Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SELLA

Poszukiwany dobry dentysta z Warszawy

Polecane posty

Gość Gomeda
Poszukiwałam dentysty bo do mojego straciłam zaufanie, ale nie o tym chciałam bo nie chodzi o to by kogokolwiek oczerniać. Chodziło o moją górną 6-stkę. Poczytałam troche Waszych opinii na forach (nie tylko tym) o różnych miejscach. Niektóre wpisy to oczywiście reklamy, ale to łatwo wyczuć. Ja w każdym razie postanowiłam wypróbować perfekt med i chciałam tylko powiedzieć, że są warci dobrych opini i wystawienia pochlebnego zdania o nich. Co prawda 6-stkę musiałam usunąć, niestety był pęknięty korzeń, samo miejsce oczywiście ładne i rzeczywiście inaczej nie tak "po lekarsku", bardziaj przyjaźnie, ale to też nie jest najważniejsze. Lekarz na którego trafiłam moim zdaniem świetny. Wytłumaczył mi jaki mam problem, dlaczego mojęgo zęba nie da się uratować i co powinnam zdobić. Niczego mi nie narzucał. Jestem bardzo zadowolona mimo straconego zęba z podejścia lekarza do mojej osoby. NIestety nie pamiętam jego nazwiska. Tak czy inaczej polecam to miejsce wszystkim tym którzy szukają dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwo_nik
dzień dobry, szukam miejsca specjalizującego się we wstawianiu implantów, z dobra jakością i rozsądną ceną. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mienio
Zanim wszczepiłem implanty, postanowiłem poczytać o lekarzach, których wyselekcjonowałem wcześniej (wg własnego uznania). Najlepszy jakiego znalazłem to dr. Mateńko i wszczepia implanty brenemark (ja nie chciałem ryzykować żadnej chińszczyzny). Według mnie to najlepszy wybór, ale decyzja oczywiście zależy od Ciebie. Ja wszczepiałem implanty i zakładałem części "zębowe" w jednej z klinik w śródmieściu. Lekarz, który ogarniał mi część "zębową" nazywa się Standera (czy jakoś tak). Miało to miejsce ponad 2 lata temu, do tej pory wszystko jest w najlepszym porządku. Nie chciałem tu pisać nazwy kliniki, zwłaszcza, że znalazłem tu wiele pochlebnych wpisów o tym miejscu, żeby nikt nie posądził mnie o reklamę, ale stwierdziłem, że skoro szukasz i chcesz wsparcia to i tak zdecydujesz sam. Ja polecam ci perfekt-med

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona12
ja polecam klinikę Dormed pod Warszawą. Mój mąż robił tam implant i wszystko było super. Bardzo dobra jakość usług i świetne podejście do klienta. no i najważniejsze dla mnie osobiście było to, że w tej klinice wszystko na miejscu - nie trzeba jeździć nie wiadomo gdzie i załatwiać poszczególnych rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturalny
Jeśli jesteś z Pragi, to polecam Profi-Dental na Targówku przy Korzona. Bardzo profesjonalna dr. Roszkowska uratowała mi 2 zęby, które spisano gdzie indziej na straty. Poza tym ceny są b. przystępne i nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polne_maki
ja również polecam Dormed, świetne podejście do pacjenta, przyjęli mnie z bolącym zębem, mimo że był sobotni wieczór. Widać, że dobro i zadowolenie pacjenta są dla nich najważniejsze, jak tam na pewno wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosteczkaa
Polecam odnowiony bardzo dobrze wyposażony gabinet Hajdent który znajduje się koło Metra Politechnika. W rekach pani doktor zapomniałam o strachu, mogłam się odprężyć i tym samym wizyta minęła bardzo szybko. Jakość usług jest na bardzo wysokim poziomie, mogę potwierdzić na własnym przykładzie plomby ani drgną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WdzięcznaMonia
