Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Helioł :D ja tylko znów na chwilę... siebie polerujemy na końcu ;) wczoraj okazało sie, że blaty które sobie upatrzyłam mają nietypowy profil i nie ma do nich łączników i zakończeń 😭 napisałam wczoraj wieczorem maila do Krono Oryginal i czekam... mam nadzieję, ze przewidzieli zapotrzebowanie na łączniki do swoich blatów w wymyślonym przez nich profilu :O Misiaczkowa podasz mi dokładnie model wózka i rozmiar kółka to Ci kupię we Wrocku oponki ;) kiedyś jechałam z Mareczkiem z nosidle do pewnej hutrowni, na zmianę opony bo nam pękła i nie było jak jeździć wózkiem... w innej hurtowni którą odwiedzam systematycznie z Monią są torby do wózków, ciuchy, łóżeczka itp ;) może tu wreszcie przyjedziesz??? to połazimy i Ci wszystko pokażę, a może już byłaś i nie dałaś znać??? nawet się nie przyznawaj do tego drugiego bo nie ręczę za siebie... dobra spadam ;) mnie zdjęcia nikt z brzusiem nie wysłał :( jak mnie nie ma to już nie pamiętają :( buziam Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Sabcial będziemy tęsknić. Baw się dobrze i nie myśl o @ to może nie przyjdzie. Trzymam kciukaski za wszystkie starające się byle staranka były owocne. Misiaczkowa ślicznie wyglądałaś do ślubu a jeszcze śliczniej z brzusiem. Wózek bardzo ładny mój ulubiony kolor to właśnie czerwony. Ta twoja bratowa to straszny centuś ale nic się nie przejmój może uda się jej sprzedać stare ciuszki a jak będzie miała kiedyś jeszcze dzidzie to ty jej będziesz mogła odsprzedać swoje. Cięzko mi zrozumieć takich ludzi bo nie miałam z takimi kontaktu. My musimy robić na szybko garderobe tyle ciuchów dostałam od rodzinki, pół pokoju mi zajmują, wózek też miałam dostać ale było mi bardzo głupio i ustaliłyś cene 150Zł dotego dorzuciła jeszcze nosidełko . Zdjęcia zaraz wysyłam , wczorajsza próba niestety się nie powiodła. Kocica jak tam po wizycie , co się dowiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki . Ależ miałam dzisiaj problemy, żeby na kafeterię się dostać . Co chwilę mi się wieszała . Angelo nie wysłałam Tobie zdjątka, ponieważ nie mam Twojego adresu :). W Poznaniu nic się nie dowiedziałam. Pojechałam tam tylko po to, żeby postać sobie 5 godzin w kolejce i potem dostać skierowanie na oddział w Klinice. Mają mi zrobić swoje badania, bo oczywiście te co mi w Pile robili się nie liczą . Więc 21.08 czeka mnie wyjazd do kliniki do Poznania na kilka dni i wtedy pewnie jakaś już konkretna decyzja co dalej. :( Dziękuję za zdjęcia Fryzelli ❤️, Jagulce ❤️ i Misiaczkowej ❤️. Świetne z Was babki. Fluidki dla niezaciążonych 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wyslalam zdjecia do tych ktorych adres znalazlam, jak przegapilam kogos to piszcie adres bo juz sie pogubilam gdzie poszlo a gdzie nie:) Misiaczkowa- super zdjęcia, fajnie tak widzec z kim sie rozmawia, wyobrazalam sobie Ciebie calkiem inaczej:) Misiaczkowa cos pytalas o pierwsze kopniecia, ja czulam je jakby bulgotanie w brzychu, jajpierw baardzo slabiutkie a teraz to juz czuje kopniaki:)najczescie wieczorem i po jedzeniu maly daje znac o sobie:) Sabcial- udanego wypoczynku, ja tez bym chciala jechac ale sie nie zapowiada, wogole juz nie pamietam kiedy bylam na wczasach:( i chyba nie zapowiada sie prędko ehhhh Fluidkujeeeeeeee:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocica brak mi słów do tych palantów z Poznania, żeby kobieta w ciąży musiała się tyle na czekać i dotego się nic nie dowiedzieć ... Dziewczynki dziękuje za zdjęcia fajnie wiedzieć jak wyglądacie.Wysłałam też swoje gdyby jednak nie doszły do którejś to krzyczcie bo mogłam źle wypisać adres. Angela do ciebie niewysłałam jeszcze bo niemogę znaleźć adresu proszę napisz jaki masz. Misiaczkowa w sumie przytyłam 6kg ale to chyba poszło w brzuszek bo wchodzę w stare spodnie ale