Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Gruby Misiu- dla dobra Maleństwa można się zaprzyjaźnić z kanapą. To przecież nie na zawsze, a jaka nagroda za to:-) Słodka i rozkrzyczana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, Gruby Misiu ❤️❤️ ❤️ dziękujemy za słowa otuchy. My też smarujemy tym pudrodermem czy jakoś tak i do tego jeszcze jakieś tabletki. Idę spać, bo jutro kolejny ciężki dzień mnie czeka. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu to mnie strasznie pocieszyłaś, bo ja już się naczyatam, że pieluchowanie może byc nie skuteczne i że trzeba będzie te rozwórki stosować i jak ty mi napisalaś, że skoro zalecił \"tylko\" szerkie pieluchiwanie to znaczy, że nie jest tak źle :) Bo różnica m-dzy wysokością bioderek nie jest wielka, to może da się ładnie to zaleczyć. A też slyszalam, że falnela jest lepsza, choć na każdej stronie piszą, że tetra ale ciotka też mi mówiła, że flanla lepsza. Dziś założyłam, zobaczymy, myslałam, żeby dwie zakładać naawet, bo ponoć tetrę najlpeiej podwójnie. Sory za błędy ale się zryczałam jak świnia i ledwo na oczy patrzę. Chusty nie kupilam. Kocico ale ci współczuję, z jednego choróbska w drugie, ale to chyba czeka każda z nas ;) Ucaluj Hubcia w stopkę ode mnie na zdrowko :) 👄 Ide spać, nie ma co ślęczeń i wyszukiwać w necie. A co do druguej konsultacji to dzięki, poszukam jeszcze bo u nas jest mało specjalistów i nie kazdy ma prywatny gabinet a na zapisy się czeka dłuuuuuugie tygodnie. Tak jak bym chciala od początku na kasę chorych to pierwszą wizytę miałabym na 14 maja :o Ale zapłaciłam 60 zł i mialam na dziś. Ale potem mam już na kasę chorych i usg też, ale usg drugie i tak będę robila, bo u nas jest super spec i jemu najbradziej wierzę. Gruby misiu, szkoda, że leki nie działają tak żeby się nie skurczalo. Ale u mnie też tak było, i tak się stawiała maciczka ;) Krnąbrny narząd ;) Ide bo jestem psychicznie wypruta :o Dziękuję za dobre słowo pociechy moje kochane 👄 Dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa, wszystko bedzie dobrze. ❤️ Uchwycilas szybko problem z bioderkiem i napewno sie wyrowna przez pieluchy :) Kocico, wspolczuje tobie i Hubciowi. Ospa to taka meczaca choroba. Ale jak pisze Szczuply Mis, najszybciej sie ja przechodzi w dziecinsktwie, twoj synek sobie poradzi i bedzie mial spokoj w przyszlosci 🌼 Misiu, a ty uwazaj na siebie, bo przy Trollatkach masz napewno duzo zajec, a tu trzeba lezec na kanapie i pilnowac macicy 🌼 Angela :D :D :D Jestes wspaniala! Gratuluje kolejnych pieknych ocen! Super wiadomosc! Ja dzisiaj nie w formie. Pelzam po domu spiaca i z mdlosciami :O Trzymajcie sie cieplo i zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilę zacznie się weekend!!! Jupi, jupi!! Hip hip hura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kociczko ależ te dzieciątka małe to mają z jednego paskudztwa w drugie. Ospa to straszne paskudztwo a jak swędzi. Miałam w wieku 13 lat prawie się zadrapałam i moja 2 miesięczna wtedy siora też łapła przeszła to bardzo lekko. Dużo zdrówka dla Hubcia. Asik to w takim wypadku co raz bliżej a może nie będzie trzeba :) Gruby misiu wypoczywaj ile się da chociaż przy trolątkach to pewno właściwie niemożliwe. Misiaczkowa nic się nie martw . Moja też mała lewe bioderko po mnie podobno. Jak byliśmy na 2 wizycie to już było dobrze ale kazał dr.jeszcze przyjść na 3 wizyte sprawdzić czy na pewno. Idziemy 21.03 . Ja pieluchowałam tetrowymi ale słyszałam że flanelówka lepsza. Suka się nam oszczeniła wczoraj i mamy oprócz 5 dorosłych jeszcze 6 małych piesków. Uciekam bo żem zmęczona. ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagula- to wesoło macie- tyle piesków i jeszcze nowe szkraby doszły:-) U mnie sobota średnia. Pogoda dość paskudna, zimno i deszczowo... Nastrój zbliżony. Trzeba cos na wieczór wesołego zaplanować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Asik wieczorek już zaplanowany :) A u nas faktycznie wesoło zwłaszcza jak szczeniaki zaczną biegać. Wtedy niewiadomo dlaczego zawsze cisną się do domku a jak je już ktoś wpuści to zaczynają demolke. Misiaczkowa zapomniałam ci odpisać co z tym kaszkiem. Narazie mamy czekać aż będzie większa a wcześniej dla pewności zrobić badania chyba morfologie , żeby sprawdzić czy to jednak nie węzeł. Buziaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!! No to pieluchuję falnelą ale mam wrazenie że nie robię idealnej \"żaby\" i się wkurzam :o Gdzie się podziewacie?? Fryzelko jak tam @?? Poszla już w siną dal?? Przegoń ją w tym cyklu na koniec świata i kopnik w dupsko niech spadnie z krawędzi ;) A paszła sio ty wstrętna @ !!!! Asiku kiedy masz hsg??? Dawno się Angela nie odzywala. Pewnie się uczy, jak ja ją podziwiam, że jej się jeszcze chce ;) Ja muszę w końcu zacząć pisać 2 rozdział magisterki :o Alle mi się nie chce, że masakra :o Odpisala ci ta babeczka z bociana? Bo ostatnio pisalaś, że nie, ale może już?? Lucyjko!!! Odezwij się!! Co słychać u fasolki?? Boziu odruchowo chciałam napisać do Reni. Ciekawe co u niej słychać. Niedługo miną 3 miesiące, mam nadzieję, że nabrala już nieco sił i uda się jej podjąć starania i zajść znowu w ciążę. Jak nas podczytujesz to ślę Ci buziaki!!! Wróć do nas jak będziesz chciała :) Gruby misiu ja Ciebie przepraszam, że zadręczam się ciągłymi pytaniami, ale jakoś czuję, że dobrze gadasz i dlatego się tak pytam, bo masz takie duże doświadczenie :) Jaglka słońce ty moje!! Ale mnie pocieszyłaś :D Oby tak się stało też u nas :D Oj i szkoda malutkiej, ze będą ją kłóć :( Ale jak mus to mus. Zmykam pod pryszcic, mały przytulas-ssawka spi to mam szansę nawet na kąpiel w wannie :D Buuzi i pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, pytaj, jak wiem, albo wydaje mi się, że wiem, odpowiadam z przyjemnością :) a jak mi się znudzi odpowiadanie... to Ci na maila prześlę kopię mojej pracy magisterskiej :p - żartowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :D A o czym pisałaś? Bo ja piszę o specyficznych trudnościach w uczeniu się ortografii uczniów szkoły podstawowej i sposobach terapii :) W skrócie piszę o dysortografii powiązanej z dysleksją rozwojową. W domu mam żywy model dyslektyka to sobie nieźle potrafię wyobrazić. Mąż robi takie kombinacje wyrazowe, że nieraz sama nie mogę uwierzyć ;) Ale jest kochany i z tymi błędami ;) Ale \"który\" zawsze dobrze napisze ;) Moja duma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój temat też jest mi bliski, bo duuuuuuuzo trzeba było poczytać i popisać o wszelkich \"dys\", by niektóre przedmioty na mojej uczelni zaliczyć... ja pisałam o wpływie matki na prawidłowy rozwój psychoruchowy niemowlęcia :) u bardzo mądrej i życzliwej sędziwej profesor pediatrii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam w poranek niedzielny:D Jagulko jak Jagódka sie czuje?Kaszak jeszcze jest ?Byłas jeszcze u lekarza z malutką ?Choróbska uciekajcie od Jagódki . Angela ty to jestes prymus ,pewnie nie masz czasu do nas zajrzec. A jak tam ta pani z bociana odpowidziała?Ja jak byłam