Ja polecam dr. dethloffa z Dental Excellence - dzięki nie mu już nie boję się wizyt w gabinecie stomatologicznym. Od małego miaałm traumę gdy rodzice ciągneli mnie do dentysty a ten bez żadnych ceregieli,, dobierał ,,się do moich zębów. Ból i ten brak zainteresowania moją osobą przeraził mnie na lata. Siostra zaciągnęła mnie do doktora Dethloffa i jestem jej wdzięczna do końca życia. http://www.dentalexcellence.pl/Zespol.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdał89
Hej, szukałam stomatologa tu w Warszawie i po poczytaniu opinii zdecydowałam się na wizytę w Perfekt Med. Pani na recepcji poinformowała mnie, że pierwsza wizyta jest bezpłatna i na tej wizycie lekarz dokona "oględzin" powie co i jak i ustali plan leczenia i wtedy będę mogła się zdecydować czy chcę rozpocząć leczenie u nich. Trafiłam do doktor Solaniuk. Przemiła i przesympatyczna pani doktor. Polecam ją wszystkim tym, którzy boją się dentysty. Jest bardzo ciepłą osobą i pełną zrozumienia dla strachu pacjenta. Zdecydowałam się na dalsze leczenie u nich. W sumie okazało się, że mam 2 ubytki. Cena ze znieczuleniem to 180 zł (za jeden ząb). Z tego co się zorientowałam wcześniej to normalna cena. Miejsce super dogodne bo w samym centrum. Polecam dr. Solaniuk bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka Py
Ja i moja cała rodzina leczymy się w Hajdent koło Metra Politechnika. Najbardziej cisze se że mój synek w końcu przekonał się do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie tego pozbyc
szukam dobrego gabinetu dentystycznego, w ktorym bezproblemowo i profesjonalnie pozbędę się zawiązek ósemek. spychaja mi one zeby i lada moment zaczna sie krzywic. nie wiem, czy ten zabieg nie jest wykonywany [pod narkoza, wiec nie ukrywam tez ze bardzo sie obawiam tego zabiegu :/ chodzi o warszawe, ewentualnie okolice. bede wdzieczna tez za opinie osob, ktore mialy taki zabieg i moga cos powiedziec o jego przebiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz bez 8
Witam, osobiście polecam Gabinet Stomatologiczny MP-Dental, zlokalizowany w Warszawie na Starych Bielanach przy ul. Aleja Zjednoczenia 1 lok.225. Takie zabiegi wykonują tam bardzo często. Chirurg przyjmuje w środy i piątki od 19:30. Gabinet oferuje przystępne ceny oraz bezpłatne nie zobowiązujące konsultacje z chirurgiem na których można dowiedzieć się na czym może polegać zabieg oraz z jakimi kosztami trzeba się liczyć. Umawiać można się telefonicznie pod nr. tel. 881 41 41 41. Na temat gabinetu można również poczytać na ich stronie: www.mpdental.pl Ja jestem zadowolony z ich usług i polecam ten gabinet. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ósemki78
Polecam Ci dr Witolda Kirsteina. Ma swoją klinikę w śródmieściu przy pl. Dąbrowskiego. Jest świetnym chirurgiem (zresztą możesz o nim poczytać w necie). Usuwałam u niego 8 ósemki (musiałam do aparatu orto), bez bólu, bez strachu i bez problemu. Wiem, że wykonują również zabiegi pod narkozą. Polecam gorąco bo sama się leczę w tej klinice i znam kilku lekarzy którzy tam pracują. Zresztą za konsultacje dr nie bierze pieniędzy, więc możesz pójść i się wszystkiego dowiedzieć i sama zadecydujesz. tel 22 -826 60 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz_dentyste
ja polecam dentystę z kliniki http://mak-laser.pl/ na Cieszkowskiego. Polecam bo warto się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonkkka
ja również polecam Dormed! Wstawili mi tam implant, zrobili kilka wypełnień, założyli licówki na jedynki. naprawdę efekty są świetne, nikt kto zobaczyłby mój uśmiech sprzed roku nie uwierzyłby, że to ta sama osoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta Doda
