Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Eloo :) Ostanio cos kiepsko z moją organizacją czasu :o Z niczym nie mogę się wyrobić :o Może to dlatego że jestem jakaś leniwsza ;) Dziś to się zlataliśmy po urzędach, sklepach bo szukaliśmy jakiejś papy czy czegoś tam i jak rano wstałam tak dopiero teraz znalzłam czas na to by siąść i cóś napisaać :) Mąż zobaczył antenkę sąsiada i się wściekł :o Jednak uważa, że to jest nasza część, bo patrząc gdzie zaczyna się dach naszej części to chyba racja i to chyba nie jest żadna połowa bo tajm już nie dociągnął ocieplenia.... sama już nie wiem :o W każdym razie się wściekł. Asik to ja trzymma kciuki za nie przyjście tej wstrętnej, paskudnej @!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Reniol to masz podobnie do mnie, zero rzyganka (żyganka???), a ssący głód :D Ojj do tej pory jak mnie zaśsie to mnie mdli :D Cyyyce mnie bolą!!!!!!!!!!!!!!!!!! I jeszcze wyczytałam, że jak to 30 tc czuć ból przy kopniakach to może to być mała ilość wód płodowych i co??? I teraz się schizuję, bo malutka jak mnnie kopie w takie jedno miejsce to mnie bardzo boli, aż nieraz krzyknę czy syknę.....zamęczę gina pytaniami jutro :D A dziś mam szkołę rodzenia :D Ciekawe co powiedzą dziś. Ma być ponoć ordynator, ale nie wiem po co ;) Dobra to ja spadam :D Miłeeeeego popołudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, to na Twoją relację też czekamy:) Dokładnie mam tak samo- zero wymiotów, za to ssący głód, raz mocniej raz słabiej, ale zawsze. To mnie pocieszyłaś, że masz tak cały czas...kurce, myślałam, że z czasem to przechodzi. Choć z drugiej strony ja bardzo zawsze lubiłam jeść, więc w sumie nie jest źle;) A biust bolał mnie dosłownie dwa razy:) Wróciłam z krsu...to straszne, ale niektórzy ludzie w wieku 30 lat nie wiedzą co to jest polecenie które trzeba przeczytać i nie potrafią kojarzyć najprostszych faktów, typu, masz coś na tablicy to to przeczytaj...katastrofa A cierpliwość trzeba mieć, niestety...choć dziś mialam ochotę jednego strzskać za brak myślenia Znów mnie zaczęła boleć głowa, bo że u nas dziś pogoda w kratkę to mało powiedziane...No i wypiłam ochydną kawę z cytryną...i chyba przechodzi:D Ok, zmykam bo zaraz muszę jechać, a wieczorem przychodzi znajomy, samotny chłopak (facet 30 lat) którego dziewczyna bardzo nieładnie zostawiła...A on rozpacza za nią już od 2 lat.Popocieszamy go trochę. Miłego wieczoru!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Asik szkoda ze kawki nie piłysmy razem ale ja nie piłam dzis wcale poniewaz pojechałam raniutko na badania krwi. Asik ja bardzo bardzo trzymam za ciebie kciuki aby ci sie udało ❤️ Reniol ale ty masz apetyta dobrze ze masz dobrą przemiane materi,albo po prostu dzidzius łakomczuszek jest hi hi hi❤️ Misiaczkowa niunia oszczedzaj sie troche bo Lidka bedzie miała bardzo słabiutką mame bez energi ,oszczedzaj sie troszke ❤️ Gruby misiu a jak ty sie czujesz?Mam nadzieje ze wszystko u ciebie w porzadku ❤️ Sabcialku a co u ciebie ??❤️ Poczwarko trzymaj sie ,jeszcze troszke a bedzie finał i twoja kruszynka bedzie przy tobie ❤️ Angelka a co tam u ciebie ?❤️ pamiętaj ze myslimy o tobie :D Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! :D Nareszcie w domku! Jutro kupie cytryne, bo chce sie przekonac, czy ta kawa z cytryna faktycznie dziala ;) :P Cos tez mnie glowa boli... Asik, trzymam kciuki, zeby @ zniknela na rok :D Misiaczkowa, napisz jak jest w szkole rodzenia :) Trzymajcie sie cieplo! Spadam cos zjesc i do wyrka, bom wykonczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Jstem dzis pierwsza ,kawka na stole,kto sie przyłączy:D Asik bede powoli piła .Mam nadzieje ale cichą ze @ nie przylazła do ciebie. Lucyjko jak tam główka ,jeszcze boli? To pewnie od stresu Bede siedziec do 8 45 ,czekam na was na topiku . Dzis odbieram badania krwi ,oby wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA I julk_a..........Sylwia......31......Szczecin...........................6/7.08 Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk............15...........07.12 angela32........Pati.......32.......DŚ.....................staranka zawieszone tuptim..........gosia......32......Wroc.............staranka zawieszone Eva_B..........Angela.....23......