Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Winko lubię jak najbardziej, piwa dużo nie pijam w zimie bo gardło boli :-) Szampana wcale, ale w taki wieczorek to i szampan może być dobry. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stocku jakoś o tej porze kończy prace, więc go nie ma, a reszta chyba wykończona pracą. Winko lubię półsłodkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty takiego jesz ze Ci sie pozniej glupoty snia ? Ja wogole lubie jesc wiec dla mnie pora dnia niema znaczenia chyba musze zrobic sobie gorzka herbate bo zemdlilo mnie po tej czekoladzie a miala mi poprawic nastoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popraw kruczku popraw Ty wiesz jak to zrobic:P dostalam mandat za przekroczenie predkosci :( tzn. bym dostala ale jakos sie dogadalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz dostałem to było latem. byliśmy z kolesiami w takiej knajpie w Gliwicach, ale wjechałem pod prąd a za mną radiowóz. 100 mandacik i 6 punktów karnych, a przejechałem może z 100 metrów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz myslalam o tym zeby dokupic do niej bielizne ale wtedy bym musiala kupic inny kolor sukienki bo niezabardzo lubie niebieska bielizne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już mi musisz powiedzieć wjakim sklepie będziesz kupować :p A jaki kolor lubisz bielizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ jak ja bym Cię ubrał to byś się była idealnie ubrana na wieczór przy winku i świecach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO!!:) czyżbyśmy już mieli sparowanych singli? :P;) Dziś chyba dzień obżarstwa :) właśnie wciągnęłam galaretkę a wcześniej sałatke krabową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczke staram sie pocieszyć. Zoabczysz, że nie bawem będzie :-) Ja ostatnio w moim tradycyjnym sklepie dzielnicowym kupiłem sobie galaretke, ale jakoś smierdziała :o :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ej a date sprawdziłeś? Ja już mam taki odruch, ze na wszystkim date sprawdzam, bo wciskają starocie 😠 Mało tego, zawsze kładą rzeczy nowsze na spód i dlatego robie okropny bałagan, bo grzebię, a co!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Data była niby dobra, ale wiesz jak to jest nie każdy produkt jest jednakowo dobry. O tym wie najlepiej Stock, bo w końcu pracował w biedronce ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka a jakie czoko wcinałaś? Ja to mam chętke na ptasie mleczko kokosowe :D próbował ktoś? bo ja jeszcze nie, ale lubie kokosowe łakocie :D kurde, żeby mi dupa nie urosła za bardzo :classic_cool::P Koniec laby jutro lece do moich bachorków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj kupiłem sobie ptasie mleczko, ale waniliowe taka mała paczka w moim słynnym społem (czasem tam mają nowości na rynku), a za kokosem nie przepadam :p Blondyneczka, a jak mam Ci doradzić to na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra stary chrapie to ja też spadam spać ;) Miłej rozmowy i dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa dopisze sie do Was. Kurka dzis siedze znowu sama w domku to sobie poczytam poprzednie rzeczy. No tak niby trzeba wychodzic ale kurka czy to serio dziala? Poznal ktos kogos na basenie , silowni, bibliotece, autobusie, sklepie czy takie tam? I to nie kogos tam tylko KOGOS? Ja w to troche srednio wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×