Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Elo!!!!! Chusta przyszła!!!!!!!!!!!!!!! Jest zarypista!!!!! Aha kosztowala 199 zł :o Chyba się Lucyjka pytała. Kupiłam Hoppediz :D Jak ktoraś się zaineresuje to powiem co i jak. Bo aukcje są prywatne i najlepiej pytać nie tylko przez allegro ale też przez forum na gazecie. Podam linka jak by co :D Angelo trzymam kciuki!!!!!!!!!!!! Sabcialku, tfu tfu oby nie, niech tam sobie Maciuś siedzi i rośnie ;) Ale super ta chusta, wkleję dziś zdjecie jak wyglada uwiązana. Sama zawiązała :D Pierwszy raz!!! To takie proste!!! Buziaki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIU!!! fluidki pliiiissss :D padam na ryjek.. egzamin... średnio mi poszedł :O pytania takie wymyśliła, ze chyba pobiła samą siebie :( nie wiem co to będzie :( chyba będę poprawiać :( spadam... jutro ciężki dzień :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ takie dobre? bo wiesz, nigdy tego nie robiłam... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane poradzcie mi. Mialam ciezka noc. Wieczorem zaczal mnie pobolewac brzuch, dol lewego boku, jakby skurcz czy kolka jelitowa. Wzielam nospe forte i magnez. Ale w nocy obudzil mnie bol i macica sie zaczela stawiac. Jak pomacalam brzuch to mi sie wydaje, ze boli mnie zakret jelita, moze cos mi sie tam zablokowalo? Znowu nospa, zasnelam, potem znowu bol mnie obudzil i trzymal do rana :O Myslalam, ze to bole jelit z zaparc, jakis skret kiszek czy co :O Ale macica w nocy twarda. Teraz znowu zaczyna bolec. Wzielam rano znowu nospe i biegam do wc, idzie mi ciezko, powoli i w bolach :( Mialam nadzieje, ze po wyproznieniu przejdzie, ale gdzie tam. Martwie sie. Moja gina nie odbiera telefonu 😭, a tu w Norw. wszyscy lekarze pozamykani w weekend, nawet na pogotowie trzeba najpierw dzwonic i zapytac czy przyjma :( W dodatku nie znaja tu nospy :( Ile nospy forte mozna wziac na dobe? Miala ktoras z was bole brzucha lub skurcze w tak wczesnej ciazy? To dopiero koniec 16 tc. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjka!!! Natychmiast na pogotowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takie stawianie się to może oznaczać wiele rzeczy, leć kobito!!!!! I napisz co się dzieje!!!!!! Trzymaj się!!!!!! Ja będę trzymała kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleilam swe zdjęcia z chustą i niu wloskami :D Gruba jestem - teraz to widać, te krągłe bioderka, cyyyycole ;) Lucjka jak tam??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlajzłam na chwilę i lece do pracy :) Lucyjka natychmiast dzwoń na podotowie, udramatyzuj...ubarw... niech Cie przyjmą !!!! jejjuuu!! mam nadzieje, że już wszystko dobrze u Ciebie :O Misu piękne sreduczka-fluidki dzięuję :):):) Misiaczkowa ja Cię bardzo love ale Ty masz chyba jakieć urojenia z tymi kilogramami ;) ja się ich nie dopatrzyłam choć baaardzo się starałam :P Lucyjko odewzij się jak się sprawy mają! Misiaczkowa wyślij mi sms, kiedy Lucyjka się odezwie z info, bo ja cały dzień poza kompem będę, dobrze? bardzo Cię proszę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko nie ma żartów dziewczyny mają racje musisz zaraz coś z tym zrobić nie czekaj bo może być za późno - wierze, że będzie dobrze ale lepiej to sprawdzić - musisz się oszczędzać!!! Misiaczkowa chusta jest bomba a Ty jak jeszcze raz napiszesz o jakiś zbednytch kilogramach to dostaniesz po nosie - wygladasz super a to sopier 3 meisiące po ciązy - dziewczyno chcialabym tak wyglądać :) Lideczka jest sliczna i jestem w niej zakochana :) Miłego dnia!!!!! Cezkamy na wieści od Lucyjki??