Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

sorrry dziewczynki od tego \"zalatania\" zapomniałam napisać :O @ przylazła terminowo i już się pakuje :) to było do przewidzenia bo przeciez przytulenek takowych nei było przez tą chorobę Lapcia chyba pójdę do gina po tablety anty na trzy miesiące bo mam takie boleści w trakcie jak nastolatka 😭 straaaasznie boli... :( łykałam znowu co cztery godziny apap :( WIOSNA :D:D:D:D NARESZCIE :D:D:D:D TABELKA I NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......CYKL STARAŃ....TERMIN @ Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk........... .19..........20.03 angela32........Pati.......33.......DŚ............... ... ..8...............03.04 Fryzella26....Donata.....26......Białystok.......... .8................08.03 reniol...........Renia........22.....Katowice........ starania zawieszone TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU Juskach .......Justyna.....25......Centrum....????...............??? ?????? sabcial..........Sabina......32......Śląsk.........21... ..........ok. 21 maj gruby miś......Katarzyna..32.....Pruszków....21..............20-2 6 maj Lucyjka........Kasia.......30......K-ce............4.... .............ok.10.10 Tabelka III NICK.......IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......WAGA.........PŁEĆ.....DATA kocica_26....Jola.......26........Piła........3200...... HUBERCIK..14.10 poczwarka....Marcia...28.......centrum..............Dani el....17.11.06 jagula..........Ilona.....31........ok.Żywca......... .Jagodka...ok.10.11 kicia 76........evelka....29/30......BW...............?????....... ... ?????? misiaczkowa...Martuśka...24.....ZG.....2850....Lidecz ka....13.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka wiosenna
TABELKA I NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......CYKL STARAŃ....TERMIN @ Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk........... .19..........20.03 angela32........Pati.......33.......DŚ............... ... ..8...............03.04 Fryzella26....Donata.....26......Białystok.......... .8................08.03 reniol...........Renia........22.....Katowice........ starania zawieszone TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU sabcial..........Sabina......32......Śląsk.........30... ..........ok. 21 maj gruby miś......Katarzyna..32.....Pruszków....30..............20-2 6 maj Lucyjka........Kasia.......30......K-ce..........10.... .............ok.10.10 Tabelka III NICK.......IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......WAGA.........PŁEĆ.....DATA kocica_26....Jola.......26........Piła........3200...... HUBERCIK..14.10 poczwarka....Marcia...28.......centrum..............Dani el....17.11.06 jagula..........Ilona.....31........ok.Żywca......... .Jagodka...ok.10.11 kicia 76........evelka....29/30......BW...............?????....... ... ?????? misiaczkowa...Martuśka...24.....ZG.....2850....Lidecz ka....13.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Misiaczkowa, co ty opowiadasz za bzdury o zlej matce! 😠 Jestes wspaniala mamusia i starasz sie z calych sil, zeby Lidka miala dobrze. Daj sobie troche luzu. Przeciez to twoje pierwsze dziecko i nie mozesz wiedzec i przewidziec wszystkiego. I tak sobie swietnie poradzilas z mala! Trzymaj sie dzielnie i przytul Lideczke tez ode mnie ;) Gruby Misiu, dzieki 🌼. A propos chusty i rozka, to ja tez chetnie zakupie :) Chociaz zastanawiam sie nad nosidelkiem. Do ilu kg mozna nosic w chuscie? A czy nosidelko nie jest lepsze ze wzgledu na plecy mamy i malucha? Bo chusta jednak opiera sie na jednym ramieniu, a nosidlo to jak plecaczek, nie bola od tego plecy? Angela, dzieki za wiosenna tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko, dobra chusta jest do ok. 15 kg. jak wojtuś był nowy, zdarzało się, że w chustę ładowała nam się trzyletnia wówczas Tonia :) a nosidło na plecy warto mieć swoją drogą, ale to już dla starszego dziecka, tak min. 8-9 miesięcy, małych nosidełek na brzuch nie polecam, miałam, używałam- wstawiłam do komisu, bo chusta okazała się dużo wygodniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko, ja mam red castle, ale ona była droga :o a ta, co misiaczkowa wkleiła link wczoraj, przynajmniej na zdjęciach nie wygląda na gorszą :) Ty nie musisz się jeszcze spieszyć, Marta kupi, oceni, napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Misiu. Jeszcze nie kupuje, oczywiscie, ale chce sie zorientowac co warto kupic w Polsce i porownac ceny :) Wozki (te drozsze) sa praktycznie w tej samej cenie po przeliczeniu co w Norwegii, wiec nie bede taszczyc wozka z Polski. Moja mama i brat przyjada do mnie w lecie, to moze przywiaza co nieco dla malucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa- jesteś dzielną kobieta i bardzo dobrą matką!!! Gdyby nie ty i twoja reakcja na zakrztuszenie to dopiero by było. Poradziłaś sobie świetnie! No uszy do góry!:-) Fryzella- wiesz, ja raczej nie mam czegoś takiego jak przeczucia, ale myślę, że jednak bociany przyleciały do Polski wschodniej:-) Tak jakoś myślę:-) I trzymam za to kciuki:-) Angela- może rzeczywiście te tablety by pomogły i na bóle i na zajście, bo wiadomo, że po tabletach ponoć łatwiej zajść... Może warto spróbować, w najgorszym razie pozbędziesz się tylko bólu brzucha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz od bardzo dawna udało mi się zasnąć w dzień. Nawet nie słyszałam sygnałka od męża. Dopiero jak nie dawał za wygraną i zaczął dzwonić na dobre to się obudziłam ale byłam nieprzytomna. Nadal jestem trochę otumaniona... Chyba rzeczywiście dużo pracy miałam w tym tygodniu... Ale teraz... weekend!:-) Hura!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik musisz wypocząc ,weekend tylko we dwoje no nie :D Co tam u ciebie dobrego słychac? Ja akuratr wróciłam z lotniska uczyłam sie dzis jezdzic mozna powiedziec ze to mój pierwszy raz ,uff jakos tam było tylko raz mi zgasł silnik bo ja jestem roztrzepana ,ciekawe jak to bedzie ja taki szaleniec na jezdni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzella- na pewno będziesz piratem drogowym:-) U mnie nic ciekawego, powoli wracam do przytomności:-) Kurcze, ale mnie ścięło...:-) Szkoda, że to za wcześnie na jakiekolwiek objawy... albo może to i lepiej bo już bym sobie coś wmawiała. Mężuś jeszcze w pracy, będzie dopiero późnym wieczorem... I wspólny weekend:-) Jutro się razem wyśpimy- już się cieszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, owszem- Fryzella trzymamy kciuki! Duś tego bociana! Masz może w planach jakiś teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłabym ale temperaturka ciała jest niska.Poczekam jeszcze do soboty w niedzielke moze zrobie ?A myslicie ze powinnam miec juz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! Misiaczkowa tobie to trzeba przylać /chociaż nie jestem za takimi metodami wychowawczymi/ Jeszcze raz " usłysze " , że jesteś złą matką to się tam do ciebie pofatyguje. Nie wolno ci się obwiniać. Jagódka niedawno też się zakrztusiła bo wlewałam jej syrop jak płakała zaczeła się dusić to było straszne. Dzień przed chorobą usypiająć ją /już prawie spała/ zostawiłam ją na chwilkę samą , żeby przewietrzyć pokój , w którym śpimy to były naprawde sekundy a ona zaczeła strasznie płakać i w momencie się zaniosła /1 raz w życiu/. Zaczęłam jej dmuchać do buzi nie pomaga ona już siwa ,zero oddechu to wpadłam w panike i zaczęłam nią potrząsać