Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Pięknie napisalaś gruby misiu...Jagulko, jesteśmy z Tobą... Reniu, fajnie się wydaje tak pieniążki, bo to będzie widać :) A u nas kasa idzie w ściany, rury...to i radość nie taka wielka, chyba że z postępów w pracach :) Lidka nie dość, że raczkuje, ząbkuje, sama siada to jeszcze dziś zaczęła stawiać pierwsze kroczki :) Oczywiście nie sama, trzymam ją za rączki albo pod paszki. Jak bocian stąpa ;) Tak unosi wysoko kolanko i wymierza kroczek :) Wygląda to przeuroczo :D Jak odkryję metodę wstawiania fimików to pokażę :) Jakiegoś pałera dostała ta moja córcia ;) Przysięgam, nic jej nie dałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka 🌻 Jagulko strasznie mi przykro - nie wiem co czujesz bo nigdy nie straciłam kogoś aż tak ważnego w życiu ale poryczałam się czytając Twój wpis i mocnoooooo Cię ściskam 🌻 Misiu jak wiele się musze jeszcze od takich osób jak Ty uczyć - jesteś Wspaniałą Matką :) Czytam Was i myślę :) Lucyjko czekam już tylko na radosny wpis a potem Reniu na Twój :) U nas zcas ucieka zbyt szybko Bartuś skończył 4 miesiące - jest wesołym i kochanym dzieckiem choć zupełnie inny niż była córcia ale jest fizycznie jej kopią :) Córcia bardzo go kocha a on jak ją widzi to piszczy ze szczęścia a ona wie, że on ją tez kocha i to uszczęśliwia mnie bardzo bo wiem jak było na początku trudno. Miałam aż wyrzuty sumienia, że pojawił sie Bartuś - wiem, że to głupie i nierozsądne i nie powinnam tak myśleć ale niestety tak było - czułam się taka bezsilna i winna co robie źle ale dałam rade przy pomocy rozmów z mądrymi ludźmi i matkami. Ściskam Was 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piękny dzień:D Zaraz wyciągnę męża na spacerek:) misiaczkowa-to pierwsze remonty od niewiadomo kiedy że widać efekty tego co się robi. Za rok pewnie będą rynny, dach i garaż, więc aż tak mnie to nie będzie cieszyć. No i może w końcu, jak nic się po drodze nie popieprzy to za 2-3 lata zaczniemy remonty w środku, czyli cały parter z kuchnią, dużym pokojem, całą klatką schodową...aż mi włosy dęba stają jak o tym myślę...:o gruby misiu-podziwiam i zazdroszczę takiego spokojnego, rodzinnego dnia:) sabcialku-Bartuś ma już 4 miechy???Woooow, ale to leci.... Wózki śnią mi się po nocach...mam dość, niech on już gdzieś jest nasz, kupiony, wybrany i czeka sobie a nam da spokój! Ania coś dziś spokojniejsza, moglaby dac porządnego kopa to bym się lepiej poczuła. Idę poczytać cos o wózkach jeszcze, może znajdę piękny, wypasiony i za darmo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartuś ma 4, a macieńtas dziś 5 kończy!!! ale ten czas pomyka! Lucyjka, dziś niedziela :) nie rodzisz przypadkiem? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie, Gruby Misiu, zdecydowanie nie rodze dzisiaj ;) Deszcz leje, paskudnie na dworze i niedziela. Wcale mi sie nie chce jechac do szpitala :D Pare razy mi sie brzuch postawil wczoraj, a dzisiaj znowu cisza. Widze, ze lekka reka dociagne do terminu i pewnie poza tez ;) Linka sie wierci niesamowicie. Lezy juz nisko, wiec albo dzga w pecherz albo w jajniki :O Macius juz 5 miechow?? Rany, kiedy to zlecialo??? Oj, Misiu, mnie sie wydaje, ze ty jestes super spokojna i opanowana jak na taka gromadke