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko, mam nadzieję, że dziś już czujesz się lepiej... wg mojej pani dr magnez ma działanie skuteczniejsze od no-spy i ma dodatkową zaletę, że nie można go przedawkować... a w brzuchu wszystko połączone i skurcze jelitowe wpływają też na macicę... trzymaj się Słonko i daj znać, co z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dzieki, ze myslalyscie o mnie. Jednak nie pojechalam na pogotowie, po poludniu brzuch troche ucichl, lezalam spokojnie, macica nie twardniala w dzien i w nocy mnie nie bolalo. Ale wzielam nospe na noc. To chyba jednak jelita byly :O Mialam stracha. Dzisiaj macam i czuje, ze macica ok, jelita troche obolale, ale ciagna tylko w jednym miejscu przy dotyku. Moze przesadzilam z tym blonnikiem w diecie? W kazdym razie dzisiaj bede obserwowac i jutro zadzwonie do lekarki. Musze ja przycisnac, bo ignorowala te moje bole dotychczas, a ja nie zamierzam przezywac takich stresow ponownie. Az sie poryczalam wtedy jak mnie bolalo. Nie z bolu, ale ze strachu oczywiscie. No chyba, ze dzisiaj cos mnie zaniepokoi, to wtedy naprawde pojade do szpitala. Zastanawiam sie czy nie zrobilo mi sie jakies zwezenie w jelitach :O Misiaczkowa, chusta bardzo fajna :) I chyba wygodna do noszenia Lidki? Ja nie widze, zadnych zbednych bioderek u ciebie :P Wydaje mi sie, ze jestes dosc wysoka i wszysko masz na miejscu :D U nas dzisiaj deszcz ze sniegiem - fuuuuuj :( siedzimy w domu z mezulkiem ;) :O nie wiem czy wziac teraz rano nospe znowu. Chyba poczekam. Jak nie bedzie bolalo, to wezme tylko na noc profilaktycznie. 5 maja mam usg tu w Norw. Tak bym chciala, zeby juz byl maj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dawno sie nie odzywałam ale jestes troche zestresowana troszke sie u mnie działa. Na początek dopiero przyjechałam z Warszawy ,mój ojciec który nigdy w zyciu nie był za granicą ,dzisiaj pojechał do pracy do Szwecji ,zestresowany był strasznie,dawno nie widziałam go w takim stanie ,jestem zmeczona i zarz pewnie ide odpopczywac. U mnie z jazdą tez ostatnio nie było najlepiej mój instruktor jest nie młody i bardzo nerwowy ostatnio wrzeszczał na mnie ze sama ledwo jechałam ,myslałam ze mi bębenki pękną mi w uszach ,straszny stres ,mało co nie zrezygnowałam ,niewiem czy to wytrzymam . Niewiem czy mam racje ale chyba nie powiniem sie tak na mnie wyzywac bo przeciez jak sie jest w stresie to napewno dobrze nie bedzie sie kierowało co o tym myslicie? We wtorek na 10 mam wizyte do gina.Trzymajcie za mnie kciuki :D Angelo z tymi listonoszami to nigdy nic niewiadomo.Moze twoja mama ich przekupiła?Super wyszło u was z tym stypendium socjalnym bardzo dobra sprawa a dla dzidziusia sie przydaczą pieniazki :D Jesli chodzi o twoją kolezanke to tez mysle tak jak Asik zo ona zle nie chciała ,jestes cudowną i ciepła osobą bez względu na to czy masz dzieci czy nie .Napewno nie miała nic złego na mysli:D Ciekawe jak jutro twoje wyniki badan bo o egzaminy twoje