Heej, ostatnio bylam w MP DENTAL, ktos o nim wspominal we wczesniejszym poscie ;) mieszkam na bielananch i niedawno potrzebowalam szybkiej pomocy a propo moich zabkow! Do gabinetu udalo sie dostac juz tego samego dnia, a cudowna Pani Doktor Magda zostala specjalnie po godzinach :)) mila atmosfera, profesjonalna obsluga i naprawde baaaaardzo konkurencyjne ceny!!! Serdecznie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ósemka do wyrwania
Pochodzę z warszawy , więc szukałam chirurga do wyrwania ósemki. Znalazłam i tutaj też czytałam o Dental Excelence więc wybrałam sie tam. Konsultacja przebiegła super, mam wyznaczony termin , troche sie boje ale co tam musze usunąc ósemkę bo mi idzie w bok. Wybrałam mężczyzne lekarza, bo wiem z życia że kobieta nie ma siły na wyrywanie takich zębów. Bardzo czesto sa korzenie poskrecane. Opisze po zabegu moje wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie tego pozbyc
dziękuje za wszystkie kontakty! zacznę to sprawdzac cenowo i patrzeć jak wyglada. czy mozliwe jest ze po takim zabiegu usuwania zebow pod narkoza trzeba zostać na noc? czy w takim razie lepiej patrzec na takie miejsca, ktore oferuje tez przenocowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjent od lat
Zawsze bałem się dentysty. Miałem spore problemy z zębami. Nie jestem skory do rekomendowania, ale jeśli ktoś ma problem ze strachem przed stomatologiem i bólem to polecam http://www.dentalexcellence.pl Mają do mnie podejście ;) Fajna obsługa już od wejścia poprzez lekarzy i cenowo spoko. Gabinety wyposażone na najwyższym poziomie, ale ceny normalne. Pozbyłem się tego strachu, który mnie prześladował nawet jak poczułem podobny zapach jaki jest u dentystów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonkkka
myślę, że to możliwe, w zależności o tego jak zniesiesz narkozę. Na pewno nie jest wskazane po takim zabiegu prowadzenie auta więc może lepiej zostać na noc jeśli samemu trzeba wracać. Wiem, że Dormed ma takie miejsca, widziałam nawet zdjęcia na ich stronie, aczkolwiek nie korzystałam więc swojej opinii nie wyrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie tego pozbyc
tak, mysle ze jednak najlepsze beda kliniki z miejscami noclegowymi i opieką lekarską w razie gdyby cos się tam zadziało. niby nic, a jednak nigdy nie mialam zadnej operacji ani prostego zabiegu nawet i nie wiem czego sie spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania27wawa
Polecam wszystkim gabinet stomatologiczny MSA Stomatologia w Michałowicach. Mają nowoczesny sprzęt. Cały gabinet jest super wyposażony. Byłam tam wczoraj. Wizyta konsultacyjna i plan leczenia - bezpłatnie. Czego nie ma w większości gabinetów. Wszystko wyliczone co do złotówki. Wyszło mi ok 65% taniej niż w gabinetach w Warszawie a to tylko 10 min od centrum Wawy. Zajęła się mną Pani dr Aneta Kupińska. Nikt tak wcześniej się mną nie zajął. Moim zdaniem, ma rewelacyjne podejście do pacjenta :) Gabinet jest tez na Facebook'u MSA Stomatologia. Jeśli ktoś polubi stronę to otrzymuje dodatkowo rabat w wysokości 20% na leczenie zachowawcze. Asystentka mówiła mi wczoraj, że planują ogłosić konkurs wiosną na Totalną metamorfozę uśmiechu. Osoba, która wygra otrzymuje kompleksowe leczenie. (nawet implanty, aparat otrodontyczny, wybielanie itd... Warto to obserwować :) Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania27wawa
Dodam jeszcze, że MSA Stomatologia ma teraz fajną promocję. 49 zł za skaling z fluoryzacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradingfloor
