Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black cashmere

??? gdzieś między pierwszą a nastepną miłością ???

Polecane posty

Czekaj Halus, dobijam targu z Natia.... a moze ty go chesz, przyznaj no sie... tylko musisz miec cus do wymiany znaczy kogos:P bierzesz? Mamut jest niezły, na zachete moge dodac, ze ma boski tyłek i nozki... mniam acha i slicznie pachnie...... zawsze o ile nie wypije za duzo piwska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwilkę, żeby się z Wami przywitać i biegnę do pracy. Jak wrócę to się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, Blekuś, ja mam jednego takiego napaleńca, ale on zdecydowanie nie chce się wiązać, pogadać z nim też się za bardzo nie da, chyba że o seksie :D także ewentualnie mógłby służyć jako swojego rodzaju dopełnienie :D och, pachnących mężczyzn uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naita no własnie.... nawet imiona maja takie same chyba cos z tego bedzie:D moge ci przysłac zdjecie Mamuta na plazy w samych majteczkach no nie powiem miło sie na niego patrzy;) jeszcze sie rozmysle......... hmmm musisz szybko sie decydowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawojka 🖐️ i czołem Halus sam seks to mnie nie interesuje, no bez przesady;) szukam jakiejs udanej całosci... och ten Mamut... moze to szczescie ze on nie ma takiego temperamentu, inaczej przepadłabym niechybnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halus, no ale wiesz w czym rzecz udana całosc to dla kazdego co innego moze byc:D ale z Natia to sie chyba dogadam:D tylko ta perspektywa wojska..... hmmm własnie mu napisałm smsa, ze go sprzedam chyba i sa hcetne na niego bede miała problem z głowy:D własnie słuchajcie to niezły sposob na pozbycie sie problemow i jeszcze mozna na tym skorzystac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, prosze, prosze a przed chwila tak niewinna była myslałby kto a teraz to jajka i parowki jej po głowie chodza:P szoruj do P. on ci pomoze rozwiazac problem sniadania:P i jeszcze jaka figure bedziesz miała i cere widzisz same + głodnemu chleb na mysli:P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Halus! Mamut byłby usatysfakcjonowany:D znasz sie na piłce noznej?? bo ja to naprawde jestem blondynka:D i wcale nie taka mała,bo mam az 168 cm:D a mamut mi cały czas pokazuje sliczne brunetki, sztynki cos mu sie pomyliło chyba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, znczy co? bierzesz? huuuuurrrrraaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!] i w ten oto sposob rozwiazuje sie problem facetow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia to super!! widze, ze znalazłm ideał dla Mauta:D bo ja jestem bondynka i nie wiem co to jest spalony:P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, ja wiem jeszcze, co to jest stały fragment gry :D i wiem, że w drużynie jest jedenastu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stałe fragmenty gry to chyba wszystkie te rzuty rożne, rzuty wolne :D:D moje włosy nie chcą współpracować, a idę porobić zdjęcia do dyplomu, w cholerę z nimi 😭 zaraz się autentycznie rozpłaczę ze złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! ja potrafie byc wkurzajaca:o hyhy co to jest do jasnej anielki za moda na ciemnowłose??!! wszyscy lubia ciemnowłose teraz protestuje! protestuje! ps. normalnie zaczełam czytac co to jest spalony, ale nie wiem do konca czy dobrze kumam, a juz stały fragment gry co to za cudo? przysle wam tu kiedys Mamuta pogadajcie sobi z nim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spalony jest wtedy, jak yyy... napastnik jednej drużyny atakując bramkę drugiej wybiegnie przed obrońców tej drugiej zanim jeszcze podadzą mu piłkę :D czy jakoś tak :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod warunkiem ze woli piłke nozna od seksu:D:P i lubi piwo złopac..... jak jeszcze umie grac w bilarda i toleruje meskie poczucie humoru:P słowem ideał tak łwasnie myslałam, ze to jest ten spalony, ale nie kumam dlaczego to zabronione? skoro był szybszy.... to o co chodzi:D hihihi ale ignorantka ze mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chyba zmykam, musze napisac prace ale naturaklnie bede sie pojawiac od czasu do czasu, w ramach przerwy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam sie pozegnac - znikam na chwile. Jest mi zle. Weekend byl koszmarny - wylam jak wariatka. I pomyslec ze wszystko zaczelo sie od lodowki! Poniewaz musze zabudowac pralke w kuchni (w miejscu gdzie miala stac lodowka) to nie wiem gdzie postawic lodowke. Czuje sie okropnie i zalosna jestem. Powiedzialam mu ze postanowilam nie czekac. Ze juz nie moge.Tak mi powiedzial: \"jesli chcesz sie trzymac tego co postanowilas to ja to zrozumiem. nie mozna wisciec w prozni. Ale mozesz tez mi dac jeszcze czas. Wybor nalezy do Ciebie Nie wiem czemu tak postapilam, moze chcialam nim potrzasnac a moze myslalam ze tak bedzie dla mnie lepiej. Nie jest. Dwa dni ryczalam jak glupia. Wczoraj do mnie przyszedl i rozmawialismy. Powiedzial ze jesli chce zeby podjal decyzje w tym momencie to brzmi ona NIE. Zapytalam czy jest tego pewny i stwierdzil ze NIE. Bosko. Stanelo na tym ze wrocilam do punktu wyjscia i czekam dalej. Dalismy sobie czas do konca maja. Sprobujemy i zobaczymy co z tego wyjdzie. Strasznie jestem zalosna i czekam teraz na lincz. Jak mozna tak nisko upasc? Dlaczego nie mialam sily powiedziec \"idz\"? Znikam na ten miesiac. Napisze 1 czerwca. Najgorsze jest to ze ja juz nie wierze ze zmieni zdanie. I w glebi duszy czuje ze lituje sie nade mna. Dzwonilam do niego wieczorem i spytalam sie go o to. Moze przez telefon latwiej powiedziec prawde. Ale powiedzial ze nie. Bede sie starac z calych sil. Nie wiem jeszcze jak ale bede. Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz otwieram podręczniki 😭 bo najpierw musiałam odpocząć po tych zdjęciach :D Ange, nie rób sobie od nas przerwy, przychodź, a my Cię, jak będzie trzeba, przytulimy albo ochrzanimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny obijam sie nieprzyzwoicie:) i tego chyba trzeba mi było.... nie pamietam kiedy ostatnio spedziłam cały dzien w domu:) zdrzemnełam sie na 2 godzinki az obudził mnie łomot w drzwi, to był wujek:o a taka ochote miał na moja samotnie :( jednak trzeba bedzie sie zabrac za pisanie czekam na natchnienie:o znacie jeskies zaklecia, zeby przyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ange chcesz wszystkich rzucic za jednym zamachem?? Zostan z nami.🌼 nie uciekaj nam:( buuu my Cie utulimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blekuś, jak wynajdziesz to zaklęcie, to podrzuć mi, bo ja mam jeszcze trochę poprawek do zrobienia i zakończenie do napisania, a ni cholery nie chce mi się usiąść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halus, ze co? ze Tobie sie nie chce? chyba mam brudny monitor, poczekaj musze przetrzec,jakos widze krzywo i niewyraznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×