Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Hej Własnie wróciłam, cały dzisiejszy dzien był szalony.Od rana bylismy na grzybach, szalelismy po lasach.Potem przebieranie ,obieranie i smazenie,mmm pycha :D Grzybki sa swietne,tylko trzeba wiedziec jakie zbierac,dlatego pojechalismy z rodzicami.U mnie @ obfita jak nigdy ,brzuch mnie bolał mocno,szok i słabo ciągle ale nic przetrwam to.Jesli chodzi o babcie to ja tez to przerabiałam,będzie dobrze ,niestety starosc taka juz jest ze oni nas zupełnie nie rozumieją i my ich tez nie ale to juz inne pokolenie.Grunt to sie nie przejmowac:D.Jagulka uwazaj na siebie, nic nie dzwigaj i staraj sie odpoczywac.Przestraszyłas mnie nie na zarty, plis uwazaj na siebie oszczedzaj sie jak mozesz,musicie byc zdowi:D Reniol i Jagula prosze przyslijcie mi swoje zdjęcia prosze :D Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Witam po długiej nieobecności Jaglukę i Fryzellę :D Jagulko, uważaj na siebie, ale się zmartwiłam, teraz to tylko odpoczywaj, dobrze że tak szybko zareagowałaś. Ścisam cię mocno i wierzę, że bedze ok do samego końca :) Fryzello, przykro mi, że ta cholera cię znalazła nawet w wielkim lesie 😡, ale jak to mawia Genewa, nowy cykl, nowa szansa, nowa nadzieja. Tak więc, trzymam mocno kciuki za staranka, najwazniesze to nie dać się zwariować!!! 👄 Sprawa z babcią znalazła swój finał :o Na szczęscie pozytywny. Mama - poseł, poszła zanieść jej kasiorkę (bo babcia choć starsza ale kaske puszcza jak młoda laska) i tam ją zagadała, to się okazało, że było jej przykro, ale się nie obraziła, zrzyciła na karb moich ciążowych humorków. I dostałam nawet wielką pluszową wiewiórkę, na czas nieobecności męża ;) Szkoda, że wiewiórka to nie wiewiór, miałabym co robic w nocy :P No ale tak własnie się rozpuszcza wnuczęta, choć dają w kość i tak jeszcze coś w nagrode dostaną ;) Oczywiście zadzwoniłam i przeprosiła, dostalam reprymendę i zrypkę, że mam trzymać nerwy na wodzy i takie tam bla bla. No ale już mi lepiej :D Dzięki Wam za wsparcie i pocieszki, bardzo mi pomogłyście, a ja znowu wam truułam, a wy to tak dzielnie zniosłyście :D Prawdziwe przyjaciółki 👄 Ja też sie polecam jak by ktoś chciał sobie pogadać i bedzie szukał zrozumienia :) Angela 👄 Reniol 👄 Angela👄 Reniol👄 Genewa👄 Fryzella👄 Juskach👄 Kocica👄 Poczwarka👄 Sabcial👄 Gryby miś👄 Reniol ja trzymam mocnio kciuki za jutrzejszą rozmowę :D Dobra dziewuszki żarty żartami, ale już zachodzimy, myk myk, wakacje mają się ku końcowi, czas nabrac ciałka przed zimą :D Jagulka, moje dzieciątko jeszcze mało kopie, muszę je nieco mobilizować do pracy ;) Kłade się na wznak i czekam, nie ruszam się, zazwyczaj czytam, bo ma wrażenie, że ono wie, że czuwam i wtedy się nie chce ruszać ;) Chyba bedzie miało charakterek tatusia, a może to nawet lepiej, ja jestem nerwusem, a mąż to oaza spokoju :D Buziolki i miłych snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Wstałam o jakiejś ekstremalnej porze (7.10) i zbieram się na rozmowę, jestem dobrej myśli, choć boję się też ,że młodzież da mi niźle w kość. Ale nic to-poradzę sobie, nie dam się, twarda będę a nie miętka ;) Dziewczynki w ciąży-kiedyś słyszałam, że dzidziuś rusza się najbardziej jak mama się nie rusza, bo jak się rusza to one mogą