Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

ooo......po filmie koniecznie opowiedz o wrazeniach!!! ja mam znów zapiernicz straszny, sterta dokumentów na moim biurku rośnie znów i na brak klientów nie narzekam, ale niestety na ich nadmiar....drzwi chyba mi się nie zamkną dziś, lubie pracować z ludźmi ale jak nie mam tysiąca innych spraw do pozałatwiania ja się ostatnio przerzuciałm na oglądanie fimów w domu, muszę sobie popożyczać parę nowych już poleciałaś zapierniczać w pracy? a co sie stało z twoją stopką???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia... no niech zaryzykuję:)... odrywam się od pracy i telefonów:) Stopka? No cóż... jakos myslę o wymianie, ale chwilowo brak koncepcji:( Wrazenia- masz to u mnie:) Znikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya wszytkim - toczę walkę z nowym kompem bo nie mam na nim żdnych pożytecznych programów :classic_cool: Nova a gdzie Twój Peszek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu:D Chwilowo Peszkowa--> o Marysię chodzi, pojechala na urlop, a poza tym jestem na nia obrazona, bo dwa razy będzie u Białego w okolicy 20-03 w Chorzowie i 09-04 w Katowicach!!!! a we Wrocku urodzona i nie chce być!!!! Wykasowałam niedobrą;) Chwilowo brak weny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba wyciagne znowu choinke i zajaczki na niej powiesze na swieta hihi bialy to niech kruk zostanie a nie caly kraj w sniegu ;) nowa - Ty masz fajnie z tym kinem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Desti - jak ja Cię dawno nie widziałem i czytałem ;) Kruku - już dostałem do admina szlaban na \"Szalone Katowickie Blądyneczki i Lolitki\" - dłó - doWiśnowego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desti... a Ty co? ZAginiona w akcji, czy zupełnie Cie przysypało?:) Powtórzę za Stckiem... kino? No tak, ale to naprawdę wielka namętność wśród paru innych:) Sticu:) No i jak? czekam na maila a propos wizyty u mnie:) Chwilowo przerwa na obiadek: czyli prozaiczną kanapkę... nawet draży kokosowych na deser nie zakupiłam... a pamięć niech o nich trwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh - bo mi szefuncio uciekł :) Ale wróci bo już mi zapowidział pogadankę :) Nie martw się wszycho aktualne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke mnie grypka zlapala ostatnio i tak sie kuruje,ale juz coraz lepiej :) to ze sticem spotkanko Wam sie szykuje ;) fajnie sticu - a ex Ci awantury nie zrobila ze do wrocka...??hahahahauzgodnione wszystko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desti>>>>CZekam naawanture ale talerzy nie potłucze bo nie będzie miała w czym jeśc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wrocilam:D cos zmala aktywnosc na topicku, moze to przez tych waszych szefow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe -zmałała ???? Nieeeee, co po niektórzy tylko się rzdziaj odzywają jak np: 100....a Ty co tam seti poriabiałaś ?? Już w pięknym mieście na studiach czy jeszcze w domciu ?? :) Szaro, brudno, pochmurnie...nic się nie chce - choć ja od rana pije sok bananowy i jakoś tak czuję jakby był lekko moczopędny...:D Kruku do Wisniowego 😭 tak tak...do Wiśniowego...a swoją drogą nie zwróciłem uwagi jakie tam mają kelnereczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq sie masz z rana:D moja nieobecnosc na topicku sponsoruje......LECH:D hahah ja wczoraj pojechalam , a dzisiaj wrocilam bo mam jutro i w czwartek wolne , wiec korzystam , bo w tym pieknym , kolorowym miescie i tak nic ciekawszego bym nie robila, a tak to przynajmniej was w pracy podopinguje:D no mamy zimowa reaktywacje:D chyba sanki wyciagne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ojcze mój ojcze, Sad Wiśniowy przedem mną W nim córki twe seksowne chcą bawić się ze mną...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi z tym \"sadem wisniowym\" :o nie wiem o co chodzi czy to tylko dla \"wtajemniczonych\" taki szyfr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedzi udzielić mogą tylko Desti i Nartka - to nimfy z Wisniowego Sadu - ale brzmi wyrąbiscie i bardzo mistycznie...ewentualnie smiałek Kruk może powiedziec co nie co o tym miejscu :) Serioooo..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq si:) gwiazdeczka bo sie stesknilam za Wami:) :D a tak powaznie to mam dwa wolnego wiec nie chcialo mi sie tam siedziec, tu przynajmniej mam internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz a tu same puchy i zero towarzystwa...posiedźmy chwilkę to pewnie zaraz przyjdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D: Gdzie ja teraz robote znajde jak tylko przesłuchiwać umie FM: W polskich nagraniach idź tam dziadek za łowce talentów. FM: Przeciesz tego sie k... nie da jeść O: kotlet z psa 3 kategorii pomielony razem z budą A: Z kupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×