tylko w biodrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilkę ;) ręce bolą ...wieszamy górne szafki kuchenne :) mój adres: angelika_32@vp.pl lecę przenosić talerze... miseczki... talerzyki...przyprawy... itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :D Angeloo no tak myslalam, że na samym końcu się popolerujecie :p Nie byłam we Wrocku :) Choć chciałabym, bo jest tam dużo tych sklepów dla dzieciaczków, typy Baby Max :) Na razie to mi się raczej nie zbiera, ale coś czuję, że cię wykorzystam :D Bo w tym moim wózeczku, to nie ma toby i jak jakby co, to we wrześniu jak bym ci pieniażki przelała, a ty jak byś przy okazji była w takiej hurtowni to byś mi jakąś wybrała, do tego modelu co kupiłam, tylko najpierw jak bys była to bys zobaczyła w jakich ceach one są. :) Ale to dopiero we wrzesniu bo teraz to kasiorki ni mam już :) A kóleczka to ponoć można w rowerowym kupić za 8 zł, to kupię tu na miejscu. Bo jak mówisz że tam tak tanio...jeszcze tu obejrzę czy nie można kupić torby ale raczej wątpię. Przypomnę się jak wrócisz z Hiszpanii :) A i jak byś mogła patrząc na torby spojrzeć na łóżeczka z szufladami, mogą być sosnowe, to ciebie zacałuję :D Oczywiście wyślę zdjęcie, wiecie, jak miktos powie, ze chce to wyślę, wiecie jaka jestem, nie naurzucam się ze zdjęciami, pytam grzecznie komu jeszcze i voila :) Poczwarko ja też wyobrazałam sobie każdą z was po swojemu, z moich wyobrażeń to najczęściej zgadzał się kolor włosów. Wszystki wyglądacie sympoatycznie i na równe laski :D Wiecie co, nie wiem co to albo kto to, ale leże sobie tak lekko przechylona na lewo i czuję, że coś mi wylazło z boku, macam...a tam kuleczka, twarde to było, znaczy się nie naciskałam jakoś mocno, ale twarde i po chwili macania znikneło....co to ? ? :O To był dzidziuś ? To możliwe? Drugi raz mi się to zdarzyło, ostatnio przy męzu i też po chili znikneło, nawet było widac wybrzuszenie. To coś złego ? Macie tez cos takiego? Powinnam biec do lekarza? Dzwioniłam do babki od wózka, pewnie ma mnie po dziurki w nosie, bo ja ciągle sle do niej maile, czy wózek ma to i tamto i czy moge przyjechać, ale taniej wysyłka. Fajna babka, powiedziała, że wysyła w piatek, bo czekan na wpłatę na konto i chce go jeszcze nieco odświeżyć, żebny był parwie jak nowy. Super :) Jagula to masz super z tymi ciuszkami!!! Ja mam 5 reklamówek ciuszków i wiem, że powinnam je posegregować, ale nie mam za bardzo planu wg czego mam je segregować, wg rozmiaru czy typu ubranka :o Mam jeszcze dostać, ale to dopiero jak urodzę, bo ta część rodzinki jest bardzo zabobonna :) Super masz rodzinę :) Co do mojej szwagierki, to ja teraz przestaje być słodka i uprzejma, kasuje ją za wszystko. Chce sie liczyć za wszystko, proszę bardzo, tylko po co gadała, że odkkłada dla mnie ubranka. Ehhh po co ja się denerwuuję :) Fajnie, że udało ci się tak kupić wózek, widzisz, chcli dac co za darmo, bo to jest rodzina :) Pozazdrościć :D Zmykam po płatki miodowe, bo zaraz mi rodzinka zszama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela wysłałam ci zdjęcia . Dziewczynki ugrzęzłam w pracy , chyba zwaryjuje bo jestem strasznie głodna a nie mam kluczy, żeby zamknąć Misiaczkowa proszę się nie denerwować niestety bratowej się nie wybiera /a szkoda/ . To twarde co wyczułaś to na pewno dzidziuś. Ja jak poleże na prawym boku i później położe się na plecach to mam z lewej strony większy brzuch. Niebój to nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam chwilkę jeszcze aby coś do Was napisać, samochód spakowany, wyjeżdżamy w nocy. dzięki wszystkim za miłe słowa dotyczące pogody i wypoczynku - DZIĘKI !!!! Jagula dostałam Twoje zdjęcie ślicznie wyglądasz i taki mały brzuszek super, wogóle chyba sie nie zmieniłaś i wyglądasz bardzo młodo. Czekam na zdjęcia sablaz@wp.pl to mój adresik ja Wam też wysle jak wróce z