Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Nova----> My destination :D W niebie nie jest tak ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa to wloski sie zwiaze zeby nie przeszkadzaly podczas wcierania, skoro jestes wysoka wiec duzo tego balsamu pojdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy-------> od malej ilosci winka to nie trace panowania nad zachowaniem, konroluje sie, a kuzynka pewnie nie bedzie pila bo jest w ciazy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Biały, może i masz rację, ale najlepiej jak będę stała, to balsamik sie rozprowadzi na jak największej powierzchni ciałka, a jak będę leżała to tylko jedna strona, przewracanie nic nie da, bo sie w podłoże wytrę. Zdecydowanie stać muszę:) Chyba mój wzrost nie będzie przeszkodą, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy
bialy----->to wyjdzie cala butelka, wtedy juz mi blogo sie robi , i spiaca jestem, ale u niej nic mi nie grozi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova wzrost nie ,ale jak sie czesciej bedzie balsamik wycieral tym dluzej bedzie trwalo wcieranie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo matko nicka nie swojego nie wpislam:D Znowu nawyk czaowy gdzie nie trzeba najpierw pisac swojego nicka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia... czy ja jestem krytyczna, proszę Cię:) Oj, Biały jak kusisz i Ty nie możesz znaleźć kobietki? coś kręcisz albo na żywo elokwencja Cie opuszcza?;) Stic... w piekle może być za gorąco, ale w niebie za zimno, acz na to zawsze można coś zaradzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti to dobrze jak Ci blogo po butelce ;-) wina. Nova---> czasem tak bywa w zyciu, ze czlowiek zostaje singlem zreszta sama chyba wiesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
ostatnio jak wypiłam winko poprawiłam to kieliszkiem czystej, usnełam jak suseł i do rana nikt nie był w stanie mnie dobudzić :) łącznie z jednym kumplem który nawet próbował mnie gryźć w nogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały--> pytanie, czy człowiek chce nim być- ja nie, ale też nic na siłę Poza tym mężczźnie łatwiej, na początku, tradycyjnie, oczekuję, że to facet za mną będzie biegał, a Tobie łatwiej zrobić pierwszy krok... mi nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuszcze was na jakis czas, moze ok 22diej tu zerkne:) Milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały--->Czeka Cię nie lada misja... Novka---->Tylko Chuck Norris nasamrował Novke we wszytkich miejscach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, miłego... fajnie, że Peszkową lubisz, ona ma taki głos do przytulania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova---> A kto chce byc samotny? Malo kto, ale wcale nie powiedziane ze trzeba biegac za kazda napotkana kobieta :-) Poza tym Nowa nie zawsze sie spotyka ta wlasciwa na swojej drodze :-) Ale nostalgicznie sie zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic--> racja, bo Chuck nawet jak jest sam, to jest z kimś...:D Miło tu miło, więc nadgodziny robię... teoretycznie;) ale pusto przynajmniej w biurze i ta błoga cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
widzieliscie wy sie wogóle kiedys czy to tylko na tych rozmowach opiera sie wasza znajomość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały... może sie mylę? ale kobiet wiele i zawsze można próbować. Ja czasem nie mam siły, acz ostatnio dałam sie skusić... on sie gdzieś schował. Ale bez zbytniej nostalgiii, bo sie wzruszę:) a ta pogoda do tego. Hej cos wesołego zapodajmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę zdjęcie Novy.....!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia, a co masz konkretnie na myśli, czy ja z Krukiem się widzialam... nie, acz wspomniał, że blondynem jest....:) lubie na nich oko zawiesić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni---> pewnie widujemy sie dziennie w markecie w kolejce po marchewke i kiszone ogorki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic... tak mi przykro Mój Drogi, ale prawda jest następna dla Ciebie, że nie zawsze dostajemy, to co chcemy:)... ale z drugiej strony: zawsze ożna mieć nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
stica wszyscy mijają jak majstruje w gaciach szukając laptopa przy stoisku z rybami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×