się w brzuchu pokołysać. Prawda to? Ale słodko. Dobra, zbieram się, bo jeszcze trzeba coś z głową zrobić i coś na siebie założyć... Trzymajcie jeszcze 2 godzinki, wrócę to się pochwalę:) papapaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOŁ :D Reniolku trzymam moculko kciukasy powal ich na kolana ;) nie wiem dlaczego ale czuję ogromny spokój, że dostaniesz tą pracę :) Jagulko ❤️ zmartwiłaś mnie :( mam nadzieję, że jednak dzidziuś poczeka na swój czas i tabletki pomogą :O Genewo wylajzłaś już dołka??? jeśli nie to wyłaź natychmiast! 👄 Misiaczkowa❤️ Reniolek ❤️ Genewa❤️ Jagula❤️ kocica❤️ Asik❤️ Fryzella❤️ Juskach❤️ Poczwarka❤️ Sabcial❤️ Gryby miś❤️ miłego i owocnego tygodnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jagula- uważaj na was, odpoczywaj na maxa, żeby dzidziuś jeszcze jak najdłużej pomieszkał w brzuszku! Reniol- witaj spowrotem na kafe! Oby ten wyjazd okazał się owocny:-) Trzymam kciuki za twoją dzisiejszą rozmowę w sprawie pracy! Angela- Hiszpania- super! Na pewno wrażenia będą niezapomniane:-) Misiaczkowa- niestety ze starszymi ludzmi bywa bardzo ciężko, szczególnie jest to bolesne bo dotyczy to bliskich osób. Jakby to był ktoś obcy na pewno byłoby lżej znieść jej humory i wyrzuty sumienia że odpowiedziało się coś ostrzej byłyby na pewno mniejsze. No cóż, trzeba na prawdę anielskiej cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Przeczytałam posty od was dzidziusiowi i mam nadzieje, że zrozumie i poczeka jeszcze te pare tygodni. Dziękuję za wsparcie. Czuję się prawie dobrze skurcze ustąpiły tylko jestem bardzo słaba po tych tabletkach a moje serce wali jak oszalałe. Reniolku chyba faktycznie tak jest z tym kołysaniem bo wtydy jest spokuj a jak tylko się położe to odrazu kopańsko. Trzymam kciukaski , powal ich. Misiaczkowa jeszcze tylko pare tygodni a poczujesz dzidzie bardzo wyraźnie ja dzisiaj przy śniadaniu dostałam takiego kopniaka w żebra, że aż zabolało. Podobno im mniej się denerwujemy w ciąży tym dzieci spokojniejsze jak to prawda to ja już się boję bo właściwie przez cały czas jestem bardzo nerwowa. Fryzello ja uwielbiam chodzić na grzybki niestety ten sezon mnie ominie. Mężuś już był 2 razy i nazbierał same pyszne prawdziwki. Angelo ta Hiszpania już zaniedługo. Oj pozwiedzała bym sobie pozwiedzała. Asik nic nie martw będę ściskać teraz nóżki mocno to może się uda do końca wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :D Reniool pokaż im z kim mają do czynienia ;) Powal ich na kolana!!!! A to prawda z tym kopaniem, bo jak chodzę, to baaaaardzo rzadko coś poczuje, ale jak się położę, to zawsze cosik kopnie, chociaż wczoraj wieczorem nie kopneło ani razu i zasypialam z przestrachem w oczach, ale ranoo....pokazało co potrafi i jakie to jest duże i że się nie mieści ;) Taki mały ważniaczek ;) Angeloo, a może weźmiesz mnie ze sobą ;) Spakujesz mnie do większej walizki, będę wam śniadanka robiła, ubranka prasowała, drineczki z paraslokami przynosiła ;) to się opłaca ;) Jagulka, ja też jestem nerwowa, próbuje się wyciszać, ale do g.... daje. Boję się, że bedzie dzidziuś nerwowy. Mam usg w piątek o 19...już się nie mogę doczekać :D Asiku, dziękuuję, wiem że się takim starszym osobom nie przetłumaczy, ale dobrze, że jakoś się to rozsupłało :) Genewoo!!!!!!!! Eeeee już jej nie ma w dołku bo nie odpowiada ;) Miłegooooo dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety:) No więc sprawa z pracą nie jest tak różowa jak myślałam :o Okazało się, że to może być mniej niż 9 godz, a jeśli tak będzie to ja odmówię, bo wtedy nie mogę zacząć stażu, a o to głównie mi chodzi. Poza tym pani dyrektor powitała mnie słowami: \"miałam już bardzo dużo podań, ale wszystkie odrzuciłam...