stres był ogromny... jutro idę do lekarza to też dla mnie stresująca chwila... i ta mnogość pytań o maleństwo... przede mną nieprzespana noc:( oby do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napewno bylam szczepiona na rózyczke wiec tym sie raczej nie martwie. A co do testu to to pragnienie dziecka jest tak wielkie ze boje sie rozczarowania do @ zostały mi 3 dni i to beda najgorsze i najbardziej nie pewne dni mojego zycia. Dzis zauwazyłam na piersiach jeszcze bardziej widoczne zyly i bardzo powiekszyły mi sie obwódki wkolo sutków. Wprawdzie nie bola tak jak wczoraj ale sutki sa wrazliwe na dotyk, jak ich dotykam odczuwam nieprzyjemny bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska2701
Zrobilam dzisiaj test firmy chyba apteo i nic nie wyszlo. Żadnej kreski. Nie ważny jest. Jaki polecacie test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Npo pelna nadziei, mam nadzieje ze @ nie przyjdzie. Ja juz jutro na wizytke, rano krew, 16.00 wizyta, wieczorem sie odezwe co i jak. 3majcie kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Byłam u lekarza;) 8 tydz i 4 dzień termin na 10.06.2012 ogolnie wszystko ok. tylko mam pytanko jakie witaminy bierzecie? bo moja lekarka uparła sie na omega meg + folik, a ja w poprzedniej ciąży bralam prenatal teraz też sobie kupilam a lekarka mi powiedziala, ze one sa do niczego! co Wy myślicie? trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... został mi tylko jeden dzien do @ i cały czas sie modle zeby nie przyszlo. Non stop biegam do toalety zeby sprawdzic czy przypadkiem nie ma. Jak narazie jest ok ale pojawily sie takie dziwne mleczne geste i lepkie uplawy. Boje sie ze one sa znakiem ze jednak @ przyjdzie.Mezowi nic narazie nie mowie bo nie chce zeby pozniej byl rozczarowany wole zrobic mu niespodzianke jak sie wkoncu uda. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelna nadziei- oby nie przyszla @! 3mam kciuki. No ja juz po badaniach krwi, o 16.00 wizyta! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczełam dzis troche krwawic :( nie wiem moze dlatego ze kupilismy nowe meble i dzis z moim tata wnosilam szafki do domu a do lekkich nie nalezały ... :(. Cos mi sie wydaje ze to jeszcze nie jest moj czas na dzidziusia :(. Ale słyszałam ze takie krwawienia moga sie zdarzac bo temperatura mi wcale nie spadła dzis nawet mialam 37 stopni wrecz sie podniosła. Nie wiem co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelna nadziei najwazniejsze ze temperatura sie utrzymuje wysoka. To bardzo dobry znak. Z reguly w dzien @ lub wczesniej spada do 36.6 Aisha trzymam kciuki. Dawaj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×