wakacji jakieś akktualne o.k. Boli mnie brzuch i to chyba już na dobre w sumie od jutra nawet moze się zacząć - blee. Boje się podróży bo zawsze potem strasznie boli mnie głowa ale zaopatrzyłam się w tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.Ciesze sie ze was mam.Misiaczkowa nie denerwuj sie to pewnie dzidzia sie kręciła, troche jej ciasno.Ten kawałek wystajacy w twoim brzuszku to moze rączka albo nózka dzidzi...Nie stresuj sie wszystko jest w porządku.Poczwarka własnie wysłałam Ci zdjęcia,mam nadzieje ze doszły.U mnie po staremu praca dom no i trzeba zacząc staranka.Jesli któras chce moje zdjęcia to mi dajcie swój email,ja tez bym chciała zobaczyc pozostałe dziewczyny.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam zdjecia od frezelli i jaguli no i wczesniej od misiaczkowaj, fajnie tak was zobaczyc:) ja chce jeszcze, czy ktos mi jeszcze przesle zdjęcie?:) czekam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elooo :) Angela pewnie poleruje już męża ;) I vice versa ;) Ciekawe kto bedzie się bardziej błyszczał ;) Oj już nie świntuszę ;) Sabcial...tu uciekaj nad to morze i zostaw wstętną gdzieś w piwnicy!!! Dzięki jagula, bo nawet nie śmiałam myślec że to mógł być dzidziuś :) Łaaaaaaaaaał czułam mojego dzidziusia :D Wiecie co, nie chcę zapeszyć, ale właśnie mama powiedziala, że biorą z tatą kredyt i że prawdopodobnie dostaniemy na łożeczko i materac :D Zaczyna się ukladać :) Fryzella też ci zdjątko wyślę :) EEEEE a gdzie jest reniol???????????????????? To już chyba czas na testowanie???????????? Ejjj kochanie czemu się nie odzywasz??????REniol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że świętujesz z mężem dwie kreseczki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Sabcial dobrego wypoczynku zycze,baw sie dobrze ❤️ . Angela wysłałam Ci zdjęcia,niestety jeszcze bez brzusia.Jak tam polerowanie Ci wychodzi,mam nadzieje ze w domciu juz masz wszystko poukładane, i jestes zadowolona :D Jagulka ja nie dostałam od ciebie zdjęcia więc krzycze.Wyszłas wczoraj w koncu z pracy?najadłas sie do syta w koncu.Przyszedł ktos w koncu z kluczami zebys mogła wyjść?Misiaczkowa jak tam czujesz cały czas dzidzie? Jak mozesz to mi jeszcze przeslij zdjęcie przed ciąza ,bo mówiłas ze sie zmieniłas bardzo.Ciekawe jak tam Asik,co porabia?Co u Reniol słychac?Odezwijcie sie prosimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurka78
a tabeleczke jakoś macie ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane Dziewczynki! Nie przeczytałam jeszcze wszystkiego, co naskrobałyście, bo tego dużo, postaram się nadrobić zaległości (przejrzałam tylko ostatnie wpisy). Chyba zapomniałyście o mnie, bo poza jagulą nikt mi nie przesłał zdjęć:( Mam nadzieję, że dzisiaj coś dostanę:) Przesyłam Wam buziaczki, strasznie się za Wami stęskniłam, wpadnę potem napisać co u mnie. Pa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Ee laurka...a czemu się pytasz?? Mamy owszem, ale powielamy jak cos się zmienia. Wrrr pomarańczowi sobie o nas przypommnieli ;) Witaj genewo!!!!!!!!!!!!!!! I jak tam wypoczęłaś? Jak pobyt u tesciowej ? Mam nadzieję, że jesteś zrelaksownana i pełna werwy do dalszych staranek :D Zdjątko już wysysłam :D Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) genewo, witaj w domu :) 🌻 dziś nie będę miała czasu na pisanie... muszę spakować jeszcze tysiąc \"bardzo ważnych rzeczy\", bez których wyjazd rodzinny nie może się udać ;) jutro o tej porze, pewnie będziemy w drodze... reniol! do raportu!