Ja polecam Ewę Karolak z Pruszkowskiej 6b, byłam wczoraj. Co ważne - DELIKATNA - nie spieszy się, rozmawia! Rozumie, że to może boleć. Boże takie oczywiste a ci ludzie czasem zachowują się jak by tylko pieniądze zarabiali. Ostatecznie, prywatni dentyści to też lekarze i chyba powinni nas traktować jak pacjentów a nie tylko źródło pieniędzy. Kiedyś w jakimś gabinecie pani w recepcji powiedziała, że wizyta u nich trwa 45 min. Zapytałam, czy to z góry ustalone i bez względu co mi będą robić to będzie 45 min. Pani odpowiedziała, że ich lekarze z większością problemów radzą sobie podczas jednej wizyty. A jeżeli się nie uda to zapraszamy na kolejną wizytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIKSI310
Ja jestem pacjentką Perfekt Medu od dwóch lat. Poszłam tam przez przypadek zaraz po tym jak jeden z domorosłych "dentystów" zabrał się za kanałowe leczenie i założył sztyft z koroną. Okazało się, że ząb był nie do końca doleczony. Zrobił mi się bolesny wrzód, musiałam zacząc leczenie od początku. Zapłaciłam 2 razy za to samo i do tego się nacierpiałam. Moim zdaniem nie warto ryzykowac, zwłaszcza, że właśnie znalazłam masę pozytywnych wpisów na ich temat. Dziś mogę powiedziec, że tam pracują prawdziwi lekarze, którzy znają się na rzeczy. Jeśli chodzi o ceny to interesowały mnie tylko te za leczenie (nie wiem jakie są u ortodonty czy np. za implanty bo tego nie potrzebowałam) w każdym razie tyle samo zapłaciłam te 2 lata temu u nich co w prywatnym gabinecie na gocławiu. Byłam przed świętami i za plombę dałam 160 zł. Myślę, że to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stomila2001
Witam, w piatek odwiedzilam Perfekt Med. Bardzo bolal mnie zab, poszukalam w necie opinii i postanowilam postawic na nich. Przyjela mnie mloda pani dokror, bardzo mila, dlugo mi tlumaczyla dlaczego boli i co nalezy zrobic. Wywarla na mnie bardzo pozytywne wrazenie. Bede u niej kontynuowala leczenie. Jestem zapisana na poniedzialek. Jesli potrzebujecie dentysty to do nich warto sie wybrac. Mysle, ze pozytywne opinie o nich sa w calosci adekwatne do uslug. Mozecie o nich poczytac na perfekt-med.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicio0108
Tez z nich skorzystalem, wszystko ok. Polecam rowniez. Poczytalem o nich wczesniej, maja bardzo duzo pozytywnych opinii, to chyba cos znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddie75
A czy ktoś wstawiał implanty w Prima Dent na Grójeckiej? Czytałem, że robia dobrą robote, ale im więcej opinii, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi Ci o ten Prima-Dent (http://www.primadent.com.pl) to ja mogę potwierdzić, że faktycznie jest to miejsce godne polecenia. Mogę ocenić samą placówkę, bo zdecydowanie jest czysto, miło, bezproblemowo. To na plus. Jak dotąd leczyłam się tylko u jednego dentysty - doktora Sójki. W sumie jestem zadowolona. Robił mi i zwykłe wypełnienie i jedną kanałówkę. A było to jakiś czas temu i nic się z zębami nie dzieje. Miałam fuksa bo wybrałam gto na podsstawie opinii tutaj - http://ranking.abczdrowie.pl/d/2440,leszek-sojka I faktycznie się nie zawiodłam :) Ale to tylko jeden lekarz o którym mogę coś powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falafela
Ja leczyłam kanałowo 4 zęby w Rodentis na Limanowskiego 2 lata temu zero komplikacji, wszystko dokładnie zrobione, wyczyszczone, wyleczone. Całkiem niedawno w centrum zrobiono mi badanie kontrolne z pantomografem i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Czeka mnie jedynie borowanko szóstki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×