Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SELLA

Poszukiwany dobry dentysta z Warszawy

Polecane posty

" [zgłoś do usunięcia] Jarosław Marciniak Niestety moja praca zawodowa w minionym roku bardzo ucierpiała z powodów zdrowotnych i teraz staram się powrócić do pełnych obrotów. Pozdrawiam Jarek Marciniak" A dokładniej o co chodzi:O?Znam pełno metod na rózne choroby:classic_cool:.Ale niestety wiele z nich nie zalicza się do przyjemnych i nieco rzadziej tanich:O.Ale co do niektórych mogę potwierdzić skuteczność:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joarciu
A ja pomimo tego co tu piszą o reklamie mogę pochwalić Kordent. Mam od nich plombę już od 1,5 roku. Dotąd po 6 mies. u innych mi wypadała, bo mam martwy ząb i plomby raczej nie chciały się trzymać dłużej, a niestety na implant mnie na razie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bylam na wizycie u dr Nawrockiej -Dworniak. Przyjmuje na pruszkowskiej w dewelio. Leczylam u niej jedynke, duza plomba wiec wolalam sie znieczulic. Zawsze balam sie znieczulenia i z powodu samego uklucia leczylam sie zawsze na zywca. Jestem milo zaskoczona bo tak podaje znieczulenie ze nie poczulam zednego uklucia a jedynka wyszla rewelacyjnie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joarciu
Widziałam dzisiaj artykuł o tatuażach na zębach :) Czy ktoś miał kiedyś taki tatuaż, czy to schodzi czy jest na stałe? Ile kosztuje, czy można dowolnie wybrać wzór? Czy to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joarciu
Jeśli wiecie gdzie można się dowiedzieć o tym więcej, też napiszcie. Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Wellness Dentica na ul.Bukowińskiej 22A, lok11U. Byłam tam -sprawdziłam i jestem bardzo zadowolona:)) Pani Doktor wyśmienita- podchodząca z sercem do ludzi, a przede wszystkim ze zrozumieniem, że ktos taki jak ja moze sie bac takiej wizyty u stomatologa. Klinika zdała egzamin i naprawdę szczerze polecam:)) wystarczy wejsc na stronę aby zapoznac sie z personelem i przede wszystkim z cennikiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neneka
super specjaliści wellness dentica przy bukowińskiej 22 A. częste promocje np na higiene, wybielanie. 353 08 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Stomatologa
ja polecam Dentarię w Otrębusach, jeżdżę tam już kilka lat i mama zrobione bardzo ładnie żeby, polecam wam tutaj są profesjonaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry stomatolog
bardzo dobry stomatolog jest w Dentart w Otrębusach, polecam wszystkim bardzo bo warto tutaj zrobić swoje zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWwafelki
Jeśli właśnie o jedynki chodzi to z całego serca polecam Wam Panią Doktor Mancewicz! ( z Artodonto na Stawki, www.artodonto. pl) Stomatologia estetyczna to chyba jej hobby! Prześlicznie mi zrobiła przednie ząbki, no cudnie! Kocham ją za to, bo tak to się uśmiechnąć nawet nie mogłam, a teraz jest pięknie od dwójki do dwójki :) Zawsze i wszędzie będę ją chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errtelka
No każda myszka swój ogonek chwali :). Mój dentysta to Pan dr. Chojnacka z Dentartu. Pełny profesjonalizm i pełna wiedza. Stomatolog dal wymagających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko ja leczę się u Walerzaka, od tamtego posta mineło troche czasu i troche się pozmieniało. Obecnie Konrad Walerzak przyjmuje na ul Łuczek w swojej klinice face-clinic. Myślę że dr Walerzaka nie trzeba reklamować - kto miał z nim do czynienia ten wie że to świetny specjalista który jest w stanie przeprowadzić nawet najtrudniejszy zabieg. Co do samej kliniki to jest na europejskim poziomie, jest wyposarzona w najnowocześniejszy sprzęt min aparaty RTG 3D. Bez wątpienia to jedna z najlepszych klinik w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golabek31
Ja polecam stomatologów w centrum Demed na Ursynowie. Leczyłam tam zęby u dwóch stomatologów dr. Gawłowskiej i u dr. Mazika. Leczenie całkowicie bezbolesne, bardzo sprawnie wyleczyłam swoje uzębienie. I jak dla mnie ceny też nie są wygórowane jak na Warszawie. Moim Zdaniem rewelacja i polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWwafelki
Stomatologią estetyczną zwłaszcza zajmuje się pani dr Mancewicz z kliniki Artodonto, więc ją najbardziej polecam do przednich zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy jest egoista i