\" więc ja się od razu zestresowałam. Chyba jej się nie podobało, że jestem taka młoda, że nie pracowałam nigdzie i że wogóle nie jestem alfą i omegą z 15 letnim doświadczeniem w wieku np.28 lat... Jutro ma zadzwonić, ale chyba nic z tego, bo powiedziala, że dużo dzieci zabiera od nich papieryi wybiera inną szkołę...Poczekamy, zobaczymy. Idę dziś do fryzjera:) CO najdziwniejsze, zaproponował mi to mąż! Nie wiem czy już tak tragicznie wyglądam czy co, ale chętnie skorzystam, a co! Na razie zmykam, jagulko-proszę na siebie bardzo uważać, misiaczkowa, Ciebie też się to tyczy! A reszta miłych pań: zachodzimy, zachodzimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona prosi o radę, gdyby nie to, że masz zespół policystycznych jajników, to na 100% stawiałabym na ciażę, ale w tej sytuacji trzeba poczekac do testu, ale pójść do lekarza. Na pewno miałaś owulację, chodziłaś na monitoring? Objawy ciąży bardzo mocno przypominają te, które zwiastują zbliżającą się @. Chyba musisz uzbroić się w cierpliwość. Pozdrawiam i życzę ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Drogie! angela, miaczkowa, dziękuję za pamięć❤️ angelo, zazdroszczę tej Hiszpanii, pamiętam jak wspaniale było w ubiegłym roku w Rzymie. Mam nadzieję, że bedziesz zadowolna z tego urlopu. misiaczkowa, proszę przestać się tak wszystkim przejmować. Dobrze, że z Babcią się wszystko wyjaśniło, to mały misiaczek może się wreszcie uspokoić;) jagula, ale mnie przestraszyłaś. Musisz zacząć bardzo, ale bardzo o siebie dbać. I bardzo proszę codziennie ode mnie głaskać maleństwo (podobno głaskanie brzucha ciężarnej kobietki przynosi szczęście). Nie mam możliwości głaskania osobiście, to może chociaż wirtualnie:D Frzyzella, mój mąż uwielbia zbierać grzyby, ja mnie:O reniol, coś mi sie wydaje, że pani dyrektor prowadzi z Tobą jakąś grę. Naprawdę. Zbliża się rok szkolny, a ona nie ma nauczyciela. Nie wierzę, że odrzuciła wszystkie podania. Chyba zależy jej, żebyś się denerwowała. Sama przemyśl, czy chcesz z takim dyrektorem pracować, może trafi Ci się coś odpowiedniejszego? Ja powoli wychodzę z dołka. Ten dołek, to był chyba przez clo. Ja już mam takie szczęście, że jak lek ma skutki uboczne, to ja na pewno wszystkich doświadczę. Pozdrawiam i życzę miłego wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🌼 Reniol ale wredna ta dyrektorka ,oni od razu stawiają strasznie duze wymagania.Najwazniejsze aby tobie ta praca odpowiadała.Misiaczkowa pozdrów ode mnie misiaczka 👄 ja tez bym chciała dotknąc twego brzusia :D Jagulka ❤️ uwazaj na siebie musisz dbac o siebie,niech dzidzia siedzi jak najdłuzej w brzuszku.Asik mam nadzieje ze w koncu dowiemy sie co tam u ciebie ? czy wszystko w porządku ?Kiedy idziesz do gina?oczywiscie od razu napisz nam jak było 🌼 Angela ale