Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black cashmere

??? gdzieś między pierwszą a nastepną miłością ???

Polecane posty

No naprawdę :D jak mam podłączony internet to nigdy mi się nie chce. A jak rano wstanę, odłączywszy wieczorem kabel sieciowy, to mogę od rana do nocy się uczyć :D ale dziś już chyba nic z tego, może się pouczę do tej obrony z europejskich. Blekuś, zrobiłaś sobie to foto wczoraj? To podsyłaj do Halinki ino ras :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten post wyszedł mi wyjątkowo nieudany :D powinno być tak: No naprawdę :D jak mam podłączony internet to nigdy mi się nie chce. A jak rano wstanę, odłączywszy wieczorem kabel sieciowy, to mogę od rana do nocy się uczyć :D ale dziś już chyba nic z tego.. ewentualnie może się pouczę do tej obrony z europejskich. Blekuś, zrobiłaś sobie to foto wczoraj? To podsyłaj do Halinki ino ras :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i owszem zrobiłas sobie to foto...... ale nie podoba mi sie, chyba nie miałam natchnienia do fotografowania sie:o kaprawe wyszły i sa u kolezanki na kompie:P Moge Ci wysłac zdjecie Mamuta:p;) A jak tam twoje fotki? widzisz i na co było sie tyle czesac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wkurzyłam się :D prawie się rozpłakałam ze złości przed tym lustrem, ciągle któryś włos sterczał nie tak, jak ja bym chciała, żeby sterczał :D no i na fotce też nie bardzo mi się podobało, więc rozpuściłam, zrobiłam palcami burzę i zarządziłam jeszcze jedną sesję :D no i wyszło w sumie nieźle ;) nie chcę Mamuta, a przynajmniej nie samego Mamuta, chcę Mamuta z Tobą, jeśli już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokształicłam sie z zakresu piłki noznej, poczytałam co to jest spalony, rzuty rozny, karny wolny itd. tera juz bede taka madra:) Halus czy nadal praktykujesz elfowanie? bo ja dzis chyba serio weszłam w alfa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie kilka dni nie, bo jakoś tak zazwyczaj wieczorem byłam już po jakimś alkoholu i od razu zasypiałam ;) a w ciągu dnia teraz w ciągu tej majówki ciągle mi ktoś przeszkadza ;) ale dziś wieczorem sobie poelfuję, będę elfować obronę i egzaminy na aplikację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halus wyznam Ci tajemnice, nie ma ani jednego zdjecia z Mamutem przez 1,5 roku jeszcze nie dorobilismy sie:o yyyyy no własnie, musze go sfotografowac... razem zsoba oczywiscie jak juz bede stara i brzydka przynajmniej bede miała co ogladac... mam zdjecie z byłym i mam tam ciemne włosy:D - moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halus, ja mysle, ze na poczet tych egzamoniow to nawet specjalnie nie musisz elfowac.... przeciez Panie_halinki zawsze zdaja wszystkie egzaminy na 5 z + i w koronie:D przyszły prawniku, jak bede miała problem to bede wiedziała gdzie sie zglaszac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 2 miesiące i chwila prawdy :D wtedy zobaczymy, czy w koronie, czy na łyso :D otwartą mam już pocztę i czekam :P zrewanżuję się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdz poczte, wysłałam:) no nie musze dodawac, ze jesesmy tam lekko zawiani;) kto by pomyslał, ze to sie tak skonczy hyhyhy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest moj post, co to za czary mary?! pisałam, ze smutno mi sie zrobiło ech do dupy z nimi to tylko facet...., prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łanna Blekuś :D to są ciemne włoski? ;) a teraz masz takiej samej długości? tak, tak, tylko facet! :D i na dodatek świr - nie tylko koszulkowy :D p.s. zjadłam właśnie na drugie danie jakiś gyros czy coś, bo się nie chciało nikomu tu gotować. muszę przyznać, że znacznie lepszy jest gyros u takiego Turka we Wrocławiu na Skłodowskiej-Curie :D już odsyłam swoje p.p.s. ale szczuplutka jesteś, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak na mnie to były bardzo ciemne włosy, teraz mam jasne i do ramion, no moze troche za swir masz racje, ale ciezko to przezyłam...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też świr i też ciężko to przeżyłam ;) ale jakby co, to mamy siebie, pamiętaj :D wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maila jeszcze ni ma co do gyrosa na skłodowskiej to nigdy tam nie dotarłam:) ale skoro polecasz...........