Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Reni---->Widziałaś ryby w biedronce - to nie Real!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
nie ale ryby mi sie najgorzej kojarzą ;) smierdzi okropnie ;) dobra powiedzmy ze buraki przekładasz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renato Beger--->Wszytko przekręcasz - ja je waże !!!! Po co buraki przekładać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
stic kojarzy mi sie z ksywką tego gościa z top gear na tvn turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie tylko dla ludzi o mocnych nerwach :classic_cool: Gnieniegdzie mi się ręka omskneła :P Taka autoreklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja też zmykam... co Wy z tymi zdjęciami... ? Kto już rzuci? Do jutra, bo neta nie mam w domku. Buzie. Kruku...a może szybciej maila się doczekam z Twoim zdjęciem, co? ... to tylko luźna uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
fotka nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skasuj czy tam inne bzdety albo skopjuj i wklej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
porąbaniec :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co chyba niezłe - głębokie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
paszkwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest sztuka wyrazu przerostu formy na treścią :P Nie znasz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
jestes prawie tak samo złosliwy jak ja tylko ograniczają mnie moje umiejętności nie mam swojej strony internetowej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafię być bardziej - to nie moja strona to tak zwany \"image hosting\" ale mogłaś nie wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie przez chwilke i... znowu mam zaległości w Waszych pogaduszkach :D:D:D nowa... nie powiem, że tylko pozazdrościć tego balsamowania ale ja tez ze wzgledu na swoje wymiary potrzebuje duzego opakowania i wytrwałego mężczyzny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
nie znam sie na tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni--->No wiec dla tego nic nie powiedziałem :P Po prostu nie wszyscy muszą wszytko wiedzeć - zresztą...nie ważne :D Alea---->Nic nie staciłać - tu są dosłownie luźne dyskusje :) Ty w pracy ?? Duże opakowanie :D dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt ważny czyli ja zapomniana
czesc wam, troche mnie tu niebyło.Własnie jem popcorn i postanowiłam sie odezwać.U mnie nic nowego?A u was, moze jakiś man o r woman sie pojawił/iła u kogoś w życiu.Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWCJ--->No widać że Cię jakis czas niebylo :) Zrobiło się balsamicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic w domu w pracy nie miałabym chyba tyle czasu na pogaduszki :D:D:D a co do dużego opakowania to ze względu na wysokość, a nie szerokość :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w domu. Alea a jak pakowny, Nova podbiera mnie zebym jej fotke wyslal ;-) NIkt--->> Witamy na razie zakladamy pub dla singli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo to tu jest specjalista - Crow zwany Białym Balsamem z Górnego Mocarstwa Ślaskiego - biegły w balowaniu,balsamowaniu i brylowaniu, herbu Singla Koronnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pakowny pewnie mniej niż 75 kilo bo tyle to ja mam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
wiecie co ten temat troche nie pasuje do tego co wy tutaj robicie zamiast siedziec przed komputerem powinniscie zacząc sie widywać w miarę mozliwosci jak mieszkacie jakos niedaleko :) bo mozna cos fajnego przegapic, po co pisac o spedzianiu czasu razem jak mozna sie miec do kogo przytulic :) nigdy nie wiadomo kiedy cos zaskoczy :) a takie rozmawianie co zrobilibyśmy gdyby .. jest deczko bez sensu bo zamiast czuć sie fajniej, czujemy sie bardziej samotni :) ale ja tu wpadłam zupełnie przypadkiem wiec moze nie mam racji :) a wy macie swoją jakąś dłuzsza historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem Wam, że jesli chodzi o mężczyzn to pozytywnie zaskoczyli mnie wczoraj... byłam z przyjaciółką w Sfinxe... fantastycznie nas obsługiwali... kulturka, prezencja, uprzejmość... żadna kobieta tam nie pracuje... Oni krążyli między stołami z gracją i aż przyjemnie się jadło podane przez nich potrawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×