Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gunia4217

zachamować przetłuszczanie się włosów

Polecane posty

Gość liliu
ja tez sie mecze z przetluszczaniem sie skóry glowy....a poniewaz mam dlugie wlosy jest to jeszcze bardziej meczace... Ale znalazlam sposob wlasnie babciny-kiedy wlosy zaczynaja sie robic ciezkie bardziej oklapniete ubijam bialko z odrobina soli i cytryna wtedy wlosy sa bardzo sztywne geste i mnie trzymaja sie tak nawet do 5 dni /tyle ze trzeba uwazac zeby nie nalozyc tej bialkowej pianki zbyt duzo poniewaz zostaje pozniej taki bialy pylek na wlosach-bynajmniej u ciemnowlosych a i radze nalozyc odzywke na koncowki bo moga sie platac przy dlugich wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evcikkk
Dzięki spróbuje twojego sposobu a raczej babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprobuje i zobacze
2 lata temu ciagle bylem sciety na jeża.. ladnie wygladalem (tak myslalem) ale gdy zahodowalem dluzsze wlosy .. no nie wazne.. gorzej ze musialem je myc b o sie zaczely przetluszczac.. mylem co dwa dni ale nic.. to co jeden dzien.. rozne szampony stosowalem.. teraz zmienilem na inny i zobacze.. ale wczoraj umylem jeszcze innym no i dzis wlosy jeszcze wygladaja swietnie .. przed wczorajszym umyciem nie mylem ich tydzien.. to jeden ze znalezionych tu sposobow.. zobaczymy uile wytrzymaja.. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma cudowną radę na przetłuszczające się włosy?Dostaję szału praktycznie są dni że musiałabym myć je 2 razy dziennie.Lekarze przepisywali mi już masę różnych preparatów i bez efektów 20:04 Gunia4217 Mam estradiol 15,4 pg/ml to dużo poniżej normy.Może to jest powodem? __________________________________________ Nie pomogą Ci żadne szampony, odżywki itp... Masz problemy hormonalne i dopóki nie doprowadzisz swojego organizmu do równowagi - nic się nie zmieni. Twoje włosy przetłuszczają się z powodu za wysokiego stężenia we krwi androgenów. Nawet jeśli zrobisz badania- oznaczysz np. testosteron, dihydrotestosteron, androstendion - może okazać się, ze wynik mieści się w granicy normy i jest jak najbardziej prawidłowy. Nie sugeruj się tym, bo istotny jest stosunek tych hormonów i estrogenów. Jeżeli tych drugich masz za malo, to i tak proporcjonalnie - a to jest najważniejesze - męskich hormonow jest za dużo. Koniecznie rozpocznij leczenie, bo w przeciwnym razie może czekać cię wiele niespodzianek a problem z niezdrową skórą głowy może okazać się tym najmniejszym. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulusia
tez mam z tym problem, ale dziasiaj spróbuje tego białka z cytryna. moze pomoze bo juz sama nie wiem gdzie szukać ratunku:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaisa
ja mam 13 lat i myje cozienie i co mam powiedziec pomocy piszcie na maila pilss:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0Icia
chcialabym kupic ta odzywke firmy dora tylko nie wiem gdzie? apteka/ drogeria? hipermarket? pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J. Aly
hej, sorry za ten pusty komentarz.. Chciałam się zapytać odnosnie tego polytary jak czesto go stosowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowanka
nie stosujcie szamponów przeciół pprzetłusczającym sie włosów to strasznie pogarsza sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gada
Tez mam problem z przetluszczajacymi sie wlosami... Podobno pomaga mycie ich co jakis czas w piwie...Znajoma wykorzystaal ten sposob i mowi ze dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złagodzona
Miałam ten problem, musiałam myć włosy prawie codziennie i byłam tym problemem u kosmetologa i od kiedy myję włosy w letniej wodzie jest dużo lepiej, do tego łagodny szampon najlepiej żeby był zasadowy, np. http://www.anemon.pl/index.php?a=produkt&prd_id=439&kat_id=85&kat_nazwa=Bio_kosmetyki&poz=9&poz_kat=5&sort=n&nazwa=Szampon_do_wlosow_ph_7,7_-_zasadowy Podstawą jest unikanie gorącej wody i gorącego strumienia powietrza suszarki bo powodują pobudzanie natłuszczania. Teraz myję włosy co drugi, trzeci dzień. Do tego ustąpiło swędzenie, które mnie często dopadało, ponoć z powodu agresywnych składników tradycyjnych sklepowych szamponów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia lat 12