i dopiero pomogło. Katarek u takich maluszków to straszna sprawa. Niewiem czy kupiłaś jakieś kropelki. My używamy Euphorbium /homeopatyczny lek/ , który jest bardzo dobry a wcześniej miałyśmy Nasivin też bd tylko można go używać do 3 dni u takich maluszków . Niestety nie leczy tylko udrażnia a katar jest dłużej . Rożka nie używałam. Dzieci są w nim skrępowane a moja mała problem z bioderkami . Angelo , Asik , Fryzelko prośby o dzieci już złożone do bocianów? Jak jakiegoś zobacze to go tam wyśle do was. Angelo może idz do gina niech sprawdzi czemu wróciły do ciebie bolesne @. A jak tam piesio? Gruby misiu trolątka zdrowe? Skórcze przeszły? Sabcial a ty jak się czujesz? Dzidziuś dalej daje po kości? Fryzelko trzymam kciuki! Kocica Hubcio zdrowszy? W sprawie Jagody już sama niewiem co robić. Noc przesypia bez kaszlu nie gorączkuje jak z ciągne katar i zakropie nosek to poprostu nic się nie dzieje. Dopiero rano zaczyna strasznie kaszleć czasami pół godziny. Dalej jej nie podałam antybiotyku. Stoje na rozdrożu i niewiem , którą droge wybrać. Antybiotyk pomaga tylko jak jest bakteryjne zapalenie na wirusy nie działa . Chciałam jej zrobić antybiogram dzisiaj ale u nas można go zrobić tylko w szpitalu a oni jutro nie pracują i pani kazała mi przyjechać dopiero w poniedziałek. Dziewczyny poradzcie co robić? Może zle robie nie podając jej tego antybiotyku. Chyba zwaryjuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzello- na pewno nie chcę cię nakręcać. Ale przecież pisałaś, że normalnie masz jeszcze niższą temp. Objawów jeszcze możesz nie mieć, z tego co słyszałam to mało kto ma tak szybko. Oczywiście to jeszcze wcześnie i nie ma co się napalać, ale skoro @ nie ma to jakaś szansa jest. I mam nadzieję, że @ się nie pojawi. Myślę, że test już powinien wyjść ale dla pewności rzeczywiście poczekaj jeszcze dzień lub dwa i zrób z porannego moczu. Fajnie by było jakbyś tam ujrzała dwie kreski...:-) Misiaczkowa- a widzisz! Jagula tez przeżyła taką przygodę. I żadna z was nie jest złą matką! Takie rzeczy sie po prostu zdarzają i trzeba się cieszyć że sprostałyście sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagula, ja mysle, ze malutka jest juz na drodze do wydobrzenia. To normalne, ze najgorzej kaszle rano. Przez noc jej sie zbiera wydzielina w plucach i w nosku, bo ani nie wysmarka, ani nie przeklnie jak spi. (a tez tak mam jak tylko troche kataru, to rano kaszle mimo, ze ogolnie juz zdrowa). Ale skoro jest poprawa w ciagu dnia i to wirusowa infekcja, to mysle, ze sama sie wykuruje. Tylko, ze to tak dlugo trwa :O Poogladaj ja jeszcze przez weekend. 🌼 Fryzello, dus bociana!!! 👄 Asik, odpoczni wreszcie! ❤️ Lece zrobic sniadanko i poprasowac ciuchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Fryzella- i jak tam? Robiłaś teścik, czy paskuda przyszła? Czekam na wiadomości (DOBRE)! Czy ten weekend musi tak szybko lecieć? Jeszcze bym poleniuchowała... Ale niedziela dobrze się zapowiada, na słodkim nicnierobieniu. Tylko spacerek mamy w planach, bo pogoda piękna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik jeszcze nie zrobiłam ,bo nie miałam jak kupic.Dziwne ale nie dostałam @ ale nic nie czuje zebym była w ciązy dlatego nie wierze ze jestem ,mysle ze od stresu mi zanikła.Tempka niska niestety .Dzisiaj jednak kupie testa i jutro bede testowac. A co tam u ciebie? Gdzie sie podziały wszystkie dziewczynki ,pewnie odpoczywają. Najgorszy jest ból piersi ledwo wytrzymuje,ale to pewnie przed @ tylko bardzo mnie juz długą bolą chyba juz dwa tygodnie ale przed okresem tez mnie bolały no i puchnie mi brzuch czy któras z was tak miała prosze napiszcie mi cos bo niewiem co sie dzieje. Miłej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzella- niektóre