Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SELLA

Poszukiwany dobry dentysta z Warszawy

Polecane posty

Gość Lanii
Ja polecam dr Leszka Galasa z Stomatologia ul. Broniewskiego 7. Konkretny, delikatny, wie co robi i nie poddaje się, robi do końca. Poleca, tego dentystę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynalll
Też jestem pacjentką w Rodentisie, trafiłam tu do chirurga na wstawienie implantu a w między czasie również na odbudowę kości. Jestem naprawdę zadowolona, bo bałam się tej operacji a okazało się, że jestem w dobrych rękach i cały zabieg okazał się niemal bezbolesny. Centrum poleciła mi lekarka, która usuwała mi zęba na NFZ w państwowej przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszczeraz
Gonia8012 Jeszcze raz ten wpis o moich doświadczeniach, może kiedyś komuś się przyda. Pozdrawiam :-) Hej dziewczyny, poszukiwałam dobrego lekarza do leczenia kanałowego, koleżanki poleciły mi kilku dentystów, tych do których same chodziły. Skorzystałam. Po kilku miesiącach po przeleczeniu zrobił mi się na dziąśle wrzód, nawet nie bolało specjalnie, po jakimś czasie ten wrzód pękł, wylała się ropa. Przeraziłam się. Poczytałam opinii w necie, nie chciałam już iść w ciemno. Na wielu forach od lat są bardzo dobre wpisy i opinie dotyczące kliniki Perfekt Med. Pani na recepcji umówiła mnie do chirurga, dr. Kirsztajna (nie jestem pewna czy nazwisko tak właśnie się pisze). Okazało się, że zrobiła mi się zmiana na końcu korzenia ze względu na to, że korzeń był źle przeleczony!!! byłam zdruzgotana, pamiętam, że za to leczenie kanałowe zapłaciłam bardzo dużo pieniędzy. Teraz musiałam robić zabieg resekcji żeby ratować ząb. Wszystko poszło gładko, mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze, w każdym razie umówiłam się jeszcze w tym miejscu do zwykłego dentysty. Cała klinika zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, czyściutko, pani na recepcji bardzo miła. Doktor Kirsztajn strasznie sympatyczny. Myślę, że jest to miejsce godne polecenia. Co prawda nie korzystałam jeszcze tam z usług zwykłego stomatologa, ale mam przeczucie, że będzie dobrze. Pozdrawiam wciąż poszukujących swojego stomatologa, wiem, że to żmudna praca. Ja wiem, że już swoje miejsce do leczenia zębów znalazłam oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walerianna
ja w PrimaDencie wstawiałam 2 implanty. Musiałam natychmiast usunąć górne prawe 4 i 5, ponieważ rozwinęła mi się głęboka próchnica, która pozżerała korzenie w środku. Zęby zaczęły mi się ruszać, ale nie bolały. Właśnie te ruszanie mnie zaniepokoiło i zdjęcie pantomograficzne wykazało, że ja tam nie mam kości już ;(((. Lipa totalna, zęby do usunięcia. Klinika szybko i sprawnie przeprowadziła zabieg oraz błyskawicznie umówiła mnie na implanty. Jestem im wdzięczna za sprawne działanie i troskę, jaką mnie obdarzyli. Implanty troszkę kosztowały, ale zapewne jak wszędzie, gdzie robi się to solidnie, dobrze i z wysokiej jakości materiałów. Polecam ich usługi z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ursynowianka
Witajcie, jeżeli moge po swoich doświadczeniach w leczeniu i leczeniu moich dzieci podpowiedzieć wam miejsce to skorzystajcie z kliniki Artedentyka na Ursynowie. http://artedentyka.pl Jakość leczenia, personel i samo miejsce w mojej ocenie - super. Leczenie kanałowe pod mikroskopem, za każdym razem wszystko wyjaśnione jak należy. Uprzejmość, kultura i przyzwoite ceny. Sprzęt medyczny widać z najwyższej półki. Higienistka, która tam pracuje bardzo solidnie wykonuje zabieg higieny. Na miejscu można kupić zarówno rewelacyjne szczoteczki do zębów jak i pasty np o smaku czekolady z miętą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam dr Galasa z ul.Broniewskiego 7. Leczymy się u niego od kilkunastu lat całą rodziną. Lekarz leczy zęby a nie wyrywa, wszystko tłumaczy i jest bardzo delikatny. Naprawdę super gość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaWi
dla mnie najlepszy gabinet to Dormed pod Warszawą! Wiele lat szukałam dobrego dentysty, traciłam czas na jeżdżenie po Warszawie, ale niestety nie byłam zadowolona, aż do czasu kiedy odkryłam Dormed! Świetna klinika, jakość usług rewelacyjna a i ceny przystępne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębowa wróżka2
ja także polecam Wszystkim klinikę Dormed spod Warszawy. Robiłam tam wiele rzeczy z zębami i zawsze byłam zadowolona, lekarze bardzo doświadczeni i profesjonalni, ze świetnym podejściem do pacjenta, usługi na najwyższym światowym poziomie oraz ceny bardzo korzystne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra klinika jest również w Pruszkowie, kawałeczek pod Warszawą. Dental-Design Jaworska. Mają bardzo dobry sprzęt, najnowszej generacji, super wyposażone sale i przede wszystkim świetnych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor33
