Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nimfetka23

Yasmine - skutki uboczne!!!

Polecane posty

czesc dziewczyny :) niedawno znalazłam wasze forum i musze stwierdzic ze jest super. yasmin biore dopiero od tygodnia i dzieki temu ze tu tak wiele sie o tym pisze mam mniej schiz:) ale mam do was jedno pytanko- zaczelam je brac zgodnie z zaleceniami od pierwszednia dnia okresu...dzis mamy 6 dzień i jeszcze krwiawie nie tak bardzo ale jednak a juz powinnam konczyc..czy to normalne bo zaczynam sie nieco marwic? bede wdzieczna za odpowiedz..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminnnnnnnnnnnn
dziewczyny powiem Wam jedno : yasmin, to szajs i nic wiecej ! przepisala mi go rok temu dermatolog, jako lek na tradzik, mimo, ze mam zalozone spirale, ale to szczegol. i tak po tych tabkletkach tradzik zniknal jak za uzyciem rozdzki, to fakt. lecz niestety przytylam 5 kg i nabawilam sie cellulitu, ktorego nigdy nie mialam !!!!!!!!! jestem osoba niska i moja waga nigdy nie przekraczala 49 kg (nawet po ciazy), czulam sie z tym zle i zaczelam wpadac w depresje, bo 54 kg, to dla mnie za duzo. najgorsze jest, to ze przed braniem tabletek jadlam pizze, lasagne i inne kaloryczne dania nawet o 11 w nocy i nie tylam nawet o gram ! zaczelam wiec najpierw od diety zero slodyczy, ziemniakow, chleba, miesa i nic waga nawet nie drgnela w dol ! to mnie dobilo i zalamalo do reszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminnnnnnnnnnnn
zrezygnowalam z tych cholernych tabletek, tradzik oczywiscie wrocil, al;e waga nadal jest ta sama juz od 3 miesiecy mimo diety, cwiczen i ciaglych wyrzeczen ! dlatego poszlam ostatnio do ginekologa i przy okazji badan kontrolnych opowiedzialam mu co mnie spotkalo i wiecie co on powiedzial : ze yasmin w polsce lekarze przepisuja jako NOWOSC, bo jest drogi i maja ztego cholernie duzy zysk, a tak naprawde to nie mowia, ze na zacodzie te "NOWOCZESNE" tabletki wycofano juz przed II wojna swiatowa, bo maja tyle skutkow ubocznych! normalnie nie moglam w to uwierzyc, ze ja to lykalam prawie rok ! i teraz bede miala ogromny problem schudnac trwale, bez jojo, zanim organiz oczysci sie z tego swinstwa, ktorym sa tabletki yasmin ! dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminnnnnnnnnnnn
wiec lepiej sie zastanowcie zanim zaczniecie je lykac, bo naprawde na rynku sa inne o wiele leprze tabletki antykoncepcyjne i o niebo tansze, niz yasmin...wiem, ze zaraz posypa sie posty, ze sie objadalam i dlatego utylam, ale to nie prawda. byl czas kiedy potrafilam jesc jogurt dziennie, a wga nie spadala, bylam nadal gruba. teraz zbliza sie lato, a ja siedze w domu i placze, bo wstyd mi wyjsc na dwor i nie wiem co zrobic, nawet moja djetetyczka rozklada rece, bo od stycznia zapisuje wszystko co zjadlam jem co 3 godziny 5 malych posilkow i nic, nic, nic. wciaz waze 54 kg!!!!!!!!! nie wiem co ze mna bedzie, bo swiat mi sie zawalil, przez moja wage... tylko nie smiejcie sie ze mnie, bo kto wazyl zawsze malo, nie jest w stanie zaakceptowac, tego wzrostu kilogramow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasminnnnnnnnn nie strasz!!!przeciez lekarze sa zeby pomagac a nie szkodzic..ja rozumiem ze wiekszosc liczy na prowizje z przepisanych srodkow ale skoro yasmin cieszy sie taka popularnością to chyba nie truliby nas ot tak dla kasy?ja dopiero zaczelam je brac i czytalam o nich wiele pochlebnych opinii nie mowie ze negatywnych nei bylo ale to chyba jak z kazdymy srodkami?! z reszta ja juz sama nie wiem nastraszylas mnie i tyle a ja i tak jestem zyciowa panikara :/ a co do zrzucenia wagi to probowalas czerwona herbate?mnie pomogla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminnnnnnnnnnnn
