Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość kruk_028
Witam Ludzie! Goldi chodzi Ci pewnie o Stocka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń dobry :) Czy mogę się włączyć?? Bo widzę że zaczyna tu bywać warszawski topik... Stic to wiedziałam, ale Blondi?? No wiec ja też jestem singlem więc ten apel jest i do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszytkich gorrrąco.... Krurk---->Ale żeś się z Blondynaską rozgadał...ale przeczytałem wszytko:) Sliweczka---->Tu już tylko Ninny i Pacana brakuje...Landi i Blondi zaglądają bo za mną tęsknią ale ja nadal będę stałym bywalcem Warszawskiego :D... Goldi--->Pozdrówka dla całego LBN - sercem jestem z moim miastem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic 😘 Kruk >> tak jam jest z Warszawy ;) i nawet Blondi i zacnego Pana Stica już poznałam osobiście - bo my na tym Warszawskim topiku to szybko sie rozwinęliśmy ;) A tu ponoć Śląsk rządzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Dzień piękny, lekko mroźny:) Humorek mam, acz nie do końca, ale to inna bajka... Biały--> nie wysypiasz się, bo flirty nocne na forum uskuteczniasz:)... trzeba chodzić spać jak koleżanka Nowa.. o 23.30:) Wstałam rześka, wypoczęta o 6.30 i teraz czekam na pączki od szefostwa- buraki, ale pączki dają:) Smacznego Czwartku wszystkim i nie przejmować się kilogramami!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6:30 to ja miałem 2 marzenie senne :-) Poza tym ta pora to mi się kojarzy z pewną piosenką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Śliweczko ależ dziekuje za te piekne usta ;) Kruk to flirciarz do potegi...uważaj Blądyneczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem z jaką:)... i dla mnie to raczej nie miłe, bo mam uraz do mundurowych... moze sai i jacyś fajni, ale nie trafiłam na takich, a krótkie pobyty moich kolegów... ehh, szkoda słów. Zmieńmy temat, bo pieknie jest:) A Biały szaleje z singielkami na forum.... oj Biały, co z tego wyjdzie?;) Stic---> Co u Ciebie? Jak promocje? A sprzedaż pączków?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic--> no i Ty też to zauważasz? Biały flirciarz;) Ale co tam, nie wolno mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały--> coś pesymizmem powiało... Zmykam, bo właśnie weszło coś, co krzyczeć może zacząć. Papapapap👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuperNova---->Jako szeregowy pracownik kolektywu zwanego Biedronką z luboscią staję za moją ladą - która jest płaszczyzną mojego wielowarstwowego życia - i serwuje mojej publice, głównie młodym paniom zwanym w żargonie \"gorącymi dwudziestkami\" - coś co sprawia, że włosy na głowie i nie tylko zaczynaja im się skręcać jak sprężynki a nogi uginać przyprawiając je o fale przyjemnego gorąca.... - DLA WSZYTKICH PĄCZKI NADZIEWANE DŻEMEM - bo w dżemie siła drzemie :D Acha i jak mówi jedna osóbka...dobra bajera to połowa sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×