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Kochane! Wcale nie jestem zrelaksowana:( Od niedzieli mam niezapowiedzianych gości, w sumie z domownikami jest nas w chałupie 11 osób! W czworo dzieci. Ja już chodzę na rzęsach, wszystko mnie boli, spać mi się chce, głowa mnie boli. Już dawno nie robiłam takiej hurtowej ilości kanapek na śniadanie i kolację. Nie myślcie, że jestem niegościnna, wręcz przeciwnie, uwielbiam gości, ale wolę, żeby zapawiadali swoje wizyty, zwłaszcza, jak przyjeżdżają w takiej ilości. W sobotę musimy wyjechać, jedziemy znów do teściowej, ale tu nie będzie mowy o wypoczynku. Buźki dla Was, biegnę gotować obiad dla mojej armii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być: w tym czworo dzieci, spieszyłam się i tekst mi zjadło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo....pozazdrościć ;) Ja mam w sobotę urodzinki męża, też zlot a wszystko sama chce zrobić. Teściówka do mnie dzwoniła, pogadalysmy, ale byłam cięzko zdziwiona, bo wczesniej tego nie robiła :) Reniol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pekam :o Boli mnie na środku tak parę centymetrów pod pępkiem :O EE chyba nie można pęknąc ?? W ogóle, to jestem obolała od środka, mam wrazenie, jakbym miała siniaki. Może to coś z pęchęrzem?? Może zrobić badanko żółtego? hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, mój mąż ma urodziny jutro :) a badanie moczu nia zaszkodzi, nawet bez skierowania warto, bo drogie nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, dziękuję za zdjęcia, ładnie wyglądasz:) Może macica się rozciąga, stąd te bóle, nie wiem, nie znam się. A skończyłam obiad gotować, zrobiłam ryż z warzywami i mięsem, dawno nie widziałam takiej ilości:D, a za chwilkę bedzie po ryżu:D Pa, pa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez pare razy myslalam ze pękam:) takze chyba to normalne, a z pecherzem to rozne rzeczy sie dzieją, mnie to chyba maly kopie w pecherz czasem tak mnie boli i czuje kopniaki:) nie wspominajac o czestotliwosci chodzenia do wc, troche to meczące, czasem nie zdaze wyjsc z wc a juz moge wracac:), myslalam ze bedzie coraz lepiej z tym a tu coraz gorzej, znacie cos na rozstepy? bo widze ich coraz wiecej i nie radzi sobie z nimi moj krem, ehhh chyba juz sie musze z nimi pogodzic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam rozstępu :O Używam kremu z Oriflame, i po trzech miesiącach odnotowalam pierwsze zauwazalne efekty!!! Zbladły i zplaskały się :D W sumie polecam :) Hmmm, no to dobrze, alke dla pewności zbadam mocz. Ideee na zakupy, ale mi się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) Nie miałam wczoraj nawet czasu usiąść przy kompie...latamy po sklepach, bo ciągle o czymś zapominamy,ale poza tym zdarzaja się też przyjemne sprawy-znaleźliśmy sklep z przecenami i kupiłam sobie suuuper rybaczki,specjalnie nad morze:) sabcialku-przyjemnego pobytu nad Bałtykiem,my jedziemy we wtorek w nocy:) Tez juz nie mogę się doczekać:D:D:D Dziś u mnie 29 dc,więc pierwszy, w którym mogę dostać@.Czuję że dostanę,pobolewa brzuch chyba coraz bardziej, humorki mam różne...no i przygotowuję się na kolejną porażkę...:( Serdecznie dziękuję za zdjęcia,ja jescze swoich nie zdążyłam wysłać,alemam nadzieję,że nadrobię,najpierw chciałam się odezwać,potem wysyłać. misiaczkowa-współczuję z tą szwagierką...ludzie są czasami bardzo dziwni...ale ważne,że są jeszcze na świenie przyjaciele:) genewo-witaj i życzę powodzenia z armią łakomczuchów...ja też uważam się za osobę raczej gościnną,ale jak zwala mi się na głwoę chmara ludzi,to załamuję ręce...zwłaszcza z moimi umiejętnościami kulinarnymi... łaaaaał-dzęki za takie zainteresowanie i trzymanie kciuków,ale to dopiero początek czekania na @,która na pewno,niestety przyjdzie 😭 Fryzellomogę prosić o Twoje zdjęcie>Adres powinien być w preferencjach:) Kurcze...chciałabym nie dostać....ale nic,już nie marudzę,bo wiem,że zaraz będę wam pisać że przyszła i będzie wstyd, płacz i zgrzytanie zębów. Pozdrawiam i lecę szukać jakichś zdjęc do wysłania:) Dobrze,że jesteście:) aha,i dziękuję za zdjęcia \"brzuchatek\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×