maluchow w domu!!! Bije poklony. Mnie by po pol godzinie na nad samymi skarpetkami ciezki szlag trafil.... a tobie wyszla tylko ciut \"glosna buzia\" :) Zazdroszcze grzybkow w lesie. U mnie w tym roku zupelny nieurodzaj :( Sabinko, Bartus juz tez duzy chlopak! I piszesz, ze nie podobny charakterkiem do Karolinki? A czym sie rozni? Jaka byla twoja corcia jako niemowle? Jestes bardzo madra i czula mama! Karolinka potrzebuje pewnie troszke czasu, u niej sie rozwija to przywiazanie do Bartusia. Ale juz kocha braciszka, a on ja! 👄 Reniol, remonty meczace, ale jak bedzie pieknie! Oby ci sie trafil fajny wozek! Nam sie marzy domek, urzadzony po swojemu, wypucowany :) Nu, losie! Dajemy ci szanse co sobote w totka! Rusz d... i daj nam wygrac!!! :P ;) :D Misiaczkowa, twoja coreczka ma turbo doladowanie! :D To napewno po mamusi! :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniolku mój typ wózka to X-lander - marzyłam o nim a ostatecznie nie nabyłam i już dziś żałuje bo warto było dodać trochę więcej kasy i mieć super wózek :) Lucyjko moja córcia była spokojnym dzieckiem potrafiła spać 12/12 a jak wychodziliśmy na spacer to spała. Była bardzo spokojna a po 3 miesiącach przesypiała całą noc. Bartuś na spacerku nie śpi w ogóle najlepiej jakby go nosić na rękach i pokazywać świat :) W nocy budzi się od 2 do 3 razy na mlesio a w dzień jak ogółem przesypia 2-3 godziny to jest super, potrafi po 15 minutach spania mieć znów siłę na 2 godziny. Lucyjko czasem nie ma żadnych oznak, że poród się zaczął gdy mi lekarz powiedział o 11-tej, że on myśli że dziś jeszcze urodzę to zrobiłam duże oczy a za dwie godziny zaczęło się a po następnych 6 godzinach Bartuś już leżał u mego boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko, to Bartus tryska energia ! :) Ale dla was pewnie to troche meczace! Widze jak sie rozwijaja drugie dzieci moich znajomych i w rodzinie. Te mlodsze sa bardziej zywe, odwazne, samodzielne, chyba bardziej stymulowane tez przez rodzenstwo ;) Czyli \"nie znam dnia i godziny\" porodu?? ;) :D Jak mi sie znudzi czekanie, to meza dopuszcze :P ;) On bedzie szczesliwy, bo wyposzczony, biedaczek, a moze seksik ruszy cos z porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jagulko bardzo mi przykro❤️ Mojej siostry najlepsza przyjaciółka miała wypadek i niestety nie przezyła tego ,odeszła a miała 18 lat moja Asienka jest załamana ale wie ze ona jest w niebie i jako aniołeczek patrzy na nas z góry.Niestety nieszczescia sie zdarzają i czasami sie zastanawiam dlaczego tak jest ale nikt nie zna odpowiedzi.... Lucyjko ja Ci zycze szybkiego i bezbolesnego porodu :D Reniol czyli brzuszka masz nie małego i bardzo dobrze :D Misiu Ty to masz cierpliwosc zazdroszcze CI 👄 Misiaczkowa i nie mów ze niewiesz skąd ma Lideczka takiego pałera hi hi hi Sabcialku najwazniejsze ze juz jest u was dobrze i córeczka kocha swojego braciszka i odwrotnie,a dzieciaczki mają swoje charaktery Bartuś jest troszke bardziej wymagający ale za to jaki ciekawski wszystko chce widziec to ja juz czekam na wpis ze Bartus zacznie szybko chodzic i psocic:D Genewo ❤️ Asik no teraz tylko czekac nam zostało :D Naughty 🌼 Lucyjko w Londynie było fajowo takie przedłuzenie wakacjii,zwiedzalismy ,kupilismy troszke