Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość richterin Barbara Salesch
Moja rada do sprawić sobie psa. Jak się wychodzi z psem na spacer , to nagle tyle ludzi się poznaje , że coś strasznego. Jakbym nie miała faceta , to już bym przynajmniej z dziesięcioma innymi mogła się umówić :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy------>wiem wlasnie , ale mam tylko piweczko:D Na dobry sen wystarczy, a swoja droga to mialam fajne sny dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat psów juz przerabialismy... co z psiakiem zrobić, jak my jesteśmy w domu? Przeciez on sie zapłacze... Poza tym trzeba mieć warunki na trzymanie zwierzaków... najlepiej dom z ogrodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu komentowac jakis zazdrosnik, ale sarenka na uwiezi nie da mu wszystkiego to co wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być : co zrobić z psem, jak nas nie ma w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
richterin Barbara Salesch ------->moj kochany piesek Kubus poszedl sobie na suczki i zaginal:(, ale u mnie to niekt nie chodzi z psami na spacer bo psy na wsi sa raczej wolne i nie trzeba ich prowadzic na smycz, ale ja oczywiscie chodzilam z moim kubusiem do lasu itp ale nie na smyczy ,problem w tym , ze u mnie wszyscy sie ze soba znaja i nie ma kogo poznawac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova tu byla i poruszala temat balsamu w walentynkowy dzien ;-) Ale teraz pewnie do pracy ja ganiaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta czarna to ja , :D znowu pomylilam nicki wrrrrr ech iu znowu to samo za malo czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna---> To zapraszam na spotkanie singli w marcu maja sie stawic forumowicze :-) Termin jeszcze nie ustalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti Ty tu mieszasz ani doborowy koktajl ;-) Alea---> no najlepiej zalozyc gospodarstwo agroturystyczne ja bym tak zrobil, gdybym mieszkal na wsi i dla samych singli by bylo to gospodarstwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TA CZARNA TO JA SETUNIA!!!!!2IN1:) tylko nicki pomylilam bo na czacie mam czarna:D przyzwyczajenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy------> nie zrozumialam o co chdzi z ym mieszaniem koktajlu:) Alea---->wlasnie tu nie ma turystow:D bialy------->tez o agroturysyce myslalam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie poszli sie smarowac. Stoc cos pisal ze bedzie wieczorem. Alea---> A Ty kiedy jedziesz na ten kulig i ciepla chatke goralska? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
cały czas mam was na oku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni:D my ciebie tez:) wypelniam czas:D ciagle za malo tidum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
biały - a chcialbyś znaleźć sie w innym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy--->niezupelnie, raczej bruneka, a en nick to tak ze szkoly sredniej , taka ksywka:), po skonczeniu podstawowki pofarbowalam sobie wlosy na kruczoczarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
stic poszedł szkolić swój język ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Umie pani po francusku, tak ale sie brzydze\" :-) Seti---> Ja mam odwrotnie niz Ty ;-) Alea juz znikla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy ------>to jestes blondynem, czy chodzi o nick bialy_kruk?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×