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecie przyszło pionowo:D Ładna Halinka:) jakie masz ładne duuuze oczy, zawsze chciałam miec takie grube powieki, ale mi Bozia poskapiła:( no i faktycznie chyba jestes czarniejsza niz ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Tesknie🖐️ nie musi byc madrze:p pogadaj z nami:) bedzie Ci lepiej... my tez leciutko bredzimy, ale co tam swieta sa:D tez przez chwile miałam ochote szalec, ale juz mi przechodzi:o Halus, ale ja Ci te zdecia wysłałam, teraz je otworzyłam duze o zgrozo, mozna sie wystraszyc, ale dzielna byłas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jak je szeroko otworzę, to jak żaba Monika wyglądam :D grube powieki, znaczy się, że co? :D Moje włosy są ciemnobrązowe, ale że foto czarno-białe, to tak wyszło ;) Tęsknię - nie musisz mieć nic ciekawego do napisania, ale pisz, żebyśmy wiedziały, że jest okej z Tobą ;) reszta też proszę wysyłać swoje fotki ;) mejl pod nickiem mój, Blekuś pewnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haliko - no takie duze masz, jak penelopa cruze czy jak tam sie ja pisze.... do malowania fajne, bo cja mam takie aby, aby tak z tych pan ktore widziałam(;)- bo za wiele ich nie było) Halinka jest ładniejsza ...a nie wiem czemu zawsze sobie wyobrazałm, ze masz krecone włosy- tak mi jakos pasowało:D tak, reszte tez prosimy o zdjecia Tesknie, nie płacz tam po katach, tylko chodz tu do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och te moje włosy... Klasyczny przykład prostych, mogę nosić wałki tydzień, zdejmę je i po godzinie włosy proste jak druty ;) A widzisz, Blekuś, w tym aspekcie to jeszcze na moje gałki oczne nie patrzyłam :D może i masz rację :D ale pewnie na starość wszystko mi obwiśnie i widok zasłoni :D Znalazłam sobie fascynujące zajęcie na wieczór, nie chce mi się robić tych poprawek, jutro cały dzień jeszcze, więc poczytam o gruntach warszawskich :-o ale zostanę z Wami :D Tęsknię, opowiadaj, co u Ciebie, od tego telefonu ostatniego mieliście jakiś kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam wszystkich wypowiedzi więc moze powtórze to co zostało juz powiedziane ale moge cie zapewnic ze mozna kochac kilika x .i kazda miłosc jest pierwsza.ja długo w to nie wierzyłam ale tak jest.moja historia nie ma jeszcze szczesliwego zakonczenia .ale wiem ze mozna kochac dwa x.tak samo mocno,jak nie bardziej.całym sercem całą soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od naszego ostatniego telefonu, w którym prosiłam żeby już się nie odzywał, na co on, że nie może tego obiecać, milczy... myślę sobie : to dobrze. każdy kolejny dzień to terapia, hehe. ale gdzieś w środku okłamuję się, mam wielką nadzieję, że on coś tam robi ze swoim życiem, że coś szykuje, układa, że nie wytrzyma. że jeśli kocha to będzie musiał znów mnie usłyszeć, może zobaczyć. jednym słowem pogrążam się coraz bardziej w naiwnych kobiecych fantazjach... żałosne... liczę na to, że przyjedzie tutaj, bo ma pracę i czekam. ale jak ta data minie, za 10 dni to znów zacznę szaleć. on mi powiedział, że wie że powinien to uciąć, ale nie potrafi.niech go szlag! wykończę się. myślę tylko o tym i życie codzienne mi przez palce przecieka. to jest wręcz śmieszne, dziecinne, zupełnie niedojrzałe i nieodpowiedzialne! cóż, kocham go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guska, dzieki przestaje wierzyc, ze takie zjawisko jak miłosc w ogole istnieje.... nie ma juz siły do tego wszystkiego, chce mi sie krzyczec po co ja z nim jestem? co to w ogole jest? interesuje go tyle co zeszłoroczny snieg..... nic go nie obchodzi..... wszyscy faceci to skurwiele i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesknie to wszystko jest straszne..... tak jak ty mam dosyc tej beznadzieji... nie wiem co ze soba zrobic.... zycie mi ucieka... tyle spraw, z ktorymi musze sobie radzic i ciagle jestem sama.. sama z tym wszystkim... mam 25 lat powinam sie cieszyc zyciem, a tymczasem zmuszam sie do wszystkiego.. zeby wstac z łozka, isc do pracy, na zajecia, napisac głupia prace... idzie mi to jak krew z nosa... chyba jestem za głupia na studia, za głupia na cokolwiek.... słabe osobnik gina i to jest parwo natury... mam dosyc wszystkiego ... jego ignorancji i siebie tez... zebrałam o jakies zainteresowanie, uczucia, cokolwiek zebrzezmy oto tak to sie własnie nazywa zebranie.. dosyc tego!! Tesknie co z tym robisz na codzien? zakładasz co rano maske i udajesz, ze jest ok czy nawet sie nie starasz tego chowac? ja juz nie ma siły, oszukuje sama siebie, ze sobie radze, gowno prawda nie ma juz siły mam 25 lat i czuje jakby wszystko sie skonczyło dla mnie, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×