po tym drugim zabiegu to tez tam pisałam ale do gina to mi szybciutko odpowidział,chyba z dzien czekałam,bo pisałam w niedziele.Moze napisz jeszcze raz . Misiaczkowa jak tam Lideczka ?Jak bioderko?Jak twoje samopoczucie? Kocico szkoda ze Hubercik chory ale moze i lepiej ze jest taki malutki bo nie bedzie sie drapał i pózniej nie bedzie miał tych okropnych blizn.Moja siostrzyczka jak była malutka ,miała moze z cztery latka i przechodziła ospe to tak sie drapała ze do dzisiaj ma szpetne blizny.Kocico bedzie dobrze ,nie martw sie \"D Szczupły misiu to dobrze ze ci leki pomagają ,odpoczywaj duzo i dbaj o siebie :D Reniolku jesli nas czytasz to pamietaj ze ciągle jestes w naszych sercach i bardzo pragniemy abys do nas wróciła ,oczywiscie jesli bedziesz juz na siłach .Bardzo mnie ciekawi co u ciebie . Lucyjko jak tam u cibie dalej masz mdłosci?Brzuszka juz troszke widac? Asik a jak ty sie czujesz?Jak tam wczoraj wieczorek spędziliscie? Misiaczkowa chyba ta małpa ciebie posłuchała bo juz prawie odpływa :D Dzisiaj na 9 mam pierwszą w zyciu jazde po miescie ale sie boje. Trzymajcie za mnie kciuki. Sabcialku a ty gdzie sie podziewasz? Miłej niedzielki :D S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Misiaczkowa, ja tez nie mam natchnienia do pisania pracy. Przydaloby sie troche energii od Angeli :) Misiu, to ja teraz rozumiem, ze ty nie tylko ekspert \"zyciowy\" ale i uczelniany od maluszkow :D Zaczynam przybierac na wadze. Czy to nie za wczesnie? Brzuszka nie widac jakos szczegolnie, raczej sie robie ogolnie bardziej okragla, szczegolnie w pasie i biodrach. :O Od wczoraj meczy mnie nieprzyjemna przypadlosc. Piekacy bol w okocicy.... odbytowej :O Wystraszylam sie, ze to pierwszy objaw opryszczki :(, ale nic sie wiecej nie dzieje, wiec zaczynam stawiac na... hemoroidy 😭 Chwilami jakby mnie bolal caly posladek i promieniowalo az do uda :( Jaaaa nieeee chceeee !!! 😭 Az wstyd o tym pisac :( Co to moze byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzella- powodzenia na pierwszej lekcji po mieście! To musi być prawdziwa frajda:-) Misiaczkowa- HSG będę miała pod koniec miesiąca. Jak dostanę @ to mam zadzwonić i wtedy się umówimy na konkretny dzień. @ chyba już się zbliża. Od wczorajszego wieczora zaczęło mi się minimalne plamienie i brzuszek pobolewa. Troszkę za wcześnie ale właściwie w terminie bo dzisiaj 26 dc. Przypomnij mi bo nie pamiętam, bolało cię to badanie, czy było nieprzyjemnie po z racji \"głupiego jasia\"? I jaki był wynik, drożne czy nie? I w jakim czasie po udało ci się zajść? Wczorajszy wieczorek był bardzo udany, była u nas moja przyjaciółka i pogadaliśmy sobie w trójkę pare ładnych godzinek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello :) Fryzllko biderko pieluchujemy i mamy nadzieję na poparawę. Samopoczucie ok :) Zaakceptowalam fakt dysplazji :) Dziękuuję za troskę 👄 Gruby misiu, chętnie bym poczytala!!!! Serio!!! Ale super temat miałaś!!! Mail jest wiadomo gdzie :D Jak by co :) i co sama korzystasz z tego czy robisz intuicyjnie wszytko?? Asiku kochanym nie będę czarować, bolało mnie bardzo, ale nie mialam zrostow - taki wynik po badniu usłyszałam. A zaszłam w kwietniu, a mialam robione w listopadzie i nie starałam się od razu tylko od stycznia 2006. Ale slyszałam, ze kobietki często zachodzą wkrotce po badaniu :D Tak jak jest po laparoskopii :) Lucyjko to nie ma co plakać trzeb migusiem do lekarza póki nie zrobiły się jakieś wielkie. Moze sie da zaleczyć :) A w ciąży to normalna rzecz, nie ma się czego wstydzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA I NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......CYKL STARAŃ....TERMIN @ Asik25........Joanna......27.......DolnyŚląsk........... .20..........15.04 angela32........Pati.......33.......DŚ............... ... ..8...............03.04 Fryzella26....Donata.....26......Białystok.......... .9................12.04 reniol...........Renia........22.....Katowice........ starania zawieszone TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU sabcial..........Sabina......32......Śląsk.........30... ..........ok. 21 maj gruby miś......Katarzyna..32.....Pruszków....30..............20-2 6 maj Lucyjka........Kasia.......30......K-ce..........10.... .............ok.10.10 Tabelka III NICK.......IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......WAGA.........PŁEĆ.....DATA kocica_26....Jola.......26........Piła........3200...... HUBERCIK..14.10 poczwarka....Marcia...28.......centrum..............Dani el....17.11.06 jagula..........Ilona.....31........ok.Żywca......... .Jagodka...ok.10.11 kicia 76........evelka....29/30......BW...............?????....... ... ?????? misiaczkowa...Martuśka...24.....ZG.....2850....Lidecz ka....13.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa- a miałaś jakieś znieczulenie, czy tylko głupiego jasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tylko glupiego jasia. Ale to dlugo nie trwa i da sie wytrzymać. Jakieś 30 sekund takiego intensywnego bólu. Będzie oki, nie ma się czego bać. Długo trwa zakładanie instrumentow. Serio będzie dobrze :) Może niepotrzebnie pisalam o bólu, bo tylko cię zestresowalam. Przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa- nie przepraszaj! Chciałam usłyszeć szczerą odpowiedź a nie pocieszenia. Nawet lepiej jak będę nastawiona na ból, będę cały czas czekała na ten najmocniejszy i dzięki temu będę silniejsza. Ale dziwne, słyszałam że do tego zabiegu jest podawane znieczulenie, jakiś zastrzyk, chyba dożylnie. Pewnie zależy od zwyczajów wykonującego badanie... Przekonam się sama za tydzień i będę to miała z głowy. Więcej nie będę musiała się stresować tym badaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asik czyzbys miała urodziny?Wszystkiego najlepszego zdrowia ,pomyslnosci,spełnienia marzen oraz najbardziej wyczekanego prezentu oczywiscie zdrowego ślicznego dzidziusia 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[ Misiaczkowa to dobrze ze u was wszystko w porządku. Dzisiaj był stresujący dzien jazda była straszna jak na pierwszy raz. Jeszcze sobie nie daje rady ze wszystkim,czy wy tez tak miałyscie na pierwszej jezdzie? bo powoli sie załamuje i mysle ze sie nie nadaje.Kolezanka moje tez miała pierwszą w zyciu jazde i mówiła mi jej wszystko wychodzi od razu ,nie myli sie i nie robi błedów jezdzi płynnie.Moze ja sie nie nadaje ,prosze podniescie mnie na duchu. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzella- dziekuję bardzo za zyczenia:-) Urodzinki miałam ok 3 tyg temu:-) Teraz zmieniłam wiek przy okazji zmiany terminu kolejnej @:-) Szczerze mówiąc to nie wierzę tej koleżance, że tak jej świetnie szło od razu. Chyba że umiała wcześniej prowadzić a teraz robi tylko papierek. Trzymam kciuki za ciebie, na pewno będzie coraz lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewcznynki :) byłam cały weekend w pracy w tym dwa dni od 8.00 do 20.00 :) już się chyba mój organizm przyzwyczaił bo nawet nie jestem bardzo zryta po tym maratonie :) wizytacja pani kurator przełożona na za tydzień więc strach mój nadal ma wielkie oczy...:O znalazłam fantastyczne wczasy w Turcji :D oczywiście znowu był ten sam scenaruisz z mężusiem \"nie pojedziemy bo musimy wydać pieniądze na to, na to i na to...