od tych 3, a nie juz 4 miesiecy, bo juz kwiecien nie dosc, ze jestem na diecie to w cogu dnia wypijam 6 kubkow, nie szklanek, a sporych kubkow czerwonej herbaty pu-erh plus trzy kubki zielonej... brzuch to mam pelen juz od samego picia... nie jest moim celem nikogo straszyc, ale zapytajcie kogos moze z Niemiec, czy tam lekarze przepisuja NOWOCZESNE tabletki yasmin...? ja tak jak wiekszosc z was bardzo sie ucieszylam, ze biore takie tabletki, ktore nie dosc, ze mi pomagaja, to sa do tego jeszcze NOWOSCIA, nawet chwile nie myslalam, czy to prawda, bo sama cene (prawie 50zl) uznalam za wyznacznik NOWOSCI, bo moje kolezanki placily za tabletki np: 14, 8, 22 zl i tez na recepte, a ja prawie 50 i tym sie tak szczycilam, ze biore cos naprawde DOBREGO i teraz mam za swoja pyche !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasminnnnnnnnn to może podaj jakaś nazwę tych lepszych środków żebym mogla zapytać o nie lekarkę?to są moje pierwsze tabletki wiec nawet do głowy mi nie przyszło żeby lekarz (dodam ze poszłam prywatnie i ma bardzo dobra opinie w moim mieście) przepisał mi jakieś świństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminnnnnnnnnnnnn
MADZIK - chcialabym Ci je podac, ale piszac o innych lepszych tabletkach, powtorzylam slowa ginekologa u kterego bylam dwa tygodnie temu i ktoremu powiedzialam o tym, ze bralam te tabletki. to on mnie poinformowal o calej tej historii, ze yasmin to on by zadnej pacjentce nie przepisal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminnnnnnnnnnnnn
gdyby nawet ktos pomyslal, ze lekarz mi chce wcisnac te tabletki, ktore "reklamuje", to nie, poniewaz wie, ze mam zalozona spirale na 5 lat i nie potrzebne mi sa tabletki antykoncepcyjne. wiem, ze inne kobietki sa napewno zadowolone, ale kazda z nas jest inna i inaczej reaguje, ja sie tylko dorobilam kilogramow i cellulitu nic wiecej. nigdy nie bralam, zadnych innych tabletek, gdyz moj maz jest moim pierwszym mezczyzna i po urodzeniu corci zalozylam spirale i kolejna tez zaloze, bo chcemy miec tylko jedno dziecko, wiec ja z tabletkami nie mam zadnego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maretenebrarum
mam pytanie troche nie na temat ale czy badanie krwi typu OB cukier i morfologia moga wykryć ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasminnnnn to ja juz sama nie wiem..lekarka zapisala mi je na 3 miesiace potem kazala zrobic jakies badania...nie wiem czy brac dalej czy przestac bo szczerze jak mi przybyje znow pare kilo to chyba sie zalamie tak jak ty!ucieszylam sie jak dostalam yasmin bo przeczytalam ze po nich mozna schudnac a nei przytyc...ale teraz jak czytam o tych wszystkich skutkach ubocznych to odechciewa mi sie wszystkiego!poki co biore je tydzien i jakos nic specjalnego nie zauwazylam?ale przerazily mnei opinie o wypadajacych wlosach, slyszalas cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminnnnnnnnnnnnn
ja na poczatku tez nic nie zauwazylam, a wlosy raczej mi nie wypadaly...dopiero pozniej kg przybywaly, tylko mi ta babka nic nie powiedziala o badaniach ani tez o lykaniu 3 miesiace mi kazala minimum 8. bralam je prawie rok, odstawilam a tradzik wrocil... madzik - nie sugeruj sie mna, moze rzeczywiscie po nich chudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasminnnnnnnnnn a to może o to chodzi?może na ciebie one po prostu źle działają?mnie doktorka powiedziała ze na próbę mi je da zrobię badania krwi i proby wtrobowe i cos jeszcze i wtedy sie okaze czy takie dawki hormonow pasuja mojemu oragnizmowi.z tego co wiem to takie badania sa koniecznoscia przy kazdych tabletkach!dziwne ze tobie kazali je brac przez 8 miesiecy w ciemno?w kazdym badz razie dziekuje za rozmowe i mam nadzieje ze nam obydwu uda sie zrzucic pare kilo...pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka-Gdynia
czesc dziewczyny!!! Uwazan, ze Yasmine to jedne z najlepszysz tabletek na rynku. ja biore je mjuz od ponad 3 lat i jestem zadowolona. jedyny skutek uboczny jaki zauwazylam to to, ze troche pogorszylo sie moje samopoczucie psychiczne, ale to mija po pierwszym opakowaniu(mialam ok 6 m-cy przerwe). poza tym nie ma zadnych innych skutkow, przynajmniej nie u mnie. Co napewno jest zauwazalne po ich przyjmowaniu to to, ze biust powiekasza sie nawet o dwa rozmiary(ja tak mialam), ale zaraz po odstawieniu tabletek wszystko wraca do normy. tak, wiec polecam te tabletki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaaaaa.....
