Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

e........ lucyjka całe 10 godzin milczy! może To coś znaczy?? z angelą dziś wymieniłam sms.ki ;) może już jutro do nas wróci? asik, wypoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki! Nieeeee, u nas nic sie nie ruszylo w wiadomej sprawie. Tatus gada do brzucha :) Corcia go nie slucha ;) :P A ja z nudow upieklam ciasteczka :D Mialam jakis maly kryzys w srodku dnia - dreszcze, oslabienie :O Ale przeszlo. Spadam sie polozyc, bo brzuchol juz tak nisko, ze nie umiem sobie znalezc wygodnej pozycji na siedzaco. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane! A ja juz nie spie.... od 4 rano ! ;) Chwycily mnie skurcze o 4. Do 6 byly co 10 min, a teraz juz co 5 min. Chyba cos sie dzieje ;) Dzwonilam na porodowke. Posiedze jeszcze z pol godzinki w domu i zobacze czy dalej sa regularne. Jesli tak, to jedziemy. Czopa ani wod nie widzialam, ale moze same wyparowaly??? Trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucyjko, trzymam kciuki :) czopem się nie przejmuj, natomiast wody... najlepiej lince, jak zostaną jak najdłużej, nawet aż do czasu, aż pozwolą Ci przeć! poród nie powinien się zaczynać chlupnięciem ;) u Ciebie póki co, wygląda wzorcowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela wszystkiego naj......... spełnienia wszystkiego co sobie życzysz :) LUCYJKO nareszcie - trzymam kciuki aby poszło Ci szybko - cudownie następna mama tuż, tuż :) Czekam z niecierpliwością........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Angela-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!Spełnienia marzeń, w tym tego najbardziej upragnionego!🌼🌼🌼 Naughty-Twój mąż chyba po drodze do naszej skrzynki spotkał się z moim, bo teraz codziennie przynosi mi słodycze, i to wszystkie ulubione-czekoladki różne:P Mniaaaaaaaam! A o nic się nie dopraszałam, czyżby taki kochany był....?:P Asiku-co za cholera, z tej Twojej @! Mam jej ochotę porządnie nakopać do d...😠 Ale dobrze, że wyjeżdżacie, odpoczniecie sobie, pojecie smakołyków i wrócicie z nowym zapałem:) Lucyjko-hurra!!! Niecierpliwie czekamy no wieści po wszystkim! Oby poszło sprawnie! Bądź dzielna! Czyli Linka jednak tatusia posłuchała:) Cudownie, już nie mogę się doczekać Waszego powrotu!!!:D Dziś rano Ania wystawiła chyba rączkę, ale tak, że myślałam, że mi zrobi dziurę w brzuchu-wielka górka się na chwile pojawiła i zniknęła;) Wczoraj zapadła ostateczna decyzja-kupujemy x-landera:) W porównaniu z mikrusem alu jest dużo lepszy-sprawniej montuje się gondolkę, łatwiej się prowadzi. Szkoda tylko, że cenowo też się różni...:( Ale trudno, pocieszamy się, że to na 3 dzieci i już nie jest tak źle. Poza tym ponad połowę fundują rodzice:) Kurcze, ale mnie wiadomość Lucyjki ucieszyła!!!Rewelacja-czekamy niecierpliwie!!! A ja zmykam buszowac po allegro za rożkami, prześcieradełkami, ręczniczkami itp:) Aha, zostało nam już poniżej 50 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOŁ :D:D:D:D nareszcie jestem z wami!!! nareszcie kontakt ze światem!!!:D:D boszszsz jak jak teskniłam 😭 dziękuje za zyczenia, przede wszystkim za pamięć ❤️ Lucyjko trzymam kciuki!! mocno mocno!! ❤️ i czekam z niecierliwościa na opis i zdjecia :D kochane musze spadam niestety :( mąż w niedizel wyjezdza na miesiac.. mam urwanie glowy takie, ze brak słow :O jeszcze przeziebienie ktore niby juz ustepowało ale przez to bieganie chyba chce wrocic :( nie wiem w co najpierw rece wlożyć :O KOCHAM WAS i strasznie testkniłam ❤️👄 musze jeszcze