kobiety bardzo długo nie mają objawów lub mają typowo przedmiesiączkowe. A te twoje piersi to podejrzane i jeszcze brzuszek... no i brak @. Jestem dobrej myśli:-) Nie mogę się doczekac jutrzejszych porannych wiadomości topikowych... U mnie oki, pełen relaks tylko dlaczego weekendy tak szybko się kończą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzello, zycze Ci, zeby to jednak byla ciaza :D Ale byloby wspaniale! Ja wczoraj bylam u kolezanki z pracy na \"parapetowce\". Bylo kilku znajomych i powiedzialam im o ciazy. Bardzo sympatycznie to przyjeli. Ta moja kolezanka tez sie stara o dziecko. Juz poltora roku :( Ale ona ma jakies problemy hormonalne, bierze bromergon i chyba zaczyna tez duphaston. Za to dzisiaj tesciowa byla u nas na obiedzie. Narzekalam do niej i do meza, ze lakiernik odwalil robote i moim zdaniem brzydko ja zrobil. Tesciowa twierdzi, ze nie jest zle. Mialam tylko odrapany brzeg zderzaka i leciutenkie wgniecenie z boku, a on zamazal lakierem caly bok zderzaka, tak, ze wyraznie widac slady pedzla, a w miejscu wgniecienia zostawil plame zle wymieszanego lakieru 😠 Mnie sie to nie podoba, a jeszcze zarzadal wiekszej ceny za to. Jutro mu powiem co o tym mysle :( Milego niedzielnego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjka- widzę że przygody z \"fachowcami\" zadarzają się nie tylko w Polsce. Fryzella- jak tam! Robiłas już test, czy go jeszcze nie kupiłaś? Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na wynik!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Robiłam test i niestety wyszedł negatywnie,a @ nie ma ,czyzby znów mam problemy z zanikaniem @.Rok temu to miałam co 40 i 50 dni a teraz były bardzo regularne.Poczekam jeszcze z tydzien i pójde do gina jesli ta małpa nie przylezie. Lucyjko to faktycznie aksperci to tacy jak w polsce. Asik co tam u ciebie słychowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fryzello, :( szkoda, ze test nie wyszedl. Moze to jednak stresy przesunely @? Czasem tak tez jest bez przyczyny. Mnie tak w listopadzie sie przesulela o tydzien. Angela, co u ciebie slychac, pracusiu!? Misiaczkowa, napisz nam znowu o Lidce! Kocica i Jagula, jak wasze maluszki? Lepiej sie juz czuja?? Misiu i Sabcialu, jak wasze samopoczucie? Mnie od paru dni boli szczeka :O W dziwnym miejscu, u gory nad policzkiem, tam gdzie sa \"zawiasy\" szczeki. Co to moze byc? Nie ziewam przeciez tak szeroko ani nic nie gryzlam twardego. Przechodzi ten bol po jakims czasie i wraca, szczegolnie rano. Mam nadzieje, ze to nie zab madrosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzella- przykro mi. Ale póki nie ma @ to ja jeszcze mam nadzieję. Te testy sikane nie są aż tak czułe jak jest na nich napisane. U niektórych kobiet hormon ciążowy rośnie wolniej i test może nie wykazać a ciąża jest. Trzymam kciuki żeby w twoim przypadku właśnie tak było. Lucyjka- nie wiem co to może być. Dziwny ból, sądząc z opisu... A u mnie ciąg dalszy nawału pracy, chociaż teraz się już trochę uspokoiło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dwa od kilku dni jestem chora, córcia przyniosła ze szkoły jakąs wstrętna angine i oczywiście sie załapałam dwa dni leżałam plackiem a teraz żyje ale jest mi nadal nie bardzo. Dziś znajomy mnie nie poznał to musze wyglądać okropnie - hihi a może powinnam zacząć płakać ale na dworze tak pieknie ż enie będę psuć sobie humoru co tam za 3 miesiące mam nadzieję, lepeij już będę wygladać bo teraz to koszmar: nos czerwony, włosy prztłuszczone, oczy podkrążone, brzuchol wystający /choć akurat to jest to czego pragnęłam :)/ Misisaczkowa nie jesteś wyrodną ani wstrętną matką - jesteś dla Lideczki najcudowniejszą mamusią na