Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

OOO z allegro dobry pomysł!-dzięx Seti! znikam -ide się ubrac i takie tam.. Prosze o dalsze odzewy na moj apel! Z góry dziekuje-przepraszam, dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nartka za co ty nas kobieto przepraszasz!!!!!!!!!! milego dnia nartka i udanych poszukiwan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Łobuzie-to kulam jeszcze jednego-już nie bedzie taki świetny... PS. Dzięki za wczoraj -Detoxsie i Kruku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Wszystkim ;) to ja dawna od 2 tyg. :P wróciłam z wygnania ;) heheheheh tak na prawdę to miałam ostatnio niezłą jazdę w życiu służbowym i prywatnym dlatrgo też nie miałam jak tu zaglądać ;) w ogóle to nie w temacie jestem :( ale widziałam zdjęcia ze spotkania ;) szkoda że mie nie było :( jeszcze tylko tem tydzień zamieszania i już bede z Wami znowu na stałe :) oki pozdrawiam i przesyłam całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze , ze wszyscy zwarci i gotowi :D to mozemy zaczynac pozegnanie weekendu hahahha poczekam jeszcze moze ktos wejdzie tu chwiejnym krokiem , gorzej jak nastapi to dopiero nad ranem , kiedy to bede musiala wstawac:D ewentualnie bede monologowac musze wyrobic weekendowa norme postow hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Niestety od kilku dni jestem sama,mój zwiazek rozpadl sie po 6 latach .Jest mi bardzo smutno :( Czy przygarniecie smutasa do swojego grona? Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczka to bardzo dlugo trwal wasz zwiazek, musialo sie cos powaznego stac ,ze sie skonczyl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak setunia stalo sie ,ale nie gniewaj sie nie moge o tym mowic -zabardzo boli . Dla jednych 6 lat to duzo dla drugich malo ,a dla mnie to jest bardzo dlugo . Tyle razem przezylismy zlych chwil i dobrych ,wzlotów i upadkow ,wspolne plany na przyszlosc ,a teraz nie ma nic tylko pustka :( Przepraszam , nie chcialam wprowadzac tu takiego zlego nastroju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczka , oczywiscie nie musisz mowic co , jak i dlaczego:) chyba zaczne sie zaraz pakowac:o tzn musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczka czym Cie tak zasmucilam?????? ja sie bardzo szybko pakuje:D mam czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia tym ,ze Cie tu nie bedzie i z kim sobie pogadam ? A mozesz zdradzic mi tajemnice do jakiej szkoly czy na jakie studia uczeszczasz ? Setunia ja tez sie szybko pakuje ,a najszybciej jak mnie ktos (czyt.byly) zdenerwowal ,moment bylam spakowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczka ale tu sa wszyscy mili i przyjaznie nastawieni na nowych singli:) wiec bedzie dobrze AŚ filia w Piotrkowie Tryb.:) IIgi rok socjologi:) a Ty czym sie zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lezec na koniu brzuchem do gory lub tez na trawie i patrzec sie w chmury tak sobie lezec i nic nie robic popijac piwka i sie nie glowic lubie tak czasem sie wyluzowac trzeba swirowac by nie zwariowac a kiedy juz musze swoj tylek ruszyc jest mi niedobrze zaczynam sie dusic zycie nie czeka i czas nie stoi tak ciagle sie mydlic mi nie przystoi no ale przeciez nie o to chodzi ja nie narzekam mnie sie powodzi chcialbym tak kiedys sie wzniesc na wyzyny miec pole naftowe i trzylimuzyny wtedy napewno mialbym co robic moglbym na boso w ognisko wchodzic bo bylo by tak wszystko jedno kto do kominka doklada mi drewna jest jak jest i niech tak zostanie rano kolacja wieczorem sniadanie koniec pioseneczki to tak dla rozweselenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie bedziesz wiedziala gdzie to jest Kleszczów, kolo Belchatowa, jesli wiesz gdzie on jest mamy najwieksza dziore w polsce i kto wie czy nie w europie:D a teraz dla odmiany slucham sobie Stachury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×