nadrobic czytanie.. Misiaczkowa mój niezastapiony skarb [serce) dzielnie mnie informowała ;) ale poczytać Was po takiej przerwie to sama przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angela wszystkiego najlepszego,spełnienia marzeń oraz samych cudownych chwil w zyciu ❤️🌼👄 Asik ale z @ niej małpa trzeba ją w koncu wykopac.Dobrego odpoczynku zycze ❤️ Naughty bardzo mnie ciekawi ile masz cm w najbardziej wystającym miejscu na brzuszku bo ja sie martwie ze ja mam mały ale moze za mocno przezywam,jak mozesz to zmierz i mi napisz to ja tez zmierze ok :D Lucyjko pewnie juz masz przy sobie Linke tez nie moge sie doczekac jak bedziecie juz w domciu ❤️ Reniolku ale to musi byc cudowne uczucie czuc i wiedziec rączke ja juz tez tak chcem :D jeszcze 49 dni i juz Ania bedzie na świecie :D Sabcialku a co u Ciebie ? Misiu ❤️ Misiaczkowa ja tez nie moge juz wytrzymac ale jescze tylko tydzien i zoczacze niunke :D Byłam dzisiaj na badaniach i w moczu napisane jest ze NIT-positive i niewiem czy to jest ok.Moze ktos sie na tym zna? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe Panie!! \" Już po. Linnea ma 2850 g i 49 cm. Urodziła się o 17:17. Ja obolała, ale powoli na chodzie.Poród paskudztwo.Karmienie jakoś idzie. Ale jakoś to będzie.Lucyjka Juuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️🌼👄 ❤️🌼👄 ❤️🌼❤️ ❤️🌼👄 ❤️🌼👄 Hip hip huuraaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asiu - miejsce się zwolniło!!!!! Teraz już droga wolna!!!!! Aleee się cieszę!!!!!! Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! Super !!! Strasznie sie ciesze ! Najserdeczniejsze gratulacje dla Rodzicow !! Tak sie ciesze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superowo laski :D Ciekawe jak wygląda, mam nadzieję, że Lucyjka szybciutko wstawi choć jedną fotkę :D Angelo witoj kochana :d Pan od neta docenił wyznanie miłosne jakie mu rzuciłam ? :p Asiu, strasznie mi przykro, że się nie udało, ale teraz może się uda, trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Ściskam cię moculko :* Lidka teraz jest Zosią - Samosią i nie chce w ogóle na rączki, tylko chce raczkować i stawać ;) Leceee gdzieś na necik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! Lucyjko-serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!! Linko-dla Ciebie jeszcze większe!!!!!!!!!!!!! Czekamy na zdjęcia i szczegółowy opis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie się cieszę gratulacje LUCYJKO - buziaki dla LINKI ale niespodzianka. Czekamy na opis - jak było - da sie przeżyć na co jesteśmy żywym dowodem :):):) Zimno, i do d............. Angela witaj :) Asik uda sie na pewno - zobaczysz - zwłaszcza teraz gdy masz wolne miejsce. Reniu teraz TY?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla Wasz wszystkich duża buźka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!! Mam nowe wieści od Lucyjki :) Pozdrawia topikowe ciocie, pierwsza kupa za płoty i na razie ćwiczą karmienie na sucho :) Ma paznokcie jak Dracukla :p hihih Rety, Renia noo to teraz tylko ty zostałaś :D Ty masz termin na koniec listopada? Gdzie się tabelka zapodziała?? Lece bobo marudzi ;) Dziś deszcz i szruga, więc nastrój nie do końca ma najlepszy ;) Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka w takim razie dla drapieżnej Linki;) Wychodzi na to, że teraz ja.......... Wklejam w takim razie zmienioną tabelkę:) TABELKA I🌼 NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......CYKL STARAŃ....TERMIN @ Asik25........Joanna......27...DolnyŚląsk..........3.... ...........08.10 angela..........Pati........33.....DŚ................sta ranka zawieszone TABELKA II 🌼 NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO........TC.........TERMIN PORODU Reniol...........Renia.......23....Katowice.......34.... .. .......27.11.07 Fryzella26....Donata......27......Białystok.....14...... ........15.03.08 Naughty........Angela......23......Staffs.........19 ..............05.03. 