Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

... to pisz \"równa się\"... :P ... wpadł, uuu, pewnie Cie sprawdza :) ... zaraz wezwie Cię \"na dywanik\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wezwał...:) a teraz siedzę na innym kompie, bo mniej ludzi w pracy:) = A kiedy zaszczyciłeś Wrocław swoją obecnością? Gdzie się chowam? Ostatnio ze względu na warunki pogodowe zaszywam się w domu.. jak miśki w gawrze... słońca pranę i ciepła... nie tylko pogodowego;) sticu.. jak Twoje zdrówko psycho-fizyczne? A propos przyjazdu...szkoda, ale jak co, to daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co się na tym dywaniku będzie działo...................:P = ---------- czemu tak mało o tobie wiem/y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo nici z dywaniku..........................(chyab z dywanika) tylko nici z niego zostały tak nowa z szefem........... no włąsnie co wy tam robiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa, kiedy byłem? Wczoraj i przedwczoraj... :P Widocznie byłaś nad Odrą całować żaby :P Heroinka, mało? Hmm... niestety nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia, Kochanie, musze Cię rozczaować, ale szefunio mimo, że młody i fajny, to zajęty, a tacy sa pod szczególna ochroną... i zawsze byli... A co Hercia chcesz wiedzieć?;)... przezcież z wielu moich postów wywnioskujesz i to baaardzo dużo... tylko czytaj między wierszami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie doczytałam, ze pytanie Herci tyczyło = a nie mnie... to wszystko Oki:) Nie całowałam żab... czekam na madziaxa, acz się też schowała;)... zaszywam się w domu... pisałam Ci, że czekam ciepła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepła powiadasz, mhm... rozumiem, że dosłownie i w przenosni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa -------------------- a czemu pod ochroną? a mój szef nie jest ani młody , ani......... muszę poszukać innej pracy = --------------- zacznijmy od początku skad jesteś poaz tym ze ostatnio obracasz się w okolicach nowej? i czemu do nas tarfiłes??????????? o to jest pytanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a gdzie się podziała 100 ?? No i jeszcze przeterminowane ?? Alea ?? blondyneczka ?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singielki tez brakuje:( i Nartka nie wpada... Hercia, a Ty jak komisja śledcza;)... a obraca się = bo niedaleko mieszka... przynajmniej tak pisał, a nie doczytałaś Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Kotliny Kłodzkiej :) I czemu tu trafilem, chyba dlatego, dlaczego każdy z Nas tu trafił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Singielką gadałem niedawno, ale ona zabiegana, nie chciałem jej już marudzić, obiecywała że będzie tu zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz Nowa ---> nie doczytałam kolegi, asz mi fstyt:0 a = ---> myślałąm ze usłyszymy jakąs melodramatyczną hisrorię twojego zostania singlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja to się już w sumie tylko pozegnać wpadłam moze jutro wpadnę do was jak dorwe kompa jakiegoś papa miłego weekendu i udanych polowań:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty panno Star...wszytkie was lubie - przeprowadzam skuteczna reanimację - Ci co nas opuścili niech żałują ale wypijemy za nich też - wróciła Setunia :) Przez chwilę było niemrawo ale to jeszcze nie koniec singli. Jeszcze trzeba Nartkę co pisania zagonić bo ona na razei jak Chuck N. tylko czyta - nie chce sie jej pisać - dla nalepszych elaboratów nagrody sa przewidziane jeszcze nie wiem jakie ale postaram się spełnić każde życzenie w miarę moich możliwości ;) Musimy się zmobilizować i chociaz dobić do 10000 wpisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq ty mnie jeszcze pamietasz jak milo:) no cos wam niemrawo to pisanie idze:o a bialego to wogole nie widac no i innych nickow , ktore tu byly od poczatku ja jestem wierna topickowi i bede chocby nie wiem co sie stalo:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lugujcie siee
www.epulsl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...gwiazdeczka jak tam kac? Żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczko :) Ciebie tez fajnie , ze sie tu zadomowilas mowilam , ze wszyscy sa tu bardzo otwarci na nowych singli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak ucichło? Stic!!!! gdzie sie podziewasz? Równanie:) ---> a Ty już po pracy? Kto mi do 20-tej potowarzyszy?... zasypiam... Ludzie, co sie dzieje? Kawa nie pomaga, herbata też nie... wiosna mnie chyba odurzyła hahahahaha:D za bardzo i zaczynam śnić na jawie... śni mi się żaba... Setunia--> miałam się pytać: adres mailowy zmieniłaś, czy Cię z kimś pomyliłam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa a co ty do 20stej w pracy dzis:(? mam dwa @ tamten tez aktualny, jesli sobie go zapisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti:) Tak, bo [rzyszłam na 12-tą:( tak mam dwa, trzy razy w m-cu, czasam iczęsciej... Uff. dobrze, bo juz się lekko zestresowałam, że cosik nie tak.. same nicki, pod nickami adresy mailowe bez imion... łuuu, potem w mailu pada imię, czasem nazwisko i totalny zawrót głowy;) A ja się męczę jeszcze do 20-tej... ;) acz zaraz po drodze do domu zakupie osławione draże kokosowe i humor mi sie poprawi:) Wiosnę mamy, prawda... prowizora, ale zawsze coś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa jak ja dawno drazy nie jdlam:( ale chyba wolalabym czekolade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... praca się chyba sama zrobi, bo siedzenie na necie wcale jej nie pomaga;) Jestem głodna .. baaardzo głodna i czytam przepisy kulinarne: chore to, bo jeszcze bardziej myśle o jedzonku:) Czekolada też... w ogóle to lubię słodycze:) dobrze, że jeszcze nie wyglądam jak miłośnik słodkości... Seti, a Ty co tak rzadko ostatnio na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×