to ja sie nie martwie ,wiem ze pójdą dobrze:D Asik nie poddawaj sie czasami natura robi nam bardzo miłe niespodzianki tobie połowe fluidków oddaje łap.. Lucyjko bardzo sie przejełam twojąmacicą i jelitami koniecznie dzwon do lekarza albo na pogotowie bo to za dobrze nie wygląda. Jak sie czujesz dzisiaj ,koniecznie napisz ,bo sie niepokoje . Jagulka jak tam ząbki Jagódki dalej tak bolenie wychodzą ,moze smaryj jej takim zelem zeby jej tak nie bolało? Jagulko a ty masz lub miałaś jakies objawy mięniaka?Kiedy idziesz na wizyte do gina? Jagódka jest śliczna ,rosnie jak na drozdzach a po Tobie nie widac ze w ciązy byłas ,szybko do formy wróciłas:D Misiaczkowa ja tez nie mogę wypatrzec tych twoich kilogramów ,szczuplutka jestes ,gdzie ty te kilogramy widzisz? A Lideczka jest fajniutka i widze ze chusta sie przydaje ,dobry wybór.Misaczkowa ty chyba jestes wysoka co?Chyba sie nie myle? Szczupły misiu jak trolki ?Mam nadziej ze juz zdrowe?Jak twój jęczmien?Juz niedługo sie \'rozpakujesz\' i bedziesz tuliła swoja dzidzie :D Sabcialku Tobie juz tez niedługo zostało ,ile przytyłas dotychczas? Sabcialku twój dzidzius chyba bedzie silnym dzieckiem jak juz tak mocno kopie hi hi :D Bardzo chciałabym abyscie mi powysyłały terazniejsze fotki bo ja chyba wam juz wysyłałam , tylko niewiem czy ze niestety kogos nie ominełam? Miłej niedzielki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Wpadlam tylko napisac, ze z brzuchem jest lepiej. Czasem cos zakluje jak przy rozciaganiu macicy, po bokach. Bralam dzisiaj tylko 1 magnez, wiec chyba nie jest zle. Fryzello, instruktor nie moze na ciebie krzyczec! 😠 Zmien faceta albo mu cos powiedz. Moze znasz jakas babke-instruktorke? Ja tak mialam na poczatku jazd. Trafilam na mruka, ktory sie prawie nie odzywal, nie uczyl mnie, a jak robilam bledy to na mnie sie darl :O Potem jezdzilam z innym, co byl spokojniejszy, ale mi wmawial, ze nie mam koordynacji ruchowej i jestem beznadziejna :( W koncu trafilam na bardzo fajnego, super cierpliwego goscia i jezdzilam u niego do zdanego egzaminu i potem tez, zeby sobie odswiezyc zasady, bo nie mialam dlugo samochodu. A w Norwegii wzielam pare jazd u spokojnej babki i tez bylam zadowolona. Grunt to sie nie denerwowac, bo wiadomo, ze wtedy jazda gorzej idzie. Pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko to dobrze, ze Cie lepiej :) ufff kamień z serca z histologii znowu % ;D:D spadam bom nieprzytomna ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo!!! Lucyjko,cudwonie, że jest lepiej :D Tak trzymać!!! I daj sobie na luzik, zwolnik kobitko, jak raz czy dwa mąż zje obiad z mrożonki to mu korona z glowy nie spadnie ;) Teraz najważniejszy jest Dzidź :D Angelo, matko wiesz co daj adres to Ci przyślę co mam z magisterki i ty mi ładnie zrobisz :D Chcesszsssssssss???????????????????????? :D ;) Dziobaczku kochany...plisssssssssssssss :D Dzięki dziewczyny za te ciepłe słowa :D Ale serio przez tę chustę nie było widać \"flaczka\" czyli brzusia, a ja serio wiedze te grube udai i dupsko ;) Ale czuję, że powoli schodzę z tej wagi i mam nadzieje wrócić w przyszłości do rozmiaru 38 i odzyskać wstęp w moje stare ciuchy :D Chusta jest napradwę super!! Dziś byłam z nowu na 3 godzinnym spacerze, większość Lidka przespała wtulona