Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość Nartka
Kruku jest w białym czy turkuciwym biustonoszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartka
Tendencja Biedronki-pracuj za dziesieciu-a zostaniesz pracownikiem miesiąca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartka
Nagroda-300 zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha wiecie co??sie dziwicie ,ze tu pusto ale przeciez mieli z tych domow wychodzic,nie?? jutro pewnie z pracy beda klepac a ja w pracy nie moge z neta korzystac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka - no jeśli jest Biały kruk to chyba oczywyste że w białym - ja na tą okolicznosć wdziałem turkusik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic-czy ja mam sie zezloscic ??poraz ostatni o gwiazde pytam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niedobry ty jeden i niegrzeczny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartka
Fakt-ale głupia jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej przepraszam destiny-już tłumaczę - tak na mnie mówią w Lublinie kumple bo kiedyś miałem plecak z biała gwiazdą Maersk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje sticzku za szybka i tresciwa odpowiedz ;) ja myslalam ze Ty moze rodzina Majdana jestes albo cos ;),ale moze to i lepiej :) ale dzisiaj leniiiiwa ta niedziela ;) a jutro bede zapier ... jak na przyspieszonych obrotach :p moze sobie jakis film na kompie zobacze,ten wczorajszy co widzialam \'jak w niebie\' -rewelacja :D, jeden z lepszych jaki ostatnio widzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak rodzina Majdama ;) Doda to moja ciocia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartka
Stary -po co się ciotką chwaliłeś? I tym sposobem topik upadł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up up up nie pozwolę aby nam topik spadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość New
o wszyscy pobiegli do Stonki po draże w promocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc - buziaczki na noc :) dla tych co tu dzis byli ;) a reszta za to ze nawet na moment nie weszla dzis niech sie na ochrzan szykuje papatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość New
heheh przydałoby się mi takie gęsio na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tylko ja nie mam co robic w niedzielny wiczor tzn noc:(? czy topick powoli tonie:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
jestescie glupi i plytcy juz wyjasniam dlaczego robicie sobie jaja z ludzi niczemu nie winnych,po co zamieszczacie cudze fotki??? nie rozumiem wasze zarty sa malo wybredne ludzie ile wy macie lat???uzadzacie sobie dobra zabawe czyims kosztem????? zachowujecie sie jak banda guwniarzy i teraz rozumiem dlaczego jestescie singlami-bo kto przy zdrowych zmyslach chcialby z takimi obcowac nieprzymuszenie???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gold-coś tam.------------> jak ci się coś nie podoba to spadaj z naszego topiku, a jak ktoś jest głupi jak panny na tych fotkach co stic i kruk zamie scili tu dla jaj no to nic nie poradzisz, a moze to jestes ty ze się tak oburzyłaś/eś??????????????????????????:P a dzięń dobry szanownym kolegom singlom:* moja farbka do włosów ma kolor ciemny blond (no5) ale ma moich włoskach to wychodzi ciemniej niż ciemny blond a moja choroba------kaszlę strasznie i mammokropny katarek ale czuje ze juz zdrowieję , poważnie, więc jest fajnie a na egzamin w piątek nas (mnie i innych kolegów bez zaliczenia) facet nie wpuścił....mamy iśc na poprawkę za 2 tygodnie:) mam dziś troszkę skopany humor bo śniło mi się ze egzamin z matmy zaliczyłąm na 4 a jeszcze nie ma wyników niestety...i jeszcze mi się śniło ze mój ....powiedzmy \"przyjaciel\" wyszedł z aresztu już , a ma wyjść w czwartek i już mi się tak dłuży...............wiec mój humorek jest skopany bo jak się obudziłąm to sie rozczarowałam ze te sny to nie była prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gold-misteria ------>chyba troche nie ejstes wtajemniczaony w to co tu piszemy:) Heroinko---->witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri----a kiedy masz wyniki z matmy????? , w czwartek to juz za kilka dni, wytrzymasz jeszcze teroszke:) a ja juz mam plan:-/ zaraz sobie go spisze, z jednej strony sie ciesze a z drugiej nie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg
hej;) kurcze poniedzialek 13-stego ;/ bardzo nie fajnie mi sie dzien zaczal;/ buuuu jeszcze na dodatek zamiast slonka to snieg za oknem a w radiu trabia jak potluczeni od samego rana o tych walentynkach-dupinkach CZY IM NIKT NIE POWIEDZIAŁ ZE TO DOPIERO JUTRO???????? byle do 16-stej ;) pozdrawiam cieplutko wszystkich, mam nadzieje ze macie dobre humorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie macie ludzie, wczoraj ostry balet dzisiaj trzeb stopniowo sie przywyczajac do pracy po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
a tak w ogole to powinnam zmienic juz na 3 tyg. hehehehe ale co tam zostane przy 2;) bede bardziej rozpoznawalna;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze setunia --------- jaki masz plan????????? a wyniki miałay być wczoraj ale nie było jeszcze a jutro przedostatni dzień mojej diety a potem mam w planach zdowo się odzywiać i dalejtroszke schudnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri----> to mam tu wkleic moj plan??:D, jak zawsze mam pelno okienek, mialo byc niby w tym semestrze juz mniej godzin a jest moze wiecej niz w tamtym, ale ciesze sie ze mam jakies nowe przedmioty, najmniej sie ciesze z tego , ze bede miala statystyke:D, plusem jest tez to ze co drugi piatek bede mogla przyjechac do domku:) Tylko nam w anoreksje nie wpadnij!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×