\'Staffs............staranka od lipca \'07 Fryzella26....Donata.....26......Białystok...............6............16.11 Lucyjka........Kasia........29......K-ce....................5...........28.10 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....35.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........37...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum.......34............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............26................29.01.07 Juskach .......Justyna.....25......Centrum....????................?????????? sabcial..........Sabina......32......Śląsk.........7 ..............ok. 21 maj gruby miś......Katarzyna..32.....Pruszków....7................20-26 maj reniol...........Renia........22.....Katowice.....6..............ok. 15 czerwiec Tabelka III NICK.......IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......WAGA.........PŁEĆ.....DATA kocica_26...Jola.......26........Piła........3200...........HUBERCIK..14.10 Hej Fryzella- melduję się z pyszną kawką:-) Pinda przyszła, ale tak myślałam że się nie odczepi. Liczę na to że ją Mikołaj przegoni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej tak mi przykro niunia nie martw sie sciskam cie ze wszystkich sił.Starajcie sie w nastepnym cyklu ,wymodlimy cvi maluszka ❤️ Szkoda ze na zywo sie nie widzimy wszystkie ,chyba bym was wszystkie przytuliła tak sie zżyłysmy ze sobą no nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Fryzella, zżyłyśmy się ze sobą bardzo. A taka byłam sceptyczna jak zaczynałam pisać na forum, że to niemożliwe żeby się z kimś tak dobrze poznać i w ogóle że to ma sens:-) A jednak warto było. To już cały kawał czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik... no smutno :( wasze kawy już pewnie wypite, dziś u mnie całkiem miły poranek, Tonia bez problemu dała się ubrać do przedszkola! wprawdzie pojechała w szmacianych bamboszkach ;) ale bez awantury :) chyba się wyspała... czego nie można powiedzieć o mnie... 💤 wstawałam kilka razy, miałam jakieś dreszcze, a jak już zasnęłam... musiałam we śnie przegonić tygrysa ludożercę ;) blee... to moje przeziębienie chyba minie zimą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Asik, przydusimy MIkolaja, zeby zabral twoja @, moze moja tez mu dorzucimy ?? :D Fryzello, trzymam kciuki za badania i czekam relacji co i jak! Wy juz po kawkach :( A ja znowu zaspalam. Kurka! Zla jestem od rana. Nazbieralo sie duzo roboty, a juz chcialam sie pobyczyc w sobote 😡. Idem.... Glowka lepiej, ale cytryne i tak kupie i kawe tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik a już myślałam, że dołączysz do nas ale wszystko w swoim czasie. Zimno strasznie do dworze u mnie przynajmniej i tez boli mnie od rana głowa :) chyba to jakaś epidemia? Urósł mi brzuchol :) ale nie mam zamiaru sie zamartwiać tylko się cieszyć i też tak robie ide sobie kupić spodnie ciążowe takie na szerokim pasie ale się cieszę :) Wiem to może nie normalne ale kobiecie w ciąży wszystko można - PRAWDA !!!! Miłego dnia. Misiaczkowa opowiadaj o szkole rodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloo :) Asik 👄 na Mikołaja będziesz miała super gifta :D Sabcial gratuluję zakupów ciążowych :D A szkoła rodzenia....jest fajnie, choć na rzie to mówią takie rzeczy co ja i większość już wie, bo się