ja chodzę do dormedu, przekonała mnie przede wszystkim jakość sprzętu, mają nowoczesny skaner 3D, frezarkę i inne najnowsze urządzenia, dzięki czemu poziom usług jest bardzo wysoki, takiego sprzętu nawet warszawskie kliniki nie mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka 355
ja sprawdziłam wielu dentystów, jak miałam problem zębem, którego nikt nie chciał leczyć, tylko od razu wyrywać. Na szczęście w Dormedzie lekarze okazali się bardziej ludzcy i zrobili wszystko,żeby uratować mój naturalny ząb, jestem im za to bardzo wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna882
Najlepszy Stomatolog na świecie to doktor Krystyna Tomas - klinika Enel Med oddział Zacisze, uwierzcie mi że nigdy nie byłam u tak świetnego stomatologa, Pani doktor jest w pełni profesjonalna, doswiadczona, kompetenta, umie słuchać pacjenta, po zbadaniu zawsze wie od razu co ma robić, a w dodatku jest przesympatyczna, ja uwielbiam do Pani doktor przychodzić, mam do niej bezgraniczne zafanie, mojej mamie odbudowała zęba który był nadłamany i inny dentysta chciał go wyrywać ,a teraz jest jak nówka sztuka, coś niesamowitego. Mało tego, uważam ze jest wzorem lekarza, każdy lekarz każdej specjalności powinien być taki jak ona jeżeli chodzi o podejście do pacjenta, jestem pod wrażeniem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kożystam z mmdentu w Warszawie (studio uśmiechu mm dent). Polecam! Namiary: www.mmdent.waw.pl / ul grochowska 56 - wejscie od styrskiej oliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga852
Same reklamy, aż przykro czytac. Ja z tego forum trafiłam do naprawdę rewelacyjnego lekarza, dzięki któremu odzyskałam nadzieję na przede wszystkim zdrowe zęby. Odwiedzałam wcześniej wiele miejsc, ale mój stan tylko się pogarszał. Jeśli chcecie namiary na wspaniałego dentystę piszcie na priv, bo nie chcę by posądzona o reklamowanie kliniki. kinga.rusowicz@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawajcie konkretne za i przeciw a NIE piszcie na prawa bo tak tylko jedna osoba dostanie info! Jaki szans ma forum publiczne jeśli odpowiedzi bedą szły na prób? Bez sensu. Hit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocossss
Jezu tych wypocin nie da się czytać-90% to autoreklamy.Zwrotu typu przemiła/przemiły, przesympatyczna delikatna, itd. mówią same za siebie. Kto z szarego ludku w zaletach poda super sprzęt ( skoro się na tym nie zna) albo konkurencyjne ceny(jeśli nie porównał ofert z przynajmniej 20 gabinetami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DAWAJCIE ADRES,DANE STOMATOLOGA I JAKI ZABIEG BYL WYKONYWANY i CENE. A nie chrzanicie: mily/mila i temu podobny belkot! Te nachalne reklamy bez konkretnych informacji maja odwrotny skutek-czyli zniechecajacy do skorzystania. KONKRETY DAWAJCIE! ps.ja np. nikogo nie polecam bo dotad spotkalam samych partaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DAWAJCIE ADRES,DANE STOMATOLOGA I JAKI ZABIEG BYL WYKONYWANY i CENE. A nie chrzanicie: mily/mila i temu podobny belkot! Te nachalne reklamy bez konkretnych informacji maja odwrotny skutek-czyli zniechecajacy do skorzystania. KONKRETY DAWAJCIE! ps.ja np. nikogo nie polecam bo dotad spotkalam samych partaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze uprzejmie: doswiadczenia z ostatniego tygodnia. pobolewal mnie zab, poczytalam na forum i poszlam do perfekt med. mieli bardzo duzo pozytywnych opinii. Lekarz nazywa sie Sorbian (swoja droga bardzo mily i wzbudzajacy zaufanie). Wizyta nie kosztowala nic, cos podlubal (bol przeszedl), i jestem umowiona na nastepna wizyte w nadchodzacym tygodniu. Nie moge powiedziec o nich zlego slowa. Wszystko odbylo sie jak nalezy. Wroce tam na nastepna wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli adres- perfekt med-adres nieznany:O dane lekarza-dr.Sorbian rodzaj zabiegu-dłubanie... koszt zabiegu-za darmo... