Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

...uuu tak długo w pracy? Masz Ty czas na życie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa bo ferie juz dawno mi sie skonczyly:( ale przynajmniej nie zapominam o topicku lubie tu zagladac:D ja tez tak mam , ze jak jestem glodna to czytam sobie przepisy kulinarne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo.. wspieracie mnie, wspieracie:) Wielkie dzięki:) Równanie---> ja cały czas żyję i to nie wiesz jak miło... mimo, ze sama, ale cigle cos sie dzieje, np.: jutro imprezka, bo kumpel mieszkanko ma nowe, potem inni znajomi i Twoje strony przyjeżdżaja do Wrocka na targi ekologiczne--> jak napiszesz list do mnie to daj koleżance z Bysrzycy, a przekaże na pewno;)...ale to na początku kwietnia. Poza tym jak będzie ciepło to na żaby idę, a co mi tam:D Seti... jestem coraz bardziej głodna....buuu, ale jeszcze pół godzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
List mowisz, to musiałbym jakąś barykadę na drodze postawić by ją złapać :) Ach imprezka :) Baw się dobrze, hucznie no i łap jakiegoś singla koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti dzięki... wsparcie jest mi potrzebne:) Równanie--> No proszę Cię, bez takich... bez urazy, ale poza całowaniem żab, to inne metody mnie nie bawią;) to mała, kameralna popijawka... i pojutrze \"stupot białych mew...\" byle nie wino--> Gwiazdeczka 25 juz się leczyła...:) A koleżanke złapiesz... będzie swoim stuletnim jeepem pędziła w godzinach rannych:)... chyba 8-ego kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mew? A ja myślałem że kota na perskim dywanie! :D Nie miałem nic złego na myśli ;) Ale jak obstajesz jedynie przy żabach to czarno to widzę, może jakieś sidła, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równanie---> nie mam natchnienia na dzierganie sideł, w ostateczności jakis lep na muchy w większych ilościach, ale czy normalnu faceci wezma sie na to?;) No moze być i ten kotek... kocurek na dywanie, ale pewniej z Kowar niż Persji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy się wezmą? Nie wiem, musisz sprawdzić empirycznie! Wczoraj w pociągu poznałęm bardzo miłą współpasażerkę. :) Niestety jechała do chłopaka! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu--> nie zapomnę Ci tego!!! Nie wsparłeś mnie, a może dałeś się po pracy usidlić, co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj wytchnąć chłopakowi :) Weekend jest :) Seti jestes, czy tez zmykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha...to nieźle Ci idzie agadywanie przypadkowych ofiar;) szkoda tylko, że zajęte:( No nie wiem, czy sprawdzę z tym lepem, moze jak się ciepło zrobi:) ale wolę inne metody:)... bardziej przyjemne. No to buzie wszystkim... nawet tym, co nie mogli mnie wesprzeć:) 👄 zmykam do domu, bo zaraz kompa zjem, zaczęłam nadgryzać długopis;) hahahaha, ale nie za bardzo mi smakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha i najważniejsze: DZIĘKI ZA WSPARCIE:D 🌼🌼👄 Do poniedziałku:) i miłego weekendowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papa, 3maj się!!! Dzięki!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=jestem , jestem:) dzisiaj jestem i bede chbya ze mnie sis wygoni :D musze sie nasycic internetowym zyciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, tak nie za bardzo mam pomysł na ten wieczor, moze jakis film, albo muzyczka...zawsze dylematy czym sensownym wypełnić tu czas :) A ty co zrobisz jak Cie sis wygoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= ---------->wlasnie wygania:( moze bede pozniej ale juz jest pozno nie wiem czy spac nie pojde bo w tv nic nie ma czytac nie mam sily no zobacze wrazie czego to dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea a ja nie szukam bo juz znalazlam a\'propos szukania :D to mialam dzisiaj cos na filozofii spolecznej o tym jesli wiemy czego szukamy-poszukiwania sa bezsensowne Jesli nie wiem czego szukamy-poszukiwania sa niewykonalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosne:) a polowki jak nie bylo, tak nie ma:o no ale daje rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...połówkę (0,5 l) można wypić odrazu :P daleko nie trzeba szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wyciągaj! Po jednym na sen i idziemy spać (szkoda ze osobno) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=na sen jest dobra:classic_cool: ale nie chce isc spac :D nie chce mi sie spac jeszcze w tygodniu chodze bardzo wczesnie spac a dzisiaj sobie posiedze bo juz kryzys przetrzymalam:D [polewam po jednemu:D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×