Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

ja na obiadku bylam :) i sie nie bede chwalic co mialam :p pod wieczor chetnie skrobne dalej watek romansidla jakiegos singielka ;) narazie musze mykac buziaczki *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam i duuuuuuże buzie wszystkim:)👄 Jam po pracy, więc korzystam z neta:) Ale się napracowałam, że aż zwoje mózgowe mi siadaja... szkoda, ze nawet na 10 min. nie mogę z Wami posiedzieć w trakcie dnia:( Zreszta zaraz też spadam do domku na obiadek:)...potem anglik i jakieś piwko... z ludźmi, którzy... o ironi!!! wszyscy pozajmowani, ha, więc może piwka nie będzie, bo się poumawiali na kolacje i kina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, to ja w temacie jedzenia... a za 40 mi. obiadek...mniam, mniam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa--->to smacznego , ja teraz czekam na desero-podwieczorek:D bialy----->dwa kopytka to bardzo malutko , nawet ich nie poczujesz , chbya ze pizza sie najesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--> dziękuję... nie czytala wszystkiego, czy może była na chwile dziś Goldinka, czy Alea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ja wczoraj miałam mielone, a dzisiaj... nie wiem:) jak mieszkam z rodzicielami, to mama gotuje, bo na emeryturce. Jak mieszkałam sama to wiedziałam, co na obiad, bo sama gotowałam:)... lubię gotować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie nie chce dla samej siebie gotowac, wiec jak chodze do szkoly to jade na samych kanapkach, chbya , ze raz na jakis czas od swieta zrobie sobie np pomidorowa albo jakis ryz po chinsku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały, tłumacze i objaśniam:) Gotuje wszystko: obiadki, zupki, piekę ciasta, robie desery...moze te ostatnie niezbyt wymyślne, ale... tak dla siebie to nie gotowałam, ale jak przychodzili znajomi, najczęście dwóch, trzech kumpli, to cała przyjemność była w gotowaniu dla nich... dla kogoś baaarodzo lubię gotować, sprawia mi to wielka frajdę:) SIĘ ZAREKALMOWAŁAM, CO? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lubicie zupy? Ja bardzo lubie zupy z wyjatkiem grochowej, albo fasolowej czy zurku. No i jeszcze szpinakowa, ale za to rosol z kury bardzo mi smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się zapracuję na śmierć :( 👄 🌼 Nawet nie mam czasu poczytać :( Life is brutal No nic, to ja zmykam, zostawiam po sobie ślad, że żyję :) Milej reszty dnia zyczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-> dokładnie- sama, to kanapki...acz czasami robie więcej sałatki to kumple z pracy sie zajadają... mężczyźni są pod tym kątem niesamowici, w temacie jedzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowa dokladnie:) o to chodzi, gotowanie ejst przyjemne ale tylko wtedy gdy inni pozniej sie nim rozkoszujai im to smakuje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie lasuchowac, dzisiaj chyba pojade sobie na ta pizze co prawda sam :(( , ale juz chodzi za mna pare tygodni. Tez chcialbym miec w pracy chociaz jedna taka co by mi robila kanapki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, rosół da się zrobić, da się zjeść ale królowa zup jest POMIDOROWA:) jarzynowa, czerwony barszczyk, żurkierkiem też nie pogardzę, gdy na dobrym zakwasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały: zrobię i kurierem wyślę:) Z czym chcesz? A teraz zmykam na obiadek.... papapa i moze jutro wieczorkiem zajrzę, bo znów do 20-tej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna-->🖐️:) A ja rosolu nigdy nie ejm w niedziele tylko sobie przerabiam na pomidorowa:o, nie wiem dlaczego przeciez pomidorowa tez jest na rosole hmmm cholerka ale mi wolno komp chodzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaraz mykam na \"klan\":D bialy----> no chyba musze zbic tego dostawce pizzy, albo mu pensje obetne:D, no albo sama musze ja przywiezc:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×