Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Anonimek dlatego sie nie znamy :P bo ja jak juz wspomniałam poznaje samych zajetych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt ważny czyli ja zapomniana
Nie jestes zaobraczkowany-hmmmmmmm no prosze prosze....a skad jestes :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i pisałeś ale ja mam pamięć krótką i wybiurczą ;) Zgadzam się z powyższym zapisem... nie mogę Cię znać bo przyciągam żonatych :P Szkoda że nie jesteś z warszawy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt ważny czyli ja zapomniana
aaaa to juz ja nic nie pisze.Bo nie jestem ze ślaska ani gornego ani dolnego.Kraków sie klania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc hanneczka!! A jakos mija... jakos..., co do rozbijania zwiazkow to masz racje. Mnie cos takiego spotkalo, wiem ze moj ex na moim nieszczesciu sobie zycia nie ulozy i wiem rowniez ze nadal bedzie robil to co do tej pory- bo taka jego natura ( tak to sobie tlumacze) Pozdrawiam wszystkich!!! p.s tez jestem ze Slaska i tez Gornego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po małej mieścinie niedaleko Katowic. Kraków odwiedzę w najbliższym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stic nadal oponuje za tym
że jestes najinteligentniejszym uczestnikiem tego forum mmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie fajnie sie tu z Wami spedza czas , tylko ze dzis zamiast sie uczuc do jutrzejszego egzaminu...siedze cały dzien na cafe :/ pj bede tego jutro załowała , ale jakos niemoge sie oderwac od tego topiku:-) a pwiedzcie co my robicie aktualnie? ja studiuje , jest sesja wiec niemam zajec ale uczyc sie duzo musze:( w pracy mam wolne , wiec ttak sie złozyło ze mam czas siedziec na cafe. wiec korzystam , bo wmój normalny tryb jest taki , rano praca , pozniej uczelnia (studiuje wieczorowo) wracam ok 20.00 do domu i tak od poniedziału do piatku. no teraz jak bedzie nowy plan zajec to moze sie cos pozmienia:-) a u Was jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak, że jestem na bezrobociu i muszę się zabrać w końcu za szukanie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna77 a z jakiego jsli mozna zapytac? Nikt ważny czyli ja zapomniana - zazdroszcze chetnie bym sie zamieniła . bylam tam na wekeend w grudniu i wspominam bardzoooo dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca od 9 do co najmniej 17 potem mieszkanko (dalej skład studencki :) ) kino, książka albo browarek ze współlokatorami a i czasem aerobik się trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt ważny czyli ja zapomniana
Ja obecnie pisze prace mgr i szukam pracy. Lotko Trzymam kciuki za egzaminy-ja mam juz to za soba....ufff A jesli chodzi o moje miejsce zamieszkania-no jest co robic w krakowie-np chodzic na spacery tak jak ja sie wybralam wczoraj.Wisla i Wawel zima ladnie wyglada.Ale jakby nie bylo chyba kazde miasto ma cos w sobie:-) Animek-odwiedz smoka jak bedziesz w Krakowie...napewno sie nie obrazi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
Witam wszystkich :)) jak sie pieknie topiczek rozwinał:) stic-- zamch na twoje zycie?? tzn ze lowy byly udane i sie nasyciles jedzonkiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łe witam marudziary, ciebie szczególnie Siglówa, co to za wyznania pod adresem mojego intelektu - objaw się pomaranczowa:) Singiela ----> niom a jeszcze to nie koniec plusów bycia singlem :P Wczoraj jak wracałem upolowałem tylko szynkę w Centralu ( na Centralnym :D) Joanna77 ----> Proponuje atak na centrum Arkadia, tam nie ma meneli ale ile \"białych kozaczków\"/ Dla ciebie czarnych lakierków Gdzie się podziała destination - detonation Witam nowych - proopnuje od razu sztachnąć sobie lufę optymizmu Moje miasto obecne pobytu jak niektórzy już pewnie wiedzą : Wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups sorka Joanna77 ---> Ty z Górnego, no to jakieś inne centrum hadlowe Ej kobiety co TMT----> Zachęcajcie go do rozmowy, niech chłopak powie coś o sobie: ile ma lat albo jak długo jest sam, czy miał dziweczynę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
stic-- i jak tam szyneczka wnioskuje,ze byla smakowita;) a ja mam za to dobre ciasteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TMT ma 23 lata i przeszło 8 miesięcy :P Jeszcze nie wiesz tego, stic? ;) Tyle razy o tym pisał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
i nie mial nigdy dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
mial stic racje,ze straszne marudy na tym topicu;) nie marudzic tylko brac sie do roboty jak cos komus nie pasuje:) lidle biedrony i tym podobne stoja otworem-CZAS NA ZMIANY!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×