Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

no dobra wylatują z domu i lecą do knajpy czasem? dziobnąć jakąś lale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba lale łowicką z cypelii ;-) Latają pod bar, ale jakoś nie mają przekonania do dziobania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a pod barem co robią skoro nie dziobią :P:D Sorry pod barem kojarzy mi się z \"pod stołem\" hehe Te skojarzenia to wszystko przez rozmowy z dzieciakami o miłości, małe zboki:D Czesc Śliweczko:) To ja już wiem dlaczego mi się tu spodobało, bo Śląsk tu jest nawet dolny więc jak w domu :D Ale Wawy się już nie czepiam;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod barem się konsumuje lub pije :-) Ewentualnie zagaduje jak to Stick\"czesc kolezanko, ale niewinnie opadlo Ci ramiączko z sukienki \" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałeś dodać \"zwiewnej sukieneczki\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a ja naiwna, bo młoda ;) istota myslałam, że te czynności się wykonuje PRZY barze:P Stic ta impra to chyba nie dla singli a dla swingersów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę użyć tego słowa: impreza dla METROSEKSUALNYCH facetów :D - kruku musimy ogolic nogi - klaty i dupę za pomocą wosku ździeranego szybkimi ruchami oraz skorygowac linię brwi :) Będzie się działo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem skromny i powiem wam to wszytkim: Jestem mixem urody, intelektu i mertoseksualizmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem już maxymalnie zasłodzona :( koniec z pączkowaniem... dopiero wiecczorkiem jakieś faworki ale koniecznie spłukiwane winkiem :) Stic >> tak Ty masz taką typową słowiańską urodę - pulchny blondasek >> normalnie cud miód i orzeszki a ten intelekt..... no dajcie spokój - a poza tym ta Twoja wrodzona skromnośc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Śliweczko - jak to dobrze że mam Ciebie :) bo myślałem że powiesz że jestem pusty jak bęben Rolling Stonesów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruk - ja jestem fanem win - dobrych win. Mam kumpla który mnie uczy rozpoznawać rodzaje szczepy itp. Uwielbiam wina australijskie i z Ameryki Południowej. Dziś pewnie jednak na tapecie bedzie kalifornijskie białe :) A ty jakie Kruku preferujesz wina?? A dodoam jeszcze że ubóstwiam wytrawne i półwytrawne - nienawidzę wręcz słodkich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie chciałem was zapytać tak zebyście mi odpowiedzieli czy jak chodze do mojej pani sykjatry i si eczesto spotykam u niej wieczorami na terapii w domu to ja jestem singielem czy już nie bo nie wiem jak wpisać w ankiecie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię czerwone, ale generalne najwięcej doświadczeń mam z winem cavalieros;-) No i Sangria bo to z Nimiec rodzinka przywoziła, ale to jest wino slodkie. Nie mam kumpla co rozpoznaje rodzaje win, ale mam paru kolesi co robią bardzo dobre wina swojskie :-) Ja taki bęben będe mieć jak się ta zima nie skończy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej nie wiem bo nic mi nikt nie powiedział a sie ładnie zapytywałem bo anekietę u pani sykjatry wepełniam i nie wiem co mam napisać a wieczorem sie umówiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykjatra Cię zrozumie jak nie wpisałeś - my nie zabardzo Kruku--->Ja to z win to lubię Sandomierskie - ktoś wie co to jest - próbował ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
a ja się właśnie objadłam kebabem, i jest mi niedobrze :( co robicie single dzisiaj wieczorem? siedzicie w domku czy wybywacie gdzieś daleko..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×