Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SELLA

Poszukiwany dobry dentysta z Warszawy

Polecane posty

Hej, ja mogę polecić bardzo dobrego dentystę. Jakiś czas temu uratował zęba mojemu mężowi. Przyjmuje w gabinecie Wilcza Dent - http://wilcza-dent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i znajdę
Cześć! Słuchajcie, szukam dobrego stomatologa doświadczonego w leczeniu kanałowym zębów. Ja się kwalifikuję do takiego ale szukam sprawdzonego specjalisty. Musi być dobry, bo to w końcu zabiega na lata! Możecie coś polecić z Warszawy lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loska
ja osobiście Ci polecam klinikę na pl. Dąbrowskiego w Warszawie. tam dr Radosław Bartosz uratował mi zęba, którego 2 innych lekarzy chciało mi wyrwać. moim zdaniem jest świetnym specjalistom, ale oczywiście decyzja do Ciebie. jak spróbujesz to daj znać jak Ci poszło. tel: 22826 60 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordent ekspert
Jeżeli chodzi o leczenie kanałowe to polecam Urszulę Rodak, która przyjmuje w Zielonce przy Lipowej 6 w Kordencie. Tel. 22 781 -96-35, 608 535 345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!!!
wypadł mi mleczak który był pomiędzy dwoma jedynkami na dole (tak skubany ostał się jeszcze z dzieciństwa :/) teraz mam przerwę między zębami (ale niewielką) i jak mówię to podobno nie rzuca się to w oczy. ale jak się przyjrzec... źle się z tym czuję. potrzebna mi jakaś dobra protezka. doradzicie coś? polecicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona12
nie wiem czy proteza to dobry pomysł w takiej sytuacji, ja by raczej stawiała na aparat, który "ściągnąłby" te zęby do siebie. No ale wiadomo, że to najlepiej zdiagnozuje lekarz. Ja niezmiennie polecam Dormed - mają tam zarówno specjalistów od ortodoncji jak i protetyków, a nawet własną pracownię protetyczną, dzięki czemu ceny i terminy są bardzo atrakcyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!
dzięki doświadczona, trochę nie bardzo że musiałabym aż jechać tam za warszawe, ale może skonsultuja mój problem telefonicznie i wtedy zobacze czy mi sie oplaca. w zasadzie dolny zgryz mam krzywy, wiec moze to faktycznie sie skonczy aparatem, jak sugerujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona12
To daj znać jeśli się zdecydujesz i napisz jak wrażenia po wizycie :) ja też się wybieram, na pierwszą wizytę z moim synkiem. Mały trochę się boi, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow.wos
Polecam dr Janusz z demeter, jest świetna jeśli chodzi o stomatologie estetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbowka
nie polecam gabinetu adent. Straszny syf. Przestrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika76
Ja nie znam, ale znam 2 dobre kliniki w Warszawie do których chodzę: Dental Excellence (droższa opcja i bardzo dobrzy lekarze) i Wilcza Dent (trochę tańsza, mniej luksusowa, ale równie dobrzy stomatolodzy). Obie kliniki znajdują się w ścisłym centrum Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robić??!!
Witajcie, od kilku dni funkcjonuje na środkach przeciwbólowych, bo strasznie boli mnie ząb, aż wzięłam wolne w pracy... Byłam u dentysty, ale ona powiedziała, że tylko usunięcie wchodzi w grę, a ja jakoś się do tego nie palę, bo to dwójka, a wolałabym na razie uniknąć wstawiania protezki, bo to spora inwestycja... Jak myślicie, jest jeszcze jakiś ratunek, szukać gdzieś czy wyrywać? Jeśli tak, to polecacie jakiegoś specjalistę od spraw beznadziejnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grumin
Polecam Ci Perfekt Med przy pl. Dąbrowskiego i lekarza Bartosza (to nazwisko). Leczy zęby pod mikroskopem. Jeśli on Ci nie pomoże to już chyba nikt. Kiedyś też szukałam takiego dentysty i znalazłam namiary na niego na forum GW. Mi złamał inny lekarz jakieś coś do czyszczenia kanałów w zębie. Bolało jak ch....a i dr Bartosz uratował mi go przed wyrwaniem. Od tamtej pory leczę się tylko u niego. tel do kliniki to 228266060. Jak skorzystasz to daj znać jak Ci poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moza
Z jedynką nie ma żartów, jak chcesz mieć ładnie i dobrze zrobiona to polecam Ci gabinet Q-dent na ul. Skierniewickiej 21, kontakt znajdziesz na ich stronie http://www.qdent.com.pl My całą rodziną się leczymy w tym gabinecie, bo naprawdę świetnie wykonują swoją robotę. Ważna jest również dla nas cena, bo jak się idzie całą rodziną to jednak człowiek na to zwraca uwagę. Moja córcia strasznie się bała wizyty u dentysty, ale Pani dentystka ma świetne podejście do dzieci i się udało zaleczyć ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratować
chodziło o zabieg chirurgiczny, dzwoniłam tam do nich i nawet konsultowałam, pani udzieliła mi dokładnych informacji i w życiu nie wiedziałam że po zabiegu chirurgicznym u dentysty można zostać na noc w klinice, że to nawet wskazane aby obserować pacjenta, czy nic się nie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki_bratki
hm, tak Was podczytuję i postanowiła o coś podpytać - o co chodzi z tym zostaniem na noc? Jakiś hotel jest przy stomatologu? bo nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksja47
