Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black cashmere

??? gdzieś między pierwszą a nastepną miłością ???

Polecane posty

Natka, to foto jest ciężko upozowane :D kosztowało mnie dużo zdrowia, jeszcze więcej nerwów i ból pleców :D jednakowoż dziękuję :D czy Wy wiecie, że ja dziś miałam poprawiać magisterkę, a nie zrobiłam prawie nic i zabieram się dopiero teraz :-o leniwe bydlątko z tej Halinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamutem nie, zdjęć z Mamutem brak ;) z lubym poproszę też ;) niestety nie mogę się zrewanżować, bo aktualnie lubego brak, a wszystkie, które miałam z eksem wypieprzyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, fajny ten Twój P., taki kruzowaty ;) Czy nikogo tu nie ma, kto by mnie rozerwał w tych ciężkich chwilach nad magisterką? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym tygodniu miałam oddać całą magisterkę. Ale komputer mi w jednym miejscu wydrukował nie to, co powinien, a zorientowałam się na wydziale. Myślę sobie - jak nic to znak, że powinnam jeszcze dopracować, super, mam tydzień. I z tego tygodnia zrobiła się de facto dzisiejsza noc :D uwielbiam to w sobie, wszystko zawsze na ostatnią chwilę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki! Nastko, wysłalam Ci zdjecie, to samo co do Halinki.... to niestety nie Muta tam ze mna... z Mamutem sie jeszcze nie dorobilismy zdjecia przez 1,5 roku - szczegoł;).... własnie miałam mu to powiedziec, ze taka jest traba i nie mamy wspolnego zdjecia Natia a z Ciebie to taka dziewczynka.... ile masz tam latek, to nowe czy starsze zdjecie... to tylka ja tak wygladam jak stara traba:o dzis w autobusie zauwazyłam, ze mam zmarszczki- skadal w biały dzien.. to pewnie od tego, ze za duzo mysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jestem troche chuda, bo to był własnie poczatek naszych problemow :o a ja oczywiscie cała z emocji jestem zbudowana, wiec troche mnie sie schudło.... potem mnie sie schudło jeszcze bardziej i niektorzy zaczeli mnie posadzac o anoreksje.....ale spokojnie az taka chuda to ja nie jestem... odrobiłam straty:p .... Mamut wie, ze mam pupke prawie niczym J. Lo;):P ..... i to pewnie na ta okazje własnie wrabałam 5 kanapek igarnek herbaty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia a to P. był? tacy młodziutcy( tak to sie pisze?) jestescie..... kurka a ja wygladam na trzydzieche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, zaraz na trzydziechę, ja myślę, że wyglądasz na swoje lata :P wyleciał mi Twój nr z gadu, odezwij się do mnie na sekund pięć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pjuwka
to ile ma tych miłości być, się pytam. Bo według mnie tylko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny samiec
Ja tez nie spie, bo zab mi sie ulamal i w nerwach jestem caly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny samiec
Kciuki za mnie jutro , czy to juz dzisiaj , trzymaj.. Kuzwa jak ja nie znosze gabinetow dentystycznych !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki doki, będę trzymać. Ty za mnie też trzymaj, jutro dzień naukowy ;) a u dentysty postępuj według mojego sposobu, ja biorę nawet znieczulenie od znieczulenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny samiec
Dobra, bede trzymal. A taki cool man bylem. A teraz moge robic za kasownik w tramwaju. Ide spac. Dobranoc Halinka. Nic sie nie martw nobla dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc biedny uszczerbiony Samczyku :P :D nic się nie martw, jak Ci pani dentystka zasoli znieczulenie, to już nie poczujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny samiec
Halinka nie badz sadystka. Jakie zasoli, co ty mowisz. Baba ma byc delikatna , a nie zasoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny samiec
A moze byscie wszystkie zawizualizowaly na intencje, aby mi ten zab odrosl sam , bez pomocy dentysy. Please !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ona się będzie z Tobą cackać, żeby Cię jak najmniej bolało, to to będzie trwało wieki. A tak to podchodzi, łapie Cię za żuchwę i ciach, Samiec znieczulony. Ja najbardziej nie lubię tego znieczulenia rozchodzącego się po dziąśle, okropieństwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny samiec
Wykonczysz mnie tymi opisami. Ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Halus widze zabalowała...z Samczykiem po nocy... ładne kwatki... jestem zazdrosna;) a ja dzis wsałam o 5 i zaraz jade do pracy, szlag by trafił te matury...:o jestem połprzytomna...przede mna długi dzien:o Buzka i miłego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samczyk trzymam kciuki... jakos przezyjesz... tylko ten zapach i ten odsysacz pierunski.. ale co to tam dla prawdziwego Samca, no nie? :P nie takie rzeczy sie w przedszkolu robiło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec końców poszłam spać o 3.40 :D a o 7 wstałam, normalnie tryskam energią i mogę wszystko dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×