ciuchów no i pobylismy z rodzinką .Czas szybko zleciał,co dobre to szybko mija tylko lot samolotem tak srednio mi sie podobał. Pozdrowionka Ide pelerynki prasowac do zakładu BUZIAKI ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzelko 🖐️ Smutna wiadomosc dla twojej siostry. :( Najwieksza tragedia dla rodzicow tej dziewczyny. Los pisze dziwne i niesprawiedliwe scenariusze :( Ciesze sie, ze odpoczelas w Londynie :) Jak twoje bole brzuszka? Juz lepiej? Dziekuje za zyczenia :) Oby sie spelnilo - szybko i bezbolesnie ;) Dziwnie tak myslec, ze to juz prawie termin :O Nadal dojrzewam do tego macierzynstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Lucyjko ja to nawet czasami nie moge uwierzyc ze mam w brzusiu dzidzie ,tez jeszcze psychicznie nie moge uwierzyc ze bede mamą ,wydaje mi sie ze to powoli przyjdzie a jak bedziesz juz tulic Linke to juz bedziesz to czuła to samo czuje ja tak uwazam. Mój brzusio juz mniej boli ,pewnie macica sie porządnie rozciągneła bo brzusio urósł przez 12 dni 5 cm czyli temu tak bolało.Piersi tez czasami dokuczaja ,swędzą i są tkliwe no i urosły i są twarde.A ty w którym tygodniu czułas ruchy bo u mnie czasami cos czuje ale to jeszcze za wszesnie ,pewnie pózniej bedzie kopac hi hi hi. Wiec powolutku dojrzewaj a moze szybciej to nastąpi niz myslisz Buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziękuje !!! Już mi troszkę lepiej bo wiem , że mama już nie cierpi a końcówka była bardzo cierpiąca dla niej .Niestety wystarczy , że ktoś do mnie podejdzie i złoży kondolencje albo powie \"trzymajcie się dziewczyny\" to od razu mnie bierze na płacz. Mało brakło a moja siora obraziłaby się na Boga , że zabrał na mamę. Powiem wam, że w 1 dniu wieczore mama chyba pomagała mi uśpić Jagode albo coś jej opowiadał takie miałam wrażenie. Jak ją poszłam uspać to bidulek nie mogła zasnąć aż w końcu się udało. Potem dziwnie zaczęła się kręcić , uśmiechać i otwierać oczka na mnie jak by chciała mi przekazać , że babci jest już dobrze. Może to tylko moje głupie tłumaczenie ale ja myśle, że to była ona . Gruby misiu ty jesteś cudowną mamusią ja to bym napewno już wrzeszczała. Lucyjko już się nie mogę doczekać twoich wpisów z porodówki i o Linca:) Asiczku ja cały czas się staram więc może razem będziemy ciężarować :D trzymam kciukaski Reniolku X lander jest super też mi się podobał Misiaczkowa ale Lideczka ruszyła ja nie moge buziaczki dla niej Fryzelko ja też czułam 1 ruch już 17 tc pamiętam tobyło dokładnie na dzień matki Sabcial Jagoda miała podobnie ze spaniem a odkąd raczkuje to czasami pobija rekordy . Śpi po 3x dziennie czasami nawet 1,5 i nockę już prawie całą zalicza z jednym pojeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!! Jagulko ❤️. Ja wierzę w takie paranormalne zjawiska i myślę, że skoro serce ci mówiło, że to Mama, to była Ona. W mojej rodzinie, ale tylko tyczy się to jedynaków, do mam przychodzą dziadkowie, ale to się zdaża tylko jak ci dziadkowi wiedzieli przed smiercią o dziecku. Do mojej mamy przyszła jej babcia. Raz jeszcze bardzo ci współczuję i jestem z Tobą ❤️ Za to dziś, jak już spóźnia mi się okres 2 dzień, zeschizowana, że może coś się tam zalęgło, bo różne rzeczy człowiek czyta i zrobiłam testa. Neguś :D Ufff. To