Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

-Chcesz na pączka dziweczynko ?? -A jak to jest na \"pączka\" ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na basenik chodze i czasem na sale pograć, ale ostatnio dawno nie byłem i stąd ta wstrzemięźliwość w jedzeniu i piciu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś będę robiła faworki :) zapowiada się tłustawe zakończenie tego jakże postnego dnia... ciekawe czy wyjdą - oby bo wpadają do mnie znajomi i nie mogę skwasić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
cześć wszystkim ;) ślweczko witam, stiku cały topic warszawski przeniósł na nasz hehehehe po pączusiu dla każdego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Stocku to ekshibicjonista w metroseksualnym image :-) Przeterminowane wybralas juz sobie nik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka>>>>>>>Metroseksualny - synonim - gej - trendy :) Dużo madrych i fachowych słów :D Kruku>>>>>>Moja ;) No gdzież - moja wyglada jak dupa zza krzaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Blondyno :p Stocku mi się chwalił, że ma najlepszą kolekcje stringow w całym powiecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zmachałam😠 niecierpie zakupów, no chyba,ze ciuchowe ;) No to się wypowiem na temat znajomości internetowych: kiedyś byłam przeciwna, ale niechcący poznałam sporo fajnych ludzi, więc już nie jestem uprzedzona :) Oczywiście nic na siłę, nie nalezy nastawiac się na megaprzyjaźnie i miłości do grobowej dechy, ale na luzie do tego podchodzić, a wtedy może być bardzo miło. Ktoś pisał,że w klubie ciężko kogoś poznać, na ulicy w tramwaju, na drągu w pociągu...wszędzie można ;) Ja poznałam mojego gada w mojej ukochanej wrocławskiej knajpie, megarozbawiona i nawalona:D dlatego mnie teraz nie lubi puszczać samej na imprezki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×