Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość oliviaaa
ja jestem z czerwca a Ty rowiesniczko ? blondyneczka--> a Ty masz 26 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliviaaa
pa pa blondyneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh...
Setunia dobrej nocki miła z Ciebie osóbka . pozdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) stic - mam nadzieje,ze juz spakowany jestes, szczesliwej podróży!!!!!!!!!!:D i dozo :) nova - noo mam nadzieje,ze sie skusisz i tez przyjedziesz!!! :) Milego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale ja nie mogłam w nocy usnąć, moze za dużo kawki piję ostatnio a teraz jest mi zimno i chęci do pracy brak... a żegnaliśmy przed chwilą kolegę oficjalnie bo zmienia pracę mam nadzieję ze później przyjdzie czas na mniej oficjalne poożegnanie- jakiś drineczek...? a.........stic..................daj mi numer telka do kruka jak on ma taki męski głos....................:P..........koniecznie!! to komu kawkę, bo sobie właśnie zrobiłam...? hej desti ---- cio tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh:) kimkolwiek jestes dzieki🖐️ heri------->witaj🌻 ja tez nie moglam zasnac , w dodatku o jakieis 1;47 byl u mnie wstrzas , to pewnie przez kopalnie jakies osuniecie bylo:o no i pozniej juz balam sie troche zasnac, tzn czuwalam i czekalam na kolejny wstrzas ale nie bylo, chbya ze byl jak juz spalam:D obudzilam sie juz przed 8ma i oto jestem, kaweczke tez sobie pije wlasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem spakowany (pas, kordelas, ładunki...) - wypoczęty - odtruty - gotowy na balangę pt: Single 2006 Katosy :) Wstęp na imprezę z ważnym zaproszeniem, które znajduje się tutaj ;): http://img65.imageshack.us/my.php?image=katosy20062dg.jpg Wpisywać się na listę chętnych za których bedziemy pic, być może będziemy pili interaktywnie - z relacjami na bieżąco :D Będzie się działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój net chodzi dziś tak marnie ze szok... kruku ----------> odpisałam:) stic -----------> hej:) seti ---------------> to wy na tym śląsku takie jazdy macie z jakimiś wstrząsami???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem, jestem:) Desti --> raczej na 99% będę:) Heri---> a Ty będziesz?:) W pracy atmosfera istnie weekendowa:) ale pracować trzeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri hahahha ja nie ze slaska !!!!!!!BOT Bełchatów nam takie atrakcje organizuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety nie dam rady do katowic przyjechać ale cos z krukiem kombinujemy zeby przeniesć imprezę do mnie do rzeszowa, on mówi ze transport jakoś wam skombinuje ależ się cieszę!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruku -------------------> czemu nie powiedziałes sticowi ze przenosimy się z imprezą do rzeszowa?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti---->Pakuj manele i przyjeżdzaj :) dla chcęcego nic trudnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq:D chora troche jestem, dziwnie sie czuje:o nie mam wogole ochoty na alkohol, wrecz przeciwnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za ten rzeszów ale się rozmarzyłam.... moze następnym razem a ey się panowie zaraz tak denerwujecie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq wcale nie dobre:o !!!!!!!!! ciesz sie ze nie ejstes chory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem rozkojarzona dzisiaj:o faktycznie z tym alkoholem to bez sensu napisalam chyba cos pokrecilo mi sie ale chodzilo mi o to ze nie mam ochoty na alkoholo wogole!!!!!!!! bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ale nie dałem sie chorobie rozebrać - czyba że byłaby to seksi choroba ;) Setunia kuruj się pod kocykiem, może jakieś wspomagacze pomogą - zawsze możesz powiedzieć że jesteś pociagająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq ja tez dlugo sie bronilam przed wirusami ale w koncu i mnie dopadl:D, no mozna powiedziec ze jestem pociagajaca.........nosem hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich, hehe jestem w Kaktusach u Kruka w pokoju - gdzie są kurde wszyscy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×