ci fajowo,hiszpania jest piękna prawdziwe cudo natury,ale se pozwiedzasz,oby staranka wyszły owocnie :D Genewo gdzie jestes?Misiaczkowa ❤️ Reniolek ❤️ Genewa❤️ Jagula❤️ kocica❤️ Asik❤️ Angela❤️ Juskach❤️ Reniolek ❤️ Poczwarka❤️ Reniolek ❤️ Sabcial❤️ Gryby miś❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REniol, no to faktycznie kiepskawo, ale jak głupie babsko zostanie na lodzie bez anglisty to bedzie jej problem a nie Twój, w końcu gdzieś musimy zacząć pracować 😡 Ale się wkurzyłam :o Zanipokojona, te krwawienie to mogło być o zagnieżdżenia, różnie bywa, objawy masz ciążowo - okresowe, spróbuj się wyciszyć i uspokoić i zrób teścik, jak tylko uznasz, że już czas. Będzie dobrze, schizując się nie pomożesz sobie za bardzo :) W sumie to już ci minął termin @, to może zrób test, może już coś pokaże, ale jka nie to się nie dołuj, przy pco różnie bywa przecież. Trzymma kciuki!!!! Gdzie się Asik podziała???? Hę??? ;) Jestem wykończona, bo stalam w szkole mojego meżą żeby dali mu wpis z praktyk, dali mi, podpisalam się za niego i a w sekretariacie nie chceli wziąść ode mnie indeksu bo nie miałam upoważnienia :o Podpisac się za niego mogłam ale oddać uzupełnionego indeksu już nie, bo może mąż nie chce go oddawać. Pewnie, ze nie chce, po co małby mieć z głowy ten semstr 😡. Koszmarna szkołka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zomowcy pojechali na biwak i spotkali tam drużynę harcerzy. Założyli się z nimi, kto sprowadzi z lasu większe zwierze. Harcerze na drugi dzień przyprowadzili na łańcuchu niedźwiedzia, a zomowcy – zajączka. Harcerze w śmiech. Zomowcy bez słowa chwycili pałki i dawaj lać zajączka po grzbiecie. Po pięciu minutach zajączek wrzasnął: - Dobra, przyznaję się ! Jestem żubrem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś w ciąży, to test powinien wyjść w dniu spodziewanego okresu. Jeśli u Ciebie termin minął i okresu nie ma, to możesz rano zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak leniwie od rana, chyba mi nie powiedziecie, że jesteście jeszcze w łóżkach? Usprawiedliwienie mają tylko 2 w 1;) A u mnie szary, ponury, deszczowy dzień, bleee. Nic mi się nie chcę. Może napiszę o tym piosenkę;) Historia pewnego leniwca;) Pozdrawiam Was. Buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juskach
Witam, witam.Dłuuuugo mnie nie było. Ale wczoraj świętowałam 2 rocznicę ślubu. Było suuuuuper. Mam wspaniałego męża. !!!!!! Dziewczyny wiecie jak się boję tej cholernej @, tak wiem dopiero we wrześniu ale ja bym bardzo chciała jej nie dostać. Wiecie co mnie bardzo niepokoi, że nie mam od jakiegoś czasu wcale takiego płodne ciągnącego śluzu. Niby mam bardzo regularne miesiączki, wyczuwam lekkie kłucie jajników w połowie cyklu a śluzu brak. Jesteście bardzo oczytanymi koleżankami powiedzcie mi co to może takiego być. Byłam z pół roku temu u mojego gin i wtegy na USG widział, że to czas płodny ale to było pół roku temu. plis napiszcie co to może być. Czy może być owu bez śluzu. Plis Pozdrawiam justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juskach, różne mogą być przyczyny, generalnie za śluz płodny odpowiada estrogen. Może za mało się go wydziela? Powinnaś go zbadać. A na poprawę jakości i ilości śluzu najlepszy jest olej z wiesiołka, w aptekach sprzedawany jako Oeparol. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juskach