Ja też mam ten sam problem już od dłuższego czasu włosy musze myć codziennie ale i tak po kilku godzinach mam już tłuste nie wiem co z tym zrobić a to naprawde jest dokuczające prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie przetluszczaja uzywalam roznych szamponow za niektore naprawde duzo placilam a jakis czas temu kupilam sobie szampon pokrzywowy firmy \"barwa ziolowa\" za okolo 3 zl i musze przyznac ze widze poprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferazai
Też mam problem z przetłuszczającymi się włosami choć niedawno przekroczyłam już 30 lat. Myję codziennie a i tak wieczorem są już tłuste. Ale ostatnio w internecie przeczytałam radę dziewczyny i od kilku dni ją stosuje i muszę powiedzieć że jest o niebo lepiej. Teraz jest godzina 19 a włosy mam prawie jak po umyciu, a myłam wczoraj wieczorem. Ten sposób to mycie włosów płynem do higieny intymnej zamiast szamponem i do tego letnia woda a najlepiej zimna. Zaczęłam tym płynem myć we wtorek i na początku włosy były takie dziwne jakby niedomyte, ale dziś po 4 myciu są super, myślę o tym żeby nie umyć wieczorem i zobaczyć jak rano będą wyglądać. I wiecie co zaczęłam podejrzewać że producenci szamponów coś dodają do nich żebyśmy codziennie myły i tym samym dużo szamponów zużywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszanie
hello, połączył nas ten sam problem:(( mycie długich włosów, tłustych przy skórze, suchych na końcu - mycie codziennie to koszmar!!!!!! ręce opadają! prawdą jest, że im częściej myjemy tym gorzej ale jednak muszę myć codziennie aby wyglądać normalnie a i tak popołudniu wyglądają nieświeżo. spróbuję płukanek w pokrzywie, rumianku i skypie. a jak zrobić dokładnie maseczę z białek, tzn. jak ją nakładać? proszę o szczegółowe kroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirratka
Staram się myć rano i co 2 dni...używam lakieru , niekiedy piankę -troche pomaga... niestety, nie znalazłąm żadnego cudownego środka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze talk trzeba \'wetrzec\' w skore glowy. talk dxziala wysuszajaco, wiec powinno pomoc. ja tez mam taki problem, ale z talkiem jeszcze nie probowalam. myje wlosy codziennie rano, a wieczorem juz sa przetluszczone. szczegolnie latem. zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amineksil
Hej Też mam problem ten co wy ale od kiedy p[oojechałem do babci przestały mi sie przetłuszczać Myśle że pomoże zmiana klimatu lub powietrza babcia mieszka na wsi i myje sie wodą ze studni i mote też ta woda pomuc nie wiem może chlor zawarty w wodzie miejskiej jest tym co powoduje jesze wiekrzy łojotok jak pojechałem nad morze to też nie miałem problemów z przetłuszczaniem się włosów PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna2602
pomocy!!! ja tez mam straszny problem z włosami....mimo ze umyje je wieczorem to rano znow mam tłuste;/ Zwracam sie do FERAZAI czy napewno mycie wlosow plynem do higieny intymnej Tobie pomogło??? próbowalam juz naprawde wszyskiego i nic;( czekam na odpowiedz:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhdfjhdgj
NIE myć w goracej wodzie - tylko chłodnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj sposob
kupilam szmapon KLORANE ok 25 zl, do tlustych wlasowo pokrzywowy, niby tylko pokrzywowy pisze, ale marka jest super, na drugi dzien po myciu mam jeszcze troche puszyste a nie przyklapniete..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna2602
to wszystko jest do du**** nic nie pomoże na przetłuszczające się włosy!!! próbowałam szarym mydłem i co?? i nic!!! teraz myje włosy szamponem z rzepy i tez nic a po myciu w zimnej wodzie mam włosy strasznie szorstkie....:( nic juz nam dziewczyny nie pomoże...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
