Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Stic... ta zmysłowo się zrobiło... Biały... może bez podpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni--->Kobieta zmienną bywa :) szczególnie skorpionka...ale zobaczymy co powiesz za tydzień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W cieplym pomieszczeniu to i letnia sukieneczka nabiera innych ksztaltow zima Seti :-) Jeszcze na nabalsomowanym ciele. Nowa wiesz po tym smarowanku balsamem to z glaskaniem pojdzie jak z platka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
za dużo wiesz :) jesteś zbyt dobrze na to przygotowany :) wole zaskoczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały------------>interes moich kolegów od niemca................moze i jakiś jest - nie wnikam;) stic--------->dostane jeszcze coś dziś?? a nazwa z tym balsamem.....na pewno nie dla serca bo to jakoś tak ciapowato sie kojaży jakbyśmy byli nieszczesliwi......... moze być coś z balsamem ale zeby brzmiało dwuznacznie ten balsam dla singli nie jest zły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata084
ja na waszym miejscu to bym sie o niego martwiła zeby go reanimowac pozniej mie musieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy----->miales czytac nie ogladac:D nie ja:0 Wiecie co nudzi mi sie:o,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy------>calkiem mozliwe:o humor trace i zaraz zrobie sie bardzo powazna:o i wogole moze sobie pojde lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alea wymyslamy nazwe do naszego pubu :-) No i rozmawiamy o wcieraniu balsamu w kobiece cialo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni----> To chyba dobrze...:classic_cool: Hercia---->Poczta się całyczas mi krzaczy - wczoraj dostałem 3 maile tej samej treści :) Wieczorkiem cośskrobnę bo teraz mam angielski w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani a ja czekałam, aż fachowcy naprawią mi internet ... ach ci faceci... z nudów poszłam na zakupy... ale mało udane... dlatego wróciłam do Was mam ochote na kawę a Wy? Cos sennie za oknem i mokro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea-->dobry pomysl z ta kawka bo tylko jenda pilam dzisiaj, ale nie chce mi sie isc zrobic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea ja juz pilem kawe i to mocna jacobs :-) A jacy to panowie od internetu byli u Ciebie ;-) Seti czytalem ten artykul tendencyjny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok setunia to robię kawę... mam zaległości z topikiem, ale nie umiem mam sił czytac tyle stron Waszych pogaduszek... Wczoraj spotakałam się z moją przyjaciółk, z którą nie widziałam się 5 miesięcy. Jej chłopak skontrolował ja najpierw telefonicznie, gdzie i z kim jest, a potem umówił sie z nią na wieczór. Niestety - gdy przyjaciółka dojechała na miejsce spotkania - ukochany oznajmił jej, że z jest w knajpie z kolegami, bo nudziło mu się w domu i nie rozumie, jak ona go mogła zostawić i byc ze mną przez 4 godziny, a on biedny sie nudził! ręce i biust opadają... przy takich facetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały - ci od internetu to żadna rewelacja 2 dni prawie potrzebowali, żeby wykryc usterkę... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bawcie się dalej bezemnie do jutra pa miłego popołudnia a jutroz samego zapraszam na cafe --------- tę naszą wirtualną i tę całkiem relaną też;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej biały... biust jest OK ;) a poza tym nie to w mojej wypowiedzi jest najważniejsze :D:D ale rozumiem - solidarność plemników i nie skomentujesz postawy faceta mojej przyjaciółki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alea-->kochana ja tez sobie juz zrobilam , tak jak bialy pije jacobs:D Z ta usterka to cos zwlekali:) A en facet twojej kolezanki to straszny egoista:o Ale znam dziewczyne ktora tkwi juz w chorym zwiazku z 8lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×