Nie, to nie hotel :) Niektóre kliniki, np ten dormed o którym dziewczyny pisały, mają takie pokoje gościnne, żeby jak zabieg był długi i męczący albo jak pacjent jest z daleka to mógł sobie zostać i odpocząć, może też przenocować. Bardzo wygodna opcja, zwłaszcza jak ktoś przyjedzie autem, ma dawane znieczulenia i takie tam, to potem może mieć problem z bezpiecznym powrotem do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corobić??!!
Dzięki dziewczyny, dzwoniłam w kilka miejsc i umówiłam się w końcu do dormedu, mieli najkrótszy czas oczekiwania a i pani recepcjonistka zrobiła na mnie dobre wrażenie. Zobaczymy jak się skończy ta przygoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrricja
Wczoraj strasznie rozbolał mnie ząb. Obdzwoniłam wszędzie i udało mi się zarejestrować do Qdentu. Pani była bardzo miła i wyrozumiała. Dziś byłam na wizycie i strasznie mi ulżyli w bólu. Powiem Wam, że z całego serca polecam ten gabinet. Mają ludzkie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaminion
www.perfekt-med.com.pl to jedyne miejsce w swoim rodzaju. Najlepsi specjaliści w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze polecacie sobie gabinety ja tez mam swojego ulubionego dentyste (w sumie to dentystów z Prima Dent na króżańskiej 20), bo nie każdy problem załatwi jeden dentysta. Sadze, ze jeżeli dentysta potrafi wszystko wyleczyc, to nie sadze, by robil wszystko doskonale. Ufam gabinetom, w których pracuje wielu dentystów scisle wyspecjalizowanych w określonych dziecinach. Doświadczona jak tam wizyta z dzieckiem? Napisz coś, jak będziesz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałbym polecić gabinet stomatologiczny "MPdental", zlokalizowany na Starych Bielanach na przeciwko Urzędu Dzielnicy Bielany i niedaleko stacji metra Stare Bielany (ok. 450m). Adres Gabinetu to: ul. Aleja Zjednoczenia 1 (wejście z chodnika od strony ul. Żeromskiego). Gabinet godny polecenia. Panie doktor doskonale leczą, bardzo delikatne, przyjemna atmosfera, ładne wnętrze, a do tego ceny prawie nie spotykane w Warszawie. Mają stronę internetową: www.mpdental.pl oraz można płacić kartą. Telefon łatwy do zapamiętania: 881 41 41 41 Wszystko na miejscu. POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylWid
Skorzystałam z opinii z wielu forów i udałam się na wizytę do perfekt med. Chciałam podzielić się swoją opinią. Otóż mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona zarówno z samej wizyty, jak i panie na recepcji bardzo miłe, rozmowne i uśmiechnięte. Dla mnie to ważne by od samego początku czuć się dobrze w nowym miejscu. Sama klinika zrobiona w bardzo fajnym stylu, zupełnie nie jak u lekarza, atmosfera przyjazna a pani doktor Solaniuk, przemiła i bardzo bardzo delikatna. Trafiłam do niej przez przypadek, bo jak zadzwoniłam żeby się zapisać to recepcjonistki zapisały mnie właśnie do niej. Czekają mnie jeszcze 2 wizyty, ale wiem, że dr. Solaniuk zostanie już moim stomatologiem. Słuchajcie, ja poszłam zaryzykowałam i mogę powiedzieć, że to naprawdę miejsce godne polecenia. Dla mnie najważniejsze, że mają wszystko na miejscu bo planuję również wizytę u ortodonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaTe
Hej, ktoś z tego forum polecił mi gabinet Wilcza Dent. Zdecydowałam się między innymi dlatego, że mam bardzo blisko od domu. Polecam, głównie dlatego, że nic nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam klinikę Avodent znadującą się niedaleko CH Arkadia. Trafiłam do dr Radwańskiego - u którego wszczepienie implanu okazało się bezproblemowe, bezbolesne i tańsze niż w innym gabinecie. Do tego panuje tam miła atmosfera. Po takich wizytach pozostaje dobre wrażenie i chęć powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyska9712222
Ja mogę Wam polecić klinikę Dental-Design Jaworska, leczę się u nich od dłuższego czasu i bardzo sobie chwalę. Ostatnio miałam robiony skaling, w zasadzie zero bólu, a efekty są powalające :) Co do profesjonalności lekarzy wypowiadała się nie będę, bo to oczywiste. Wspomnę jedynie, bo to ważne - w tej klinice mają świetne wyposażenie, każda sala posiada specjalistyczny sprzęt, nie trzeba nigdzie biegać i szukać odpowiedniego sprzętu, wszystko jest na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miyo
Polecam rowniez perfekt med. Klinika pelna doskonalych specjalistow za normalne pieniadze. Jestem ich pacjentem od stosunkowo niedlugiego czasu, ale za to juz tam zostane. Dodatkowym atutem jest fajnie zrobione wnetrze. Bardzo przytulne i oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewandowskamajka
Martynika skorzystałam z Twojej porady, nie wiedziałam, że w swojej okolicy, gdzie mieszkam, mam tak dobrego dentystę. Ja trafiłam do Pana Pawła na zakładanie licówki na przednią jedynkę. Ząb mi się feralnie ułamał na Przyjęciu firmowym mojego męża! No obciachu się najadłam ;( Umówili mnie na wizytę jeszcze tego samego dnia, no tu akurat miałam farta, bo chwilę przed moim telefonem pacjent zrezygnował z wizyty. Pan Paweł wykonał robotę tak, że z zachwytu polały mi się łzy! ;) No może przesadzam ;), ale nie ma najmniejszej różnicy dobrze dobrany odcień, dobrze dopasowana licówka. Ochoczo rekomenduje, jeżeli ktoś ma taką potrzebę, jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrustrowana_80
tym, którzy w tym wątku polecili klinikę dormed, chciałam podziekowac. otóż świat nabrał kolorowych barw, uśmiech pieknej bieli, a ja przestalam się panicznie sie bac dentystow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×