Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Witam:) Dzisiaj szanowny dyro w delegacji, wiec śledzika mozna w pracy robić:) Heroinka...:) Myślę, że sama, czy nie, to miło Cie tu widzieć:) Temat pubu ucichł, ale moze nadejdzie dzień, że wyjdzie z ukrycia z nieopisanym impetem i wtedy będzie się działo, oj będzie:) Na spotaknie coś się umawiają na ten weekend... Miłego dnia wszystkim... mi łzy lecą, bo juz nie ma gazet z kolczykami, getrami i innymi gadżetami... i co ja zrobię?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, to jednak dzisiaj mam szczęście, bo jestem i inni też się pojawiają.. czy aby absencja dyra działała jak amulet?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest nova Oliwia z apaszką która udaje pasek do spodni :) Temat pubu i jego nazwy (PS. A czemu nie może pub nawywać się po prostu \"Apel do SINGLI\" :D) zostanie poruszony już w nabliższy piątek - zainteresowane strony będą miały szansę wypowiedzieć się również w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sicu!!! Życie mi ratujesz... już lecę, a po drodze zahaczę o sklep... może jaka promocja na groszki kokosowe jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mam nastrój jak Napoleon na Św. Helenie pomimo ewidentnych sukcesów na niwie damsko-męskiej... gdybym mieszkał w usa poszedłbym do sklepu kupił jakiegoś glocka i postrzelałbym do rzutków... może by mi to pomogło... pozostaje mi zrobić sobie łuk i strzelać do butelek plastikowych... nil desperandum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sampel---->Ej a co się stało - ponoć kogos poznałeś :) nowa>>>>Na kwadracie mówi się \"draże kokosowe\" bejbe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stocku oprocz złotego łańcucha, będę miał wszystkie płyty \"top one\" na kasetach :classic_cool: Ryczy krowa wyje wół gdy na scenie bayer full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thanks Sticu:D... już sie poprawiam Samplowany--> to w końcu poznałeś kogoś, czy nie, a może poznałeś, ale Ci nie odpowiada... Ty naprawdę nie wiesz o co Ci chodzi, acz kiedyś twierdziłes inaczej... a może nie ma takich kobiet?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznałem, wiem o co mi chodzi tylko jak kogoś poznaję to popadam w taką jakby melancholię... ale nie pokazuje tego tylko tutaj sie wyżywam... ale nic to... może ma ahedonię, trochę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hejka wszystkim :) ja dzis nie pogadam bom zawalona pracą :( ale wpadłam się przywitać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no i chyba jednak znowy wiosna sie zbliza 🌼, niech ten snieg juz stopnieje :) single - ciekawe jak to sie jutro zaczernisz w koncu ;) jak moglas z tymi getrami :(, to ja mialam getry ubrac :(, no nic chyba bede musiala inna kreacje poszukac ;) samplowy - to fajnie ze kogos poznales:),ale po co ta melancholia,moze za duzo myslisz?? pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona czeka na męża, już trzecia w nocy. Nagle otwierają się drzwi i wchodzi pijaniutki mąż. Żona do niego: - Co to jest, o której to ty wracasz?! - Jakie wracasz? Tylko po gitarę wpadłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucę, wiem że stare ale nie ma to jak kukułka ;) Środek nocy. Do domu powraca zmęczony nocnymi libacjami, kompletnie zalany mężczyzna. Otwiera drzwi, cichutko, delikatnie skrada się w przedpokoju, żeby tylko nie obudzić żony, bo awantura gwarantowana. Nagle słychać zgrzyt zegara, wysuwa sie kukułka i kuka 3 razy. \"O ku...!\" - myśli przerażony mężczyzna - \"zaraz wszystko się wyda..., chyba, że dokukam jeszcze 8 razy i nawet jak by się obudziła, będzie myślała, że wróciłem o 11:00\". Jak postanowił, tak zrobił, i zachwycony własną przebiegłością położył się spać. Rano budzi go żona. - Kochanie, musisz dzisiaj wcześnie wstać. - A po co? Przecież dziś sobota - odpowiada skacowany maż. - Musisz wstać i oddać nasz zegar do naprawy. - A co się stało?. - Cos jest nie w porządku z kukułką . Wyobraź sobie, zakukała w nocy 3 razy, potem zachichotała szyderczo, parę razy beknęła, dokukała 8 razy, puściła bąka, zaryczała jak wół i poszła do łazienki się porzygać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah ten też stary, a dobry: Żona do męża: - Wiesz? Dzisiaj mi się poszczęściło! Idę obok zsypu na śmieci, patrzę a tam para pantofelków stoi. A jakie piękne! Przymierzam - mój rozmiar! Mąż: - Taaa... Poszczęściło Ci się. Po paru dniach żona znowu mówi: - Słuchaj, idę do domu, a u nas na podjeździe, na żywopłocie, futro z norek wisi. Przymierzam - mój rozmiar! Mąż kręci głową z podziwem: - Szczęściara z Ciebie. A ja - popatrz - nie wiem czemu, ale szczęścia nie mam. Wyobraź sobie, wkładam wczoraj rękę pod poduszkę, wyciągam bokserki, przymierzam - i k...a nie mój rozmiar!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Halo ? - Cześć maleńka, tu tatuś, daj mi mamusie - tatusiu, mamusia jest na górze w sypialni z wujkiem Frankiem po dłuższej chwili milczenia: - ależ córeczko, nie masz żadnego wujka Franka ! - nieprawda ! mam ! i jest teraz z mamusia w sypialni ! - Ok, no cóż....posłuchaj uważnie, chce żebyś cos dla mnie zrobiła. Dobrze? - dobrze tatusiu - to idź na gore do sypialni, zapukaj do drzwi i powiedz, ze tata właśnie parkuje przed domem... ... kilka minut później : - już zrobiłam - i co się stało ? - mama bardzo się przestraszyła, wyskoczyła z łóżka bez ubrania i zaczęła biegać po pokoju i krzyczeć, a potem potknęła się o dywan i wypadła przez okno i leży nieżywa. - Boże, a wujek Franek ? - on tez wyskoczył z łóżka bez ubrania i krzyczał i w końcu wyskoczył przez okno, to z drugiej strony i wskoczył do basenu. Ale tatusiu, tam nie było wody, miałeś napełnić go w zeszłym tygodniu i zapomniałeś. No i wujek upadł na dno i tez jest nieżywy. ...baaardzo długa chwila ciszy, aż wreszcie : - hm mmm, basen mówisz ? a czy to numer 555-67-89 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale waswymiotło ?? Co jest wyszliscie z domów ?? Desti żartowała 😠 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powstał nam tu rezerwat singli :P Dziweczyny nie musiałyście przed spotkaniem od razu leciec na pięć solarek, depilarek i manicurek i Bóg wie co jeszcze :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja wam obywatelko w pracy nie przeszkadzam ;) Ale dzisiaj to wszyscy gdzieś pochowali się po kątach i nawet do kompa bali się podejść - no oczywiście poza kolektywem męskim - ten nigdy nie zawodzi - samiec był, jest i będzie....nawet jesli wróg :classic_cool: Pozdruffka do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - czy tu się coś stało albo czegoś nie wiem - 1 strona się przekreciła od wczoraj ?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×