\" ble ble ble życie jest krókie i jest piękne... nie będę marnować ani jednej jego chwili powiedziałam :classic_cool: i pojedziemy żeby nie wiem co :P już się chyba pogodzil :P nie wiem czy wdepnę tu w tym tygodniu jeszcze bo mam full nauki... a niewiele się nauczyłam :( buziam Was mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, spoznione, ale bardzo serdeczne zyczonka urodzinowe - oczywiscie na pierwszym miejscu, zebys jak najszybciej cieszyla sie z 2 kresek na tescie :D Misiaczkowa, dobrze, ze samopoczucie juz lepiej u ciebie! Buziaki dla Lidki! Moze zakupie dzisiaj jakis kremik na moj zadek, ale jest lepiej :) Fryzello, nie martw sie kochana! Nie od razu Rzym zbudowano. Raz lepiej sie jezdzie a raz gorzej, przeciez dopiero zaczynasz, to normalne, ze nie jezdzi sie plynnie. Jak nabierzesz pewnosci siebie za kierownica i troche wprawy, to bedzie duzo lepiej, zobaczysz! Jedni sie rodza a talentem do prowadzenia pojazdwo, a inni musza wiecej pocwiczyc ;) Angela, nalezy ci sie urlop! Zapakuj meza i w droge! ;) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjka- dziękuję bardzo za życzenia... żeby się szybko spełniło... Angela- za taką pracowitość należy się nagroda i to bez gadania! Turcja- wspaniale! Nie byłam, ale marzę żeby odpocząć na takich wczasach:-) Na pewno będzie pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wstawać śpiochy! Dla odmiany zapraszam na herbatkę owocową:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale puuuustki! Dzionek mi sie zaczal o gadki z lakiernikiem. Przyznal od razu, ze spierniczyl sprawe i niby ma poprawic za darmo, ale i tak wysrubowal cene powyzej tego co bylo umowione wczesniej 😠 Zla jestem i nie mam ochoty wiecej sie korzystac z tego warsztatu. Poza tym nie mam teraz mozliwosci zostawic samochodu na dzien czy dwa :O Czekam na skierowanko na usg, ale ni widu ni slychu, a czas leci :( Za to strasznie sie nakrecilam na zakupy :D Widzialam taka skrzynie z poduszkami na wierzchu i z 3 koszykami-szufladkami pod spodem. Chcialabym kupic do pokoju dziecka, bedzie gdzie usiasc i schowac zabawki :P A w sobote idziemy do brata meza na urodziny, oni maja 2 dzieci, mlodsze juz wyrasta z wiekszosci rzeczy i chca nam troche odsprzedac albo podarowac :) Mam nadzieje, ze wysepimy lozeczko ;) A co u was dziewczyny!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zażywam relaksu w domku... tzn sprzątam i gotuje obiad... ale poza tym to robię co chcę:-) Przez tą okropną pogodę głowa mnie cały dzień pobolewa... ale podobno jutro ma być lepiej. Byleby tylko nie padało. No i słoneczko też by się przydało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dzisiaj jestem pierwsza.Mam dzis wolne ,bo juz w nastepnych tygodniach to bede miała sporo pracy dlatego dzis bede robiła sprzątanie przedswiąteczne. Wczoraj miałam drugą jazde,i całkiem mi dobrze poszło nie zrobiłam prawie zadnego błędu,moze bedzie ze mnie kierowca :D :D Zycze miłego dzionka Zapraszam na kaweczke i cos słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzella- widzisz! A tak sie martwiłaś:-) Super, że dobrze sobie radzisz i to już od drugiego razu:-) Szybko się widać uczysz:-) Kawkę wypiłam, ale podeślij coś słodkiego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×