Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość New
Moja praca jest w ubezpieczeniach...póki co dowiedziałam się jakie ziółko jest z szefa...niestety polska wersja kapitalizmu. No ale nie będę już marudzić wkoncu jutro walentynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie slucham sobie Lecha, fuck , wiedzialasm , ze nie oddadza swoich stolkow po:o do dupy :o co sie z wami dzieje!!!!! bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystanek alaska byl fajny, powtarzali go chyba ostatnio na tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie sie pojawila Seti, mnie tez bardzo sie podobal. Teraz juz nie ma takich seriali. Wiekszosc oglupia. Brakuje mi cos na ksztalt takich seriali. Mailbox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy---->:) mi tez brakuje , teraz juest sama tandeta, bo strasznie duzo sie namnozylo tych seriali i wszystki sa \"na jedno kopyto \"krecone, wszystko sie powtarza, te same watki, Ale przyznam sie , ze bylam ostatnio fanka \"loost\" i nadal jestem , z niecierpliwoscia czekam na druga serie, chbya troche snobka jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za serial \"loost\"? Seti ja nie mam televizora w pokoju dlatego jak juz patzre to na konkertny program, jak ktos mi cos poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hit serialowy na calym swiecie, :D Opowiada o rozbitkach ktorzy przezyli katastrofe lotnicza, ale znalezli sie na jakieis nieznanej wyspie, nie maja jak wezwac pomocy, do tego dzieja sie tam rozne tajemnicze rzeczy, taka bajeczka ale trzyma w napieciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys nadrobisz zaleglosci w ogladaniu, np na emeryturce:D Ja zaraz bede uciakala bo siostra chce wejsc, ale jeszcze moze bede bo ona idzie teatr jakis ogladac A chcesz moze Jarra \"mury\" z tego koncertu co w gdansku byl?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie wysyla, a chcesz moze nancy sinatre \"bang bang\":)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz przeczytam sobie:) a jarr jeszcze sie wysyla, chyba przeczytam i odp pozniej bo sis przyszla i chce wejsc no to bede za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ale masz stopke:) to ja bede czarna kruczka:D dzieki za piosenke sciagam sobie, kiedys mialam koszulke z tym zespolem , nawet gdzies mam , a moja sis wywalila chyba gdzies ta piosenke:D zaraz wysylam to 'bang bang" I trzeba bedzie chyba isc spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak trzeba, ale jak sie drzemnalem po pracy to mi sie teraz nie chce :-). A ta Twoja jeszcze nie doszla czarna kruczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie doszly mury???hmmm to wysle jeszcze raz ale jak dojdzie najpierw Nancy \"bang bang\" ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sis akurat wtedy tu siedziala jak t6o sie wysylalo i powiedziala , ze jakis blad wystapil ale zostalo wyslane tylko , ze sie nie zapisalo mi w wyslanych moze faktycznie gdzies sie blaka i teraz z ta to samo "Wystąpił błąd List został wysłany. Kopia listu nie została umieszczona w folderze 'Wysłane'. " Ale juz pare razy tak mialam i zawsze dochodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na buziaczek nie chcialo sie wyslac tylko na gazete, wiec cos jednak jest z ta poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×