tylko dziewczyny jak Wam jakis szampon pomogl nie oznacza ze i drugieje pomoze, tak sie mow kup szamopn raz kupisz za 30 nie pomoze potem kolejny za 20 i znow nei pomoze a portfel coraz lzejszy, niestety metoda prob i błodow moze kiedsy dojdziecie ktory szampon jesto dobry, a pomysł z tygodniowym przetrzymaniem włosow jest beznadziejny, ktora dziewczyna altem przez tydzien siedziaałby w domu?? glowa mnie swiedz jak nie umyje juz nastepnego dnia nie mowiac ze ma dziwny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co może zmniejszyc przetłuszczanie to: szampon dla dzieci i NIEstosowanie żadnej odżywki robienie płukanki z kory dębu+szałwia -mocnej) branie tabletek anty np Cilset lub innych antyandrogennych farbowanie włosów (blond chyba najbardziej wysusza; i niszczy niestety) trwała tapirowanie i lakierowanie włosów dieta niskotłuszczowa i jednocześnie mało cukru. Czyli zdrowa dietka. Generalnie stosowanie przynajniej paru z tych metod przynosi poprawę, ale jednocześnie wiele z nich niszczy włosy, lub/i wysusza je na całej długości. Niestety inncyh metod nie ma, trzeba sie ratować tym czym można. Ja jakos sobie radzę stosujac kilka z tych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * * *
Ja zawsze myję włosy rano, ponieważ gdy myłam je wieczorem na następny dzień miałam oklapłe i przetłuszczone:) Ale wkrótce jadę na kolonie i będe musiała myć włosy wieczorem i szukam jakiegś dającego efekty szamponu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * * *
Ja zawsze myję włosy rano, ponieważ gdy myłam je wieczorem na następny dzień miałam oklapłe i przetłuszczone:) Ale wkrótce jadę na kolonie i będe musiała myć włosy wieczorem i szukam jakiegś dającego efekty szamponu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferazai
śliczna2602 - ja ciągle myję włosy płynami do higieny intymnej, praktycznie włosy mi się już nie przetłuszczają tak mocno. Tzn myję codziennie ale to raczej z przyzwyczajenia a nie konieczności bo wieczorem są suche u nasady. Muszę jednak zacząć myć co dwa dni bo zrobiły się suche i bez odżywki nie można rozczesać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomekbleble
wprawdzie jestem chlopakiem ale moge dac kilka rad (oparte na wlasnym doswiadczeniu) mam srednio dlugie wlosy i 17 lat (ale jak wiadomo przetluszczanie sie wlosow to problem skory glowy) i jeszcze miesiac temu problem z przetluszczajacymi sie wlosami jakich szamponow nie uzywac? szamponow detergentow np H&S lub innych podobnych zazwyczaj o gestej konsystencji i kolorowym nieprzezroczystym kolorze x) latwo taie wyczuc :) do tego teoretycznie sa do wlosow przetluszczajacych ale tylko wysuszaja skore glowy i wzmagaja wydzielanie sie loju jakie szampony uzywac? ja wlasciwie trafilem odrazu na moj szampon firmy joanna \"z apteczki babuni\" do wlosow przetluszczajacych sie z piwnych drozdzy i chmielu :) efekt? z h&s mialem tluste wlosy wieczorem a rano mylem... z tym mam swieze wlosy nawet po.. 3dniach! sam w to nie wierze czytalem ze dobre tez sa na bazie czegos dziegdziowego czy jakos tak i z jakiejs rzepy lub po prostu uzywac lekkich szamponow nawilzajacych najczesciej sa one przzroczyste (tez latwo je poznac) metody mycia itd... przede wszystkim myc glowe rano po drugie myc w letniej lub chlodnej wodzie po trzecie nie suszyc suszarka najlepiej niech same wyschna wydluzy to czas swiezosci wlosow po czwarte nie grzebac w nich ciagle co do domowych metod to nie probowalem xD nie jestem az tak perwersyjny ;p ps: nie jestem facetem interesujacym sie babskimi sprawami typu kosmetyki po prostu chcialem sie pozbyc tlustych wlosow i kiedys czytalem a teraz chce pomoc wam bo efekty sa nawet fajne pps: nie oczekujcie efektow po jednym myciu ale efekty bedzie widac dosyc szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda007
również mam problem z włosami rpzetłuszczającymi . jestem an wakacjach an wsi i myję włosy etraz gdy wyjeżdżam na maisto bądź do kościoła . ostatnio moja mama opprzeczytała w gazecie że tarte na tarce ogórki pomagają . przed myciem trzymac we wlosach ok. 10 min . jak narazie widze lekkie efekty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×