znaczy, że mi się coś pokręciło, może to pco właśnie daje o sobie znać. Noo okres za darmochę wezmę...kto da? Padam na ryjek. Ide spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagula- ja też myślę że coś w tym jest. Fajnie by było razem zaciążyć...:-) Misiaczkowa- moja @ spakowana i nadana na poczcie. Oczekuj jej za ok tydzień (priorytet za drogi). A tak serio to tak się strasznie nakręcam, że boję sie jak zniosę rozczarowanie. Fryzella- normalnie nie mogę uwierzyć że już nadchodzi czas kiedy będziesz czuła ruchy dzidzi! A kiedy teraz idziesz do gin? Powie ci juz jaka jest płeć? Lucyjka- melduj nam na bieżąco co u ciebie, żebyśmy trzymały rękę na pulsie! I trzymamy oczywiście zaciśnięte kciuki za ciebie i Linkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucyjko, melduj się ;) moja siostra w szpitalu, w nocy odeszły wody, czekam na jakieś info od nich i siedzę jak na szpilkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu- to od poniedziałku wielkie podekscytowanie w rodzinie!! Zawsze to jakos tak fajnie jak się dziecko rodzi..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie, ze jestem. Porodu ni widu ni slychu ;) Za to poranek stresujacy. Chcialam rozpalic w piecu, bo zimno. Dalam troche kory brzozowej (moze to przez nia???) i szczapki. Jak buchnal czarny dym, to sie wlaczyl nasz alarm p.pozarowy. Sasiedzi sobie nie pospali :O Buuuuuu. Boje sie, ze cos sie zatkalo w kominie :( Ale jeszcze pare dni temu palilam i bylo ok. Czekam az wygasnie.... Dalej dymi wsciekle. A smierdzi w calej okolicy :( Jagulko, twoja Mama czuwa teraz nad toba, siostra i Jagodka ❤️ Misiaczkowa, wez @ Asik :) Wyciagalas spiralke ostatnio, to sie pewnie cos poprzestawialo. Misiu, napisz nam co sie urodzilo u ciebie w rodzinie :D Fryzelko, ja czulam pierwsze ruchy jak delikatne pukanie od srodka w 17/18 tc. Kopniaczki pozniej. A teraz akrobacje mala wyczynia. Wczoraj szalala, wystawila by mi noge przez brzuch, gdyby mogla ;) Dzisiaj za to spokoj. Odsypia akrobacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjka jeszcze w dwupaku:-) Ale pech z tym zadymianiem... akurat w końcówce ciąży jakieś mało przyjemne przygody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, sliczne chlopaki!!!! Lacznie z mezem (?) na ostatnim zdjeciu :) Znieczulonko z.o.o? Bedzie SN czy CC?? Niech no sie nasza Angela odezwie! Hopp Hooooop!! Ilez mozna chorowac bez kompa???? Angelka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Misiaczkowa oj było pewno gorąco jak czekałaś na wynik :) bierz tą @ od Asiczka Asik mi się na razie spóźnia 2 dni tylko to była by dopiero 2 więc nie jestem w ogóle nastawiona , że coś z tego może wyjść zresztą zero objawów nawet cyce flaki . Lucyjko toż mogłaś normalnie urodzić przy takim strachu Gruby misiu same śliczności powklejałaś :D Maciuś boski też wam troche powklejam na 1 Jagoda tuli się do konika http://images23.fotosik.pl/92/9344ba9e45807da8med.jpg na 2 tak zasypia z misiami http://images27.fotosik.pl/92/84f973799ad172c2.jpg a na tym się tuli do psiaczka http://images13.fotosik.pl/120/166e41a90857c294med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagulka, twoja corunia tez sliczna!!! Slodkie to zdjecie z misiami! :D 🌼 Ale fajnie, ze sie staracie o rodzenstwo dla Jagodki! Bierz do towarzystwa Asika i zajmujcie moje miejsce w II tablece! Reniolek sie tez niedlugo posunie do tab. III :) Wiesz, ze nawet brzuch mi sie troszke spiol z tego zdenerwowania dymem i alarmem :O Ale teraz znowu spokojnie :) Jutro planuje odkurzac i myc lazienke - troche gimnastyki na rozruszanie malucha ;) G. Misiu, jak sie porod u siostry rozwija??