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czepiasz się. wystarczy sprawdzić w necie, nie pamiętałam adresu, to pl. Dąbrowskiego 12 Warszawa. Nie wiem jak "profesjonalnie" nazwać to co zrobił bo nie jestem dentystą. W każdym razie ząb przestał boleć, mam brać antybiotyk i przyjść na kolejną wizytę. Jeśli Ci zależy to o wszystko mogę się dowiedzieć, o ceny za plombę i Ci napiszę. Zresztą napiszę ile zapłaciłam, ale odnoszę wrażenie, że rzeczywiście masz złe doświadczenia z dentystami. W każdym razie pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam-od razu czepiasz......... Napisz jak bedziesz po. Tak-mam fatalne doswiadczenia z dentystami :( a jako ze nie jestem krokodylem to i nie moge sobie pozwolic na kolejne spartolenie zeba. Rowniez pozdrawiam,milego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie, cóż okazało się, że zęba (a raczej to co z niego pozostało) nie da się uratowac bo jest zbyt zniszczony korzeń (wynik poprzedniego leczenia kanałowego i źle udrożniony kanał i nie do końca zatkany). Ząb został usunięty. Za ten zabieg zapłaciłam 150 zł (ze znieczuleniem). Obiecałam Ci, że opiszę dokładnie to co się działo i ile zapłaciłam. Doktor zrobił zdjęcie rentgenowskie, pokazał na komputerze i objaśnił co tam się dzieje i dlaczego trzeba usunąc. Samo usunięcie nie bolało, czym byłam trochę zdziwiona. Najpierw popsikał mi czymś przeciwbólowym dziąsło, potem znieczulił, czułam tylko rozpieranie, ale nie ból. Trochę szkoda, że tak to się skończyło, że nie dało się go uratowac, ale cóż to wynik złego poprzedniego leczenia ale i samego zaniedbania z mojej strony. Powiedziałam mu o Tobie i o tym, ze mam znajomego :-) który ma bardzo złe doświadczenia z dentystami. Powiedział, żebyś spróbował przyjśc, zrobic przegląd a wtedy będzie mógł powiedzie Ci co się dzieje. Był bardzo miły i delikatny, muszę naprawic jeszcze 2 zęby, ale to już nie jest tak dramatyczna sytuacja. Będą mnie kosztowały 170 zł każdy (to cena ze znieczuleniem). Może spróbujesz? Wiem, że na rynku jest masę partaczy, ale w końcu komuś trzeba zaufac, bo jedyne co nam w końcu zostanie to proteza do szklanki :-) Pozdrawiam serdecznie i trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaWarszawa24
Witajcie! Jeżeli chodzi o dobrą dentystkę z Białołęki to polecam Panią Kornafel. Możecie zobaczyć na jej stronie co robi i jak.. www.dentalestetic.com.pl . Ja miałam straszny problem z jedynkami, zaczęły się psuć i bałam się, a może i wstydziłam pójść do dentysty, ale w końcu musiałam. U tej dentystki mi się podobało, profesjonalizm pełną gębą(zębów), wyczyściła mi wszystko, musiałam skorzystać z koronek porcelanowych i bałam się strasznie, że będzie je widać, no przecież to moje biedne jedynki.. Pani Joasia zrobiła jednak mi takie ząbki, że nie wyglądają wcale jak koronki, ale jak moje. Wiecie jaka to ulga po tylu latach móc się uśmiechnąć? Uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Jeszcze raz polecam tą Panią za profesjonalizm i podejście do trzęsącego portkami pacjenta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki009
REKLAMA, powtórka postu na poniższym wątku gw. To okropne bo ludzie tu szukają stomatologa a nie reklam... http://forum.gazeta.pl/forum/w,51,136327673,146568564,Re_Warszawa_DOBRY_stomatolog_klinika_stomatol.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Ilona
natalie, na czym polegał Twój zabieg? Miałaś po prostu wyczyszczony kanałowo ząb i potem założoną koronkę czy jak ? Kamila, a jak mam chłopaczka trzęsącego portkami przed dentystą, to sobie ta Pani poradzi? On boi się igieł tak samo jak dentystów. Nie wiem już gdzie ma się zapisać, dentyści mają jakieś złe podejście, przynajmniej Ci, do których trafiliśmy i dziecko ucieka z fotela, płacz jest niesamowity.. Nie jest już mały, w końcu 9 lat t duży chłopak, a mam taki problem. Zęby bolą źle, do dentysty nie chce iść.. Znacie dentystę, który mu pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaWarszawa24
Ilona, tam w przychodni jest Pani Barbara, nie pamiętam nazwiska. Słyszałam, że jak z dzieckiem to tylko do niej, że bardzo uprzejma, dobra dla dzieci, delikatna.. Nie mówię, że inni dentyści nie są dobrzy, ale jak masz blisko to leć do niej z dzieckiem, sama się przekonasz. Numer do kliniki, żebyś mogła się umówić: 22 889 53 27 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrandonLee
Mialas racje Mika, poprzedni post to reklam. Na wszystkich forach ten sam wpis. To okropne. Nigdy nie skorzystam z uslug pani Barbary. Na forum wizaz podany nawet adres. To sciema, przestrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BrandonLee Masz na mysli Barbare R.???? z Tarchomina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BrandonLee, a od kiedy to takie złe, żeby podać adres kliniki? Chętnie Ci podrzucę adres mojej, klinika Develio, ul. Pruszkowska 6B. Co prawda maści na ból d*py tam nie mają, ale za to dentyści działają cuda z zębami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×