ja polecam panią Mazur na Wolskiej, przy skrzyzowaniu z Sokolowską. Nie bierze bardzo dużo, ale sie przykłada i jest świetna. Tylko terminów ma mało, bo klientów masa i niełatwo sie zapisac, ale nie jest to niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jakiegoś czasu poszukiwałam dentysty w Warszawie, trochę poszperałam w necie i na forum GW polecono mi klinikę PERFEKT MED na pl. Dąbrowskiego. Umówiłam się na wizytę i muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Mój przypadek był dość skomplikowany a to dlatego, że wizytę u dentysty odkładałam zawsze na później... Lekarz u którego byłam (niestety nie pamiętam nazwiska) okazał się nie tylko świetnym specjalistom ale także jest po prostu bardzo ludzki. Rozmawiał ze mną, mówił mi co będzie robić i tłumaczył w czym rzecz. Jestem już po kolejnej wizycie i jak tylko skończymy całe leczenie, wybiorę się do ortodonty, zresztą też u nich bo już się dowiedziałam, że ta Pani która z nimi współpracuje jest jedną z najlepszych w Warszawie. Z czystym sumieniem mogę Wam polecić to miejsce. Ważne jest również to, że mają dobre wyposażenie i że z jednym zdjęciem RTG nie trzeba biegać po całej Warszawie. Dla chętnych zostawiam nr. do rejestracji. 22 826 60 60. Pozdrawiam i życzę powodzenia - Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała pacjentka
Nova Estetica - tam jestem pod stałą opieką endodonty, który profesjonalnie leczy kanałowo pod mikroskopem. Trafiłam tam przypadkiem przed 3 latami i to był strzał w dziesiątkę. Warto dojeżdzać tam do Ursusa aż z Bemowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woxniaks
Maj-Dent - dobry dentysta w Warszawie, bardzo dobra opieka przy rozsądnych cenach, osobiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dentula
Witam, jesli to forum ciagle aktywne - czy ktos leczy lub leczyl zeby w Eurodental w Warszawie? Jesli tak - czy jestescie zadowoleni? Jaki dentysta was tam leczyl - kogo polecacie? szukam dentysty z doswiadczeniem, ktory wyleczy moje zeby kanalowo, zalozy porzadne plomby, ktore nie wypadna po roku. Mam slabe zeby, duzo ubytkow leczonych juz od lat wiec mialam do czynienia z wieloma dentystami, mam nadzieje, ze znajde kogos naprawde dobrego, kto wyleczy mi zeby porzadnie i nie bede musiala znow szukac nowego, lepszego dentysty. Bede wdzieczna za rekomendacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam dr
Jacka Kozieradzkiego, przyjmuje przy ul. Wolskiej 27/29, tuż przy przystanku 512 w stronę zacisza. dobry fachowiec i nie przegina z kasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja gorąco polecam Panią lek. stom. Agnieszka Głowacka - Rutkowska z gabinetu For Dental. Przesympatyczna miła Pani ktora wszystko wyjaśni wytłumaczy i jest naprawdę delikatna i bezbolesna. Korzystam również z usług ortodontycznych w tym gabinecie i maja tam naprawdę świetną rzeczową ortodontkę P. Ewę Jarecką. Również wyrywanie zębów nie jest mi juz takie straszne dzięki mojej kochanej pani chirurg :) Ja jestem bardzo zadowolona z tego gabinetu. Polecam. Ul. fortowa 5 na bielanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodowitawarszawianka
A ja polecam Centrum Stomatologii Konstancin. Jak się pewnie domyślacie znajduje się w Konstancinie :) na terenie szpitala STOCER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolony pacjent
Ja polecam dr Magdę Michałkowską. Wcześniej pracowała w klinice w Pruszkowie, teraz przyjmuje na Woli w Orthovision a ja nawet z dziećmi wolę dojechać do niej ponad 20 km bo nie wyobrażam sobie leczenia u kogokolwiek innego. Super odbudowała mi zęby z przodu, a mojej mamie zrobila korony i mosty ale tak, że nie mogłam uwieżyć że są sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrixi
Ja zdecydowanie polecam moja wspaniałą panią doktor Anię Jaśkowską. Przyjmuje w klinice ANIDENT na Ursynowie. Po szczegóły odsyłam na stronę kliniki http://www.anident.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biri
Perfekt Med w Warszawie. Są najlepsi. Pełen zakres i świetni lekarze. Większość z nich pracuje na Akademii Medycznej! Jestem ich pacjentem od lat i nie zamieniłbym na żadnych innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona12
Jeśli stomatologia to tylko w Dormedzie. Leczę się tam od kilku lat i pod moim wpływem wielu znajomych i rodzina też korzystają z ich usług i wszyscy są zadowoleni. Największym plusem - poza jakością oczywiście - jest to, że wszystko jest w jednym miejscu - klinika stomatologiczna, pracownia protetyczna, ortodoncja, chirurgia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratować
szukam stomatologa, wlasciwie dobrej kliniki gdzie kompleksowo lecza zeby. na szybko chce uratowac zęba przed ekstrakcją, a wiem, że to się da jeszcze. zabieg polega na odcieciu korzenia, nie wiem jak to dalej szczegolowo opisac, tylko tyle pamietram z tego co dentystka mowila :P moze cos polecic w w-wie lub okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratuj sie kto moze
ja sie dołączam do opinii doswiadczonej. bylam tam raz, wyszlam zadowlona. ratować chodzi o zabieg chirurgiczny? http://klinikadormed.pl/1,1,5,23,chirurgia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona12
Ratować - proponuję wizytę lub chociaż telefon do Dormedu, ale zawsze wizyta to lepiej, bo nie wiem czy przez telefon Ci dobrze zdiagnozują :) Ja nie miałam nigdy takich zabiegów, ale wiem, że ich oferta jest bardzo szeroka i mogę polecić z czystym sumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokkkkls
radziłbym zerknąc na białostocką (demeter) tam sa naprawde niedrodzy fajni dentysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×