wieeeeeeelkie dzięki a jak to brać ile razy po ile i mogę tak bez konsultacji? to już biegnę do aptaki Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juskach, bierzemy od pierwszego dnia cyklu do owulacji, ja biorę ostro 3 razy po 2 tabletki, ale to tylko dlatego, ze brałam clo i bałam się, że nie będę miała śluzu, bo clo działa antyestrogenowo. Możesz brać mniejszą dawkę. Jak już biegniesz do apteki, to kup sobie Folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juskach
Jestem laikiem co to jest to clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clostilbegyt to lek służący do stymulacji, stosowany w zaburzeniach jajeczkowania. Pobudza jajniki do wzrostu pęcherzyków Graffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane wróciłam :) za kilka minut mój synek skończy rok... @ przyszła terminowo... może następnej nie będzie... staramy się intensywnie :D aby tak właśnie było... bardzo się za Wami stęskniłam 🌻 niestety laptop, w czasie wyjazdu służył jedynie, jako odtwarzacz płyt, bo internet nie miał zasięgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gruby misiu!!!!!! Cudnie, że już jesteś. Mam nadzieje, ze wypoczęłaś. Gratulacje urodzinowe dla Ciebie i dla Synka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :D Gruby miś!!!!!!!!!!!!! Witaj :D Usciski i najsłodsze życzenia dla synka!!!!!!!!! Moc zabawek ciocia misiaczkowa życzy :D I zdrówka i duuużo słodyczy i mamy co nie krzyczy (pasowalo do rymu ;) ) i tortu pysznego, gości wesołych i zabawy do rana :D Sto lat!!!!!! 👄 !! Juskah to są ziołowki i można bez konsultacji z lekarzem, ja tez to bralam w cyklu w ktróym zaszłam, plus testy owu, ale te robułam dwa razy dziennie, rano i wieczorem, i byo tak, że rano w niedzielę był niegaywny a wieczorem był, pozytywny, a już w poniedziełk rano był już negatywny, i tak bym się mineła z owu :) a tak się nie minełam :D Za to wiesiołek jest super :) Folik bierz raz dziennie. Wiesiołka do 13 dc :) bo potem może powodowac skurcze macicy. Genewo jak tam samopoczucie??? O i Asik się pojawiła :) Muszę do Angeli puknąć smska bo dawno się nie odzywaała :) Pewnie w freworze pakowaniania spakowała siebie ;) Żartuję oczywiście ;) hihi Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) MAM PRACę!!! Wprawdzie nie tam gdzie byłam wczoraj, ale na tej samej ulicy, w budowlance:) Baaardzo się cieszę i jestem strasznie podekscytowana. Dyrektor dziś zadzwonil i powiedział że wpisuje mnie już doplanu, tylko jutro mam dowieźć dokumenty:D:D:D HURRA!!!!!! Poza tym byliśmy na imprezie grupowej, było super, tylko dowiedziałam się, że kolejni moi znajomi wyjeżdżają do UK :( Gruby miś!!!Witaj i wszystkiego naj dla syneczka:) Asiku-jak coś się wydarzyło w Twojej sprawie to pisz!!! juskach-i jak?Doczytałaś nasz topik? Pozdrawiam i zmykam szukać jakichś informacji o miom przyszłym miejscu pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REniol!!!!!!!!!!!!!!! Ty byku!!!!!!!!!!!!!!! No moje gratulacje!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę !!!!!! Będę mogła się teraz ciebe pytać o staż :) GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×