naczytałyśmy przez kilka miesięcy. Ale za to na ćwieczeniach jest fajnie, można się byczyć i relaksować i jeszcze cię za to chwalą :D Czekam na jakieś konkrety, za tydzień ma być ordynator, nie wiem po co. A już się grupa zaczyna otwierać, wczoraj było wspólne zdjęcie :) A moja dzidziusia lubi baardzo muzyczkę jaką tam puszczają, relaksacyjną i c ały czas kopie...nie rozumie że to trzeba się nie ruszać jak taka melodia leci ;) I jak ja mam ćwiczyć jak ona mnie kopie i sobie fikołki robi?? I tak bezczelnie pupe wypycha ;) Mam masę do zrobienia dziś :) Fryzelko czekam na wiadomość o wyniach, mam nadzieję, że będą dobre :) Dziś wizyta u gina :o Muszę sobie karteczkę z pytaniami zrobić ;) Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🌼 Mnie wczoraj głowa bolała do późnej nocy, ale dało się na szczęście zasnąć. Znajomy siedział prawie do północy, więc dziś pierwsze zajęcia sobie odpuściłam. Jakie to przyjemne jechać na uczelnię tylko na 1,5 godz;) No i najważniejsze-zakładają nam piec! Nie będziemy marznąć!!!Hurra!!!Brdzo się cieszę, mimo błocka naniesionego w całym domu... Jutro ogłaszam dzień leniwca! Mogę być pierwsza na liście;) Asik, przykro mi, ale teraz jak tylko zaczniesz kurację od początku na pewno się uda! Fryzelko, trzymam kciuki za wyniki, daj znać co i jak! Lucyjko, to może chociaż w niedzielę trochę odpoczniesz? gruby misiu-przestrasz to swoje przeziębienie tym tygrysem, może zwieje;) sabcial-wow, pierwsze w tej ciąży zakupy ciążowe! Ale fajnie! Pochwal się jak kupisz spodnie i jeśli możesz napisz za ile. misiaczkowa-to fajną musicie miec tą szkołę rodzenia, i grupa chyba sympatyczna:) Dziewczyny z brzuszkami lub doświadczeniem, mam pytanie: gdzie najpierw rosnie brzuch? Czy pod pępkiem? Bo ja mam wrażenie jakby tam małe wybrzuszenie się pojawiło, jak wciągam brzuch to nie znika i nie wiem czy to już TO. Dziś zaczynam 10 tydzień od ostatniej @ i nie wiem czy to za wcześnie czy nie. Jak to było u was? Pozdrawiam i zmykam na ciepłą herbatkę, pod kocyk i przed tlewizor. A wieczorem koncert orkiestry w której gra mój luby, muszę wymyślić jakąś kreację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloo :) Po wizycie: Szykja się skraca :o Chciał mnie spacyfikować szpitalem ale się nie dałam :D Za to doatałam więcej tych tabletek na skurcze (może komuś ubić białko, bo teraz to się zastrzęsę na maxa) i luteinę dowcipnie :o Sexu to lepiej nieee, zero ćwiczeń w szkole rodzenia :( :( A buuuuuuuuu. I żelazo 2 razy dziennie bo wpadam w anemię (nie wiem jak to możliwe, skoro żre jak prosiak). Długo sobie grzebał w poszukiwaniu mojej szyjki :o Qurfaaa żeby tylko nie urodzić za wcześnie :( Too ide spać...jutro przeczytam zaległości :) Buuuziii !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo :D Ale u nas cisza.... Misiaczkowa cholibka ,dziwne ze masz anemie,moze dzidzi duzo zabiera witaminek albo nerwy je zżerają,a tobie niestety ich nie brakuje.Dbaj o siebie koniecznie bo do ciebie przyjade i bede puilnowac hi hi hi,ja juz mam instykt opiekunczy więc miała bys mnie dosc.Niunia oszedzaj sie ,wiecej odpoczywaj i nie denerwuj sie wszystkim ,staraj sie nie brac do głowy problemików ,najwaniejsze jest wasze zdrowie Twoje i Lidki. Przepraszam za moje wywody ale ja sie przejmuje bardzo twoim zdrówkiem ja juz taki człowiek ,ze przejmuje sie innymi. Dzisiaj ide na domową imprezke do małzentwa które tez sie stara ondzidzie i nie wychodzi a wszystko u nich w porządku.Moze w koncu cos sie zmieni. A jutro cały dzionek bede na pokazie fryzjerskim, ale fajnie ,zobacze nowe trendy jesienno-zimowe,zawsze cos sie naucze. Odzywajcie sie babeczki Fajnie ze Sabcialku urósł ci brzuszek w koncu mozesz kupic cos ciązowego :D Reniol pewnie jeszcze słodko spisz w koncu jestes usprawidliwiona w kncu masz dzien