Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

mala------->spij z aniolkami:) Jeden zawod juz masz technik ekonomista, ale go nie praktykuje:o Studiuje obecnie socjologie, wiec jeszcze nie jestem socjoolozka, ale wszystko sobie analizuje z punktu widzenia socjologa, pod katem socjologicznym i czasami mnie i innych to wkurza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleaTo wez mnie ze soba do krainy basni pojde za Toba gdy szepniesz zasnij :-) Seti---> kazde ma jakies zboczenie zawodowe, a socjologia pozwoli odpowiedziec na pytanie dlaczego tutaj siedzimy naprzyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy----> tak wlasnie, problem singli jest jeszcze malo ruszony przez przez socjologow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy-----> pomysle o tym przy wybieraniu tematu pracy licencjackiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale tu juz mozesz pierwsze obserwacje poczynic a w naszym pubie to dopiero materialow sie znajdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy------>jak zboczenie , to zboczenie, caly czas obserwuje, to jedna z metod badawczych tyle ze obserwowani nie powinni byc swiadomi tego , ze sa obserwowani,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide charapac dobranoc Seti napisz stokowi streszczenie na jutro :-) W koncu jako socjolozka zaczniesz sie wprawiac :-) Do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy----->pisales , ze ogladasz stare filmy, a z Greta Garbo ogladasz cos?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy------>z mila checia:) sama doczytam to co pisaliscie jak mnie nie bylo /Ale nie bede przesadzac z pojeciami typowo socjo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti na razie nie ale jak dojde do ich filmow to Cie poinformuje. Papa bo moje oczy juz sa czerwone jak buraczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieram sie wiec do lektury akurat trojka puszcza jakies fajne starocie to jest przyjemnie:) moze ktos wpadnie na nasz topick To kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic---------> streszczenie bedzie krotkie aczkolwiek tresciwe:) Mamy nowa osobke ale nie singielke(bo ma chlopaka, ale jak sama mowi , wiecej go nie ma niz jest , wiec tak jakby go wogole nie bylo) za to bardzo fajna, zabawna , robi pyszne drinki\"smierc barmana\" jej nick to ---->SmutekNasNiszczy :) Alea & bialy zafundowali nam goracy romans:), czyli cos miedzy nimi zaczyna teges:) stic---->pilnuj sie jesli chodzi ortografie:D(zartuje:)) Stic----->wiecej szczegolow nie znam bo tez mnie troche nie bylo i nie chcialo mi sie wszystkiego czytac z lenistwa i dlatego , ze czuje sie troche jakbym czytala kogos maile albo podsluchiwala kogos( bez sensu ale tak mam) Dobra ja tez chbya udam sie na spoczynek bo nic sie nie dzieje Do jutra, bede jak wstane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dzięki za wczorajsze życzenia apropo miłego wieczorku;) a dziś wyobraźcie sobie obudziąłm się koło 5 rano i nie mogłam usnąć i w końcu zaczęłam się uczyć bo nauki mam full a wczoraj jakoś nie znalazłam na nią czasu;) potem koło 6 jeszcze poleżałam w łużeczku przy fajnej muzyczce potem było \"śniadanko\"-koło 6.20-kawka koło 6.35 zaczęłam wstawać i wyobraźcie sobie ze nie wiem jak to zrobiłam ale byłam gotowa do wyjścia o 7.15 chyba jakiś rekord pobiłam;) ale się wczoraj rozkręciliście moze mi ktos króciutko powiedzieć co się ciekawego działo i jaki temat jest na topie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heroinka dużo wątków wczoraj pociągnęliśmy socjologicznie patrzymy ostatnio na topik uwzględniająć geografię naszych pozycji...;) i staramy się nie popełniać błędów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
czesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! zaludnia nam się tutaj trochę:) ale - gdzie ci mężczyźni... (kto kawę zapoda?) witaj Renatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alea --------------> bardzo mi wyjaśniłaś--------dzięki;) widzę ze z was dziewczynki ranne ptaszki /w sensie poranne, tzn. nie że poranione- bo mam nadzieje ze was nikt nie zranił - tylko ze tak wczesna pora a wy już na cafe ale fajnie ze mi ktoś już tak rano dotrzymuje towarzystwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaa ale kruczek gdzieś odleciał i stic gdzieś przepadł nowej nie ma...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem Moi Mili:) Witam wszystkich.. żałuję, że nie ma neta w domu i nie mogłam posiedzieć z Wami:( Dużo się dzialo, Alea pełną gębą się zaklimatyzowała... to dobrze? Pozdrwaiem👄 Kruczku.... ja Cię nie podpuszczam o zdjęcie, dla mnie osobowość i poczucie humoru odgrywa rolę zarówno u kobiet jak i u mężczyzn... I to Ty chcesz mnie zobaczyć...;) To dzisiaj znów pisanie z doskoku, bo praca.... MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam singli:) jejku ale sie zorgadaliscie , chyba nie jestem w stanie przeczytac 34 stron:/:/ :( stic ostatnio tak fajnie mi stresciłes , widc teraz czekam na recenzje od 54 do 83;) wczoraj miałam egzamin , jestem zadowolona bo napisałam duzo , ale wiecie jak to jest z tym sprawdzaniem prac , zaliczaja komu chca:-) i nawet niełaska powiedziec kiedy beda wyniki. ide kawe sobie zrobic, kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lotka, nowa ikto sie tu jeszcze pojawi.................. gdzie ci mężczyźni..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Lotka:) Miło Cię widzieć. Ja mam zaległości wieczorne, bo jak doczytasz to brak neta. Po łebkach przeleciałam tylko, ale miło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow! } W.S.N.R. 😠 Wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heroinka , nowa... witajcie :-) mnie nie było od 12 popołudniu wczoraj i sie 34 strony znalazły:-) chyba nasz topik pobije rekordy:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha... i sam Myrevin nas zaszczycił... Witamy, witamy:) Czasmi czytam Twoje posty... ciekawe, ciekawe... Zawitasz na dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Myrevin nas zaszczycił...} :o Nie znosze okreslenia singiel. Singiel to taka płyta jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×