Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Hera nie mozna byc ciekawskim przynajmnie na etapie wstepnej diagnozy wzajemnych mozliwosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia---->Muszę to zgrać z wyjadem do Siwuszki, ponadto udaje że pracuje...ale piszę no i popijam wodą... Jeśli poczujesz głód napij się wody...dieta kopenhaska...tylko ja czuje nikotynowy ale walczę bo stram się rzucać bo mnie od \"fujjów\" wyzywacie :P Reni--->Jak zwykle straszysz, ja nie z tych co się w łożu zmoczę albo dam się rozmową speszyć...pewnie jakiś Koziorożec albo Byk zoodiakalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
lepiej :) SKORPION :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni----> Hahahahahahaha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały----------->chyba nie czaję o czym mówisz.......o to ze pyatałam co u ciebie?uuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera u mnie standart paru klientow dzwonilo, a poza tym to napisalem w temacie walentynki singli co bede robic 14 lutego :-) Moze jeszcze wezne i zorganizuje na nasze spotkanie ta rure do tanczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
a co cie tak ubawiło stic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadziorne, krzykliwe, pyskate...a jak przychodzi co do czego to nagle zmienia się w potulne i potrzebujące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
stic -a moze ty psycholożką chciałeś kiedyś zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
biały - jak widac marzenia sie spełniaja trzeba tylko w nie wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheeeeee ---- renata ----------dobre:) biały --------------> a kto będzie na tej rurze tańczył??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały--> rura? uuu... czekamy, czekamy:) Walentynki, lekko drażliwy temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
stic ciekawa jestem skąd takie wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kto my wszyscy po 3 butelce juz nie ma skrepowania :-) Reni-->mjej jeszcze sie nie spelnilo a jakie jest twoje? Nowa---> ale kazdy drazliwy temat mozna uczynic sobie przyjemniejszym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa Reniu---->Nie fukaj tak bo jeszcze Ci się spodobam i co wtedy...wierz mi poznałem kobietę Skorpiona...bardzo zresztą fajnego...ach ten charakterek. Ale ze mnie też kiepski saper, coś mi po cichu mówiło - ocho kolejny Skorpionek...szkoda że zaskoczenie się nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
biały- moje :) to bardzo proste TY + RURA + STRINGI to by była dopiero impreza walentynkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
biały ale to miała być atrakcja a nie małżenstwo :) stic- jak mi sie spodobasz to najwyzej sie o tym nigdy nie dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały--> sam rozumiesz, jak przyjemniejszy? Chyba, ze jednorazowo na Walentyny kogoś potraktuję za obopilną zgodą... to będzie OK... a tak, serce rwie, a tu pustki... łuuuu;) Masz pomysła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tenacie Skorpionków... ciężki znak, oj ciężki... kobietki fajne, ale faceci pozamykani w sobie na maxa, ale jacy są.... tylko charakter nie do przejścia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały--> nie kuś nie kuś, bo ostatnio łatwo się poddaje;) ale pomyślę, przeanalizuję... ha, nie ma jak wcieranie balsamiku przez kogoś, kto być może tylko w tym celu przyjechał;) A teraz znów zmykam do pracy... jestem pod kontrolą... uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa, ale pomysl czy ktos spedza walentynki na wcieraniu balsamu. Bylaby to niezapomniana sprawa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały - ogierze - wcieranie balsamu - kanwa na dobrego eortyka na poziomie \"Dzika orchidea\": Biały---> Jestem Kruk...Biału Kruk...gdzie balsam supernova---->Ach ach panie masarzyto, o tutaj, och szlafroczek mi spadł a ja taka roztrzepana i zapomniałam na siebie cokolwiek włożyć...no głupiutka jestem..... Ohhhhh...ahhhhhhhhh...ehhhhhhhhhh....uuuuuuu :P Reni----> Inticja - czasami mają ją równiez faceci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
stic masz damską intuicje :) moze byc naprawde ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki głupi znak mam, że mi się zawieruszyło cos kobiecego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoku wcieranie balsamu jest czynnoscia kosmetyczna :-) Znam lepsze scenariusze na dobrego erotyka :-) Stoku, a co niechcialbys byc masazysta w pubie singlow, wygospodarujemy osobne pomieszczenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoku---->Na razie całkiem nieźle wychodzi masowanie nóżki - od kufelka z piwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×