świecie i proszę Cie nigdy nie myśl inaczej. Musze was poczytac bo nic nie wiemco się dzieje :) Kto testuje - trzymam kciukasy :) Lucyjko biedna jesteś z tą szczęką a tak jak se czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial, bidulko, znowu ci choroba meczy :( Bierzesz jakies witaminy? Ja sie srednio czuje, troche mdlosci i strasznie spac mi sie chce nadal, ale nie jest zle. Kurcze, dzisiaj glupio i pechowo mi sie zlozylo 😠. Zawiozlam meza na kontrole lek. do szpitala i wylaczylam w poludnie komorke, zeby nam nie przeszkadzala w czasie jazdy i u lekarza. I zapomnialam wlaczyc az do popoludnia. Nagrala mi sie na poczte glosowa kobieta ze szpitala, ze maja wolne miejsce na wizyte dla mnie na jutro (czekam na usg z przeziernoscia karkowa), ale mam potwierdzic jak najszybciej, bo inaczej przepadnie. Zadzwonila o 14.15, a ja mialam niby potwierdzic do 15. Oczywiscie nie zdazylam oddzwonic :O No ale jutro to jeszcze za wczesnie na usg, wiec nie wiem o jaka wizyte jej chodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez przypadek wpadlam na necie na dowcipy aptekarskie :D Przychodzi pacjent do apteki -poproszę coś na przeczyszczenie ostatnio brałem LIŚĆ SEDESU i bardzo mi pomógł Autentyczne Przychodzi dziadek do apteki i prosi - \"Gumę do łóżka\". Stażystka podaje szeroki asortyment prezerwatyw. Dziadek zdziwiony patrzy i wkurzony mówi - \"Takie małe są teraz?\" Stażystka zszokowana pyta - \"A po co to panu?\" Żeby wody do tej gumy nalać i nogi zagrzać. I kto by pomyślał, że chodziło o termofor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Fryzelko może jednak nie przyjdzie ta @ skoro jeszcze się nie pokazała. Ściskam kciukaski ,żeby się zgubiła na dłuższy czas. Asik badanka co raz bliżej . Dalej cię zasypują robotą? Lucyjko nie mam pojęcia co to może być z tą szczęką . Poszukaj może w internecie a może faktycznie to ząb mądrości. W takim wypadku współczuje bo bardzo boli. Dowcipy super zwłaszcza ten drugi o dziadku :) Sabcialku oj biedactwo musiałaś się na cierpieć . Dobrze , że już lepiej się czujesz. Nie wiem czy wysyłałaś zdjęcia z brzuszkiem jak tak to ja nie dostałam . Te chorubska są paskudne. Jagodzie się nie poprawiało więc wymiękłam i podałam jej w końcu antybiotyk. Niestety dostała po nim straszne uczulenie i musieliśmy odstawic i znowu podajemy tylko syropek. Kocica a jak tam Hubcio? Na zdjęciach wyglądacie super . Hubercik bardzo do ciebie podobny :) a po ciąży nie ma już śladu. Gruby misiu a twoje trolątka zdrowiutkie? Misiaczki pewno zajęte sobą a gdzie Angela i Kicia. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Lucyjko niewiem o co chodzi z twoją szczeka,ale ja tez tak miałam jak za mocno ziewałam i pózniej pare dni bolało.Czasami jak ósemki rosną w złym miejscu to tez szczeka moze bolec.A jak sie czujesz?Mam do ciebie pytanie czy puchnie ci brzuch albo czy masz wzdęcia?Czy na początku ciązy czujesz sie jak balon?Pytam tak z ciekawosci. Asik a ty znów pracujesz ciezko .Dziekuje ci ze tak za mnie trzymasz kciuki ale ja nie wierze no bo przeciez test nie wykazał ,juz sama niewiem co mam robic.A jak u ciebie staranka w toku :D Sabcialku jak sie czujesz?Biedactwo masz sie z tymi chorobami.Nie przejmuj sie wyglądam najwazniejsze abys wyzdrowiała ,wszystko bedzie dobrze ❤️ Sabcial ja tez nie dostałam twojego zdjęcia z brzusiem,jak mozesz to przeslij :D Jagulka jak Jagódka sie czuje?Syropek jej pomaga? Misiaczkowa co u was? Szczupły mis gdzie sie podziewasz?Jak siem czujesz?Jak mozesz to przeslij mi fotke z brzusiem :D Kocico a co tam u was ?Odezwij sie :D Angelo jak tam pieski? U mnie dalej cisza @ nie przyszła,niewiem co sie dzieje. Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×