we mnie. A jak ją zaczęłam w domu wyjmowac z niej to się zozbeczała ;) Chyba jej się to podba, tylko ja się za grubo ubralam i miałam całą mokrą koszulkę z przodu ;) Ale ogólnie jest super!! Teraz muszę iść do skleupu z materialami i poszuklac czegoś na lato, takie nie za sztywnego ani za miękkiego, ale duuzo cieńszego. W sumie to i tak nie będę w upały z domu wychodzić, ale lepiej mieć coś ww. Myślalam o bawełnie oczywście albo mieszance bawłeny i lnu. No może się wykaże mój pierwszy zawód :technik włókiennik ;) Zmykam pisać pracę, codziennie po parę stron i już mam 20 na plusie :D Jeszcze trachnę ze 20 i będzie akurat 75-80 stron i spasuje :) Fryzellko, ja miałam takiego drzymordę i zrezygonowałam. Poszłam w ogóle do innej szkoły, bo pan dyrektor nie wierzył, że tak mi źle. I zdałam za drugim razem, tak mnie ładnie z tej drugiej szkoły nauczyli. nie przejmuj się i nie pozwól by jakiś dupeek na ciebie krzyczał, albo mu powiedz bez owijania w bawłnę, że sobie nie zyczysz, bo jestes dorosla i co on sobie wyobraza. Ale się zbulwersowałam. No ale takich palantów jest wielu. Oczywście, ze nie nauczysz się dobrze, jak ktoś się będzie na ciebie darł. Gnojek a nie instruktor. Osoba, która uczy powinna mieć więcej ciepliwości, własnie ldatego, że Uczy!!!! 😠 Buziaki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, ale jestem zla na norweska sluzbe zdrowia. To jest po prostu paranoja. Dzwonie od rana do swojego lekarza pierwszego kontaktu, bo bez skierowania od niego nie przyjma mnie np. w szpitalu u gina. Oczywiscie musialam wisiec 25 min. na telefonie zanim sekretarka odebrala i ta glupia baba decyduje czy moja sprawa jest powazna czy nie 😠 Oczywiscie nie ma wolnych miejsc u lekarza, ona laskawie zostawi wiadomosc lekarce i byc moze oddzwoni. Ale nic nie moze obiecac. A skoro mnie bolalo, to mialam zadzwonic na pogotowie :O Noz ku....! Bolalo mnie w srodku nocy, do rana zelzalo, co, mialam pojechac na pogotowie (gdzie tez tylko zwykly internista jest) i powiedziec, ze mi przeszlo, ale wczesniej bolalo? Dostalabym przeciwbolowy i do domu :( Poza tym ja chce wiedziec dlaczego mi sie tak dzieje i jak temu zapobiec i co robic jak znowu mnie bole zlapia. Cholera mnie bierze! Jak sie nie odezwie lekarka do 12, to bede probowac dzwonic na oddzial w szpitalu. Ale tam jest taka sama gadka z sekretarkami (juz raz dzwonilam), nie chca przyjac bez skierowania, a przez telefon to mi guzik poradza. Zeby chociaz jakis lekarz obmacal ten brzuch czy co... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Lucyjko moze dzowń do swojej giny... umó sie na wizytę, przyleć.. zó komplet badań i weź ze sobą paczkę leków na wszelki wypadek... w przysłżym tygodfniu bedzie długi weekend to mozę dadzą Ci wolne w pracy...? choelra a my narzekamy na nasza służbę zdrowia!! scyzoryk sie w kieszeni otwira zaczynam się nakręcać :P ale natychmiast się ganię i jest ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, zrobilam wlasnie tak jak pisalas. Zadzwonilam do mojej polskiej giny. Kazala brac nospe forte 2x1 i duphaston 3x1 i odpoczywac w domu. I jutro dac jej znac jak sie czuje. Z wyjazdem teraz nie pasuje. Ja mam usg tutaj akurat po dlugim weekendzie, a moja gina wyjezdza w maju na 3 tyg., wiec i tak jej nie bedzie. Bede