ten temat jeszcze zyje?????? dziewczyny nie bierzcie tych tabletek. ja sie meczylam z nimi rok. sa okropne, przez prawie 2 lata wychodzilam ze skotkow ubocznych. one nie sa dobre. skutki uboczne wychodza dopiero po jakims czasie, nawet od odstawienia, wy nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie to sa pozniej konsekwencje.rozregulowana gospodarka hormonalna, torebiele, wypadanie wlosow, pogorszenie stanu cery.... nie chce nikogo straszyc ale pomyslcie czy warto. tez kiedys tak jak wy podchodzilam do tabletek z duuuuzym entuzjazmem. a tym co mowili to co ja pisze teraz kazalam popukać się w glowę, przeciez to lekarz przepisuje yasmin, wiec wie co robi.... nic bardziej zludnego!!!! ale wasze zdrowie, zrobicie jak chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duSkaaaa
Ja jestem bardzo zadowolona z tabletek YASMIN , skonczylam pierwsze opakowanie w piatek, piersi mi urosły schudłam 1,5 kilograma, cera nie najgorsza, tylko jak napisala Agnieszka-Gdynia, troche "zepsuło" mi sie samopoczucie psychiczne, ale to powoli mija. Dziewczyny, wiec jak Wasz lekarz/lekarka przepisali YASMIN to raczej wiedzieli co robią, zresztą kazde tabletki roznie dzialaja na organizm, w kazdym bądz razie polecam YASMIN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te z was ktore tu
pissza ze po yasmin czuja sie ok sa zywym przykladem na to ze te tabletki maja jednak skutki uboczzne w postaci jakiegos otepienia. czy wy potraficie czytac ze zrozumieniem? to jest topik o skutkach ubocznych wiec nie zasmiecajcie go swoimi postami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja scudlam po yasminie( i tak jestem szczupla bez tabsow)... tylek zrobuil mi sie plaski jak talerz a biodra obrosły troche tłuszczem i uda cellulittttt... poza tym skonczylam dopiero 1 op. poczekam jeszcze miesiac dwa, jezeli bede nadal chudnac to odstawiam ( dziwne chuda jak patyk i cellulit )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astralia
mam do sprzedania opakowanie tabletek Yasmin. data ważności: 11.2008 niestety nie mogę z przyczyn obiektywnych obecnie brać żadnych środków hormonalnych, a zostało mi to jedno opakowanie. proszę o kontakt zainteresowanych.chętnie odstąpię. cena na opakowaniu: 29.92 co do Yasmin to nie odczuwałam przykrych skutków ubocznych. jedyne co zauwazyłam, to że powiększyły mi się piersi. cera za to poprawiła się i stan włosów i paznokci także. spadku libido nie odczułam, na wadzę nie przybrałam też jak po wcześniejszych Cilest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ek 20
astralia a skad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astralia
toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derbusia
Witam ja jestem juz po drugim opakowaniu YASMIN przez 1 mies brania tabletek mialam krwawienia, ostatnio coraz czesciej mam silne bole glowy wczesniej to byla zadkosc ze bolala mnie glowa, teraz mam 7 dniowa przerwe i zastanawiam sie czy zaczac brac trzecie opakowanie ze wzgledu na to ze zaczynam sie czuc coraz gorzej, jestem bardzo senna, ciagle zmeczenie, coraz czesciej nerwowa, do tego dochodza bole glowy. Nie wiem czy to po tabletakach ale tak podejrzewam poniewaz sa to moje pierwsze tabletki a nigdy wczesniej sie tak zle nie czulam. Zastanawiam sie nad spirala, Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila123
Hmm.. też chcę brać Yasmin. A jak wycofają w Polsce to skąd je wytrzasnę ? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UltimaTurbo
Ja mysle ze nie wycofają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila123
Też racja... Pójde do lekarza i ciekawe co mi zapisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lliillii
Jade na wakacje i nie chce dostać okresu jak mam przyjąć następne opakowanie Yasmine? odrazu po zakonczeniu jednego opakowania czy poczekac z jeden lub dwa dni i przyjac nastepne? Prosze o porade? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia ___
Ja biore Yasmin od dwoch lat i nie przytylam, ani nie schudlam. Jem wszystko na co mam ochote, niczego sobie nie odmawiam, nigdy nie bylam na diecie, a waze 45 kg:P Chcialabym przytyc 5 kg, mialam nadzieje,ze moze przy tabletkach mi sie uda, ale jak widac nie jest mi to dane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika I
Biorę yasmin od półtora roku. Do tej pory praktycznie żadnych skutków ubocznych nie zaobserowałam w swoim organiźmie. Jednak od dwóch miesięcy wystąpiły niewielkie plamienia poprzedzające okres. A ostatni już nie wyglądał jak okres tylko te plamienia. Nie wiem co o tym myśleć:(... Chyba odwiedzę jednak swojego ginekologa. Pzdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryk
po tych taletkach doastalam szumów usznych i mam sporą nadwrażliwosc słuchową, zaczeło się od zawrotów glowy i dziwnego kołatania serca oraz wahan ciśnienia; lekarze twierdza, że to przejdzie, ale...na razie ratuje mnie jedynie validol...tyle, że ciagle brać tego nie można....potworna bezsenność, oslabienie, a tabletki odstawiłam 1,5 miesiaca temu....porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×