leniwca.A jak brzusio dlej cos tam widac pod pępkiem czy ci sie wydawało? Lucyjka zapraszam na kawke Gruby misiu a ciebie na herbatke owocową,a jak tam u cie tez brzusio sie pokazuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) misiaczowa! najwięsze dawki lekarstw nie będą pomagać jeśli nie zwolnisz! na kanapę pod kocyk i zajmuj się czymś miłym :) czytaj, pisz... nie fikaj! anemia się niestety w ciąży często zdarza i jedzenie ma na nią mały wpływ... poprostu, u niektórych kobiet żelazo się słabo wchłania :) Fryzelko, Ty jak zawsze myślisz o wszystkich 🌻 dopiero wstałam, więc teraz kawka :) mój brzuch... hm, w każdej kolejnej ciąży pojawia się szybciej... ale coś za coś :) ruchy też czuję szybciej i za tydzień już pewnie będą wyraźne :) w pierwszej ciąży brzuch taki jak mam teraz, był gdzieś w połowie ciąży... spodnie ciążowe już noszę, bo mi w nich najwygodniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloo :D Fryzelko 👄 wiem, że to też pewnie przez nerwy, wiem :( Ale chyba Maluszkowata (tak nazwał Lidkę mój mąż) idzie bardzo w niego i moze to uchroni ją od moich nerwów :) Gruby misiu....kurfaaa no wiem, nio masz rację...ale jak widzę syf jaki mam w pokoju, bo trwa regularny remont to mnie szlag trafia :o Muszę się jakoś zmobilzować bo faktycznie spacyfikuje mnie mój gin i tak się to skończy :o A ty już czujesz ruchy???????????????????? Ja pierniczę......!!!!!!!!!!!!!! To strasznie szybko!!!!! I to tak jest jak się ma kolejne dziecko???? Wczoraj byliśmy rozmawiać z tym sąsiadem. I tak jak myślałam, on doskonale wiedział że stawia antenę na naszej ścianie, nie miał zamiaru się pytać nas o zgodę, zapytał się czy tak nam przeszkadza, to my mu na to, ze owszem bo się nie spytał i zrobił to bez naszej wiedzy, to nie dał nam juz dojśc do slowa, bo jesteśmy na jego posesji i nie mamy prawa głosu i kazał nam się zastanowić nad prądem, bo nasz kabel biegnie przez jego posesję. Powiedział, że jesteśmy gównierze 20-letni (ja mam 24, mąż 27) i że jesteśmy wścibscy (a to mnie ciekawi najbardziej bo do naszego domu zaglądamy raz w miesiącu teraz, a jak jedziemy do psów to nawet tam nie podjeżdżamy - cóż jak się używa słów, których się nie rozumie to tak jest) i kazał nam wyjśc z jego terenu :o Nagadałam mu, że jak my cos chcieliśmy to go niemal błagaliśmy o zgodę, a on bez naszej wiedzy zniszczył 50-letni ozdobny murek dzielący nasze posesje ( a jak potem zerknęliśmy na mapki to się okazało, że on w całości był nasz), ale się zamknęliśmy, bo przepuścił nas z prądem. I tak samo myślał, że będzie z anteną, bo on sobie wyobraża, że skoro nasz kabel jest w jego ogródku to on może sobie robić u nas co chce i pytać się nie musi. Początkowo się niemal załamałam, ale mama powiedziala, że możemy wystąpić do energetyki o drugą skrzynkę, którą nam postawią pod domem, a że wtedy będzie trzeba tylko kabel włączyć to luz. I teraz mam już total luz w sobie, bo gościu może mi co najwyżej źle życzyć ;) Nigdy takiego czegoś nie przeżyła i nie sądziłam, że mój sąsiad to taki czubek. Powiedziałam mu, że jak on ma zamiar nasz szantażować tym prądem to ja zgłaszam do inspektora robót budowlabych, że on bez mojej zgody i wiedzy zburzył murek i postawił własny i że mu buldożerem wjadę jak mu się nie podoba ;) Na to koleś się ściszył i polazł za dom. Jak byśmy tego nie ucięli to facet by tak co jakiś czas nam jakiś numer robił, bo u niego niczego tknąć nie można, na nic się nie zgadza ale u nas....to samowola. Ogólnie facet ma poglądy jak Arab, żona jest od słuchania męża, garów, łóżka. Zero głosu, on jest PANEM. Był ciężko zdziwiony zawsze, że ja o czymś decyduję i mam zdanie jak coś robimy z mężem. Czybek kurfaa, ale teraz przynajmniej wiem z kim mamy do czynienia. Dobra mam nadzieję, ze tego mi nie skasuje ;) Idee