probowala lapac po poludniu polskiego lekarza ze szpitala tutaj, u ktorego robilam usg. Troche glupio mi do niego dzwonic, bo ledwo czlowieka widzialam raz na oczy, a on pewnie tez mnie nie pamieta :O Teraz byl niedostepny na komorce. Angela, pracusiu, a moze ja pojde za przykladem Misiaczowej i podrzuce ci moj doktorat do pisania, co??? Bo mnie zupelnie nie idzie :O A ty maz glowe nie od parady :P Misiaczkowa, swoja droga, podziwiam cie, ze dajesz rade pisac magisterke przy Lidce :) 20 stron to ja pisze w 2 miesiace :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko jak ja marzę o doktoracie :):) jestem baaardzo niepocieszona, że przede mną jeszcze tak daleka droga :) dzwoń do faceta! na pewno Cie pamięta! przecież niecodziennie ma rodaczkę na fotelu :) cycki bolą.. janiki bolą :p dobra! nie nakręcam się :P idę po wyniki progesteronu :) i do nauki marsz!!! bo za dwa tygodnie cztery kolokwia! a nie tu będę sobie wmawiać objawy! :classic_cool: no to się zganiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
progesteron 19,60 ng/ml norma dla fazy lutealnej: 0,95 - 21,0 :D mężuś stwierdził, że jestem gotową do zapłodnienia jałówką jedynie mi dobrego buchaja potrzeba :P nooo nigdy nie grzeszył romantyzmem :P dobra idę kuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeejjj, no Angela, progesteronik jak sie patrzy! Pieknie! Ja mialam chyba 12 w 17 dc. Moze zamiast kuc naukowo, to wy sie zabierzecie do kucia zelaza poki gorace (czyt. owulacyjne) ? :D A ja ci chetnie podesle doktoracik :P Nie musi byc duzo... max 300 stron ;) Glupia lekarka rodzinna nie oddzwonila 😠. No, zadzwonie do tego faceta. Moze jeszcze pamieta te moje nieogolone lydki :O U nas kwiecien plecien, naprawde. Wczoraj deszcz ze sniegiem, a dzisiaj cudnie cieplo i slonecznie :D Asik, co u ciebie slychac?? Fryzello daj znac koniecznie, bo o ile pamietam, to do gina sie wybierasz? Misiu i Sabcialku, jak wasze brzuszki? A propos.... czy wam tez tak strasznie burczy/burczalo w brzuchu?? :O Maz sie ze mnie juz nasmiewa, od paru tygodni moj brzuch niesamowite odlosy wydaje, najgorzej rano albo jak sie wody napije :P :O Ciekawe co u naszych mamus-Jaguli i Kocicy!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko ale to mój 24 dzień cyklu, za cztery dni powinna @ franca przyleźć! i oby zabłądziła tym razem :P to było badanie tydzień po owu tak jak Asik radziła :) teraz to my już tak tylko dla sportu :P bo dzieciów z tego brykania nie będzie ;) zrobiłam pita :) nooo ja wiem na ostatnią chwilę :O i tak jak na nas to wcześnie :P zostałam zmuszona przez panią z skarbowego jesli chcę zaświadczenie o dochodach do stypendium ;) no dobra teraz to juz idę kuć tą anatomię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! normalnie brakuje mi chwilowo czasu , żeby do was zaglądnoć :( Angela no wyniczki poprostu doskonałe mam nadzieje, że nie marnujecie teraz z małżem czasu tylko działacie :) Misiaczkowa no ta twoja chusta jest zarąbista ja chyba też chcę taką . W niej to można chyba długo dzieciątko nosić . Lucyjko no dobrze , że już lepiej u ciebie ale ta służba zdrowia w Norwegii jest straszna. Fryzelko, Asiczku buziaczki dla was 👄 i dużo fluidków dzieciaczkowych od Jagody ************************************** A jak tam