Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

a w barze,jeszcze takim spelunkowym to chyba malo prawdopodobne poznac fajna dziewczyne ;),chyba ze taka co sie lubi zabawic i se chlapnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej jak można się poznać kogoś w publicznej toalecie skoro one nie są koedukacyjne. Wejsć i powiedziec \"ups\" pomysliłem się - po czym zostać zwyzywanym od ekshibicjonistów i zboczeńców...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Żegnam Wszystkich-ide spać! ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic- no np pomyli Ci sie koleczko z trojkacikiem ;) i do damskiej wejdziesz :p mnie juz wiele nie zdziwi,tak ludzie sie w nieprzewidywalny i dziwny sposob czasem poznaja :) mykam ,narka :) milej pracki tym co jeszcze w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detox w publicznej toalecie to klozed babcie moge jedynie poznac. Dziewczyny chodza osobno, ale chyba ze zamiast tego pubu to otworzymy taka toalete dla kobiet i mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będzie raban w damskiej - bo mi tylko kółeczko z trójkacikiem pomysli się w jednej sytuacji: Dzzzzzieeeeeeeeeendobły, czy to mięska tołallllllllllllllllllleeettta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahahahah kruku swietny pomysl, ale ja tam w kiblu nie bede za babcie klozetowa siedziec ;) ale pomysl jest wart rozwazenia :D sprzedaj go dalej jak ktos tu sie zjawi :) ja narazie musze mykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co sie dzieje??? chyba niewiele:) walentynki planujecie:D Ja nic nie planuje , nawet chbya nie planuje zadnych %:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti to jak tak bez alkoholu. Cale zycie na tzrezwo to troche cos nie tak z Toba. Chora jakas Cie zbiera, nie masz apetytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy-->apetyt juz mi prawie powrocil lol, moze czegos sie napije ale po co, niczego jutro nie zamierzam swietowac ani oblewac:) jeszcze sie zobaczy, nie lubie planowac , bo pozniej nic mi nie wychodzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mam powod do swietowania:D Rozwiazanie rzadu , jupi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Dziyń dybry!-zastałam kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość New
I wróciłam ze swojej nowej pracy i niestety stwierdzam że to na pewno nie jest praca moich marzeń...a tu jeszcze jakies rozwiązanie parlamentu...chyba trzeba rzeczywiście zacząc wychodzić z domu :) ale żeby zrobić jakąs rewolucję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Buuu.... przecież nie moge tyle spać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Hi, Seta! New -może to tylko mylne pierwsze wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
nartka ;) a desti gdzie polazła? że jej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Hi -Sing! Możliwe,że Detox jest na basenie. Lece cos upichcić! narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie puchy - pustka....zaraz mi tu się ujawniać kto przed kompem siedzi !!! Up up up...co jest pochwy poszłyście golić ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu, nie puchy, tylko inne zajęcia jeszcze ludzie maja...;) Ja siedzę w obozie pracy i na minutke jestem by sie przywitać:) 👄 A zaraz zmykam, bo teraz śledzą, kto w necie buszuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co tam ludziki porabiaja??:) mnie ta zima jakos oslabia :(, koniec wolnego i mi energia wyparowuje gdzies, chyba w sen zimowy zapadne przynajmniej do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzsiaj nawet puchy w TV - Tajna broń - co to ma być ?? To już mogliby po raz zestny póścić \"Jak rozpętałem II wojnę...\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za 15 min. do domku:) Nareszcie:D A potem cos na ząb, książka i spanie, bo jutro na 8.00... i te Walentyny:( damy radę, bo i tak zawsze z przymrużeniem oka to traktowałam: czy sama, czy z kimś... Ale w pracy masakra od tygodnia... ciężkie czasy nastały dla mnie:( Biały--> poproszę o dłuższego maila:) na to jeszcze patrzą życzliwym okiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do następnego:) Zabieram zabawki i zmykam, bo już nie mam checi tu siedzieć. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×