08 TABELKA III ❤️ NICK.......IMIĘ .....WIEK ...MIASTO........WAGA.........PŁEĆ.....DATA kocica_26....Jola........26........Piła.......3200.....HUBERCIK..14.10 poczwarka....Marcia...28.....centrum...............Daniel....17.11.06 jagula..........Ilona......31.....ok.Żywca...3150....Jagodka..ok.10.11 kicia 76........evelka....29/30.....BW...................?????........?????? misiaczkowa...Martuśka...24.....ZG......2850....Lidecz ka....13.01.07 gruby miś....Katarzyna..32.....Pruszków...3030... Maciuś....30.04.07 sabcial.......Sabina........32.....Śląsk.........3700...Bartuś.....28.05.07 Lucyjka......Kasia.......30......K-ce.........2850 ..Linea.......11.10.07 To niesamowite; przez 9 miesięcy chodzisz z brzuszkiem, czekasz, martwisz się, robisz zakupy, i potem nagle skurcze i po kilku(nastu) godzinach masz przy sobie upragnione Maleństwo. Rano skurcze-wieczorem dzidziuś-coś pięknego:D Kupiłam proszek do ubranek...29 zł z paczkę 2,4 kg....Kupiłam Jelpa na początek, po 2-3 miesiącach przerzucę się na Lovelle...jak Wy robiłyście? Lovela jednak tańsza o dyszkę, ale słyszałam, że na początek lepiej Jelp. Pewnie to zależy od dziecka... Mąż wyjeżdża za tydzień na tydzień😭 Nienawidzę jak go nie ma...chociaż jak czytam że Angela będzie sama miesiąc to chyba nie powinnam marudzić...Angela-trzymaj się! Naughty, Fryzelka-dopiszcie wasze tygodnie do tabelki to będzie uaktualniona:) gruby misiu-jak domek? JAk dzieciaczki? U nas dziś szaro, ponuro-ble. Na szczęście czas jakoś leci, mam nadzieję, że niedługo wieczór i będę mogła pomęczyć małża (o ile wcześniej nie wymęczą nas zakupy paneli na sufit, lampek, listew itp...:o) Pozdrawiam Was serdecznie, życzę dużo słonka!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurwa, ze też takie pieprzone osły jeszcze się plątają po kafe Paszło stąd paskudztwo jedne!!!! Jak ktoś będzie chciał to sam sobie poczyta. Renia zabrała mi przywilej wklejania do tabelki :( I to matce założycielce nu nu !! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej widze ze jakas pomaranczowa malpa wpadla tutaj zrujnowac mila atmosfere na topiku , ale nie uda sie jej o niee ;) Mam nadzieje ze u was wszystko ok , ja dzis mam wolne ale jutro , pojutrze i we wtorek jeszcze do pracy :( Zaraz jedziemy na zakupki , musze zrobic zapas jedzenia na te 3 dni i kupic spodnie dresowe bo w dzinsach , mimo ze ciazowych juz mi nie wygodnie .. Ok 17-18 zapraszam was na pyszne tiramisu i na kawke bezkofeinowa :) Narazie uciekam , pozdrawam i sciskam !! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa-przepraszam, że tak bezwzględnie się wtrąciłam z tą tabelką...ale nie mogłam się powstrzymać:P Mam nadzieję, że mi wybaczysz. Za to wpisz mnie proszę do III tabelki jak już się rozdwoję:) Naughty-ja chcę tiramisu, ja!!!!!!!!! Zjadłam przed chwilą ostatni kawałek czekolady i tak mi się jeszcze chce, a tu nic nie ma:( Może wskoczę gdzieś na chwilę i kupię, bo do wieczora nie wytrzymam:( Ciekawe jak tam Lucyjka się czuje:) Ale jej zazdroszczę, że już po wszystkim! My już po zakupach, oczywiście o połowie rzeczy