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjko jak chcesz , żeby poród był planowany to proponuje noc przed troszkę się poprzytulać do wyposzczonego małaża. Mi pomogło bo planowałam na rocznice i się udało . Podobno najbardziej jest to możliwe w 39tc a ja właśnie w tym byłam . Przypomniało mi się jeszcze jak to się lekarz śmiał z nas , że było wspomaganie :D Gruby misiu i jak i jak jest już coś Angela gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:) Lucyjko-jak małż wyposzczony, to leć się do niego przytulać, a moze zadziała wspomagająco?:P W każdym razie takie przyjemności nie zaszkodzą. U nas po wczorajszym przytulaniu Ania dała tatusiowi kopa, az się zdziwił....hehe:P jagulko-też uważam, że mama jest przy Was! Jak mi ciężko to zawsze proszę mamę, żeby mi pomogła, zeby chociaż była przy mnie, bo jest źle. Myślę, że to pomaga, mimo że na codzień się o tym nie myśli. A Jagódka przecudna! misiaczkowa-doszła już ta paczka od Asika? Odbieraj szybko, a Asik niech nam tu pisze posty z dużą ilością wykrzykników, uśmiechów i radości! gruby misiu-i co u siostry? Piękne te Twoje chłopaki! Facet od łazienki nie przyszedł, ma wyłączony tel i zastanawiamy się czy wogóle się zjawi...Ostatnio w poniedziałek też nie przyszedł, ale zadzwonił, że musi gdzieś dzieci zaprowadzić. Najgorsze, że już wziął połowę pieniędzy (bo nie ma nawet na colę, bo duże wydatki we wrześniu na dzieci, blablabla) i boimy się czy jeszcze wróci...Ale swoje narzędzia zostawił, to też jest cos warte, więc może jeszcze przyjdzie...Znajomi nas ostrzegali, żeby z barku wszystko pochować, bo ma problem z alkoholem, ale do tej pory był zawsze trzeźwy. Cholera, czas nam się kurczy, musimy mieć łazienkę na piętrze przed porodem...😭 Zobaczymy co będzie jutro. Ania dziś się rozpycha jak tylko może:) Fajnie to wygląda. Zmykam poczytać jeszcze opinie o wózkach... Pozdrawiam, zyczę zdrówka i pięknej pogody🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak maciuś przestał być najmłodszym w rodzinie ;) od dziś jest z nami Karolek, 3 kg. 53 cm, 10 punktów :) czekam na pierwsze zdjęcie pierwszego siostrzeńca; rozmawiałam z siostrą, ogólnie bardzo zadowolona ze szpitala i opieki, choć zanim dostała znieczulenie, chciała by ją z porodówki puścili do domu albo dobili! za to teraz -cała szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu - gratuluje siostrzanego Karolka ! :D Reniu, co to za \"fachowiec\" od siedmiu bolesci! Ze tez nie raczyl zadzwonic! 😠 Oby przyszedl jutro skruszony, no! Jagulka, Reniolek, ja wiem, wiem, ze seksik ponoc wspomaga ;) Zostawiam sobie ta opcje gdyby sprzatanie jutro nic nie ruszylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagulko , bardzo mi przykro :( Moge sie tylko domyslac co czujesz .Zycze Ci duzo sily i wierze ze czas zagoi rany :( Gruby Misiu 🌼 Sabcial 🌼 Misiaczkowa 🌼 Jagulko 🌼 Wedlug mnie wszystkie jestescie wspanialymi mamami i mam nadzieje ze kiedys bede taka jak wy :) Chciala bym miec tyle spokoju , opanowania i cierpliwosci w sobie co wy ... no i oczywiscie czerpac tyle radosci z macierzynstwa .. 