sprzątać :) Miłegooo dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooooo! Fryzella, dzieki za kawke, ty juz pewno dawno po... ;) Napisz nam jakie teraz trendy na glowie :D Ja chce zmienic fryza, ale nie umiem sie zdecydowac na kolor wlosow (moj nijaki jasno brazowo-blondowy). Dlugo sie farbowalam na rudawo, ale mi sie znudzilo i teraz bym bardzo chciala taki np. zloty braz, co by troszke przyciemnic, ale, zeby nie wyszedl bury. Znacie moze jaki szmpon koloryzujacy w ladnym odcieniu???? Dzisiaj latamy z mezulkiem od rana po obejsciu ;) Trzeba chate ogarnac, bo tesciowka na obiad przyjdzie :P Misiaczkowa, odpoczywaj kochana i jedz duzo barszczyku i marchewki, bo to podnosi zelazo :) A twoj sasiadz DO ODSTRZALU! Sabcial, jak tam zakupy ciazowe??? Gruby Misiu, ale ci fajnie, ze juz czujesz ruchy malenstwa!! :D Asik, mam nadzieje, ze u ciebie tez wszystko dobrze! wpadne pozniej! Papatki ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) misiaczkowa-tej Twój sąsiad to czubek...nie ma co. Dobrze, że mu nagadaliście i że już wie z kim ma doczynienia. Niech spada na drzewo!A Ty słuchaj grubego misia! Odpoczywaj wreszcie! Jak tylko Cię czytam to zawsze opisujesz że się tu i tam nalatałaś! Teraz jest czas odpoczynku i koniec! Aż do porodu!!! gruby misiu-ale super, że już czujesz maluszka! Zazdroszczę. ja nie wiem czy ten mój brzuszek to już może być od dziecka, ale tak sobie to tłumaczę, to mi się miło robi;) Dziś próbowałam to uświadomić mężowi, ale się tylko na mnie dziwnie popatrzył, no ale co ja mogę, cieszę się jak dziecko i jak wciągam brzuch to to nie znika, więc swoje wiem! Fryzelko, daj znać jak było na pokazie, podszkolimy się trochę:) Lucyjko, znam ten lekki popłoch przed wizytą teściowej, ja też zawsze latam jak głupia ze szmatą. Mieli nawet dziś przyjechać, ale jakoś nie wyszło...a to szkoda.... angela-co u CIebie???Jak tam kolos z chemii??? (pytanie retoryczne oczywiście;) ) Dziś mamy tak miły dzień, że szok. Mąż cały dzień w domu, byliśmy na zakupach, bo ja oczywiście wczoraj zapomniałam, że dziś może być z tym problem, potem byliśmy u taty na chwilę, zaraz idziemy na spacer, potem drobne sprzątanko i miły wieczór przy filmie:) Żyć nie umierać! Piec grzeje rewelacyjnie, jest miło i rozkosznie. A już za tydzień i troszkę kolejna wizyta:D Kurcze, bez sexu robi się ciężko...Cholera, no bo ile można wytrzyać???Już przez to mam głupie sny:P Pozdrawiam i uciekam sobie zwlec męża z łóżka. Pozdrawiam i spokojnego wieczoru🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Gruby Misiu, ja chetnie jeszcze jedna kawke :) To bedzie juz 3 dzisiaj. Cos sie dobudzic nie moge 😴 Wczoraj mielismy nalot gosci :D Sympatycznie, ale tez meczoco. Milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Ja już pokawce, torciku, czekoladce...słowem-mniam;) A pogoda tak paskudna, że najchętniej przeleżałabym całą tą jesień w łóżku...Oby do kwietnia! Trzymajcie się ciepło i sucho ( u nas leje jak z cebra) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki...jak to zwykle w weekend... to przynajmniej trochę nas podniosę, bo niedługo spadniemy baaardzo daleko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ochotę ciągle na frytki:( chyba nie powinno się ich jeść zbyt często, zwłaszcza w ciąży...a szkoda. No to ja się wybieram pod prysznic, miłej nocy i do napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Śpię na siedząco. Zaczynam kawkę, Fryzella chodx bo upadnę i rozbiję głowę o biurko... Misiaczkowa- nie zazdroszczę sąsiada... i odpoczywać mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Melduje sie ze zyje ale ledwo,dwa dni imprez ,ja nie jestem przyzwyczajona.Pózniej napisze jak było. Asik nie padaj juz jestem ,tylko ze juz po kawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×