Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

a wy nie chodzicie do sykjatry na terapię? to sie wam dziwie bo to jest fajne i wciąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to kończe najpóźniej 12:35 :) Chętnie wybyłabym do Wrocławia, ale poczekam do świąt i wiosny, bo ostatnio IC nawala z ogrzewaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy będę miała jakiś odruch , ale znów mi słabo :o Pewnie by mnie Chylińska albo Manson wzmocnił, ale mam dzieciaka na przechowanie to nie będę go katować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to weekend się zbliża i masz szanse wyrwać jakąś ;) Tylko rusz dupsko sprzed kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi--->Ty byś tylko ludzi strofowała;) Kruku--->Marudź ile wleźie - przyłączam się i też marudzę - marudu marudu marudu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Stic!! Chciałoby się powiedzieć,że to skrzywienie zawodowe, ale ja wcale nie strofuję!!! Ja wspieram :classic_cool: to dopiero skrzywienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"i tylko z psem pogadam sam jestem pies, mam głupią morde znam parę drzew\", kto zna stary dobry perfect?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu sobie gadajcie a ja uciekam - szef mnie wypuścił :classic_cool: do domciu robić te faworki :) Jedyny warunek - jutro muszę przynieśc do pracy co nieco :) na razie ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to wyglada na Ciebie :) Kruk - piwko - dla mnie się wszytko zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w domu :-) hahaha moj kumpel dziś do mnie dzwonił, że jego znajomy oglądał wczoraj mecz Barcelony z innymi kolesiami, ale że nie ma jedynki to oglądali na jakimś hiszpańskim kanale. Wypili już przed meczem, a dzisiaj się okazało ze to był mecz sprzed dwóch lat :p , dopiero dzisiaj jak zobaczył na trzeźwo to mu się murawa nie zgadzała :p , a wynik też był 2-1 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo :) hihihi kruku - nie ma to jak prawdziwi kibice ;) ktos tam wczesniej napisal,ze trudno kogos poznac w kinie, na basenie czy gdzies tam jeszcze. hmmm ja kiedys w pksie poznalam i jakos naturalnie to wyszlo :),nie myslalam ze to zbok prawda jest taka ze wszedzie mozna poznac :p i nie ma co sie za bardzo upirac na jakas biblioteke zreszta ja tu na topicu wymienilam bez zastanowienia pare miejsc tak dla przykladu. chociaz tak szczerze to na codzien za bardzo tym nie mysle :) bo i po co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały--> :) na necie buszuję:) Ha i widzę, że jednak się bierzesz za Blondi;)... zaraz wyruszam w świat.... pozałatwiać masę spraw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszowałam, ale jak zajrzałam, że tak szybko wszyscy na necie siedzą, to.. sam wiesz;) Sentyment... zaraz jednak iść muszę, a zimno za oknem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×