nasze rozsypujące się :) Sabcial i Gruby misiu kulacie się jakoś kobitki! Ach te końcówki . Buziaczki dla wszystkich i zmykam lulu. A wysłałam wam zdjęcia Jagody jakie będzie miała w dowodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Angela masz super wyniki oby się udało :) Lucyjko to w Polsce miodzio jeśli chodzi o słuzbe zdrowia a my narzekamy ;) Jak się czujesz????? Jagula jaki dwód wyrabiasz małej??? Musi już byc fajna Twoja królewna. Dziś spałam wyśmieniecie - wczoraj makabra :( Jestem leniwa - nic mi się nie chce - czyzbym była w ciąży - hihi. W srodę ide na wizyte kontrolna napisze co i jak jak wróce czy już widac jakieś oznaki że może w ciagu miesiąca urodze. Miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial- ty w ciąży? eee, coś ty...:-) Angela- wyniczek piekny, oby był z tego owocek:-) Lucyjka- próbuj z tym doktorkiem, a nóż się uda. O tym burczeniu słyszałam już od koleżanki, jej też strasznie burczało przez pierwsze m-ce ciąży:-) Fryzella- pisz nam szybko po wizycie, co ci gin powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ja po badaniu :) szyjka jeszcze długa, ale przepuszcza luźno dwa palce, pani dr powiedziała, by w tym tygodniu jeszcze się pooszczędzać, w następnym można rodzić ;) Maciuś duży, łepek już przyparty... dziewczynki zdrowe i radosne - w przedszkolu :) Wojtuś częstuje resztką imieninowego piernika ;) uczulenie nie odpuszcza tak łatwo :( wiosenne kwiatki dla Was :D 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam! Mam dola 😭 :( Ten polski lekarz gdzies wyjechal i bedzie dopiero w przyszlym tygodniu. Dostalam sie dzisiaj do lekarki rodzinnej. Ona uwaza, ze to byla kolka jelitowa, ale pomoc mi nie potrafi :O Najgorzej, ze znowu probowala dopplerem znalezc echo serca dziecka. I nic. Cisza. :(:(:( Tylko moje tetnice. Ryczec mi sie chce. Moja polska gina mowi, ze niemozliwe, zeby nie znalezc echa serca w 17 tc :( Boje sie najgorszego. Ale jesli cos sie stalo z dzieckiem, to ja i tak nie mam juz na to wplywu. Dopiero 4 maja mam usg. Nie ma u mnie w miescie prywatnego usg. Dostalam 2 tygodnie zwolnienia, bo jestem slaba i jelita pobolewaja nadal. To beda baaardzo dlugie 2 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde, Lucyjka- trzymaj się, MUSI być dobrze! Postaraj się maks. nie denerwować, choć rozumiem jakie to musi być trudne... Może poszukaj jeszcze jakiegoś lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Luucyjko jedź do szpitala, że niby coś się dzieje... ze skurcze czujesz czy cos innego...coś symuluj! tam muszą Cię przeciez podłączyć i szukać echa, żeby sprawdzić czy panikujesz czy nie... jejuuu nooo juz sama nie wiem co Ci doradzic abyś się nie martwiła :O ale może lepiej zrobić z siebie niezrównoważoną niż tak sie denerwować :O przecież chyba do jasnej ciasnej norweska służba zdrowia dopuszcza taką możliwosć jak ciąża zagrożona!! co za polityka! to sie w głowie nie meiści.. baba echa nie słyszy i zadowolona pacjentkę do domu puszcza pozostawioną samą sobie z super wiadomością! ciekawe czy ona też by tak przeszła do porządku dziennego gdyby to o jeje ciążę chodziło...! to trzeba być debilem! sorrry normalnie szlak mnie trafił, że musisz przez taki stres przechodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×