🌼 Mnie troszke pobolewa brzuszek , ale ogolnie nie jest zle .Dzis po kichnieciu baaardzo wyraznie czulam maluszka , chyba sie przestraszyl tego naglego zrywu i machal nozkami lub raczkami w obronie wlasnej ;) Tak sobie to tlumacze :) Dzis caly dzien spedzilismy na ogladaniu roznych samochodow , nic znalezlismy jeszcze nic co by nam odpowiadalo ale jutro jestesmy umowieni na 11 z dziadkiem wiec licze na ladny , wypicowany samochodzik , wyprowadzany z garazu jedynie na sobotnie zakupy i niedzielna msze i piknik :) Juz mam dosyc jezdzenia taksowkami do pracy ( niestety pierwszy autobus jedzie za pozno i nie zdazyli bysmy na 6.00 a proszenie znajomych juz mi nie przechodzi przez usta .... taki wstyd :( no i oczywiscie duzo kasy nas to kosztuje ) Poza tym wszystko super :) Asiku nieustannie trzymam kciuki !! Wierze ze bedzie pieknie 🌼 Reniolku zycze duzo cierpliwosci w zwiazku z remontami i \"fachowcami\" rodem z \"usterki\" i dobrego samopoczucia ;) 🌼 Angelo mam nadzieje ze juz sie dobrze czujesz , czekamy na wiesci od Ciebie 🌼 Lucyjko , codziennie sprawdzam \" Zimowe ..\" z nadzieja ze napiszesz ze jedziesz do szpitala i niedlugo zjawisz sie z Linka :) 🌼 Fryzelko pisz na biezaco co sie dzieje w Twoim brzuszku :) Bede sprawdzac czy u mnie jest podobnie :) Kiedy masz usg ? Albo wizyte u gina ? Ja 17 .10 ide na usg i moze sie okazac ze to usg bedzie moim ostatnim :O 😭 Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA I NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......CYKL STARAŃ....TERMIN @ Asik25........Joanna......27...DolnyŚląsk..........3.... ...........08.10 angela..........Pati........33.....DŚ................. staranka zawieszone TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO........TC.........TERMIN PORODU Lucyjka........Kasia.......30......K-ce............36 ...........ok.04.10 Reniol...........Renia......23....Katowice........29.... .. ...........27.11.07 Fryzella26....Donata......27......Białystok.....14...... . . .......15.03.08 Naughty........Angela.......23......Staffs........19 .........05.03. 08 TABELKA III NICK.......IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......WAGA.........PŁEĆ.....DATA kocica_26....Jola........26........Piła........3200..... . HUBERCIK..14.10 poczwarka....Marcia...28.....centrum.................Dan iel....17.11.06 jagula..........Ilona......31.....ok.Żywca....3150.....J agodka...ok.10.11 kicia 76........evelka....29/30.....BW...................?????... ....?????? misiaczkowa...Martuśka...24.....ZG........2850....Lidecz ka....13.01.07 gruby miś...Katarzyna..32.....Pruszków....3030... Maciuś....30.04.07 sabcial......Sabina........32.....Śląsk.........3700...B artuś.....28.05.07 Jako ze w czwartek zaczynam 19 tydzien , juz dzis aktualizuje tabelke .. jak to sie mowi \" na zaś \" :P Zachecam do wpisywania sie .... Asik masz szanse na cieplutkie miejsce w milym gronie :) Misiaczkowa , moze jednak sie skusisz ??? :) Zachecammmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×