zapomniałam...Strasznie jestem ostatnio roztargniona:o Dzień zalatany strasznie i dla mnie i dla małża, ale może to i dobrze, kolejny dzień oczekiwań szybko zleci. Pozdrawiam Was serdecznie, jak by któraś miała zbędną czekoladę \"z okienkiem\" to ja czekam, mogę na kawkę zaprosić i razem spałaszujemy całą górę kalorii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!! Dobra Reniu, dogadałyśmy się :D ;) hahaha Ja też piekę w weekend...ciasta z proszku :p Nooo bo ja nie wiem jak się dobrze robi i wolę popróbować na takich ;) Wczoraj ciasto czekoladowe a dziś sernik na zimno i piernik :D Dobra, lece na basen z małą foczką :D Tylko, boję się grinpis :p A nuż pomylą mnie z jakiś waleniem ;) Albo z morsem ;) hahaha noo utyło mi się znowu ;) Leeecee papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, ja ostatnio dzielnie się odchudzam :) już wchodzę we wszystkie ubiegłoroczne rzeczy \"na luzie\" :classic_cool: może się zamienimy na nicki ;) :p a poważnie, to chyba patrzysz na Siebie zbyt krytycznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa-śmiejemy się ostatnio z mężem, że przyjdzie greenpeace i powie mi: \"Chodź wielorybie, nie umieraj!\" ;) Bez przesady-jak już to mnie mogą pomylić! gruby misiu-gratuluję spadku wagi! Też chciałabym wchodzić po ciąży w ciuchy jakie nosiłam wcześniej, ale cz to się uda...z moim lenistwem... U nas szarlotka, zaraz będziemy z mężem kawić i szarlotkować:D W szpitalu w którym chcemy rodzić będzie remont😭 Teoretycznie ma się kończyć na tydzień przed moim terminem, ale kto to wie...dziś z fachowcami nigdy nic nie wiadomo...Cholera:( Pozdrawiam, miłej niedzieli!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!! Uff na basenie nie było nikogo z \"zielonych\" ;) hihi. Nie no serio utyłam, ale wybieram się na aerobik do tego zapodam sobie tremo spida i jakoś się zrzuci :p Lucyjka chyba jutro do domku wyjdzie, już nie mogę się fotek doczekac :D A ja odkrywam ciasta w proszku :p trenuję przed prawdziwym pieczeniem :p Lece fajczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeść:) Lucyjko, Lucyjko-wracaj do nas szybko! Mam do Ciebie tyyyle pytań! No i koniecznie pokaż fotki albo prześlij nam! Spuchłam:( Pierwszy raz rano mało nie wyrwałam sobie palca jak próbowałam zdjąć obrączkę. Palce u rąk opuchnięte, stopy i łydki też. Ogólnie dziś czuję się jakaś strasznie ciężka, ciężko mi oddychać, bardzo szybko się męczę. Może to coś z ciśnieniem? Dobrze, że idę wieczorem do gin, to mnie obejrzy, zbada i ..... zważy niestety:o Coś czuję że od ostatniej wizyty troszkę mi się przybrało...:P Asiku-odezwij się jakwrócisz od teściów! Napisz jak Ci, jak humorek i wogóle:) Naughty, Fryzelka-jak się czujecie? Angela-hop hop................ A gdzie kocica, poczwarka, kicia......? jagulko- co u CIebie? Uciekam na razie, pobuszuję po necie:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia mama strasznego lobuza, terminatora dywanowego, zupoplujka Paulinki melduje sie :) Reniolku gratulacje.Zatkalo mnie z radosci i ciesze sie do ekranu :) Niesamowite. Pozdrowionka dla mamusi Lucyjki i dzidziusia. Bozia dala mi dzidziusia a dzidziowi dala temperament i mam rowno przechlapane :) Misiaczkowa czy twoja rybka plywa ? Moja teraz ma etap stania i nawet usiasc w wodzie nie chce. W sobote mala skonczyla 11 miesiecy za miesiac obchodzic bedziemy roczek. Jak ten czas szybko leci. Ja juz mysle o drugim ale ta wstretna malpa nie chce mi wrocic. Buziole musze Poli troche poprzeszkadzac bo mi mieszkanie zdewastuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Lucyjko nie moge sie doczekac foteczek i kiedy wrócicie ,chyba juz niedługo 👄 Reniol ja czuje sie super nic mi nie dolega tylko mam bardzo malutki brzuszek,prawie nikt go nie zauwaza. Koniecznie napisz jak wrócisz co i jak było ,a usg tez bedziesz miała?Wagą sie nie martw pózniej zgubisz. Misiaczkowa ty nie przesadzaj z tym tyciem napewno nie przytyłas :D Fajnie ze chodzicie na basen ,Lideczka od małego pluska sie moze wyrosnie z niej sportowiec :D Naughty jak tam u Ciebie samopoczucie ?Waga Ci rosnie? Kicia witaj z powrotem ❤️ zaglądaj do nas częsciej.Okresu jescze nie miałas?Pewnie karmisz piersią?Fajnie ze juz bys chciałam miec drugie ja tez chcem miec miedzy dziecmi małą róznice wieku :D W piątek umówiłam sie na wizyte w koncu 20 tydzien sie zacznie .Wczoraj zauwazyłam ze mój czarny biustonosz jest troszke zalany mlekiem i leci siara czy to mozliwe zeby tak szybko? Wazyłam sie i przytyłam 3,5 kilo to chyba tak normalnie ?tylko ze brzucha prawie nie ma no troszeczke ,moze dlatego ze miałam umiesniony brzuch i sie słabo rozciąga. No dobra nie zanudzam. Pozdrowionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjka- wielkie gratulacje!!!! Czekamy na Was, na relację i zdjęcia!!! Już wróciłam, było super, wyspałam się a dzisiaj znowu zderzenie z rzeczywistością i pobudka o 6,00:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) kicia-witaj! Ucałuj małą rozbójniczkę! To dobrze, że taka energiczna z niej panna:) A Tobie życzę do niej duuużo siły! Asiku-witaj po powrocie:) Brutalna rzeczywistość-niestety, ale już dziś wtorek, ani się obzjrzymy, a będzie weekend;) Fryzelko-ja też na tym etapie co Ty miałam siarę, a potem mi zniknęła:( Gdzieś tak przed 30 tc chyba, i dotąd nie ma, nawet jak mąż się mną zajmie:P Brzuszek też miałam mały, wyskoczył też dopiero po 30 taki na prawdę ciążowy. A Ty jesteś przecież wysportowana laska, więc na pewno tak łatwo nie da się rozciągnąć. Na wizycie okazało się, że moja szyjka zaczęła się przygotowywać do porodu...gin powiedziała, że już całkiem inaczej się ją bada, że możliwe, że urodzę trochę przed terminem...no i to mnie trochę zszokowało, bo okazuje się, że to już dość niedługo. Mąż się zestresował, miał bardzo zdziwioną minę jak to usłyszał. Najgorsze, że w poniedziałek wyjeżdża na tydzień, ale mam nadzieję, że aż tak się nie pospieszymy. Nie będę się przemęczać (zresztą teraz też się nie przemęczam) to może dotrwamy... No i okazało się też, że remont szpitala zaczyna się 5 lisopada i ma trwać 2 tygodnie, czyli gdyby się wyrobili w terminie, to skończą na tydzoeń przed moim terminem. A skoro gin mówi, że mogę urodzić wcześniej....to musimy się zastanowić nad jakąś alternatywą...myślę, że szpital, gdzie chodziliśmy na szkołę rodzenia będzie dobry, ma bardzo dobre opinie pacjentek, więc pewno tam się niedługo wybiorę popytać co i jak. Serduszko puka pięknie, wczoraj się uśmiałam, bo wydawało taki zabawny dźwięk. Mam liczyć ruchy, powinnam w ciągu godziny poczuć 10. Na opuchliznę-dieta bezsolna, mam mierzyć rano i wieczorem tempkę, jak będzie się utrzymywać 140/90-natychmiast dzwonić. No i skierowanie na mnóstwo badań do zzo ewentualnego. :D:D:D Dziwne uczucie, że to właściwie już... Lucyjko-czekamy niecierpliwie, choć Ty masz teraz na pewno urwanie głowy. Ale ile szczęścia! Angeli niet... Pozdrawiam serdecznie, lecę na spacerek po skierowanie na badania:) Miłego dnia!🌼 Aha-zaczynamy 35 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×